3. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij |  29.07.2012 ob 18.00

Aluminij

0 : 1

Sodniki: Kajtazović Nejc (glavni sodnik), Šinkovec Anton (1. pomoč), Berra Žiga (2. pomoč) , Perić Dragoslav (4. sodnik)
1 Rumeni kartoni 2

0'
  Nogometaši Aluminija, bodo danes pred svojimi navijači odigrali svojo prvo tekmo v slovenski prvi ligi. Kljub temu, da je Kidričevo ta zgodovinski trenutek čakalo vrsto let, pa zaenkrat precej skromno število gledalcev tega ne potrjuje. Morda je krivo tudi vreme, saj se nad Kidričevem zgrinjajo temni oblaki.
0'
  Postave: Aluminij: Murko, Kožar, Topolovec, Žagar, Sulejmanovič, Drevenšek, Spahič, Bingo, Medved, Kurež, Režonja. Domžale: Vidmar, Skubic, Zec, Živec, Vuk, Rems, Korun, Šimunovič, Balkovec, Majer, Kous.
0'
1'
  Na veselje domačih navijačev, je v moštvu tudi Sulejmanovič, ki je prejšnji teden v Kranju poškodovan zapustil igrišče.
2'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Robert Kurež. Utrpel ga je Darko Zec.
4'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Zec. Utrpel ga je Tomaž Kožar.
5'
  Zaradi toče je tekma prekinjena!!!!!
17'
  Žal zaradi vremenskih nevšečnosti zmanjkuje tudi toka ter internetne povezave, zato nam je oteženo tudi ažurno spremljanje tekme... Medtem še naprej močno dežuje in nič kaj ne kaže na nadaljevanje obračuna
19'
  ...pravkar so na igrišče pritekli nogometaši obeh ekip. Deževje se je sicer nekoliko umirilo, a je še naprej izredno temno za nadaljevanje.
21'
  Po sedemnajstih minutah prekinitve, se tekma nadaljuje.
24'
  Streljal je Saša Aleksander Živec, a mimo vrat.
27'
  Tadej Žagar v prepovedanem položaju.
28'
  Gregor Režonja v prepovedanem položaju.
29'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Mato Šimunovič.
29'
  Po lepi akciji je do strela prišel Šimunovič, a je Murko njegov strel s težavo odbil.
31'
  Aluminij ima udarec iz kota.
35'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Žagar. Utrpel ga je Saša Aleksander Živec.
37'
  Ne le razmočeno igrišče, nogometašem delo otežuje tudi izredno slaba vidljivost. Žal pa športni park v Kidričevem umetne razsvetljave še ne premore.
41'
  Prvotno se je ob igrišču zbralo približno 600 najzvestejših navijačev domačega kluba, vendar se jih po prekinitvi vsaj polovica več ni vrnila na stadion. Močno deževje pa še naprej odganja tiste najbolj "zagrižene".
42'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Aljaž Medved. Utrpel ga je Saša Aleksander Živec.
43'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Korun. Utrpel ga je Almir Sulejmanovič.
43'
44'
44'
45'
  Klemen Bingo v prepovedanem položaju.
45'
  Domžale ima udarec iz kota.
45+1'
45+3'
  Vidljivost se je nekoliko izboljšala, a še naprej neusmiljeno dežuje.
45+4'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Drevenšek. Utrpel ga je Darko Zec.
45+4'
  Streljal je Marko Drevenšek, a mimo vrat.
51'
  ...z roba kazenskega prostora, a visoko preko gola. To je bila še najlepša priložnost za domače.
52'
  Prekršek je utrpel Tadej Žagar .
54'
  Naj povemo še, da stadion v Kidričevem še ne premore pokrite tribune. Na novo zgrajeni tribuni so pod streho le novinarji ter predstavniki klubov.
56'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Jure Balkovec, a naravnost v vratarja Murka.
61'
  Še minuta sodniškega podaljška.
62'
62'
  Nogometaši bodo drugi polčas pričeli brez dežja.
45'
48'
  Strel v okvir vrat! Po dobro izvedenem prostem udarcu Gregorja Režonje, se je izkazal gostujoči vratar Vidmar.
48'
  Uroš Korun je dobil rumeni karton.
48'
51'
  Saša Aleksander Živec v prepovedanem položaju.
54'
  Menjava: iz igre Žiga Kous, v igro Rudi Požeg Vancaš.
59'
  Če nam je v prvem polčasu delo oteževal močan naliv, nam ga sedaj močno sonce.
61'
61'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Mato Šimunovič, a se je Murko izkazal z izjemno obrambo.
62'
  Darko Zec je dobil rumeni karton.
64'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Tomaž Kožar. Utrpel ga je Nejc Vidmar.
64'
  Menjava: iz igre Tadej Žagar, v igro Marko Kmetec.
65'
  Aluminij gre na zmago!!! Vezista je zamenjal izkušeni napadalec Kmetec. Domači sedaj napadajo s tremi napadalci.
66'
  Menjava: iz igre Žan Majer, v igro Marko Kovjenič.
66'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Robert Kurež. Utrpel ga je Marko Kovjenič.
67'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marko Drevenšek.
69'
  Obetavna situacija pred vrati gostov. Ni prišlo do zaključka.
70'
  Streljal je Rudi Požeg Vancaš, a mimo vrat.
71'
72'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marko Kmetec.
72'
  Po podaji Medveda, se je rezervist Kmetec znašel sam pred gostujočimi vrati, a je žogo slabo zadel.
75'
  Menjava: iz igre Gregor Režonja, v igro Nejc Pečovnik.
77'
  GOOOL Domžale!!!
77'
  Menjava: iz igre Goran Vuk, v igro Nack Patrick Balokog.
77'
  GOOOL! Po zmedi v domačem kazenskem prostoru, se je žoga odbila do Jureta Balkovca, ki pa mu iz bližine ni bilo težko zadeti.
83'
84'
  Marko Kmetec je dobil rumeni karton.
86'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Korun. Utrpel ga je Marko Kmetec.
87'
89'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Zec. Utrpel ga je Marko Drevenšek.
90'
  3.minute sodniškega podaljška.
90+1'
90+2'
  Streljal je Nejc Pečovnik, a mimo vrat.
90+3'
90+3'
  Sodnik Kajtazovič je pravkar odpiskal konec tekme, tako da bo Aluminij na prve prvoligaške točke moral počakati vsaj do srede, ko bo v Kidričevem gostoval Koper.