20. krog |  Kranj, Športni center Kranj |  25.11.2012 ob 13.00

Triglav

0 : 0

Aluminij

Sodniki: Tošeski Boris (glavni sodnik), Kokolj Andrej (1. pomoč), Praprotnik Jure (2. pomoč) , Dobrun Žiga (4. sodnik)
0 Rumeni kartoni 2

0'
  Pozdravljeni iz Kranja.
0'
  V Športnem centru Kranj se bosta v 20. krogu pomerili ekipi Triglava in Aluminija.
0'
  Triglavani trenutno zasedajo šesto mesto, gostje iz Kidričevega pa so na osmem mestu.
0'
  Do danes sta se ekipi pomerili dvakrat. Ekipi sta si prvič nasploh nasproti stali v letošnji sezoni v drugem krogu. Obe ekipi imata po eno zmago, obe zmagi sta bili doseženi na domačem terenu z rezultatom 1:0.
0'
  Triglav bo danes zadnjič v jesenskem delu sezone odigral tekmo pred domačimi gledalci, nasledno tekmo doma bo Triglav odigral na začetku marca, najprej se sicer odpravlja v Maribor potem pa bo doma pričakal Domžale. Naslednji teden jih čaka še tekma na obali proti Kopru.
0'
  Aluminij pa bo naslednji teden odigral tekmo doma proti Domžalam.
0'
  Triglav je na zadnjih štirih tekmah dosegel dve zmagi in je v zadnjem obdobju v dobri formi. Na drugi strani Aluminij v zadnjem obdobju ni v najboljši formi, zadnjo zmago v prvenstvu so dosegli na začetku oktobra proti Rudarju.
0'
  Na zadnji tekmi v Kidričevem so slavili domači, za minimalno zmago Kidričanov je zadel Marko Drevenšek.
0'
  Triglav je v sredo odigral zaostalo tekmo proti Rudarju in doma remiziral z 2:2. Za Triglavane sta bila uspešna Đurkovič ter Bubanja.
0'
  Pred tednom dni pa je Triglav odigral tekmo proti Celju in po preobratu slavil z 1:2, oba zadetka za Triglavane je dosegel Enis Đurkovič.
0'
  Aluminij pa je pred domačimi gledalci prekinil niz sedmih zaporednih porazov in remiziral proti Kopru z 1:1, zadetek za Aluminij je dosegel Robert Kurež.
0'
  Danes bomo spremljali tudi obračun najbolših strelcev prvenstva na vrhu kraljuje Enis Đurkovič z desetimi zadetki, sledi mu Robert Kurež z devetimi zadetki.
0'
  Enajsterica Triglava: Pelko, Šturm, Roškar, Klemenčič, Jelar, Đurković, Poplatnik, Pokorn, Stojnić, Šušteršič in Bubanja.
0'
  Postava Aluminija: Murko, D. Rešek, M. Rešek, Kožar, Spahič, Kurež, Drevenšek, Kašnik, Bešič, Bingo ter Režonja.
0'
  Domači trener Siniša Brkič danes ne bo mogel računati na Zolič ter Dolžan, ki zaradi kartonov nimata pravice nastopa..
0'
  Na drugi strani trener Aluminija, Bojan Flis, težav s poškodovanimi igralci nima.
0'
  Današnjo tekmo, ki se bo pričela ob 13 uri, bo sodil Tošeski Bojan.
0'
  Ekipi prihajata na travnato površino.
0'
1'
  Prvi so s sredine igrišča krenili domači nogometaši.
2'
  Triglav ima udarec iz kota.
3'
  Slabo izveden kot Đurkoviča.
3'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Semir Spahič. Utrpel ga je Matej Poplatnik.
4'
  Prekršek na robu kazenskega prostora Aluminija.
4'
  Streljal je Enis Đurkovič, a mimo vrat.
5'
  Močno preko gola Đurkovič.
7'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Martin Šušteršič. Utrpel ga je Robert Kurež.
8'
  Podaja Denisa Reška v kazenski prstor Triglava tam je s peto poizkušal Režonja vendar je bil strel preslab.
9'
10'
  Uigrana akcija iz kota za Triglav, vendar še enkrat več jo je slabo izvedel Đurkovič.
12'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Jelar. Utrpel ga je Mitja Rešek.
13'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Semir Spahič. Utrpel ga je Davor Bubanja.
13'
  Semir Spahič je dobil rumeni karton.
13'
  Grob start Spahiča po izgubljeni žogi.
14'
  Tilen Klemenčič v prepovedanem položaju.
16'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Gregor Režonja. Utrpel ga je Petar Stojnič.
16'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Adnan Bešič. Utrpel ga je Tilen Klemenčič.
20'
  Streljal je Marko Drevenšek, a mimo vrat.
20'
  Nevaren poizkus Drevenška od daleč, žoga je zletela mimo vrat.
20'
21'
  Streljal je Davor Bubanja, a mimo vrat.
21'
21'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Šturm. Utrpel ga je Denis Rešek.
22'
  Aluminij ima udarec iz kota.
23'
  Streljal je Robert Kurež, a mimo vrat.
25'
  Sedaj spremljamo nekoliko bolj zanimivo srečanje kot v prvih dvajsetih minutah.
26'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Tilen Klemenčič. Utrpel ga je Mitja Rešek.
26'
  Streljal je Semir Spahič, a mimo vrat.
27'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Roškar. Utrpel ga je Robert Kurež.
27'
28'
  Enis Đurkovič v prepovedanem položaju.
29'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Semir Spahič.
29'
  Slaboten strel Spahiča, brez težav za Pelkota.
31'
  Streljal je Petar Stojnič, a mimo vrat.
31'
  Slabo izveden protinapad Triglava, na koncu je ustrelil Stojnič vendar streljal močno mimo gola Aluminija.
34'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Petar Stojnič. Utrpel ga je Marko Drevenšek.
34'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Bingo. Utrpel ga je Enis Đurkovič.
35'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Enis Đurkovič.
36'
  Lepa akcija Triglava na koncu je do strela prišel Đurkovič vendar je streljal preveč po sredini vrat.
37'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Robert Kurež.
38'
  Nogometaši Aluminija so kombinirali okoli kazenskega prostora Triglava na koncu je do strela prišel Kurež vendar je njegov strel brez večjih težav ujel Pelko.
39'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Roškar. Utrpel ga je Adnan Bešič.
41'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Adnan Bešič. Utrpel ga je Davor Bubanja.
42'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Jelar. Utrpel ga je Adnan Bešič.
43'
  Ponovno je tempo igre nekoliko padel.
43'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Gregor Režonja. Utrpel ga je Enis Đurkovič.
45'
45'
  Prvo polovico srečanje je bila dokaj nezanimiva za gledalce, potem v drugi polovici se je igra počasi razživela in obe ekipi sta imeli nekaj lepih priložnosti vendar nobena ni bila izkoriščena.
45'
  Ekipa sta že na travnati površini pripravljeni na nadaljevanje srečanja.
45'
45'
  Aluminij je krenil s sredine igrišča.
48'
  Nekoliko bolj napadalen začetek Triglava.
49'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Robert Kurež. Utrpel ga je Martin Šušteršič.
50'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Anže Jelar.
51'
  Strel Jelarja od daleč, žoga je pred Murkom odskočila tako da mu je otežila delo vendar je vseeno odlično posredoval.
51'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Davor Bubanja. Utrpel ga je Semir Spahič.
51'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Tomaž Kožar. Utrpel ga je Enis Đurkovič.
53'
  Nekaj napak pri oddajanju žoge na obeh straneh.
55'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Rešek. Utrpel ga je Matej Poplatnik.
56'
  Bubanja je podal do Pokorna ta je streljal, vendar je bila obramba Aluminija na mestu.
57'
  Triglav je v drugem polčasu odločno krenil proti vratom Aluminija.
58'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Gregor Režonja. Utrpel ga je Jalen Pokorn.
59'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Davor Bubanja.
59'
  Murko brani brez večjih težav.
60'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Drevenšek. Utrpel ga je Anže Jelar.
60'
61'
  Streljal je Matej Poplatnik, a mimo vrat.
63'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matej Poplatnik.
65'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Robert Kurež. Utrpel ga je Marko Roškar.
65'
  Menjava: iz igre Tilen Klemenčič, v igro Rok Brajič.
66'
  Menjava: iz igre Matej Poplatnik, v igro Dragan Ovčina.
66'
  Menjava: iz igre Adnan Bešič, v igro Timotej Petek.
68'
68'
  Menjava: iz igre Gregor Režonja, v igro Nejc Pečovnik.
70'
  Vsi na stadionu so žogo že videli v golu, vendar je strel Bubanje končal za las mimo vrat.
71'
  V drugem polčasu so občutno boljši domači nogometaši.
74'
  Timotej Petek v prepovedanem položaju.
76'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Petar Stojnič. Utrpel ga je David Kašnik.
77'
  Strel Drevenška, ki pa ga je blokiral Šušteršič.
77'
  Menjava: iz igre Denis Rešek, v igro Jurica Jeleč.
80'
  Obe ekipi s težavo prihajata do zaključnih strelov.
82'
  Pokorn je obležal ob robu igrišča in je že končal z današnjim srečanjem. Očitno gre za poškodbo gležnja.
84'
  Triglav do priložnosti vendar ni tiste zadnje podaje do igralca, ki je v dobrem položaju za zadetek.
84'
  Menjava: iz igre Jalen Pokorn, v igro Dinnyuy Kongnyuy.
84'
  Triglav pritiska na vrata Aluminija.
84'
85'
86'
  Ali lahko Triglavanom na koncu tekme uspe zadeti za zmago.
87'
  Sedaj se bo veliko prostora odprlo gostom v protinapadih.
87'
87'
  Streljal je Nejc Pečovnik, a mimo vrat.
89'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Ovčina. Utrpel ga je David Kašnik.
90'
  Dve minute sodniškega dodatka.
90'
  Triglav napada vendar zaenkrat brez pravega uspeha.
90+1'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Pečovnik. Utrpel ga je Enis Đurkovič.
90+1'
  Prosti strel za Triglav iz kakih 30-ih metrov.
90+1'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Robert Kurež. Utrpel ga je Davor Bubanja.
90+1'
  David Kašnik je dobil rumeni karton.
90+2'
  Zadnja akcija na tekmi.
90+2'
90+2'
  Spremljali smo tekmo z malo številnimi priložnostmi, na koncu lahko rečemo zaslužena delitev točk.
90+2'
  Triglav je danes odigral zadnjo tekmo v jesenskem delu prvenstva pred domačimi gledalci.