20. krog |  Domžale, Športni park Domžale |  24.11.2012 ob 16.00

1 : 2

Sodniki: Tratnjek Andrej (glavni sodnik), Gabor Jožef (1. pomoč), Žekš Zoran (2. pomoč) , Fekonja Štefan (4. sodnik)
1 Rumeni kartoni 2

0'
  Lep pozdrav iz Domžal.
0'
  Pred nami je obračun 20. kroga prvenstva med Domžalami in Celjem.
0'
  Imamo obe postavi.
0'
  Domžale: Vidmar, Skubic, Gerič, Goran Vuk, Slobodan Vuk, Knezovič, Kovjenič, Korun, Šimunovič, Požeg Vancaš ter Husmani.
0'
  Celje: Kotnik, Krajcer, Centrih, Verbič, Bajde, Cebara, Kolsi, Rapnik, Medved, Žitko in Tomažič Šeruga.
0'
  Ekipi sta sosedi na prvenstveni lestvici. Domžale imajo na 4. mestu 6 točk naskoka pred današnjim nasprotnikom.
0'
  Domžale igrajo odlično v gosteh, saj so najboljša ekipa v ligi, medtem ko na domači zelenici niso tako suvereni. Celjani pa igrajo v podobnem ritmu, saj so tudi oni uspešnejši na gostovanjih.
0'
  V domačem taboru se v ekipo po prestani kazni vrača Žiga Kous, na seznamu poškodovanih nogometašev pa ostajajo Topić, Živec, Balkovec in Rems.
0'
  pri Celjanih zaradi kartonov manjka Blaž Vrhovec. Sebastjan Gobec pa je že zaključil z jesenskim delom zaradi poškodbe. Pomemben bo povratek Verbića in Medveda, ki se je med tednom proslavil v pokalu. Poškodovana sta tudi Močić in Močivnik.
0'
  V letošnji sezoni so Celjani z 1:0 dobili prvi obračun v Domžalah, tekma v Areni petrol pa se je končala brez zadetkov.
0'
1'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Tuomas Kolsi. Utrpel ga je Dejan Gerič.
2'
  Na današnji tekmi bosta sodniško kariero sklenila Andrej Tratnjek in Jožef Gabor.
3'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dejan Gerič.
4'
  Lepa priložnost za domače. Ob predložku Husmanija je posredoval Krajcer in zadel lastno vratnico, potem pa se je žoga odbila do Geriča, a je bil ob njegovem strelu na pravem mestu vratar Kotnik.
4'
  Celje ima udarec iz kota.
5'
  Streljal je Slobodan Vuk, a mimo vrat.
7'
8'
  Po podaji Husmanija v sredino je Slobodan Vuk z glavo za las zgrešil celjski gol.
9'
  Gregor Bajde v prepovedanem položaju.
15'
  Domžale so tiste, ki narekujejo tempo srečanja.
15'
16'
17'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Gregor Bajde.
17'
17'
  Po podaji Cebare je Bajde streljal na prvo, žoga se je od Knezovića odbila v kot.
17'
  GOOOL! Zadel je Gregor Bajde!
18'
18'
  Verbič je podal s kota v sredino, kjer je Bajde lepo zaključil akcijo in premagal vratarja Vidmarja.
20'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Goran Vuk.
21'
  Streljal je Stefan Cebara, a mimo vrat.
22'
  Medved je lepo našel Cebaro v kazenskem prostoru, slednji pa je zadel levo vratnico domačega gola.
23'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Centrih. Utrpel ga je Rudi Požeg Vancaš.
23'
25'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Zeni Husmani. Utrpel ga je Klemen Medved.
27'
  Streljal je Benjamin Verbič, a mimo vrat.
28'
28'
29'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Tuomas Kolsi. Utrpel ga je Slobodan Vuk.
29'
  Domžale ima udarec iz kota.
30'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Rapnik. Utrpel ga je Rudi Požeg Vancaš.
32'
  Stefan Cebara v prepovedanem položaju.
35'
35'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Benjamin Verbič.
37'
  Verbič se je odločil za strel z roba kazenskega prostora. Vratar Vidmar je žogo poslal v kot.
37'
37'
  Celjani so dosegli zadetek, a je bil pri tem Krajcer v prepovedanem položaju.
37'
  Marko Krajcer v prepovedanem položaju.
37'
  Stefan Cebara je dobil rumeni karton.
38'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Zeni Husmani. Utrpel ga je Benjamin Verbič.
38'
  Zeni Husmani je dobil rumeni karton.
39'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Gerič. Utrpel ga je Matej Centrih.
40'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Medved. Utrpel ga je Mato Šimunovič.
41'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Verbič. Utrpel ga je Nejc Skubic.
43'
44'
45'
  Po predložku Geriča s kota je Slobodan Vuk z glavo meril nenatančno.
45'
45'
  Gledali smo zanimiv in dinamičen prvi del srečanja.
45'
45'
46'
  Prva priložnost v nadaljevanju je pripadla Celjanom. Bajde je sprožil z razdalje, a je bil vratar Vidmar dobro postavljen.
47'
48'
  Gerič je našel Slobodana Vuka v kazenskem prostoru, ta se je dobro obrnil, potem pa poslal žogo mimo leve vratnice.
49'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Verbič. Utrpel ga je Mato Šimunovič.
49'
  Benjamin Verbič je dobil rumeni karton.
49'
50'
  GOOOL! Zadel je Uroš Korun!
50'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Uroš Korun.
51'
  Šimunović je poslal predložek s kota v sredino, kjer je Knezović z glavo podaljšal do Koruna, ta pa je z glavo iz neposredne bližine premagal vratarja Kotnika.
52'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Centrih. Utrpel ga je Slobodan Vuk.
54'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Stefan Cebara. Utrpel ga je Nejc Vidmar.
55'
57'
  Klemen Medved v prepovedanem položaju.
57'
  Streljal je Marko Tuomas Kolsi, a mimo vrat.
59'
59'
  Streljal je Dejan Gerič, a mimo vrat.
63'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Slobodan Vuk.
63'
  Menjava: iz igre Rudi Požeg Vancaš, v igro Žan Majer.
64'
  Menjava: iz igre Stefan Cebara, v igro Nikola Ivanovič.
66'
67'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marko Kovjenič.
68'
  Šimunović je poslal podajo s kota, Kovjenić je prišel do strela z glavo, a je bil vratar Kotnik zanesljiv.
69'
69'
70'
70'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marko Tuomas Kolsi.
71'
  Menjava: iz igre Klemen Medved, v igro Miha Korošec.
72'
73'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Centrih. Utrpel ga je Dejan Gerič.
73'
  Menjava: iz igre Dejan Gerič, v igro Liridon Osmanaj.
75'
  Po podaji Gorana Vuka v sredino je Centrih odlično odreagiral in poslal žogo v kot.
75'
77'
  Menjava: iz igre Gregor Bajde, v igro Lutfi Bilali.
77'
77'
  Streljal je Nejc Skubic, a mimo vrat.
78'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Žitko. Utrpel ga je Slobodan Vuk.
79'
80'
  Streljal je Liridon Osmanaj, a mimo vrat.
82'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Skubic. Utrpel ga je Matej Centrih.
82'
  Streljal je Matej Rapnik, a mimo vrat.
84'
85'
86'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Nikola Ivanovič.
87'
  Odličen strel Ivanovića z razdalje, vratar Vidmar je žogo izbil v kot.
87'
  GOOOL! Zadel je Lutfi Bilali!
87'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Lutfi Bilali.
88'
  Kot za Celjane je izvajal Verbič, žoga se je najprej odibla od enega domačih igralcev in potem našla Bilalija, ki je zadel z glavo.