15. krog |  Koper, ŠRC Bonifika |  27.10.2012 ob 18.00

4 : 0

Sodniki: Čeferin Darko (glavni sodnik), Arhar Primož (1. pomoč), Rep Borut (2. pomoč) , Kajtazović Nejc (4. sodnik)
2 Rumeni kartoni 2

0'
  Lep pozdrav iz deževnega Kopra, kjer je pred nami drugi letošnji primorski derbi.
0'
  Imamo postavi. Gorica: Simčič, Kadrija, Celcer, Vetrih, Širok, K. Jogan, Žigon, Praprotnik, M. Mevlja, Gregorič in A. Jogan
0'
  Še Koper: Nenezič, Guberac, Majcen, Črnigoj, Teixeira, Perger, Mavrič-Rožič, Hadžič, Palčič, Čovilo in Pučko.
0'
  Primorska tekmeca sta med tednom priigrala pokalni zmagi. Goričani so slavili v Kidričevem, Koper v Kranju.
0'
  Zaradi rumenih in rdečih kartonov imamo dva kaznovna nogometaša: pri Luki Koper počiva Đukić, pri Gorici Ndiaya.
0'
  Dobrih dvajset minut pred tekmo v Kopru ne dežuje več. Pokazalo se je celo sonce.
0'
  V domači ekipi zaradi poškodb ni Bagariča, Lotriča in Blažiča. Italijanski strateg Vanoli je v domovini angažiral napadalca Bradaschio, ki pa še nima urejenih vseh dokumentov za nastop.
0'
  V goriškem taboru nimajo težav s poškodbami.
0'
  Prvo letošnjo tekmo so v Športnem parku v Novi Gorici z 2:0 dobili Goričani. V skupnem seštevku pa danes že 60. medsebojna tekma z razmerjem: 17-18-24.
0'
  Na vratih Kopra je ponovno Igor Nenezič, ki je odlično opravil svojo nalogo na pokalni tekmi v Kranju.
0'
  Ekipi prihajata na igrišče. Tribune skromno zasedene, tudi zaradi rokometnega derbija Cimos Gorenje, ki se v dvorani Bonifika začne ob 19.00 uri.
0'
  Kapetana sta Gubrac in Simčič.
0'
  Začenjajo Goričani.
0'
1'
  Obe ekipi igrata po sistemu 4-3-3.
1'
  Gorica ima udarec iz kota.
2'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Miha Mevlja.
3'
  Po podaji iz kota je z glavo streljal Mevlja, vendar naravnost v roke Neneziča.
4'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Jogan. Utrpel ga je Matej Pučko.
4'
5'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
6'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Praprotnik. Utrpel ga je Denis Perger.
7'
  Ko sta se ekipi nzadnje pomerili na Bonifiki, marca letos, se je tekma končala brez zadetkov.
9'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Miroslav Čovilo. Utrpel ga je Miha Mevlja.
9'
  Streljal je Domen Črnigoj, a mimo vrat.
9'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Mavrič Rožič. Utrpel ga je Miha Mevlja.
11'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Mevlja. Utrpel ga je Miroslav Čovilo.
11'
  Luka Majcen v prepovedanem položaju.
12'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Celcer. Utrpel ga je Matej Palčič.
12'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Taulant Kadrija. Utrpel ga je Luka Majcen.
15'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Miroslav Čovilo. Utrpel ga je Amedej Vetrih.
15'
  Prekršek je utrpel Amedej Vetrih .
15'
15'
  Streljal je Ivica Guberac, a mimo vrat.
16'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Širok. Utrpel ga je Miroslav Čovilo.
17'
  Žigon je dobil udarec v obraz in je trenutno izven igre.
20'
  Odprta nogometna tekma, a zaenkrat malo strelov proti vratom.
20'
  Streljal je Denis Perger, a mimo vrat.
21'
  Domen Črnigoj v prepovedanem položaju.
22'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ivica Guberac.
22'
24'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Majcen. Utrpel ga je Miha Gregorič.
24'
  Vasja Simčič je dobil rumeni karton.
25'
  Simčič je prejel rumeni karton zaradi protestov ob sodniški odločitvi.
26'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Mevlja.
27'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Mevlja. Utrpel ga je Luka Majcen.
28'
  Matej Pučko v prepovedanem položaju.
32'
  Igra je v tem trenutku neprivlačna.
33'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Ivica Guberac. Utrpel ga je Taulant Kadrija.
33'
  Ivica Guberac je dobil rumeni karton.
34'
  GOOOL! Zadel je Matej Pučko!
34'
  Po dolgi podaji v napad, je Pučko z žogo preigral vratarja Simčiča in zadel prazno goriško mrežo.
37'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Miroslav Čovilo. Utrpel ga je Dejan Žigon.
38'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Širok. Utrpel ga je Ivica Guberac.
39'
39'
40'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Domen Črnigoj. Utrpel ga je Miha Mevlja.
40'
  V prejšnji akciji dober strel Guberca in zanesljiva obramba Simčiča.
43'
43'
44'
  GOOOL! Zadel je Miroslav Čovilo!
44'
  Po podaji Guberca iz kota, je Čovilo najviše skočil v kazenskem prosotoru in zadel za 2:0.
45'
  Minuta sodniškega dodatka.
45+1'
45'
45'
  Menjava: iz igre Kris Jogan, v igro Sandi Bremec.
45'
  Miroslav Čovilo v prepovedanem položaju.
46'
  Čovilo je zadel iz prepovedanega položaja.
47'
52'
  Menjava: iz igre Wellington Teixeira Dos Montes, v igro Ivan Brečevič.
53'
  Menjava: iz igre Nejc Praprotnik, v igro Jan Dornik.
55'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Pučko. Utrpel ga je Miha Mevlja.
56'
  GOOOL! Zadel je Ivan Brečevič!
57'
  Po dolgi podaji v napad je Brečevič stekel proti kazenskemu prostoru in z okrog 18 - tih metrov močno sprožil ter premagal Simčiča.
57'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Brečevič. Utrpel ga je Miha Mevlja.
57'
  Dejan Žigon v prepovedanem položaju.
59'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Domen Črnigoj. Utrpel ga je Jan Dornik.
61'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Perger. Utrpel ga je Jan Dornik.
62'
63'
  Streljal je Amedej Vetrih, a mimo vrat.
63'
  Streljal je Matej Pučko, a mimo vrat.
64'
  Menjava: iz igre Luka Majcen, v igro Denis Popovič.
70'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Taulant Kadrija. Utrpel ga je Ivan Brečevič.
70'
72'
  Pučko je podal z leve strani, Širok je žoga ob obrambi Simčiča zadela v glavo in se odbila na golovo črto, kjer jo je Brečevič potisnil preko nje v mrežo.
74'
  Menjava: iz igre Matej Mavrič Rožič, v igro Romeo Filipovič.
77'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Denis Popovič.
78'
  Odličen strel Popoviča in zanesljiva obramba Simčiča.
79'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Popovič. Utrpel ga je Matija Širok.
81'
81'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Taulant Kadrija. Utrpel ga je Denis Popovič.
82'
  Taulant Kadrija je dobil rumeni karton.
82'
  Denis Popovič je dobil rumeni karton.
82'
  Igralca sta verbalno obračunla po prekršku.
85'
  Menjava: iz igre Miha Mevlja, v igro Alen Pavič.
86'
87'
  Gorica daleč preskromna in morda tudi premlada za enakovrednejšo igro s Koprom.
90'
  2 minuti sodniškega dodatka.