7. krog |  Domžale, ŠP-Domžale |  25.08.2012 ob 20.00

2 : 0

Rudar

Sodniki: Skomina Damir (glavni sodnik), Ul Bojan (1. pomoč), Vukan Robert (2. pomoč) , Vinčić Slavko (4. sodnik)
2 Rumeni kartoni 2

0'
  Lepo pozdravljeni iz Domžal.
0'
  V športnem parku Domžale bomo spremljali obračun ekip Domžal in Rudarja.
0'
  Ekipi sta se do danes pomerili že 34-krat, Domžale so slavile 11-krat, šestkrat sta se ekipi razšli brez zmagovalca, Rudar je zmagal 17-krat.
0'
  Domžale trenutno z devetimi točkami zasedajo peto mestu, na drugi strani Rudar s petimi točkami zaseda osmo mesto.
0'
  Domžale na domačem terenu še niso osvojile točke, Rudar na gostovanju v letošnji sezoni še ni zmagal.
0'
  Domžale so v 6.krogu izgubile proti Mariboru z 2:1 edini zadetek za Domžale je dosegel Ivan Knezovič. Med tednom so Domžalčani odigrali tudi prvi krog pokala Tehnotim Pesnico so premagali z 1:2 za Domžale sta zadela: Zeni Husmani in Jernej Papež.
0'
  Rudar se je v 6.krogu veselil prve zmage v letošnji sezoni, z minimalim rezultatom so premagali Triglav, zmagoviti zadetek iz enajstmetrovke je dosegel Uroš Rošer. Tudi Rudar je odigral prvi krog pokala in premagal Koroško Dravograd z 1:3 za Rudar je dvakrat zadel Jaka Bizjak en zadetek pa je dodal še Elvis Bratanovič.
0'
  Imamo postavi obeh ekip.
0'
  Domžale:39-Zabret,2-Skubic,3-Topič,11-Osmanaj,13-Knezovič,21-Balokog,25-Korun,28-Šimunovič,37-Majer,77-Vancaš,90-Husmani,92-Kous.
0'
  Rudar:22-Rozman,2-Bubalovič,3-Jeseničnik,6-Rošer,10-Črnčič,16-Berko,19-Jahič,21-Bratanovič,23-Klinar,27-Dedič,29-Bizjak.
0'
  Trener Domžal Stevan Mojsilovič danes ne bo mogel računati na: Nejca Vidmarja, Sašo Aleksandra Živca, Denisa Haliloviča, Dejana Geriča, Tobiasa Mencigarja, Izidorja Balažiča, Slobodana Vuka in Darka Zeca.
0'
  Pri Rudarju bosta danes manjkali: Aljaž Krefl ter kaznovani Rajko Rotman.
0'
  Obe ekipi prihajata na travnato površino.
0'
  Prvi bodo s sredine igrišča krenili nogometaši Rudarja.
0'
0'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Bizjak. Utrpel ga je Darko Topič.
1'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Skubic. Utrpel ga je Leon Črnčič.
3'
  Nogometaši Domžal poizkušajo prevzeti pobudo že takoj na začetku tekme.
6'
  Rudar poizkuša s podajami v kazenski prostor vendar jim zaenkrat ne uspeva najbolje.
7'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Elvis Bratanovič. Utrpel ga je Darko Topič.
9'
  Streljal je Nejc Skubic, a mimo vrat.
10'
  Z leve strani je poizkušal Skubic, vendar je streljal visoko preko gola.
11'
  Obe ekipi sta precej previdno začeli tekmo.
11'
  S strelom z roba kazeskega prostora je poizkušal Majer, vendar so nogometaši Rudarja blokirali njegov strel.
12'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Skubic. Utrpel ga je Elvis Bratanovič.
13'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Mato Šimunovič. Utrpel ga je Uroš Rošer.
14'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Uroš Rošer.
15'
  Rošer je izvedel prosti strel, žoga je preletela vse igralce v kazenskem prostoru na koncu pa jo je brez težav ujel Zabret.
15'
16'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Klinar. Utrpel ga je Nejc Skubic.
18'
  V Domžale je prispelo tudi nekaj gostujočih navijačev.
19'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Leon Črnčič. Utrpel ga je Žiga Kous.
21'
  Nekaj zmede v kazenskem prostoru Domžal, skoraj bi do strela prišel Črnčič vendar je bil premalo zbran, na koncu je napravil prekršek nad Kousom.
21'
  Streljal je Zeni Husmani, a mimo vrat.
22'
  Do strela z roba kazenskega prostora je prišel Husmani, vendar je streljal mimo leve vratnice Rozmana.
22'
23'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Klinar. Utrpel ga je Uroš Korun.
25'
  Domžale ima udarec iz kota.
26'
  Slabo izveden kot Požeg Vancaša.
26'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Zeni Husmani. Utrpel ga je Uroš Rošer.
26'
  Rudar ima udarec iz kota.
29'
  Obe ekipi poizkušata organizirati napad na sredini igrišča, vendarje zaenkrat na obeh straneh vse zaman.
30'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Topič. Utrpel ga je Jaka Bizjak.
31'
  Streljal je Denis Klinar, a mimo vrat.
32'
  Klinar je poizkušal iz obrata vendar je streljal močno preko vrat.
33'
34'
  Do strela z glavo je prišel Husmani, vendar je streljal mimo desne vratnice Rozmana.
34'
34'
  Streljal je Uroš Korun, a mimo vrat.
35'
  Po podaji iz kota je do strela z glavo prišel Korun, vendar je udaril preko gola.
35'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Bizjak. Utrpel ga je Ivan Knezovič.
36'
  Domžale počasi prevzemajo pobudo na igrišču.
41'
  Črnčič je dolgo preigraval na levi strani na koncu je podal do Jeseničnika, ki pa je želel poslati predložek pred Domžalska vrata, vendar je bil njegov predložek blokiran s strani nogometašev Domžal.
41'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Rusmin Dedič. Utrpel ga je Darko Topič.
41'
  Rusmin Dedič je dobil rumeni karton.
42'
  Grob start Dediča nad Topičem, zaslužen rumeni karton.
42'
43'
  Domžale kombinirajo okoli kazenskega prostora Rudarja, gostje pa čakajo na protinapade.
43'
43'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Darko Topič.
43'
  Požeg Vancaš je podal do Topiča, ki je sprožil od daleč s konicami prstov je v kot izbil Rozman.
44'
45'
45'
  Spremljali smo tekmo z malo priložnosti, Rudar se je taktično postavil Domžalam in na svojo priložnost čaka iz protinapadov. Domžale so imeli nekaj resnih priložnosti vendar sta bila Husmani ter Kous premalo natančna, Rudar si ni prigral resne priložnosti za zadetek.
45'
  Ekipi se vračata na igralno površino.
45'
  S sredine igrišča bodo začeli nogometaši Domžal.
45'
  Obeta pa se nam tudi dvojna menjava pri Domžalah, očitno bo Mojsilovič v drugem polčasu napadel na prvo letošnjo zmago na domačem terenu.
45'
45'
  Menjava: iz igre Nack Patrick Balokog, v igro Liridon Osmanaj.
45'
  Menjava: iz igre Mato Šimunovič, v igro Goran Vuk.
46'
  Na tleh je obležal Rusmin Dedič, ki pa bo lahko nadaljeval srečanje.
48'
  Streljal je Goran Vuk, a mimo vrat.
49'
  Vuk je poizkušal s strelom, vendar ponovno strel preko vrat.
50'
  Ustno opozorilo Skomine trenerju Rudarja.
50'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Rudi Požeg Vancaš. Utrpel ga je Rusmin Dedič.
51'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Liridon Osmanaj.
52'
53'
  Nekoliko z leve strani je poizkušal Osmanaj, vendar je njegov strel Rozman izbil v kot.
53'
  Osmanaj je imel najlepšo priložnost na tekmi.
53'
54'
  Denis Klinar v prepovedanem položaju.
55'
  Streljal je Leon Črnčič, a mimo vrat.
55'
  GOOOL! Zadel je Žan Majer!
58'
  Z desne strani je Vuk poslal predložek pred vrata, Rozman je odletel v prazno, nato pa je do neoviranega strela prišel Majer, ki mu z glavo ni bilo težko zadeti prazne mreže Rudarja.
59'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Klinar. Utrpel ga je Gregor Zabret.
59'
  Denis Klinar je dobil rumeni karton.
59'
  Menjava: iz igre Denis Klinar, v igro Ivan Firer.
60'
  Menjava: iz igre Rusmin Dedič, v igro Lovro Šindik.
63'
  Brezkompromisen start na žogo Zabreta ter Klinarja slednji je startal s podplatom, prej je bil pri žogi Zabret, zaradi ostrega starta je Klinar zasluženo prejel rumeni karton ob startu se je tudi poškodoval in je moral odditi z igrišča.
67'
  Domžale še naprej pritiskajo očitno jim je zadetek Majerja dal krila.
68'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Lovro Šindik. Utrpel ga je Žan Majer.
68'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Zeni Husmani.
68'
69'
  Husmani je s prostega strela meril v desni zgornji kot Rozmana slednji je žogo izbil v kot.
69'
71'
  GOOOL! Zadel je Liridon Osmanaj!
73'
  Požeg Vancaš je lepo našel Osmanaja, ki je nato na robu kazenskega prostora preigral branilca Rudarja in rutinirano premagal Rozmana.
74'
  Menjava: iz igre Jaka Bizjak, v igro Branislav Čonka.
75'
75'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Christian Bubalovič. Utrpel ga je Gregor Zabret.
77'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Leon Črnčič.
78'
  Do strela z glavo je prišel Črnčič, vendar je njegov strel odlično ubranil Zabret.
78'
  Gregor Zabret je dobil rumeni karton.
79'
  Zabret je zaradi zavlačevanja prejel rumeni karton.
81'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Goran Vuk.
82'
  Po podaji Osmanaja je do strela prišel Vuk, vendar mu je slavje preprečil Rozman, ki je danes že nekajkrat rešil Rudar.
84'
84'
  Zeni Husmani je dobil rumeni karton.
84'
85'
85'
  Streljal je Ivan Firer, a mimo vrat.
85'
  Firer je poizkušal z glavo vendar streljal preko gola.
85'
87'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Topič.
87'
  Topič je nenamerno igral z roko.
87'
  Menjava: iz igre Rudi Požeg Vancaš, v igro Marko Kovjenič.
88'
88'
  Streljal je Aleš Jeseničnik, a mimo vrat.
89'
  Jeseničnik je poizkušal s strelom neposredno iz kota.
89'
  Ivan Firer v prepovedanem položaju.
90'
  Tri minute sodniškega dodatka.
90+2'
  Obe ekipi čakata zadnji sodnikov žvižg.
90+2'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Senad Jahič.
90+2'
90+2'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ivan Firer.
90+2'
  Sedaj se je dvakrat dobro izkazal Zabret, po strelu Jahiča od daleč ter strelu Firerja z glavo.
90+3'
90+3'
  V prvem polčasu smo spremljali taktično tekmo Rudar se je dobro branil in čakal na protinapade. V drugem polčasu se je obrestovala dvojna menjava Mojsiloviča in Domžale so zasluženo prišle do prve letošnje domače zmage.