17. krog |  Domžale, Športni park Domžale |  07.11.2012 ob 17.00

0 : 1

Sodniki: Ponis Roberto (glavni sodnik), Kresnik Dejan (1. pomoč), Klančnik Tomaž (2. pomoč) , Huselja Emir (4. sodnik)
1 Rumeni kartoni 3

0'
  Pozdravljeni iz Domžal!
0'
  Pred nami je tekma 17. kroga Prve lige si. Nasprotnika v Domžalskem športnem parku sta ekipi Domžal in Gorice.
0'
  GORICA: 12-Simčič; 2-Kadrija, 3-Celcer, 7-Vetrih, 8-Širok, 10-Žigon, 14-Mbida, 19- Gregorič, 21-Bremec, 25-Ndiaye, 27- Jogan
0'
  DOMŽALE: 39-Zabret; 2-Skubic, 10-Vuk S., 13-Knezovič, 14-Papež, 21-Balokog, 25-Korun, 28-Šimunovič, 77-Vancaš Požeg, 90-Husmani, 92-Kous
0'
  Domača ekipa Domžal trenutno zaseda četrto mesto. Gostje iz Nove Gorice so na osmem mestu s 16 točkami.
0'
  Danes bo odigrana petdeseta medsebojna tekma teh dveh nasprotnikov. 23-krat so slavili Goričani, 15-krat sta se ekipi razšli brez zmagovalca, 11-krat pa so se zmage veselili Domžalčani.
0'
  Domžale so svojo zadnjo tekmo odigrale v soboto in izgubile v Velenju z 1:0.
0'
  Gorica pa je pred domačimi gledalci remizirala s Triglavom z 2:2, zadetka za Goričane sta dosegla Amedej Vetrih ter Alen Jogan.
0'
  Ekipi sta si v letošnji sezoni že stali nasproti v osmem krogu so se zmage veselili Domžalčani z 1:2. Za Gorico je zadel Dejan Žigon, za Domžale pa sta zadela Rudi Požeg Vancaš ter Jernej Papež.
0'
  Gorica ima v svojih vrstah drugega najbolšega strelca lige to je Dejan Žigon s sedmimi zadetki, vendar je mrežo nasprotnikov nazadnje zatresel v devetem krogu, ko se je zadetka veselil proti Rudarju.
0'
  Trener Domžal Stevan Mojsilovič danes ne bo mogel računati na poškodovane: Aleksa Pihlerja, Denisa Halilovića, Darka Topića ki si je na zadnji tekmi v Velenju zlomil stopalo, Jureta Balkovca, Žana Majerja, Lamina Dialloja, Tobiasa Mencigarja, Liridona Osmanaja ter Darka Zeca, ki je na tekmi proti Rudarju prejel dva rumena kartona.
0'
  Trener Gorice Miran Srebrnič težav s poškodbami ter kartoni nima, tako da so mu danes na voljo vsi igralci.
0'
  Obe začetni enajsterici ter sodniška trojka prihajajo na travnato zelenico v Športnem parku Domžale.
0'
1'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Rudi Požeg Vancaš.
1'
  Domžale ima udarec iz kota.
2'
  Silovit začetek Domžalčanov. Iz roba kazenskega prostora je ustrelil Požeg Vancaš vendar je njegov strel v kot izbil Simčič.
4'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Mato Šimunovič. Utrpel ga je Welle Ndiaye.
6'
  Na polovici Domžal sta trčila Žigon ter Husmani, Roberto Ponis je pustil prednost, Domžale so hitro izvedle protinapad vendar je bila obramba Gorica dovolj zbrana in prekinila protinapad
6'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Knezovič. Utrpel ga je Dejan Žigon.
9'
  Z nekaj nervoze so novogoričani začeli današnjo tekmo.
9'
  Streljal je Nejc Skubic, a mimo vrat.
10'
  Značilen strel Skubica od daleč, ki pa je zletel mimo vrat.
10'
  Dejan Žigon v prepovedanem položaju.
12'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Gregorič. Utrpel ga je Rudi Požeg Vancaš.
12'
  Miha Gregorič je dobil rumeni karton.
13'
  Požeg Vancaš je preigral Gregoriča, slednjemu ni preostalo drugega kot da stori prekršek.
13'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Nejc Skubic.
14'
  Skubic je poizkušal iz prostega strela, lahko delo za Simčiča.
15'
  Streljal je Slobodan Vuk, a mimo vrat.
16'
  Vancaš Požeg je na polovici Gorice ukradel žogo branilcem Gorice tam je lepo našel vtekajočega Vuka, ki pa je streljal mimo vrat.
16'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Taulant Kadrija. Utrpel ga je Nack Patrick Balokog.
16'
  Taulant Kadrija je dobil rumeni karton.
17'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Rudi Požeg Vancaš. Utrpel ga je Matija Širok.
17'
  Sandi Bremec v prepovedanem položaju.
21'
  Tempo igre je na obeh straneh padel, še vedno so več pri žogi Domžalčani.
21'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matija Širok.
22'
  Nekoliko z desne strani je do strela prišel Širok, ki pa ni dobro zaključil, brez večjih težav za Zabreta.
22'
22'
  Gorica ima udarec iz kota.
23'
  Slabo izveden kot Žigona.
26'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Jean Mbida Bindzi Ebila. Utrpel ga je Zeni Husmani.
26'
  Jean Mbida Bindzi Ebila je dobil rumeni karton.
27'
  Grob start s komolcem Mbide upravičeno je prejel rumeni karton.
28'
30'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Skubic. Utrpel ga je Sandi Bremec.
31'
  Jean Mbida Bindzi Ebila v prepovedanem položaju.
33'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Mato Šimunovič. Utrpel ga je Matija Širok.
34'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Welle Ndiaye. Utrpel ga je Rudi Požeg Vancaš.
35'
38'
  Protinapad Gorice Vetrih je podal do Ndiayeja, ki pa mu je v ključnem trenutku spodrsnilo.
38'
  Streljal je Zeni Husmani, a mimo vrat.
39'
  Strel Husmanija vendar za las mimo vrat.
41'
42'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Knezovič. Utrpel ga je Sandi Bremec.
42'
  Streljal je Matija Širok, a mimo vrat.
45'
  Kous je prodiral po desni strani podal v kazenski prostor do Požeg Vancaša, ki je poizkušal z atraktivno podajo do Vuka, vendar mu podaja ni uspela najbolje in žoga je končala v nogah Gorice.
45'
  Minuta sodniškega dodatka.
45+1'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Skubic. Utrpel ga je Welle Ndiaye.
45+1'
45+1'
  Domači nogometaši Domžal so bili več pri žogi imeli so tudi nekaj "zrelih" priložnosti vendar niso nobene izkoristili. Na drugi strani se je Gorica dobro postavila po robu Domžalam in zaustavila vse nevarne protinapade Gorice.
45+1'
  Ekipi se vračata na travnato površino.
45+1'
  Videli bomo po eno menjavo na vsaki strani.
45+1'
  Menjava: iz igre Jernej Papež, v igro Goran Vuk.
45'
45'
  Menjava: iz igre Taulant Kadrija, v igro Miha Mevlja.
46'
48'
49'
  Streljal je Goran Vuk, a mimo vrat.
50'
  Skubic je na kratko podal do Slobodana Vuka ta je podal svojemu bratu Goranu Vuku, ki pa je zgrešil po lepi akciji.
51'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Mevlja. Utrpel ga je Nack Patrick Balokog.
51'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih. Utrpel ga je Nejc Skubic.
51'
53'
  Goran Vuk v prepovedanem položaju.
56'
  Goran Vuk je iz desne strani podal v kazenski prostor, Požeg Vancaš je za las zgrešil žogo iz obetavne pozicije.
57'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Goran Vuk.
58'
  Slab zaključek Gorana Vuka, ki je streljal po tleh, brez težav za Simčiča.
60'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Nack Patrick Balokog. Utrpel ga je Matija Širok.
61'
  Goran Vuk je prinesel kar nekaj živahnosti v igro Domžal.
62'
  Streljal je Nack Patrick Balokog, a mimo vrat.
63'
  Do strela je prišel Balokog, vendar bi lahko zaključil bolje.
65'
  Pri Domžalah se obeta dvojna menjava.
66'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Rudi Požeg Vancaš. Utrpel ga je Miha Mevlja.
66'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Gregorič. Utrpel ga je Slobodan Vuk.
68'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Mevlja. Utrpel ga je Nejc Skubic.
68'
  Menjava: iz igre Rudi Požeg Vancaš, v igro Saša Aleksander Živec.
68'
  Menjava: iz igre Nack Patrick Balokog, v igro Marko Kovjenič.
69'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Zeni Husmani.
70'
  GOOOL! Zadel je Sandi Bremec!
70'
  Bremec je s strelom iz bližine z glavo premagal Zabreta.
70'
  Veliko posla pri zadetku je opravil Žigon, ki je z leve strani natančno podal na glavo Bremcu, ki mu iz bližine ni bilo težko premagati domačega čuvaja mreže.
71'
72'
  Bremec je dosegel svoj prvi zadetek v letošnji sezoni.
73'
  Menjava: iz igre Sandi Bremec, v igro Nejc Praprotnik.
74'
75'
  Zadetek za Gorico, ki pa je bil dosežen iz prepovedanega položaja. Goričani so izvajali prosti strel nekdo izmed gostov pa se je znašel v prepovedanem položaju.
76'
77'
  Husmani je streljal tam pa je Celcer žogo izbil z golove črte.
78'
79'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Zeni Husmani. Utrpel ga je Jean Mbida Bindzi Ebila.
81'
  Welle Ndiaye v prepovedanem položaju.
83'
  Menjava: iz igre Dejan Žigon, v igro Jan Dornik.
84'
  Domžale poizukušajo vendar ne pridejo do resne pozicije za zadetek.
85'
  Streljal je Marko Kovjenič, a mimo vrat.
87'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Zeni Husmani.
87'
  Zeni Husmani je dobil rumeni karton.
87'
  Husmani je prejel rumeni karton zaradi simuliranja v kazenskem prostoru Gorice.
88'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Jan Dornik. Utrpel ga je Nejc Skubic.
89'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Vuk. Utrpel ga je Miha Mevlja.
90'
  Dve minuti sodniškega dodatka.
90'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Jan Dornik. Utrpel ga je Zeni Husmani.
90+1'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marko Kovjenič.
90+1'
  Strel Kovjeniča iz golove črte izbija Celcer.
90+2'
90+2'
  Domžale so imele kar nekaj lepih prilložnosti za zadetek niso izkoristili niti ene, na drugi strani je Gorica izkoristila eno pravo priložnost in domov odhaja bogatejša za tri točke.
90+2'
  Domžalčani so danes doživeli drugi zaporedni poraz z rezultatom 0:1, Gorica pa je danes dosegla drugo zmago v gosteh in se z zmago odpravlja na obračunproti Rudarju.