5. krog |  Kranj, Športni center Kranj |  12.08.2012 ob 17.00

Triglav

0 : 1

Sodniki: Mertik Bojan (glavni sodnik), Klančnik Tomaž (1. pomoč), Ploj Boris (2. pomoč) , Pavlović Želimirko (4. sodnik)
5 Rumeni kartoni 3

0'
  Spoštovani ljubitelji nogometa, lep pozdrav iz Kranja, kjer bomo spremljali tekmo Triglav - Domžale.
0'
  To bo 15 prvenstvena tekma teh dveh moštev. Z osmimi zmagami so precej uspešnejše Domžale. Trigalvani se lahko pohvalijo s tremi.
0'
  Sicer pa so Triglavani na zadnjih dveh prvenstvenih srečanjih proti Domžalam iztržili pozitiven rezultat. Na zadnjem srečanju so jih z 1:0 celo premagali v gosteh. Velja omeniti, da so tekmo dobili po avtogolu Balokoga.
0'
  Tukaj je prva enajsterica domačih: Pelko, Šturm, Zolić, Roškar, Dolžan, Poplatnik, Kongnyuy, Pokorn, Stojnić, Đurkovič, Jelar.
0'
  Še prva enajsterica gostov: Vidmar, Skubic, Zec, Knezovič, Šimunović, Balkovec, Majer, Požeg Vancaš, Husmani, Kous, G. Vuk.
0'
  V vrstah Domžal tokrat ne bomo videli Topića, Halilovića, Gerića, S. A. Živca, Mencigarja in Balažiča.
0'
  Na strani Triglava manjkata Lidjan in Ovčina.
0'
  Triglavani gradijo upanje na zadnjih dveh tekmah proti Domžalam, na katerih so si, kot smo že dejali, priigrali pozitiven rezultat, medtem ko Domžalčani iščejo paket treh točk po porazu proti Kopru.
0'
  Prvi enajsterici in sodniška trojica so že na zelenici.
0'
1'
  S sredine so začeli gostje.
2'
  Đurkovič je potegnil v obetaven protinapad, vendar je bila obramba Domžal zbrana. Sicer Domžalčani bolj ofenzivno usmerjeni, očitno bodo Triglavani iskali priložnosti v protinapadu.
3'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Goran Vuk. To je bila 100-odstotna priložnost za Domžale, vendar je Vuk zapravil situacijo, ko je bilo težje zgrešiti kot zadeti. Pelko je bil že premagan, Vuk je sprožil s treh metrov, a je Roškar izbil s črte!
6'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Dinnyuy Kongnyuy. Utrpel ga je Nejc Skubic.
6'
  Enis Đurkovič je dobil rumeni karton, ker je oviral prosti strel gostov.
7'
  Domžale ima udarec iz kota.
8'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Enis Đurkovič. Utrpel ga je Nejc Skubic.
10'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Skubic. Utrpel ga je Klemen Šturm.
10'
  Triglav ima udarec iz kota.
12'
  Požeg Vancaš je obležal na tleh, vendar glavni sodnik Mertik ni dosodil ničasar.
13'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Jelar. Utrpel ga je Nejc Skubic.
16'
  Dvakratni državni prvaki imajo še vedno pobudo, vendar se dlje kot do kazenskega prostora zaenkrat še ne uspejo prebiti in resneje ogroziti Pelkovih vrat.
16'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Vuk. Utrpel ga je Jalen Pokorn.
17'
  Đurkovič je imel izvrstno priložnost! Na štiri oči bi se moral srečati z vratarjem Vidmarjem, vendar se je ''spotaknil'' na žogo in zamudil 100-odstotno priložnost.
17'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Enis Đurkovič. Še ena 100-odstotna priložnost za Triglav, vendar je Đurkovič v samostojni akcij meril naravnost v Vidmarja!!!
20'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Rudi Požeg Vancaš.
20'
  Streljal je Mato Šimunovič, a mimo vrat.
21'
  Izvrstna priložnost za Domžalčane! Požeg vancaš je prejel izvrstno podajo v kazenskem prostoru, od koder je streljal z glavo in zadel VRATNICO, nato pa je do strela prišel še Šimunovič, a meril mimo vrat!
23'
  Streljal je Mato Šimunovič, a mimo vrat, po tem, ko mu je žogo lepo nastavil Požeg Vancas. Ta je imel še pred tem lepo priložnost za strel, a se je odločil za preigravanje.
27'
  Spremljamo zanimivo srečanje! Domćalčani so imeli na začetku popolno pobudo, nakar so se Triglavani pomaknilli nekoliko više proti golu Vidmarja in dvakrat resno ogrozili njegov gol! Tudi dvakratni državni prvaki so imele priložnosti za vodstvo. Najbližje je bil Požeg Vancaš, ki je zadel vratnico!
28'
30'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Jelar. Sprožil je z dobrih 20 metrov. To je bil močan strel, a naravnost v Vidmarja.
31'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Husmani Zeni, lepa priložnost z glavo iz neposredne bližine, a je bil Pelko na mestu.
32'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Edvin Zolič. Utrpel ga je Goran Vuk.
33'
  Edvin Zolič je dobil rumeni karton.
35'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Knezovič. Utrpel ga je Marko Roškar.
36'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Jelar. Utrpel ga je Žiga Kous.
37'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Rudi Požeg Vancaš. Utrpel ga je Jalen Pokorn.
37'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Poplatnik. Utrpel ga je Ivan Knezovič.
40'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Zec. Utrpel ga je Enis Đurkovič.
41'
  GOOOL! Zadel je Rudi Požeg Vancaš! Najprej je Vuk prišel do strela v kazenskem prostoru, žoga se je od obrambe odbila do Požeg Vancaša, ki je nakazal lažni strel, nato pa rutinirano premagal Pelka!
43'
  Streljal je Klemen Šturm, a mimo vrat.
43'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Mato Šimunovič. Utrpel ga je Anže Jelar.
45+1'
45+1'
  Zanimiv prvi polčas na tekmi Triglav - Domžale! Gostje so začeli silovito in v tretji minuti skoraj povedli preko Vuka, vednar so se Triglavani čez čas prebudili. Dve ''smrtni'' priložnosti je imel Đurkovič, vendar je bil neučinkovit, kar so Domžalčani izkoristili in zasluženo povedli preko Požeg Vancaša.
45'
47'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Darko Zec! Balkovec mu je natančno podal na glavo, vednar Zec z neposredne bližine ni ukanil vratarja Pelka, ki se je tokrat izkazal!
49'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Šturm. Utrpel ga je Žiga Kous.
49'
  Klemen Šturm je dobil rumeni karton, zaradi grobega prekrška.
49'
50'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Poplatnik. Utrpel ga je Nejc Vidmar.
53'
  Menjava: iz igre Dinnyuy Kongnyuy, v igro Matic Sever.
54'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Knezovič. Utrpel ga je Matej Poplatnik.
54'
  Ivan Knezovič je dobil rumeni karton.
55'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Jelar. Utrpel ga je Mato Šimunovič.
56'
60'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Žan Majer. Utrpel ga je Petar Stojnič.
61'
63'
  Izjemen strel Đurkoviča, a se je s pantrskim skokom izkazal Vidmar!
63'
64'
  Menjava: iz igre Žiga Kous, v igro Gaber Dobrovoljc. Kous ima očitno nekaj težav s poškodbo.
66'
  Rudi Požeg Vancaš je dobil rumeni karton. Preigraval je v kazenskem prostoru in po mnenju sodnika Mertika simuliral prekršek za najstrožjo kazen, zaradi česar si je prislužil rumeno opozorilo.
68'
  Menjava: iz igre Rudi Požeg Vancaš, v igro Liridon Osmanaj.
70'
  V drugem delu spremljamo malce manj zanimivo srečanje, igra po večini poteka zdaj na eni zdaj na drugi strani.
70'
  Streljal je Rok Dolžan, a mimo vrat. Balkovec je bil nekoliko nepazljiv in pustil Dolžanu preveč prostora za strel s petih metrov, vendar na srečo Domžal ni bil dovolj natančen.
72'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Skubic. Utrpel ga je Matej Poplatnik.
72'
  Menjava: iz igre Anže Jelar, v igro Blaž Šujica.
73'
73'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Poplatnik. Utrpel ga je Mato Šimunovič.
74'
  Menjava: iz igre Jure Balkovec, v igro Tadej Rems.
74'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Liridon Osmanaj. Utrpel ga je Marko Roškar.
75'
  Enis Đurkovič v prepovedanem položaju.
77'
  Po strelu Đurkoviča se je v prepovedanem položaju znašel Poplatnik! Sicer bi se znašel v lepi priložnosti za izenačenje.
79'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Jalen Pokorn. Utrpel ga je Nejc Skubic.
80'
  Precej bolj raztrgana igra v teh trenutkih... Očitno se igralcem že nekoliko pozna utrujenost.
80'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Petar Stojnič. Dobro je potegnil čez polovico igrišča, nato pa mu je zmanjkalo močni za konkreten strel. Malo dela za Vidmarja.
82'
  Matej Poplatnik v prepovedanem položaju.
84'
  Menjava: iz igre Matej Poplatnik, v igro Matej Peternel.
86'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Žan Majer. Utrpel ga je Matic Sever.
86'
  Žan Majer je dobil rumeni karton.
86'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Sever. Utrpel ga je Nejc Skubic.
89'
  Nekaj nezadovoljstva s tribun nad sodniško odločitvijo. Šujica in Vidmar sta trčila na robu kazenskega prostora, potem ko je Šujica pobegnil prepovedanemu položaju, vendar sodnik Mertik ni dosodil ničesar.
89'
90'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Liridon Osmanaj. Utrpel ga je Matic Sever.
90'
  Pet minut sodnikovega dodatka.
90'
  Petar Stojnič je dobil rumeni karton.
90+1'
90+1'
90+4'
  Jalen Pokorn je dobil rumeni karton.
90+4'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Husmani Zeni.
90+4'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Goran Vuk.
90+5'
90+5'
  Na koncu je po izvedenem kotu vrata zapustil Pelko, ki se je preselil v nasportnikov kazenski prostor. To se je domačim skoraj maščevalo, saj so Domžalčani hitro potegnili v protinapad. Praznih vrat najprej ni uspel zadeti Husmani, nato pa je bil nekoliko nespreten tudi Vuk!