7. krog |  Kranj, Športni center Kranj |  26.08.2012 ob 17.00

Triglav

2 : 1

Sodniki: Glažar Roman (glavni sodnik), Bezjak Janez (1. pomoč), Skok Aleš (2. pomoč) , Gostenčnik Gregor (4. sodnik)
0 Rdeči kartoni 1

0'
  Spoštovani ljubitelji nogometa, lep pozdrav iz Kranja, kjer bomo danes spremljali tekmo med Triglavom in Gorico.
0'
  Zaenkrat še čakamo na zasedbo obeh ekip, medtem pa lahko postrežemo z nekaj zanimivimi podatki.
0'
  Danes bomo spremljali 15 prvenstveno srečanje Triglava in Gorice. Štirikrat so zmagali Triglavani, sedemkrat Novogoričani.
0'
  Orli so vse zmage dosegli pred domačim občinstvom. Prva sega v leto 2002, zadnjo pa so Triglavani dosegli maja letos.
0'
  Triglav je zadnje tri tekme letošnjega prvenstva izgubil z identičnim rezultatom 0:1, medtem ko gostje prihajajo v Kranj na krilih zmage s primorskega derbija proti Luki Koper.
0'
  Prva postava Triglava: Pelko, Šturm, Roškar, Sever, Pokorn, Đurkovič, Ovčina, Dolžan, Poplatnik, Kongnyuy, Jelar.
0'
  Še prva postsava vrtnic: Simčič, Celcer, Vetrih, Širok, Mevlja, Pavič, Gregorič, Bremec, Ndiaye, Jogan, Žigon.
0'
  Na strani Triglava manjkajo Redžič, Stojnič in Zolič, medtem ko Nogovogoričani nimajo večjih težav s kadrom, v postavi sicer ni Arčona.
0'
1'
  V Kranju je sicer prenehalo deževati, travnata površina pa je dodobra razmočena, vendar voda stoji le pri straneh igrišča.
1'
  Gorica ima udarec iz kota.
1'
  Streljal je Miha Mevlja, a mimo vrat. Povsem nenevaren poizkus vezista Gorice.
3'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Welle Ndiaye. Utrpel ga je Dinnyuy Kongnyuy.
5'
  Novogoričani so začeli bolj ofenzivno, medtem ko Triglavani sploh še niso prišli v ''napadalno tretjino''.
5'
5'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Mevlja. Utrpel ga je Anže Jelar. Prekršek Triglavu na 25 metrih.
6'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Enis Đurkovič, dober poizkus, a je Simčič dobro ubranil!
7'
7'
  Gorica ima še en udarec iz kota.
8'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Ovčina. Utrpel ga je Welle Ndiaye.
8'
9'
  Streljal je Uroš Celcer, a z glavo kakšen meter preko vrat.
11'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih. Utrpel ga je Anže Jelar.
12'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matija Širok.
13'
  Zdaj v Kranju spet rahlo dežuje...
15'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matija Širok. Odličen poizkus z 20 metrov, a je bil Pelko na mestu!
17'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dinnyuy Kongnyuy. Utrpel ga je Miha Mevlja.
17'
  Welle Ndiaye v prepovedanem položaju.
18'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Welle Ndiaye. Utrpel ga je Jalen Pokorn.
18'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Poplatnik. Utrpel ga je Welle Ndiaye.
20'
  Ndiaye je oddal žogo v kazenski prostor, a Bremec ni bil na mestu. Sicer je bila v kazenskem prostoru velika luknja.
20'
  Streljal je Welle Ndiaye, a mimo vrat.
20'
  Glavni sodnik Glažar je razveljavil zadetek Jelarja, saj je bil ta v prepovedanem položaju! Precej jeze na tribunah kranjskega stadiona.
21'
22'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Poplatnik. Utrpel ga je Uroš Celcer.
23'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Ovčina. Utrpel ga je Amedej Vetrih.
24'
  Triglav ima udarec iz kota.
25'
  Po prvi polovici prvega polčasa lahko rečemo, da so Goričani boljši nasprotnik. Večkrat so streljali proti vratom nasprotnika, a je so tudi Triglavani prikazali nekaj napadalnih akcij, predvsem pa so se dobro branili v kazenskem prostoru.
25'
26'
  GOOOL! Zadel je Enis Đurkovič!
27'
  Poplatnik je potegnil po desni strani in preigral enega od Novogoričanov, nato pa s strani kazenskega prostora podal do osamljenega Đurkoviča, ki ni okleval in iz prve neubraniljivo ustrelil!
35'
  Matej Poplatnik je dobil rumeni karton zaradi simuliranja prekrška v kazenskem prostoru gostov.
36'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Welle Ndiaye. Utrpel ga je Klemen Šturm.
36'
Rdeči karton
  Welle Ndiaye dobil neposredni rdeči karton in mora z igrišča zaradi izjemno grobega prekrška nad Šturmom na sredini igrišča.
38'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Enis Đurkovič. Utrpel ga je Dejan Žigon.
38'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Žigon. Utrpel ga je Dinnyuy Kongnyuy.
39'
42'
  Streljal je Jalen Pokorn, a mimo vrat. Odličen strel Pokorna od daleč, žoga je za las zletela mimo Simčičeve desne vratnice, a se jo je pred tem dotaknil eden od Novogoričanov.
42'
43'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Jalen Pokorn. Utrpel ga je Sandi Bremec.
45'
  Triglavani v zadnjih minutah nevarnejši nasprotnik. Brez težav prenesejo žogo do kazenskega prostora, potem pa jim zmanjka nekaj kakovosti.
45'
  Minuta sodnikovega nadomestila igralnega časa.
45+1'
45+1'
30'
Avtogol
  GOOOL! Matej Poplatnik je zatresel lastno mrežo!
45'
45'
  Bremec se je takoj dokopal do priložnosti za strel, a s kakšnih 18 metrov ni dobro meril. Pelku ni bilo potrebno posredovati.
48'
  Po ponovnem ogledu videoposnetka gola Gorice je razvidno, da so Triglavani sami zatresli mrežo. ''Krivec'' za izenašenje je bil Poplatnik, ki je sicer s podajo sodeloval tudi pri prvem zadetku.
48'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih. Utrpel ga je Jalen Pokorn.
52'
  Poplatnik je želel popraviti napako iz 30 minute, ko je zatresel lastno mrežo, a je bil njegov strel od daleč nenatančen.
52'
  Strel v okvir vrat! Nevarno je poskusil Đurkovič. Simčič je njegov strel lepo ubrnil.
55'
  Đurkovič si je poškodoval levo nogo, za menjavo se pripravlja Šujica.
55'
  Menjava: iz igre Enis Đurkovič, v igro Blaž Šujica.
56'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Roškar. Utrpel ga je Alen Pavič.
56'
  Marko Roškar je dobil rumeni karton zaradi grobosti.
57'
  Streljal je Mevlja, a preko vrat.
57'
59'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih. Utrpel ga je Matic Sever.
59'
  Amedej Vetrih je dobil rumeni karton zaradi ostrega štarta nad Severjem.
60'
62'
  Moči na igrišču povsem izenačene, potrebno pa je omeniti, da Novogoričani igrajo z igralcem manj.
62'
63'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Miha Mevlja, a naravnost v vratarja Pelka.
66'
  Zankrat spremljamo precej raztrgano igro, zdaj na eni zdaj na drugi polovici. Razmočeno igrišče nogometašem dela precej preglavic.
67'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Jelar. Utrpel ga je Miha Mevlja.
69'
  Uf, res obetavna akcija Triglava, vendar brez uspeha! Jelar je odlično prodrl v kazenski prostor in oddal žogo do Pokorna, ki je brez oklevanja sprožil, a se je ta odbila od enega od branilcev vrtnic. Do nje je nato prišel Poplatnik, a se zapletel v kazenskem prostoru.
70'
  Menjava: iz igre Sandi Bremec, v igro Robi Jakovljevič.
72'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Anže Jelar. Zanesljivo Simčič!
74'
  Zdaj v Kranju spet nekoliko močnejše padavine...
77'
  Kranjčani v drugem polčasu precej bolj nevarni, ves čas poizkušajo doseči zadetek, a se ubadajo s kroničnimi težavami pred kazenskim prostorom.
78'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Pavič. Utrpel ga je Matic Sever.
79'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Jogan. Utrpel ga je Anže Jelar.
79'
  Menjava: iz igre Matic Sever, v igro Jasmin Nazič.
80'
  Menjava: iz igre Alen Pavič, v igro Jan Dornik.
81'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Širok. Utrpel ga je Jalen Pokorn.
82'
  Nazič je takoj po vstopu precej poživil igro. Takoj je v kazenski prostor poslal dve lepi žogi in enkrat neizprosno posredoval v obrambi.
83'
84'
  Menjava: iz igre Matej Poplatnik, v igro Bojan Đurič.
84'
86'
  Streljal je Jasmin Nazič, povsem nenevaren poizkus!
88'
  Menjava: iz igre Dejan Žigon, v igro Taulant Kadrija.
89'
  Jasmin Nazič je dobil rumeni karton.
90'
  Tri minute sodnikovega dodatka.
90'
  Triglav v zadnjih trenutkih napada za vodstvo, a Novogoričani v obrambi delujejo prepričljivo.