6. krog |  Nova Gorica, Športni park |  18.08.2012 ob 18.00

2 : 0

Sodniki: Drečnik Davor (glavni sodnik), Arhar Primož (1. pomoč), Stančin Marko (2. pomoč) , Sagrković Asmir (4. sodnik)
3 Rumeni kartoni 4

0'
  Ljubiteljice in ljubitelji nogometa, lep pozdrav iz Nove Gorice. V vročem sobotnem popoldnevu nas čaka prvi letošnji primorski derbi.
0'
  Preko 30 stopinj celzija bo grelo nogometaše in navijače. Toda glede na prejšnjo tekmo v Športnem parku, ko je tu gostovala ekipa Celja in ko je bilo prav tako peklensko vroče, morda lahko tudi tokrat pričakujemo zanimivo nogometno predstavo.
0'
  Gorica je v prejšnjem krogu zapravila točke v Kidričevem, Koper je še brez prejetega zadetka. To sta seveda samo dva izmed motivov, ki bosta danes vodila igralce in strokovna štaba obeh ekip.
0'
  Po zanimivi in pestri karieri v tujini se danes v Športni park vrača matej Mavrič - Rožič, ki je pred leti uspešno branil barve Hita Gorice, v novi sezoni pa je steber koprske obrambe.
0'
  Imamo postavi. Gorica: Simčič, Širok, Gregorič, A. Jogan, M. Mevlja, Celcer, Vetrih, Ndiaye, Žigon, Arčon, K. Jogan.
0'
  Koper: Hasič, Žibert, Guberac, Majcen, Rožič-Mavrič, Hadžič, Đukić, Palčič, Čovilo, Pučko in Bubalo.
0'
  V goriški ekipi je torej tudi Kris Jogan, ki je postal novi član Verone, a bo do konca polsezone v Gorici igra kot posojen nogometaš.
0'
  Koprčani prihajajo v Novo Gorico s prijetnim spominom, saj so ob zadnjem gostovanju, 29. aprila letos zmagali z 1:0. Gol je zabil Brečevič.
0'
  V lanski sezoni je bila Gorica izrazito boljši nasprotnik na medsebojnih tekmah, saj je zmagala dvakrat in enkrat remizirala, eno tekmo je dobil Koper. Gol razlika je kar 8:2 v korist Severnoprimorcev.
0'
  V goriški ekipi ni Nejca Mevlje, ki še vedno okreva po poškodbi, zaradi podobnega razloga v koprski enajsterici ni Davorja Bagariča.
0'
  Koprski trener ima danes prvič na razpolago novinca Dragana Čadikovskega, ki na priložnost čaka na klopi za rezervne igralce.
0'
  Ekipi sta na igrišču. Tekma se začenja ob 33 - tih stopinjah celzija.
0'
0'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Welle Ndiaye. Utrpel ga je Urban Žibert.
2'
  Čovilo je poškodovan in mora z igrišča na nosilih.
3'
  Koper pripravlja menjavo.
4'
  Čovilo vendarle nazaj na igrišču.
5'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Pučko. Utrpel ga je Dejan Žigon.
5'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Kris Jogan.
6'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Ivica Guberac. Utrpel ga je Welle Ndiaye.
6'
  Dejan Žigon v prepovedanem položaju.
7'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Urban Žibert. Utrpel ga je Welle Ndiaye.
7'
  Urban Žibert je dobil rumeni karton.
8'
  Gorica ima udarec iz kota.
9'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Miha Gregorič.
9'
  Po podaji iz kota je Gregorič z glavo zatresel okvir koprskih vrat!!
10'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Sandi Arčon. Utrpel ga je Ivica Guberac.
10'
10'
11'
  11 metrovka za Gorico.
12'
Gol (11m)
  GOOOL! Uroš Celcer je zadel enajstmetrovko!
13'
  Po podaji iz kota je Bubalo igral z roko in Drečnik je dosodil enajstmetrovko, katero je realiziral Celcer.
14'
  11 metrovka za Koper.
14'
Zgrešena 11m
  Ni gola! Ivica Guberac je zgrešil enajstmetrovko!
15'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Kris Jogan. Utrpel ga je Matej Mavrič.
15'
  Kris Jogan je dobil rumeni karton.
16'
  Razburljiv primorski derbi!!
17'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
18'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Gregorič. Utrpel ga je Luka Majcen.
19'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Kris Jogan. Utrpel ga je Bubalo Milan.
20'
  Streljal je Čovilo Miroslav, a mimo vrat.
21'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Mavrič. Utrpel ga je Kris Jogan.
23'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih. Utrpel ga je Luka Majcen.
23'
  V Športnem parku timeout zaradi vročinskega vala.
25'
25'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih. Utrpel ga je Ivica Guberac.
29'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Mavrič. Utrpel ga je Amedej Vetrih.
30'
  Streljal je Uroš Celcer, a mimo vrat.
31'
  GOOOL! Zadel je Dejan Žigon!
32'
  Po podaji Ndiayeja je Žigon na robu kazenskega prostora vrgel iz igre Đukića in žogo poslal v daljši kot Hasičevih vrat.
32'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Bubalo Milan. Utrpel ga je Amedej Vetrih.
32'
33'
  Menjava: iz igre Čovilo Miroslav, v igro Denis Popovič.
35'
35'
  Koper je povsem nemočen. Tokrat je povsem neučinkovita tudi njegova obramba.
36'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Celcer. Utrpel ga je Luka Majcen.
37'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Bojan Đukič. Utrpel ga je Kris Jogan.
37'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Bojan Đukič. Utrpel ga je Welle Ndiaye.
40'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Majcen. Utrpel ga je Alen Jogan.
44'
45'
  3 minute sodniškega dodatka.
45'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Popovič. Utrpel ga je Sandi Arčon.
45+1'
  Welle Ndiaye v prepovedanem položaju.
45+1'
45+3'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Urban Žibert. Utrpel ga je Miha Gregorič.
45+3'
45+3'
  Gorica je boljši nasprotnik, Koper v prvem polčasu brez pravih priložnosti.
45'
45'
  Menjava: iz igre Urban Žibert, v igro Dragan Čadikovski.
45'
46'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Jogan. Utrpel ga je Luka Majcen.
46'
  Streljal je Denis Popovič, a mimo vrat.
47'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Bubalo Milan.
48'
  Luka Majcen v prepovedanem položaju.
48'
  Luka Majcen je dobil rumeni karton.
49'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Pučko. Utrpel ga je Sandi Arčon.
50'
  Kris Jogan v prepovedanem položaju.
51'
  Dragan Čadikovski v prepovedanem položaju.
53'
53'
  Streljal je Sandi Arčon, a mimo vrat.
53'
54'
54'
  Bojan Đukič je dobil rumeni karton.
55'
57'
57'
  Gorica še naprej suverena, Kopr nemočen!
58'
58'
59'
  Po podaji iz kota Alen Jogan podaljšal proti bratu Krisu, ta pa z močnim udarcem ni upel premagati Hasiča. Izjemna obramba!
59'
60'
  Menjava: iz igre Matej Pučko, v igro Mitja Lotrič.
61'
62'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Jogan. Utrpel ga je Dragan Čadikovski.
63'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Žigon. Utrpel ga je Bojan Đukič.
64'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Lotrič. Utrpel ga je Matija Širok.
65'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Bubalo Milan. Utrpel ga je Uroš Celcer.
66'
68'
  Timeout v drugem polčasu.
70'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Kris Jogan. Utrpel ga je Denis Popovič.
70'
  Alen Jogan je dobil rumeni karton.
73'
  Menjava: iz igre Amedej Vetrih, v igro Marko Rojc.
74'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Širok. Utrpel ga je Matej Mavrič.
75'
76'
  Menjava: iz igre Kris Jogan, v igro Sandi Bremec.
77'
  Sandi Arčon je dobil rumeni karton.
78'
  Hadžič je oviral Arčona, ki je padel v kzenskem prostoru, a sodnik Drečnik ni dosodil najstrožje kazni. Arčon je zaradi protesta prejel rumeni karton.
80'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Popovič. Utrpel ga je Miha Mevlja.
80'
  Denis Popovič je dobil rumeni karton.
82'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Rojc. Utrpel ga je Luka Majcen.
83'
  Streljal je Bojan Đukič, a mimo vrat.
84'
  Po prostem strelu Popoviča je iz ugodne pozicije z glavo zgrešil Đukić.
88'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Sandi Arčon.
88'
  Žigon je zatresel okvir koprskih vrat.
89'
89'
  Menjava: iz igre Sandi Arčon, v igro Alen Pavič.
90'
  3 min. sodniškega dodatka.
90+2'
  Gorica na pragu zaslužene zmage.
90+3'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Welle Ndiaye. Utrpel ga je Mitja Lotrič.