6. krog |  Murska Sobota, Fazanerija |  19.08.2012 ob 17.00

Mura

1 : 3

Aluminij

Sodniki: Vinčić Slavko (glavni sodnik), Friš Tadej (1. pomoč), Benc Uroš (2. pomoč) , Čeferin Darko (4. sodnik)
2 Rumeni kartoni 3

0'
  Lep pozdrav iz vroče Murske Sobote.
0'
  Pred nami je še zadnje srečanje 6. kroga med Muro 05 in Aluminijem.
0'
  V taboru črno belih so lahko zelo zadovoljni z rezultati v kvalifikacijah za Evropsko ligo, kjer se bodo v četrtem predkrogu pomerili s slovitim Laziem iz Rima.
0'
  Gotovo pa na ta račun Muraši plačujejo visok davek v domačem prvenstvu, saj so po petih odigranih krogih na zadnjem mestu z vsega eno točko.
0'
  Veliko bolj so lahko zadovoljni v taboru gostov, ki so kot novinci, po treh uvodnih porazi nanizali dve zmagi in so s tekmo manj na solidnem sedmem mestu.
0'
  Trenerja nimata večjih težav s sestavo najboljše enajsterice. Medtem ko pri Kidričanih ni poškodovanih ali kaznovanih igralcev, v taboru domačih manjka le poškodovani Dragan Jelič.
0'
  Postava domačih: Draković, Cipot, Majer, Bohar, Horvat, Kramar, Vaš, Fajić, Janža, Eterovič in Maruško.
0'
  Enajsterica gostov: Murko, Topolovec, Bingo, Kurež, Žagar, Drevenšek, Medved, Kožar, Kašnik, Sulejmanovič in Bešić.
0'
  V enajsterici gostov bo debitiral David Kašnik.
0'
  Akterji današnjega srečanja bodo imeli težke pogoje za igro, saj je v Murski Soboti še vedno vročih 32 stopinj Celzija.
0'
  Naj omenimo še, da se današnja nasprotnika še nikoli nista srečala v prvoligaški druščini.
0'
1'
  Streljal je Robert Kurež, a mimo vrat.
3'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Arpad Vaš. Utrpel ga je Aljaž Medved.
5'
  Aluminij ima udarec iz kota.
7'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Erik Janža. Utrpel ga je Adnan Bešič.
7'
  GOOOL! Zadel je Adnan Bešič!
8'
  Na polovici domačih so gostje hitro izvedli prosti strel. Bešič je izkoristil napako domače obrambe in s strelom s 16 metrov premagal Drakoviča.
9'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Leon Horvat. Utrpel ga je Denis Topolovec.
9'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Damjan Bohar.
10'
  Okvir vrat rešuje goste.
10'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Leon Horvat. Utrpel ga je Robert Kurež.
10'
  Tomaž Kožar v prepovedanem položaju.
12'
  Uvodne minute pripadajo gostom.
13'
15'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matic Maruško.
16'
  Mura ima udarec iz kota.
17'
  GOOOL! Zadel je Robert Kurež!
19'
  Po globinski žogi je bil Kurež hitrejši od Cipota in z natančnim strelom prelisičil Drakoviča, ki bi lahko posredoval tudi bolje.
19'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Adnan Bešič. Utrpel ga je Erik Janža.
20'
  Ob zadetku se je poškodoval Cipot, ki je že zapustil igrišče.
20'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Arpad Vaš. Utrpel ga je Robert Kurež.
21'
  Menjava: iz igre Fabijan Cipot, v igro Rok Buzeti.
23'
  Streljal je Adnan Bešič, a mimo vrat.
24'
  Spet je nevarni pred vrati Mure. Močan poiskus Bešiča iz bližine, ki je zadel zunanji del mreže.
24'
25'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Aleš Majer. Utrpel ga je Tomaž Kožar.
25'
26'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Mate Eterovič. Utrpel ga je Marko Drevenšek.
26'
  Time out v Murski Soboti.
27'
  Streljal je Tomaž Kožar, a mimo vrat.
27'
  Po petindvajsetih minutah je Aluminij veliko boljša ekipa.
28'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Žagar. Utrpel ga je Mate Eterovič.
32'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Arpad Vaš. Utrpel ga je Adnan Bešič.
32'
  Streljal je Klemen Bingo, a mimo vrat.
33'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Robert Kurež.
33'
  Kurež je poskušal z lob udarcem, vendar je Drakovič prebral njegovo namero.
34'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marko Drevenšek, ki je iz kakšnih 30 metrov stresel prečnik vrat.
35'
  Streljal je Damjan Bohar, a mimo vrat.
36'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Nusmir Fajič.
36'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Rok Buzeti.
37'
  Murko na mestu.
37'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Topolovec. Utrpel ga je Rok Buzeti.
40'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marko Drevenšek.
40'
41'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Leon Horvat. Utrpel ga je Aljaž Medved.
43'
  Arpad Vaš v prepovedanem položaju.
44'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Mate Eterovič.
44'
44'
45'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Leon Horvat. Utrpel ga je David Kašnik.
45'
45+1'
45+1'
  V prvem polčasu popolna prevlada gostov iz Kidričevega. Poleg dveh zadetkov so si priigrali še nekaj lepih priložnosti, ki pa jih niso uspeli realizirati. Na drugi strani so domači odigrali anemično, brez prave ideje in z veliko napak. Za tako igro so si prislužili prve žvižge s tribun.
45+1'
  Menjava: iz igre Aleš Majer, v igro Nino Kouter.
45'
46'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Tomaž Kožar. Utrpel ga je Rok Buzeti.
46'
  Tomaž Kožar je dobil rumeni karton.
48'
49'
  Streljal je Nusmir Fajič, a mimo vrat.
49'
  Lep, močan strel Fajiča čez gol.
50'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Tomaž Kožar.
50'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Bingo. Utrpel ga je Nusmir Fajič.
53'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Buzeti. Utrpel ga je Denis Topolovec.
55'
56'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Denis Kramar.
57'
  GOOOL! Zadel je Mate Eterovič!
59'
  Arpad Vaš se je odločil za strel, vendar se je vmešal Eterovič, ki je strel zaustavil ter iz bližine premagal vratarja Murka.
59'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Kramar. Utrpel ga je Robert Kurež.
60'
60'
60'
  Menjava: iz igre Tomaž Kožar, v igro Marko Kmetec.
61'
62'
  Priložnost domačih, dobro posredovanje Murka.
62'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Kramar. Utrpel ga je Marko Kmetec.
63'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Robert Kurež. Utrpel ga je Nino Kouter.
64'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Bohar. Utrpel ga je Marko Drevenšek.
66'
  Znova time out v Murski Soboti.
67'
  Marko Kmetec v prepovedanem položaju.
68'
68'
68'
68'
68'
69'
  Trenutki Murašev, panika v gostujočem kazenskem prostoru...
69'
70'
  Polovica drugega polčasa je za nami, tekma pa je še vedno odprta. Muraši so dosegli zadetek priključka, ki je zbudil zaspano občinstvo. Gostom se obrambna igra lahko maščuje.
71'
  Menjava: iz igre Tadej Žagar, v igro Gregor Režonja.
71'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Arpad Vaš. Utrpel ga je Gregor Režonja.
72'
72'
  Klemen Bingo je dobil rumeni karton.
73'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Nino Kouter.
74'
  Robert Kurež v prepovedanem položaju.
74'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Gregor Režonja. Utrpel ga je Nino Kouter.
75'
  Menjava: iz igre Adnan Bešič, v igro Denis Rešek.
75'
  Streljal je Mate Eterovič, a mimo vrat.
76'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Erik Janža. Utrpel ga je Denis Rešek.
76'
  Menjava: iz igre Damjan Bohar, v igro Leon Sreš.
76'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marko Kmetec.
79'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Nusmir Fajič.
82'
  GOOOL! Zadel je Denis Rešek!
82'
  Kurež se je izognil nedovoljenemu položaju, sam stekel proti Drakoviču, a je le ta njegov strel zaustavil. Žoga se je nato odbila do Reška, ki je brez težav zadel.
82'
  Marko Kmetec je dobil rumeni karton.
84'
85'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Nino Kouter. Utrpel ga je Robert Kurež.
85'
  Nino Kouter je dobil rumeni karton.
90'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Leon Horvat. Utrpel ga je Gregor Režonja.
90'
  Erik Janža je dobil rumeni karton.
90'
  Tri minute sodnikovega dodatka.
90+1'
  Leon Sreš v prepovedanem položaju.
90+2'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Robert Kurež. Utrpel ga je Mate Eterovič.
90+3'
90+3'
  V Murski Soboti veselje rdečih. Aluminij je zasluženo zmagal saj je bil večji del tekme boljši nasprotnik. Mura danes nikakor ni izgledala evropsko in še naprej ostaja na dnu prvenstvene razpredelnice.