4. krog |  Domžale, Športni park Domžale |  04.08.2012 ob 20.00

0 : 1

Sodniki: Vinčić Slavko (glavni sodnik), Kmetec Radenko (1. pomoč), Kresnik Dejan (2. pomoč) , Mežnar Tadej (4. sodnik)
3 Rumeni kartoni 4

0'
  Lepo pozdravljeni iz Domžal!
0'
  Danes bomo spremljali tekmo četrtega kroga med domačimi Domžalami in gostujočim Koprom.
0'
  Domžale so trenutno v boljšem položaju kot Koprčani in imajo pred današnjim nasprotnikom točko prednosti.
0'
  Današnja tekmeca sta pred tem krogom soseda na lestvici, Domžale namreč zasedajo četrto mesto, medtem ko je Koper na petem mestu.
0'
  Koper je, tako kot Maribor in Celje, ena izmed še neporaženih ekip.
0'
  Koper je v sredo, na zaostali tekmi prvega kroga, v Kidričevem premagali Aluminij z 0:3. Za Koprčane so zadeli Matej Pučko, Ivica Guberac in Milan Bubalo.
0'
  V letošnji sezoni so Koprčani v drugem in tretjem krogu dvakrat remizirali. Tako proti Mariboru kot proti Triglavu je bil rezultat 0:0. Koper je edina ekipa, ki še ni prejela gola.
0'
  Na drugi strani so Domžalčani še brez remija, v tretjem krogu so v Kidričevem premagali Aluminij z 0:1, edini zadetek za Domžale je dosegel Jure Balkovec.
0'
  Imamo obe postavi.
0'
  Domžale:41-Vidmar,2-Skubic,5-Zec,9-Vuk,11-Osmanaj,13-Knezovič,17-Kovjenič,27-Dobrovoljc,28-Šimunovič,77-Požeg Vancaš,92-Kous.
0'
  Koper: 1-Hasič, 5-Blažič, 7-Guberac, 10-Popovič, 24-Mavrič, 25-Bagarič, 28-Đukič, 29-Palčič, 33-Čovilo, 49-Pučko, 77-Bubalo.
0'
  Po poškodbi se v ekipo Kopra vrača Mitja Lotrič, vendar bo danes vseeno tekmo spremljal s tribune.
0'
  Na drugi strani bodo danes Domžalčani igrali brez: Slobodana Vuka, Luke Vrhunca, Zenija Husmanija, Darka Topiča, Dejana Geriča in Saše Aleksandra Živca slednji je z dvema zadetkoma najboljši strelec Domžalske ekipe.
0'
  Obe ekipi že prihajata na travnato površino.
0'
  Prvi bodo s sredine igrišča krenili nogometaši Domžal.
0'
2'
  Obe ekipi poizkušata s podajami v globino, to jim zaenkrat ne uspeva najbolje.
2'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Liridon Osmanaj. Utrpel ga je Matej Mavrič.
2'
  GOOOL! Zadel je Ivica Guberac!
4'
  Bubalo je z desne strani dobro našel Guberca, ki je iz roba kazenskega prostora zadel desni zgornji kot vratarja Vidmarja.
4'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Bubalo Milan. Utrpel ga je Ivan Knezovič.
6'
  Dober začetek za Koperčane, ki so lepo izpeljali hiter protinapad.
7'
7'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kous. Utrpel ga je Bubalo Milan.
8'
  Streljal je Mato Šimunovič, a mimo vrat.
9'
  Močan strel od daleč po tleh vendar brez nevarnosti za Hasiča.
9'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Mavrič. Utrpel ga je Liridon Osmanaj.
9'
  Matej Mavrič je dobil rumeni karton.
10'
  Protinapad Domžal, ki pa ga je s prekrškom zaustavil Mavrič storil je prekršek nad Osmanajem. Zasluženo je prejel rumeni karton.
11'
12'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Blažič. Utrpel ga je Liridon Osmanaj.
13'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Ivica Guberac. Utrpel ga je Mato Šimunovič.
15'
  Nogometaši Kopra igrajo v teh minutah zelo hitro, žoga gre od noge do noge.
16'
  Streljal je Nejc Skubic, a mimo vrat.
17'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Vuk. Utrpel ga je Matej Mavrič.
19'
  Še ena obetavna akcija Koperčanov, Guberac je na svoji polovici ukradel žogo sledil je hiter protinapad, na koncu Bagarič ni prišel do žoge.
20'
  Domžale ima udarec iz kota.
21'
  Slabo izveden Koperčanov žogo je z glavo izbil Đukič, brez nevarnosti za vrata Kopra.
22'
  Dolga globinska podaja proti Pučku na koncu je iz vrat stekel Vidmar in žogo z glavo izbil v out.
23'
25'
  Že drugič danes je s strelom od daleč poizkušal Skubic, tudi tokrat je streljal prek vrat.
25'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Palčič. Utrpel ga je Žiga Kous.
25'
  Matej Palčič je dobil rumeni karton.
26'
  Streljal je Gaber Dobrovoljc, a mimo vrat.
26'
  Matej Pučko v prepovedanem položaju.
27'
  Šimunovič je poslal predložek pred vrata Kopra, tam je bil najvišji v skoku Dobrovoljc, ki pa je z glavo zgrešil vrat.
28'
  Predložek Vuka pred vrata Kopra Mavrič izbija s peto.
29'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ivica Guberac.
29'
  Streljal je Čovilo Miroslav, a mimo vrat.
31'
  Guberac je prišel do strela z iste pozicije kot pri zadetku, tokrat mu je Vidmar strel ubranil, po dveh podajah je do strela prišel še Čovilo, ki pa je streljal prek vrat.
31'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Liridon Osmanaj. Utrpel ga je Čovilo Miroslav.
32'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Gaber Dobrovoljc. Utrpel ga je Davor Bagarič.
32'
  Gaber Dobrovoljc je dobil rumeni karton.
33'
  Grd prekršek Dobrovoljca nad Bagaričem ter zaslužen rumeni karton.
33'
34'
  Goran Vuk v prepovedanem položaju.
34'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Čovilo Miroslav. Utrpel ga je Nejc Skubic.
35'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Mato Šimunovič. Utrpel ga je Matej Palčič.
36'
  S predložkom pred vrata je poizkušal Vuk, vendar tam ni bilo nobenega od njegovih soigralcev na koncu je žogo brez težav ujel Hasič.
38'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Rudi Požeg Vancaš.
38'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Popovič. Utrpel ga je Gaber Dobrovoljc.
39'
  S strelom po tleh je poizkušal Rudi Vancaš Požeg.
40'
  Rudi Vancaš Požeg je poslal predložek pred vrata Kopra, tam je dobro posredovala Koprska obramba.
40'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Knezovič. Utrpel ga je Bubalo Milan.
41'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Liridon Osmanaj.
42'
  Lepa priložnost za Domžale s strelom je poizkušal Osmanaj na koncu je žogo ujel Hasič.
44'
  Rudi Vancaš Požeg je še enkrat več poizkušal s predložkom na koncu je žoga preletela vse in končala v goal-outu.
45'
  Še ena minuta sodniškega dodatka.
45+1'
45+1'
  Spremljali smo dober prvi polčas z nekaj priložnosti na obeh straneh. Koperčani so svojo prvo priložnost na tekmi izkoristili, kasneje so imele še dve priložnosti za zadetek. Na drugi strani so Domžale vršile pritisk na obrambno vrsto Kopra, prišli do nekaj strelov od daleč najbolj nevaren za zadetek Domžal je bil poizkus Osmanaja vendar je Hasič strel ubranil.
45+1'
  V drugem polčasu si lahko nadejamo lepe igre, Domžale bodo lovile hiter zadetek za priključek Koperčanom, ki danes delujejo razpoloženo v obrambi ter v napadu.
45+1'
  Obe ekipi se vračata na igralno površino.
45+1'
  V drugem polčasu bodo s sredine igrišča krenili gostujoči Koprčani.
45+1'
  Menjava: iz igre Liridon Osmanaj, v igro Nack Patrick Balokog.
45'
45'
  Menjava: iz igre Gaber Dobrovoljc, v igro Jure Balkovec.
45'
  Dvojna menjava za Domžalčane na začetku prvega polčasa.
46'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Rudi Požeg Vancaš. Utrpel ga je Čovilo Miroslav.
47'
48'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Nack Patrick Balokog. Utrpel ga je Matej Mavrič.
49'
  Koperčani so imeli dve priložnosti za protinapad vendar niti ene niso izkoristili in so žogo takoj izgubili na sredini igrišča.
49'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Bubalo Milan. Utrpel ga je Darko Zec.
51'
  Že drugič danes so z globinsko podajo poizkušali Koperčani, tudi tokrat je bila podaja namenjena Pučkotu vendar je bil tudi tokrat hitrejši Vidmar.
52'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Popovič. Utrpel ga je Marko Kovjenič.
53'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Vuk. Utrpel ga je Ermin Hasič.
53'
54'
  Po desni strani je potegnil Vuk poslal predložek do Balokoga, na koncu kot za Domžale.
54'
  Sumljiva situacija v kazenskem prostoru Kopra eden izmed branilcev naj bi igral z roko, sodnik je le odmahnil z rokami.
55'
56'
  Fliper v kazeskem prostoru Kopra, najprej naj bi eden izmed branilcev Kopra igral z roko, sodnik je pustil igro teči naprej, čez nekaj trenutkov je do strela priše Vancaš Požeg vendar je njegov strel ubranil Vidmar.
58'
58'
59'
  Na robu kazenskega prostora je do strela prišel Vancaš s konicami prstov mu je Hasič strel ubranil.
60'
  V teh trenutkih močan pritisk Domžal, ki so prišle do nekaj lepih priložnosti.
61'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Pučko. Utrpel ga je Jure Balkovec.
62'
  Menjava: iz igre Matej Pučko, v igro Luka Majcen.
62'
  Menjava: iz igre Marko Kovjenič, v igro Jernej Papež.
64'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Knezovič.
65'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Luka Majcen.
65'
  Menjava: iz igre Davor Bagarič, v igro Damir Hadžič.
66'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
66'
  Denis Popovič v prepovedanem položaju.
67'
  Hiter protinapad Kopra dva na ena Bubalo je podal do Majcna ta se je sam znašel pred vratarjem Vidmarjem, vendar mu je slednji strel ubranil, le kot za Koper, ki pa je ostal neizkoriščen.
69'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Majcen. Utrpel ga je Nack Patrick Balokog.
69'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Bubalo Milan. Utrpel ga je Mato Šimunovič.
70'
70'
  Nesporazum v obrambi Kopra Guberac je žogo odbil v kot.
70'
  Streljal je Goran Vuk, a mimo vrat.
71'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Čovilo Miroslav. Utrpel ga je Ivan Knezovič.
71'
  Nekaj vroče krvi med Knezovičem in Čovilom, oba sta zaradi petelinjenja prejela rumeni karton.
71'
  Ivan Knezovič je dobil rumeni karton.
72'
  Čovilo Miroslav je dobil rumeni karton.
72'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Vuk. Utrpel ga je Ivica Guberac.
74'
  Tekma postaja vse bolj zanimiva, Domžale pritiskajo Koperčani čakajo na protinapade.
74'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Balkovec. Utrpel ga je Luka Majcen.
75'
76'
  Streljal je Bojan Đukič, a mimo vrat.
76'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Jernej Papež.
77'
  Do strela je prišel Papež na golovi črti je žogo odbil Mavrič.
78'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matej Palčič.
79'
  Do neoviranega strela je prišel Palčič, ki pa je žogo slabo zadel in udaril po tleh, brez težav Vidmar.
79'
  Menjava: iz igre Čovilo Miroslav, v igro Urban Žibert.
80'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Zec. Utrpel ga je Luka Majcen.
81'
  Bubalo Milan v prepovedanem položaju.
81'
  Oba trenerja sta opravila že vse tri menjave.
82'
  Streljal je Bubalo Milan, a mimo vrat.
84'
  Sumljiva situacija v kazenskem prostoru Kopra padel je Balokog, vendar sodnik je odmahnil z rokami.
85'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Majcen. Utrpel ga je Ivan Knezovič.
85'
  Nejc Skubic je dobil rumeni karton.
85'
  Skubic je zaradi protestiranja prejel rumeni karton.
86'
86'
86'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Ermin Hasič.
87'
  Ermin Hasič je dobil rumeni karton.
87'
  Hasič je zaradi zavlačevanja prejel rumeni karton.
88'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Vuk. Utrpel ga je Bojan Đukič.
88'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Majcen. Utrpel ga je Rudi Požeg Vancaš.
89'
  Slabo izveden prosti strel Domžal lovi Hasič.
90'
  Spremljali bomo še štiri minute sodniškega dodatka.
90'
90+1'
90+1'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Urban Žibert. Utrpel ga je Nejc Skubic.
90+3'
90+4'
  Koprčani zavlačujejo...
90+4'
90+4'
  Spremljali smo zanimivo tekmo na obeh z veliko število priložnostmi, na koncu je tekmo odločil hiter zadetek Koperčanov.