18. krog |  Murska Sobota, Fazanerija |  11.11.2012 ob 14.00

Mura

1 : 2

Sodniki: Goričan Vojko (glavni sodnik), Kokolj Andrej (1. pomoč), Jovanovič Stevo (2. pomoč) , Glažar Roman (4. sodnik)
5 Rumeni kartoni 3

0'
  Lep pozdrav iz Fazanerije!
0'
  V 18. krogu 1. SNL se bosta pomerili ekipi Mure 05 in Domžal.
0'
  Imamo že postavi! Postava Murašev: Drakovič, Janža, Travner, Cipot, Kramar, Maruško, Horvat, Aborah, Vaš, Buzeti in Bohar.
0'
  Postava gostov: Vidmar, Skubic, Živec, Gerič, Vuk G., Vuk S., Knezovič, Balokog, Korun, Šimunovič in Kous.
0'
  Domačini so trenutno v nekakšnem rezultatskem krču, saj že dolgih pet krogov niso okusili slasti zmage in so v le-teh iztržili le eno točko.
0'
  Gostje pa so po seriji treh zaporednih zmag nekoliko padli in zadnji dve tekmi klonili pred velenjskim Rudarjem in Gorico.
0'
  Medtem ko Domžalčani zasedajo odlično četrto mesto na prvenstveni razpredelnici, se Muraši nahajajo na samem dnu in bi jim vsaka točka prišla še kako prav.
0'
  Pri črnobelih manjkata le poškodovana Fajič in Sačer.
0'
  Nasprotno pri Domžalčanih manjkajo oboleli Zec, kaznovani Husmani ter poškodovani Halilovič, Zabret, Osmanaj, Topič, Majer in Balkovec.
0'
  V Murski Soboti je jasno pri 11 stopinjah Celzija, tako da imajo akterji današnjega srečanja zelo dobre pogoje za igro.
0'
  Pred začetkom tekme naj omenimo še, da Mura 05 Domžal v Fazaneriji še ni premagala…
0'
  S sredine igrišča bodo začeli igralci Domžal.
0'
0'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dejan Gerič.
0'
  Domžale ima udarec iz kota.
1'
  Domžale so zapretile že v prvi minuti, odličen poiskus Geriča.
3'
  Damjan Bohar v prepovedanem položaju.
6'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Skubic. Utrpel ga je Stanley Opoku Aborah.
6'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Rok Buzeti.
6'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Erik Janža.
6'
  Streljal je Arpad Vaš, a mimo vrat.
7'
  Medtem ko so branilci Domžal strela Buzetija in Janže odbili, je Vaš meril preko vrat.
7'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Leon Horvat. Utrpel ga je Nejc Skubic.
10'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Mato Šimunovič. Utrpel ga je Jure Travner.
12'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Kramar. Utrpel ga je Saša Aleksander Živec.
12'
  Denis Kramar je dobil rumeni karton.
13'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Skubic. Utrpel ga je Damjan Bohar.
13'
  Nejc Skubic je dobil rumeni karton.
13'
  Streljal je Stanley Opoku Aborah, a mimo vrat.
17'
18'
  Po prvih 15 minutah spremljamo igro med obema kazenskima prostoroma.
19'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Gerič. Utrpel ga je Stanley Opoku Aborah.
21'
  Streljal je Nejc Skubic, a mimo vrat.
22'
  Mura ima udarec iz kota.
23'
  GOOOL! Zadel je Goran Vuk!
24'
  Po dolgi žogi je v prazen prostor stekel Goran Vuk in zadel bližnji kot Drakovičevih vrat. Murini branilci so za trenutek obstali, misleč da je šlo za nedovoljen položaj.
25'
  Streljal je Rok Buzeti, a mimo vrat.
25'
  Arpad Vaš v prepovedanem položaju.
25'
  Menjava: iz igre Saša Aleksander Živec, v igro Marko Kovjenič.
25'
26'
  Goran Vuk v prepovedanem položaju.
27'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Slobodan Vuk. Utrpel ga je Stanley Opoku Aborah.
27'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Leon Horvat. Utrpel ga je Goran Vuk.
27'
  Leon Horvat je dobil rumeni karton.
29'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Slobodan Vuk. Utrpel ga je Jure Travner.
30'
31'
  15 minut pred koncem prvega dela srečanja se je igra nekoliko razživela.
34'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Slobodan Vuk. Utrpel ga je Matic Maruško.
34'
34'
35'
  Streljal je Erik Janža, a mimo vrat.
36'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kous. Utrpel ga je Damjan Bohar.
36'
  Žiga Kous je dobil rumeni karton.
37'
37'
38'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Stanley Opoku Aborah. Utrpel ga je Ivan Knezovič.
38'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Gerič. Utrpel ga je Jure Travner.
39'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Slobodan Vuk. Utrpel ga je Leon Horvat.
39'
  Slobodan Vuk je dobil rumeni karton.
41'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Kovjenič. Utrpel ga je Denis Kramar.
41'
43'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Stanley Opoku Aborah.
45'
  Minuta sodnikovega dodatka.
45'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Kovjenič. Utrpel ga je Leon Horvat.
45+1'
45+1'
  V prvih 45 minutah smo spremljali raztrgano igro med obema kazenskima prostoroma z malo pravih priložnosti. Domžalčani po zadetku iz protinapada v vodstvu, domači jalovi napadi pa niso obrodili sadov.
45'
48'
49'
50'
51'
52'
52'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Mato Šimunovič. Utrpel ga je Stanley Opoku Aborah.
53'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Stanley Opoku Aborah. Utrpel ga je Nejc Skubic.
53'
  Menjava: iz igre Denis Kramar, v igro Dragan Jelič.
54'
  GOOOL! Zadel je Slobodan Vuk!
55'
  Po katasrofalni napaki domačega vratarja je iz bližine zadel Slobodan Vuk.
55'
56'
58'
58'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Leon Horvat.
59'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Buzeti. Utrpel ga je Marko Kovjenič.
60'
  Streljal je Leon Horvat, a mimo vrat.
62'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Slobodan Vuk.
62'
63'
63'
64'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Kovjenič. Utrpel ga je Damjan Bohar.
65'
  Jure Travner v prepovedanem položaju.
66'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Maruško. Utrpel ga je Goran Vuk.
67'
  Matic Maruško je dobil rumeni karton.
68'
  Stanley Opoku Aborah v prepovedanem položaju.
69'
69'
  Menjava: iz igre Leon Horvat, v igro Mate Eterovič.
71'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Travner. Utrpel ga je Goran Vuk.
71'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Jelič. Utrpel ga je Ivan Knezovič.
71'
  Dragan Jelič je dobil rumeni karton.
72'
  GOOOL! Zadel je Mate Eterovič!
73'
  Znižanje rezultata v Murski Soboti. Po podaji Buzetija se je Eterovič dobro znašel v kazenskem prostoru gostov in matiral Vidmarja.
73'
  Menjava: iz igre Slobodan Vuk, v igro Rudi Požeg Vancaš.
74'
  Streljal je Dragan Jelič, a mimo vrat.
74'
  Odličen poiskus, za las mimo vrat...
78'
  Gol Eteroviča in zgrešena priložnost Jeliča sta vlila nekaj upanja na preobrat. Zbudili so se tudi, danes precej tihi, gledalci na murskosoboški Fazaneriji.
79'
  Dobra akcija Boharja!
79'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Arpad Vaš.
79'
82'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Damjan Bohar.
82'
82'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Erik Janža. Utrpel ga je Goran Vuk.
82'
  Erik Janža je dobil rumeni karton.
83'
  Rudi Požeg Vancaš v prepovedanem položaju.
84'
  Menjava: iz igre Žiga Kous, v igro Jaka Ihbeisheh.
84'
84'
85'
  Sedaj spremljamo izključno enosmerni promet proti domžalskim vratom. Gostje so se osredotočili na obrambo.
85'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Mato Šimunovič. Utrpel ga je Erik Janža.
86'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dragan Jelič.
87'
  Mate Eterovič v prepovedanem položaju.
88'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Vuk. Utrpel ga je Stanley Opoku Aborah.
89'
89'
90'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Maruško. Utrpel ga je Nejc Vidmar.
90'
  Tri minute sodnikovega dodatka!
90+2'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Fabijan Cipot.
90+3'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Fabijan Cipot. Utrpel ga je Uroš Korun.