16. krog |  Nova Gorica, Športni park |  03.11.2012 ob 14.00

2 : 2

Triglav

Sodniki: Goričan Vojko (glavni sodnik), Vozlič Vinko (1. pomoč), Jovanović Stevo (2. pomoč) , Pavlović Želimirko (4. sodnik)
3 Rumeni kartoni 3

0'
  Lep pozdrav iz Nove Gorice. V Športnem parku se bosta pomerila Gorica in Triglav.
0'
  V tem trenutku rahlo dežuje, vendar pa zaenkrat ni pričakovati večjih vremenskih težav.
0'
  Postava gostov: Pelko, Šturm, Zolič, Roškar, Klemenčič, Jelar, Đurković, Ovčina, Poplatnik, Pokorn in Stojnič.
0'
  Še Gorica: Simčič, Širok, Gregorič, A. Jogan, Celcer, Kadrija, Vetrih, Žigon, M. Mevlja, K. Jogan in Ndiaye.
0'
  Zadnji dve medsebojni tekmi so dobili Kranjčani, obakrat v Kranju. Bili so uspešni tudi na zadnjih dveh tekmah v Športnem parku, od koder so obakrat odnesli točko.
0'
  Ekipi sta sosedi na lestvici, Gorica ima točko več.
0'
  S sredine začenjajo domači.
0'
1'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Ovčina. Utrpel ga je Amedej Vetrih.
2'
  Welle Ndiaye v prepovedanem položaju.
4'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dejan Žigon.
4'
  Žigon je iz ostrega desnega kota močno sprožil in zadel stativo kranjskih vrat!
6'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Welle Ndiaye. Utrpel ga je Matej Poplatnik.
7'
  Trenerja Srebnič in Brkič sta se odločila za odprto igro in nadigravanje.
8'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Šturm. Utrpel ga je Matija Širok.
8'
  GOOOL! Zadel je Amedej Vetrih!
9'
  Po podaji Celcerja s prostega strela z desne strani, je pred vrati žogo z glavo v mrežo preusmeril Vetrih.
9'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Jalen Pokorn. Utrpel ga je Dejan Žigon.
10'
10'
  Dobra akcija Krisa Jogana in Žigona, ki pa mu strel ni najbolje uspel.
11'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Ovčina. Utrpel ga je Uroš Celcer.
15'
  Petar Stojnič v prepovedanem položaju.
15'
  Streljal je Welle Ndiaye, a mimo vrat.
16'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Mevlja. Utrpel ga je Jalen Pokorn.
17'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Enis Đurkovič. Utrpel ga je Amedej Vetrih.
21'
  Ndiaye je prodrl v kazenski prostor, kjer ga je Zolič podrl, a sodnik akcije ni ocenil za prekršek.
22'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Kris Jogan. Utrpel ga je Klemen Šturm.
24'
  Dejan Žigon v prepovedanem položaju.
25'
  Kris Jogan je obležal na sredini igrišča. Ali bo potrebna menjava?
25'
  Očitno gre za poškodbo mišice in Kris Jogan tekme ne bo mogel nadaljevati.
27'
  Menjava: iz igre Kris Jogan, v igro Sandi Bremec.
27'
  Streljal je Petar Stojnič, a mimo vrat.
28'
  Enis Đurkovič v prepovedanem položaju.
29'
  Streljal je Taulant Kadrija, a mimo vrat.
29'
  Izjemen udarec Taulanta Kadije s 35 metrov; za malo preko gola.
29'
  Gorica ima udarec iz kota.
31'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Tilen Klemenčič. Utrpel ga je Matija Širok.
32'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Amedej Vetrih.
32'
32'
  Po podaji Ndiayeja z desne, je Vetrih z močnim strelom zatresel prečnik!!
36'
  GOOOL! Zadel je Enis Đurkovič!
37'
  Po odbiti žogi je na robu kazenskega prostora udariol Jelar in zadel levi spodnji kot domačih vrat.
38'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Taulant Kadrija. Utrpel ga je Anže Jelar.
39'
  Po prodoru po levi je Jelar zadel okvir domačih vrat!!
40'
  Alen Jogan je dobil rumeni karton.
40'
42'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Mevlja. Utrpel ga je Petar Stojnič.
45'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Mevlja. Utrpel ga je Dragan Ovčina.
45'
  1 min. sodniškega dodatka.
45+1'
45+1'
  Izenačujoči zadetek za Triglav je zabil Đurkovič in ne Jelar. Ampak gostje imajo drese z "nevidnimi" številkami, tako da imamo težave s spremljanjem dogodkov na tekmi.
45+1'
  Goričani so bili izrazito boljši nasprotnik v prvih štiridesetih minutah, potem pa so z nekaj napadi zapretili gostje in tudi zadeli za izenačenje.
45'
45'
  Menjava: iz igre Matej Poplatnik, v igro Davor Bubanja.
45'
  Menjava: iz igre Edvin Zolič, v igro Rok Dolžan.
45'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Dolžan. Utrpel ga je Matija Širok.
47'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Welle Ndiaye. Utrpel ga je Rok Dolžan.
51'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Ovčina. Utrpel ga je Miha Mevlja.
52'
  Menjava: iz igre Welle Ndiaye, v igro Alen Pavič.
53'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Ovčina. Utrpel ga je Matija Širok.
54'
55'
  Po podaji Celcerja je Žigon streljal z glavo v naročje Pelka.
58'
58'
  Triglav je izigral goriško obrambi in Đurkovič je neoviran zadel iz neposredne bližine.
60'
61'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Pavič. Utrpel ga je Klemen Šturm.
61'
61'
  Dejan Žigon je dobil rumeni karton.
62'
  Zaradi poškodbe je obležal Mevlja, ki pa bo tekmo lahko nadaljeval.
63'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Petar Stojnič.
63'
64'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Jalen Pokorn. Utrpel ga je Matija Širok.
65'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Jelar. Utrpel ga je Alen Pavič.
65'
  Anže Jelar je dobil rumeni karton.
66'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Enis Đurkovič. Utrpel ga je Uroš Celcer.
66'
  Enis Đurkovič je dobil rumeni karton.
67'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Taulant Kadrija. Utrpel ga je Dragan Ovčina.
69'
  Streljal je Miha Mevlja, a mimo vrat.
70'
71'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Jalen Pokorn.
72'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Enis Đurkovič.
72'
  Triglav ima udarec iz kota.
73'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Roškar. Utrpel ga je Miha Gregorič.
76'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Šturm. Utrpel ga je Miha Mevlja.
78'
79'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Uroš Celcer.
79'
79'
  Po prostem strelu Široka je Celcer z glavo žogo preusmeril v prečnik.
80'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Sandi Bremec.
81'
  Še naprej dinamična nogometna predstava.
81'
82'
  Menjava: iz igre Dragan Ovčina, v igro Rok Brajič.
82'
  GOOOL! Zadel je Alen Jogan!
82'
  Po prostem strelu Celcerja z desne in gneči je žogo v mrežo zabil A. Jogan.
83'
  Menjava: iz igre Amedej Vetrih, v igro Jan Dornik.
84'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Jan Dornik. Utrpel ga je Petar Stojnič.
84'
  Jan Dornik je dobil rumeni karton.
84'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Tilen Klemenčič. Utrpel ga je Miha Mevlja.
87'
87'
  Klemen Šturm je dobil rumeni karton.
88'
88'
  Streljal je Sandi Bremec, a mimo vrat.
90'
  Sandi Bremec v prepovedanem položaju.
90'
  2 min. sodniškega dodatka.