35. krog |  Koper, ŠRC Bonifika |  17.05.2012 ob 18.00  | Prenos: Šport TV

0 : 1

Triglav

Sodniki: Goričan Vojko (glavni sodnik), Vozlič Vinko (1. pomoč), Lunežnik Janez (2. pomoč) , Pavlović Želimirko (4. sodnik)
2 Rumeni kartoni 5

0'
  Lepo pozdravljeni iz Kopra.
0'
  Danes bomo na Bonifiki spremljali predzadnji 35.krog. Udarili pa se bosta ekipi Kopra in Triglava.
0'
  Ekipa Kopra se še vedno bori za Ligo Europa, v tem trenutku je v najboljšem položaju Olimpija, ki je na drugem mestu z 59 točkami, sledi ji Koper z dvema točkama manj, ter Mura 05 kot četrta z 56 točkami.
0'
  Na drugi strani si Triglavani želijo devetega mesta, ki ga trenutno tudi držijo, vendar bi jih vseeno deveto mesto peljalo v dodatne kvalifikacije za obstanek v ligi. V tem trenutku imajo 27 točk, dve točki več kot Nafta.
0'
  Ekipi sta v letošnji sezoni odigrala že tri tekme, vse tri tekme so dobili Koprčani: v osmem krogu so zmagali z 0:3, v 17.Krogu z 3:0 in v 26.Krogu z 0:2.
0'
  Koper je med vikendom odigral tekmo v Velenju in domov odnesel vse tri točke. Kljub zgrešeni najstrožji kazni Guberca, je Kopru tri točke zagotovil Pučko.
0'
  Triglav je na zadnji domači tekmi navdušil in premagal Celjane na domačem terenu s 4:3, za Triglavane so zadeli: Bernard Stjepanovič, Dejan Burgar, Enis Đurkovič in Blaž Šujica.
0'
  Koper bi z današnjo zmago naredil korak bližje željenemu mestu, ki vodi v ligo Europa. V zadnjem krogu Koprčane čakajo letošnjio prvaki iz Maribora.
0'
  Triglav pa bo v nedeljo doma gostil HIT Gorico.
0'
  Zadnji poraz v letošnji sezoni so Koprčani doživeli v 22.krogu proti Domžalam so izgubili z 1:0.
0'
  Najboljši strelec Koprčanov je Osterc z devetimi zadetki, sledijo mu Aganovič, Brečevič, Pučko in Bubanja, vsi so dosegli po šest golov.
0'
  Triglav je na zadnji tekmi dosegel štiri zadetke od skupno vseh devetnajstih. Danes bomo videli, če bodo svojo strelsko formo obdržali ali je bila tekma proti Celju le ena izmed redkih, kjer so Triglavani blesteli.
0'
  Koprčani blestijo na domačih tekmah, na vseh domačih tekmah so največ zadetkov dosegali v prvem polčasu z gol razliko 20:5. Med tem, ko so v drugem polčasu občutno slabši z gol razliko 8:12.
0'
  Bračun na današnji tekmi proti Triglavu ne bo mogel računati na Aljaža Struno, ki okreva po poškodbi gležnja. V kadru pa zaradi poškodbe ne bo niti Milana Osterca.
0'
  Pri Triglavu bo manjkal Rok Dolžan zaradi 7 rumenih kartonov.
0'
  Zaradi poškodb bodo še manjkali: Brajič, Smolej in Sever.
0'
  Po bolezni pa se v ekipo Triglava vrača Pokorn, ki proti Celju ni zaigral.
0'
  Kazen ene tekem pa sta zaradi nešportnega vedenja na zadnji tekmi Triglava proti Celju dobila tudi trenerja Damjan Romih in Siniša Brkič, slednji danes ne bo mogel voditi ekipe Triglava.
0'
  Danes je zadnja tekma Koperčanov pred svojimi gledalci v letošnji sezoni.
0'
  Imamo že obe postavi
0'
  Koper: 1-Hasič, 5-Blažič, 7-Guberac, 9-Brečevič, 10-Posavec, 15-Popovič, 20-Aganovič, 25-Bagarič, 28-Đukič, 29-Palčič, 49-Pučko.
0'
  Triglav: 1-Curanovič, 3-Šturm, 4-Zolič, 5-Pokorn, 6-Stjepanovič, 7-Ovčina, 8-Burgar, 10-Krcič, 13-Diallo, 16-Jelar, 23-Đurkovič.
0'
  Obe ekipi že prihajata na travnato površino na Bonifiki.
0'
  Prvi bodo s sredine igrišča krenili gosti iz Triglava.
0'
3'
  Podaja v kazeski prostor, kjer je bil Brečevič najbližje, vendar mu je le malo zmanjkalo do strela, žogo je ujel Curanovič.
3'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Anže Jelar.
3'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Ivica Guberac. Dobil ga je Alen Krcič.
6'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Pučko. Dobil ga je Anže Jelar.
7'
  Triglav pritiska na vsako podajo Kopra.
9'
  Triglav glede na začetne minute morda celo več pri žogi.
11'
  Lepa kombinacija Brečevič je podal do Pučka, ki pa je slabo zadel žogo, golout za Triglav.
12'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Šturm. Dobil ga je Ivan Brečevič.
12'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
13'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Pučko. Dobil ga je Enis Đurkovič.
14'
  Počasi se očitno koper prebuja.
15'
  Pučko je preigraval v kazenskem prostoru Triglava, vendar slabo hitro je izgubil žogo.
16'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Adnan Aganovič. Dobil ga je Klemen Šturm.
18'
  Triglav ima udarec iz kota.
18'
  Burgar je potegnil v protinapad Triglava, Koprčani izbijajo v kot.
18'
20'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Lamin Diallo. Dobil ga je Matej Pučko.
21'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Bernard Stjepanovič. Dobil ga je Ivan Brečevič.
22'
  Streljal je Miha Blažič, a mimo vrat.
22'
22'
  Streljal je Ivan Brečevič, a mimo vrat.
23'
  Slabo je po kotu reagiral Brečevič in grdo zgrešil po podaji iz kota.
23'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Srebrenko Posavec.
24'
  Z roko je igral na sredini igrišča igral Posavec.
24'
26'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ivan Brečevič.
26'
  Z nekaj težavami je posredoval Curanovič.
29'
  Triglav vse težje prihaja na polovico Kopra.
29'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Adnan Aganovič.
30'
  Nevarna igra Aganoviča, v kazenskem prostoru Triglava.
32'
  Streljal je Dejan Burgar, a mimo vrat.
32'
  Hiter protinapad Triglava, streljal je Burgar, vendar mimo.
33'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Adnan Aganovič.
33'
  Močan strel od daleč Aganoviča, brani Curanovič.
33'
  Streljal je Dragan Ovčina, a mimo vrat.
34'
  Predložek na prvo vratnico, kjer je bil Ovčina vendar je z glavo meril prek vrat.
35'
35'
36'
  Lepa priložnost za Koper, streljal je Brečevič ubranil je Curanovič, še enkrat je prišel do strela Brečevič, tokrat je nastreljal igralca Triglava.
36'
38'
  Proti koncu sedaj nekaj več dinamike na obeh straneh in takoj veliko priložnosti na obeh straneh.
39'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Bojan Đukič. Dobil ga je Dejan Burgar.
40'
  Streljal je Srebrenko Posavec, a mimo vrat.
42'
  Prodor Pučka po desni strani, ki je podal do Posavca ta pa je z glavo za las zgrešil vrata Triglava.
42'
  Streljal je Ivica Guberac, a mimo vrat.
43'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Burgar. Dobil ga je Denis Popovič.
44'
  Na tleh je obležal Ovčina.
45'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Lamin Diallo. Dobil ga je Denis Popovič.
45'
  Minuta sodniškega dodatka.
45'
  Streljal je Denis Popovič, a mimo vrat.
45+1'
  Neposreden strel Popoviča iz prostega strela.
45+1'
45'
45'
  Koprčani so prvi krenili s sredine igrišča v drugem polčasu.
46'
  V prvem polčasu smo spremljali zanimivo igro na obeh straneh, z nekaj več posesti na strani Kopra.
46'
48'
  Sedaj na tleh ležita dva igralca koprski Pučko in kranjski Pokorn.
50'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Srebrenko Posavec. Dobil ga je Dragan Ovčina.
50'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Enis Đurkovič. Dobil ga je Matej Palčič.
50'
  Enis Đurkovič je dobil rumeni karton.
51'
52'
  Posavec je streljal od daleč za kakšna pol metra je zgrešil vrata Triglava.
53'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Davor Bagarič. Dobil ga je Alen Krcič.
56'
  Koper je bolje začel drugi polčas.
57'
  Menjava: iz igre Adnan Aganovič, v igro Žiga Smrtnik.
58'
  Pokorn je žogo izgubil na sredini igrišča, hiter protinapad Kopra, vendar le kot za Koper.
58'
59'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Bernard Stjepanovič. Dobil ga je Srebrenko Posavec.
59'
  Bernard Stjepanovič je dobil rumeni karton.
60'
  Podaja pred vrata Triglava, slednji izbijajo žogo na polovico Kopra.
61'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Davor Bagarič. Dobil ga je Anže Jelar.
61'
  Davor Bagarič je dobil rumeni karton.
62'
  Tempo igre je sedaj upadel.
63'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Jelar. Dobil ga je Davor Bagarič.
63'
65'
  Stjepanovič je obležal v svojem kazenskem prostoru, čakamo pa na kot Kopra.
66'
  Slabo je po podaji iz kota reagiral Guberac in slabo zadel žogo.
66'
66'
  Lamin Diallo je dobil rumeni karton.
67'
  Slabo izveden prosti strel Kopra.
68'
  Stjepanovič se je poškodoval in ne bo mogel nadaljevati tekme.
69'
  Dobro igrajo sedaj nogometaši Triglava z igralcem manj.
70'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matej Pučko.
71'
  Menjava: iz igre Bernard Stjepanovič, v igro Martin Šušteršič.
71'
72'
  Atraktivno s škarjicami je poizkušal Brečevič vendar močno preko vrat.
72'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Žiga Smrtnik.
72'
  Streljal je Anže Jelar, a mimo vrat.
73'
  Lepa priložnost za Jelarja vendar je močno ustrelil prek vrat.
73'
74'
74'
  Pokorn izbija v kot.
74'
75'
  Popovič je podal iz kota Brečevič pa je z glavo zatresel prečko. Ena izmed redkih priložnosti Kopra v drugem polčasu.
76'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Burgar. Dobil ga je Miha Blažič.
76'
  Dejan Burgar v prepovedanem položaju.
77'
  Menjava: iz igre Matej Pučko, v igro Spinelli Stefano.
78'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Spinelli Stefano. Dobil ga je Anže Jelar.
79'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Srebrenko Posavec. Dobil ga je Anže Jelar.
79'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Krcič. Dobil ga je Srebrenko Posavec.
79'
  Dragan Ovčina je dobil rumeni karton.
81'
  Krcič je obležal na tleh.
82'
  Menjava: iz igre Alen Krcič, v igro Nejc Levstek.
82'
  Kapetanski trak od Krciča je prevzel Burgar.
83'
  Tudi Krcič je moral zaradi poškodbe zapustiti igrišče.
84'
  Sedaj pa je obležal na tleh še Curanovič.
85'
  Že dve menjavi zaradi poškodbe pri Triglavu, vendar bo lahko nadaljeval.
86'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Smrtnik. Dobil ga je Edvin Zolič.
87'
  GOOOL! Zadel je Dejan Burgar!
88'
  Menjava: iz igre Srebrenko Posavec, v igro Enes Handanagič.
89'
  Burgar je prišel do strela vendar zadel vratnico, prišel je še do odbite žoge nato pa jo je rutinirano poslal žogo pod prečko.
89'
  Menjava: iz igre Dejan Burgar, v igro Blaž Šujica.
90'
  Šest minut sodniškega podaljška.
90+1'
  Glede na vse poškodbe je upravičeno četrti sodnik pokazal šest minut podaljška.
90+1'
  Edvin Zolič je dobil rumeni karton.
90+2'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Ivica Guberac. Dobil ga je Jalen Pokorn.
90+2'
  Ivica Guberac je dobil rumeni karton.
90+5'
  Koprčani niso imeli kaj prida priložnosti, potem pa je prišel protinapad Triglava in Burgar je zadel za Triglav.
90+5'
90+5'
  Triglav je v zaključku tekme prišel do zmage in končnega devetaga mesta. Spremljali smo tekmo z nekaj priložnosti na obeh straneh, na koncu so srečnejši domov odšli triglavani.
90+5'
  Koper pa je danes prvič po tretjem marcu oziroma 22.Krogu izgubil in to doma proti Kranjskemu Triglavu.
90+5'
  Koper je trenutno na tretjem mestu in ima eno točko prednosti pred Muro 05, ki igra v nedeljo doma proti Celju. Koper pa čaka zahtevno gostovanje pri letošnjih državnih prvakih iz Maribora.
90+5'
  Lep pozdrav za letos iz Bonifike za zaključek so danes Koprčani pred domačimi navijači izgubili proti Triglavu z 0:1.