15. krog |  Kranj, Športni center Kranj |  21.11.2012 ob 14.00

Triglav

2 : 2

Rudar

Sodniki: Drečnik Davor (glavni sodnik), Vidali Manuel (1. pomoč), Kopač Borut (2. pomoč) , Sagrković Asmir (4. sodnik)
3 Rumeni kartoni 5

0'
  Lep pozdrav iz Kranja, kjer se bo ob 14.00 uri začela zaostala tekma 15. kroga med domačim Triglavom in Rudarjem iz Velenja.
0'
  Dve tekmi 15. kroga sta bili odigrali v predvidenem terminu, 27. oktobra (v Kopru in Celju) v Kidričevem, Domžalah in v Kranju pa so bile zaradi vremenskih nevšečnosti preložene.
0'
  Prvo letošnjo medsebojno tekmo je 18. avgusta v Velenju z 1:0 dobil Rudar. Edini gol je z 11- metrovke dosegel Rošer.
0'
  Triglav sicer ni premagal Rudarja že osem tekem. V tem obdobju samo dva remija in šest zmag Velenjčanov, tudi tri na zadnjih treh tekmah.
0'
  V preteklem krogu je Rudar s 4:0 izgubil v Murski soboti, Triglav je z 2:1 slavil v Celju. Razlika na lestvici je 2 točki v prid Gorenjcev.
0'
  Tu sta ekipi. Triglav: Pelko, Šturm, Zolič, Roškar, Klemenčič, Jelar, Đurkovič, Dolžan, Kongnyuy, Stojnič in Bubanja.
0'
  Rudar: Rozman, Bubalovič, Jeseničnik, Rošer, Čonka, Rotman, Berko, Jahić, Klinar, Radujko in Bizjak.
0'
  Triglav igra deveto tekmo pred domačimi gledalci; na zadnjih treh je odpravil Koper, Maribor in Muro.
0'
  Rudar desetič gostuje, doslej pa je domov odnesel eno samo zmago in sicer iz Nove Gorice.
0'
  V domačem taboru zaradi štirih rumenih kartonov ni Pokorna. V velenjski ekipi ni odstonih zaradi kazni.
0'
  V ekipi Triglava igra nekdanji igralec Rudarja Petar Stojnič, sicer domačin iz Kranja.
0'
  Ekipi sta na igrišču. Tekmo bo vodil sodnik Davor Drečnik iz Hrastnika.
0'
  S sredine začenjajo Kranjčani.
0'
2'
  V Kranju je 8 stopinj celzija, igrišče je mokro.
2'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Jelar. Utrpel ga je Denis Klinar.
4'
  Ekipi sta aktivno krenili v tekmo; zaenkrat še brez izrazite pobude.
5'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Rošer. Utrpel ga je Petar Stojnič.
5'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Enis Đurkovič. Utrpel ga je Senad Jahič.
6'
  Streljal je Branislav Čonka, a mimo vrat.
6'
  Rudar ima udarec iz kota.
6'
  Prvi obetaven strel Čonke, ki je priigral kot.
7'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Šturm. Utrpel ga je Senad Jahič.
10'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Bizjak. Utrpel ga je Dinnyuy Kongnyuy.
11'
  Zaenkrat le okrog 200 gledalcev.
12'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Šturm. Utrpel ga je Branislav Čonka.
13'
  Triglav ima udarec iz kota.
14'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Edvin Zolič.
14'
  Po kotu strel Zoliča in uspešno posredovanje branilcev Rudarja.
14'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Petar Stojnič. Utrpel ga je Senad Jahič.
16'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Edvin Zolič. Utrpel ga je Jaka Bizjak.
16'
  Edvin Zolič je dobil rumeni karton.
16'
  GOOOL! Zadel je Uroš Rošer!
17'
  Močan udarec Rošerja s prostega strela in nespretno posredovanje Pelka. 0:1.
21'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Dalibor Radujko. Utrpel ga je Tilen Klemenčič.
21'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Šturm. Utrpel ga je Uroš Rošer.
22'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Bizjak. Utrpel ga je Edvin Zolič.
24'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Bizjak.
30'
  Po domači navijaški skupini so se oglasili tudi gostujoči navijači. Obe skupini sta na tribune prišli z zamudo.
30'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Dalibor Radujko. Utrpel ga je Davor Bubanja.
31'
  Domači trener Brkič bo menjal. Na igrišče prihaja Poplatnik.
32'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Sebastjan Berko. Utrpel ga je Davor Bubanja.
32'
  Menjava: iz igre Dinnyuy Kongnyuy, v igro Matej Poplatnik.
33'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Roškar. Utrpel ga je Denis Klinar.
33'
  Marko Roškar je dobil rumeni karton.
34'
  Triglav po menjavi igra s tremi napadalci.
36'
  Senad Jahič je dobil rumeni karton.
36'
  Jahič je bil opomnjen zaradi simuliranja.
36'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Dalibor Radujko. Utrpel ga je Petar Stojnič.
37'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Rajko Rotman. Utrpel ga je Petar Stojnič.
38'
  GOOOL! Zadel je Enis Đurkovič!
38'
  Đurkovič je nenadoma sprožil z 18 metrov, Rozman pa je žogo slabo prijel in ušla mu je v gol.
39'
39'
  Oba zadetka sta z nespretnim posredovanjem zakrivila vratarja !
41'
  Dalibor Radujko v prepovedanem položaju.
42'
  10. letošnji zadetek Đurkoviča.
42'
  GOOOL! Zadel je Davor Bubanja!
43'
  Po podaji Đurkovića z leve je Bubanja na drugi vratnici zadel z glavo.
45'
  2 min. sodniškega dodatka.
45'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Petar Stojnič. Utrpel ga je Denis Klinar.
45+1'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Branislav Čonka. Utrpel ga je Petar Stojnič.
45+1'
  Branislav Čonka je dobil rumeni karton.
45+2'
45+2'
  Zanimiv prvi polčas z redko videnima napakama vratarjev. Brkič je z dodatnim napadalcem okrepil igro v konici napada in zadel v polno.
45+2'
  Začenja se drugi polčas.
45'
45'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Rajko Rotman. Utrpel ga je Davor Bubanja.
46'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Enis Đurkovič. Utrpel ga je Uroš Rošer.
46'
  Streljal je Matej Poplatnik, a mimo vrat.
47'
  Dober prodor Poplatnika in strel s 16 - metrov za malo mimo gola.
49'
50'
  Streljal je Senad Jahič, a mimo vrat.
52'
53'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Dolžan. Utrpel ga je Denis Klinar.
53'
  Rok Dolžan je dobil rumeni karton.
54'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Jelar. Utrpel ga je Dalibor Radujko.
55'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Petar Stojnič. Utrpel ga je Dalibor Radujko.
56'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Dolžan. Utrpel ga je Uroš Rošer.
57'
  Čeh pripravlja menjavo. Vstopil bo Črnčič.
58'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Petar Stojnič. Utrpel ga je Branislav Čonka.
59'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Christian Bubalovič. Utrpel ga je Matej Poplatnik.
59'
  Christian Bubalovič je dobil rumeni karton.
60'
  Menjava: iz igre Branislav Čonka, v igro Leon Črnčič.
61'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Enis Đurkovič.
61'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Leon Črnčič. Utrpel ga je Tilen Klemenčič.
62'
  Streljal je Anže Jelar, a mimo vrat.
64'
64'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Tilen Klemenčič.
65'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Šturm. Utrpel ga je Rajko Rotman.
65'
  GOOOL! Zadel je Leon Črnčič!
66'
  Po podaji Jeseničnika s prostega strela, je z glavo zadel Črnčič.
67'
  Streljal je Denis Klinar, a mimo vrat.
69'
70'
71'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Bizjak. Utrpel ga je Klemen Šturm.
72'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Klinar.
72'
  Denis Klinar je dobil rumeni karton.
73'
  Klinar je dobil opomin zaradi simuliranja.
74'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Sebastjan Berko. Utrpel ga je Petar Stojnič.
74'
  Sebastjan Berko je dobil rumeni karton.
75'
  Streljal je Klemen Šturm, a mimo vrat.
77'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Jelar. Utrpel ga je Rajko Rotman.
79'
80'
82'
  Menjava: iz igre Jaka Bizjak, v igro Matej Podlogar.
83'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Rošer. Utrpel ga je Anže Jelar.
83'
84'
  Izjemna akcija Rudarja in nazadnje Klinar, ki je prehitel vratarja Pelka mimo gola.
86'
  Menjava: iz igre Matej Poplatnik, v igro Aleš Poplatnik.
86'
  Menjava: iz igre Uroš Rošer, v igro Nemanja Stjepanovič.
90'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Christian Bubalovič. Utrpel ga je Aleš Poplatnik.
90'
  3 min. sodniškega dodatka.
90'
90+3'
  Napet in dinamičen sodniški dodatek.
90+3'
90+3'
  Živahna nogometna tekma z dovolj dinamike. Na koncu pravična delitev točk.
90+3'
  Tekmo sta zaznamovali napaki obeh vratarjev. V končnici v odprtem nadigravanju priložnost za obe ekipi, a je ostalo pri 2:2.