23. krog |  KRANJ, ŠPORTNI CENTER KRANJ |  24.04.2013 ob 17.00

Triglav

0 : 0

Sodniki: Goričan Vojko (glavni sodnik), Povšnar Dejan (1. pomoč), Švarc Dejan (2. pomoč) , Janžekovič Borut (4. sodnik)
3 Rumeni kartoni 2

0'
  Lepo pozdravljeni iz Kranja.
0'
  V športnem centru Kranj bomo spremljali zaostalo tekmo 23.Kroga med Triglavom ter Domžalami.
0'
  Triglav zaseda sedmo mesto, Domžalčani pa so na tretjem mestu.
0'
  Triglav pod vodstvom novega trenerja Dušana Kosiča še ni izgubil. Domžale pa na gostovanjih igrajo izjemno in že kar nekaj časa na gostovanjih ne poznajo poraza.
0'
  Ekipi sta se do sedaj pomerili medseboj 16-krat. 10-krat so slavili Domžalčani, trikrat so slavi Triglavani, prav tako trikrat sta se ekipi razšli brez zmagovalca.
0'
  V letošnji sezoni sta ekipi odigrali dve medsebojni tekmi. Na obeh tekmah so slavili Domžalčani.
0'
  Pri Triglavu sta v zadnjem obdobju v izjemni formi napadalec Enis Đurkovič tudi drugi strelec lige, ter nekdanji nogometaš Domžal Lamin Diallo.
0'
  Triglav je na zdnji tekmi remiziral proti Aluminiju z 2:2, strelca sta bila Enis Đurkovič ter Lamin Diallo.
0'
  Domžale pa so v Celju remizirale brez zadetkov.
0'
  Imamo že obe začetni enajsterici.
0'
  Triglav:28-Pelko,3-Šturm,4-Zolič,5-Diallo,6-Klemenčič,8-Jelar,9-Đurkovič,11-Krcič,19-A.Poplatnik,20-Šmit,33-Bubanja.
0'
  Domžale:41-Vidmar,2-Skubic,8-Čadikovski,10-S.Vuk,17-Kovjenič,24-Rems,27-Dobrovoljc,28-Šimunovič,29-Balkovec,77-Požeg-Vancaš,90-Husmani.
0'
  Domači trener Dušan Kosič danes ne bo mogel računati na poškodovane: Petra Stojnića, Matica Severja in Jasmina Naziča. Kaznovana pa sta Jalen Pokorn ter Martin Šušteršič.
0'
  Pri gostih pa bodo danes manjkali: Michel Balokog, Darko Zec, Gregor Zabret in Žan Majer.
0'
  Današnjo tekmo, ki se bo pričela ob 17:00 bo sodil glavni sodnik Vojko Goričan.
0'
  Obe začetni enajsterici prihajata na travnato površino v Kranju, kjer je sončno brez oblakov na nebu.
0'
1'
  Prvi so s sredine igrišča krenili nogometaši Domžal.
4'
  Streljal je Dragan Čadikovski, a mimo vrat.
6'
  Napaka v obrambi Triglava, do žoge je prišel Čadikovski vendar je preslabo zaključil.
6'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Zeni Husmani. Utrpel ga je Vlado Šmit.
7'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Enis Đurkovič.
7'
  Močan strel od daleč vendar preveč po sredini vrat, izbija Vidmar.
8'
  Zelo živahen začetek tekme na obeh straneh.
8'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Zeni Husmani. Utrpel ga je Alen Krcič.
9'
  Streljal je Slobodan Vuk, a mimo vrat.
11'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Slobodan Vuk. Utrpel ga je Alen Krcič.
14'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Vlado Šmit. Utrpel ga je Slobodan Vuk.
15'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Krcič. Utrpel ga je Mato Šimunovič.
17'
  Igra na sredini igrišča, ekipi na obeh straneh nenatančni pri podajah.
17'
18'
  Triglav ima udarec iz kota.
21'
22'
  Triglav ima žogo več v svoji posesti vendar ne pridejo do kazenskega prostora Domžal.
22'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Lamin Diallo.
23'
  Strel Dialloja z glavo iz golove črte je žogo izbil Husmani.
24'
  Enis Đurkovič v prepovedanem položaju.
24'
  Domžale ima udarec iz kota.
25'
  Domžalčani so zahtevali igro z roko enega izmed domačih nogometašev v domačem kazenskem prostoru, na koncu le kot za Domžale.
26'
  Streljal je Alen Krcič, a mimo vrat.
26'
  Triglav prevzema pobudo na igrišču in ima zaenkrat več od igre.
27'
28'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Slobodan Vuk. Utrpel ga je Lamin Diallo.
31'
31'
  Še naprej pritiskajo domači...
32'
  ... Domžalam nikakor ne uspe pripeljati žoge čez svojo polovico.
32'
  Anže Jelar v prepovedanem položaju.
32'
33'
  Balkovec je zadel domači živi zid.
35'
  Domači trener Dušan Kosič bo prisiljen opraviti prvo menjavo na tekmi zaradi poškodbe bo igro zapustil Vlado Šmit.
35'
  Menjava: iz igre Vlado Šmit, v igro Dragan Ovčina.
37'
  Ponovno je tempo igre nekoliko padel.
38'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Slobodan Vuk. Utrpel ga je Žan Pelko.
39'
  Streljal je Jure Balkovec, a mimo vrat.
39'
39'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Rems. Utrpel ga je Dragan Ovčina.
40'
  Tadej Rems je dobil rumeni karton.
41'
  Davor Bubanja v prepovedanem položaju.
41'
  Alen Krcič v prepovedanem položaju.
42'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Lamin Diallo. Utrpel ga je Dragan Čadikovski.
42'
  Lamin Diallo je dobil rumeni karton.
43'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Gaber Dobrovoljc.
45'
  Minuta sodniškega dodatka v Kranju.
45+1'
  Streljal je Rudi Požeg Vancaš, a mimo vrat.
45+1'
45+1'
45+1'
  Spremljali smo na trenutke zelo zanimiv nogomet, vendar si nobena od ekip ni priigrala prave priložnosti.
45+1'
  Menjava: iz igre Tadej Rems, v igro Ivan Knezovič.
45'
47'
  S sredine igrišča so začeli domači nogometaši.
48'
  Triglav je bolje začel drugi polčas.
50'
51'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Aleš Poplatnik.
51'
  Streljal je Mato Šimunovič, a mimo vrat.
52'
  S pomočjo vratnice je strel Poplatniku branil Vidmar.
52'
  Nejc Skubic je dobil rumeni karton.
53'
54'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Edvin Zolič. Utrpel ga je Dragan Čadikovski.
54'
  Streljal je Zeni Husmani, a mimo vrat.
55'
55'
  Streljal je Anže Jelar, a mimo vrat.
57'
  Menjava: iz igre Aleš Poplatnik, v igro Matej Poplatnik.
59'
  Menjava: iz igre Rudi Požeg Vancaš, v igro Charis Kostakis.
62'
  Tudi v drugem polčasu kar nekaj slabih nenatančnih podaj na obeh straneh.
64'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Charis Kostakis. Utrpel ga je Žan Pelko.
65'
  Čadikovski je lepo našel Kostakisa ta pa je storil prekršek nad Pelkom, kljub vsemu pa ni uspel zatresti gostujoče mreže.
66'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Balkovec. Utrpel ga je Anže Jelar.
66'
68'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Enis Đurkovič. Utrpel ga je Marko Kovjenič.
69'
  Obe ekipi poizkušata z akcijami vendar jima v veliki meri to danes ne uspeva.
71'
  Nekoliko lepša priložnost za Domžale vendar je bil strel Vuka blokiran.
73'
  Vse bolj in bolj sta z igro svojih fantov nezadovoljna oba trenerja.
73'
  Streljal je Enis Đurkovič, a mimo vrat.
74'
76'
76'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Poplatnik. Utrpel ga je Marko Kovjenič.
77'
  Menjava: iz igre Jure Balkovec, v igro Žiga Kous.
77'
  Matej Poplatnik je dobil rumeni karton.
77'
  Vse tri menjave je že opravil gostujoči trener Stevan Mojsilovič.
79'
79'
  Menjava: iz igre Anže Jelar, v igro Igor Bukara.
80'
80'
  Po dolgem času lepa priložnost, vendar je Đurkovič meril mimo vrat.
81'
82'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Charis Kostakis. Utrpel ga je Matej Poplatnik.
85'
  Izgubljena žoga gostov, sam je ostal Đurkovič vendar se je zapletel in nič ni bilo od priložnosti za Triglav.
85'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Edvin Zolič. Utrpel ga je Marko Kovjenič.
86'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Čadikovski. Utrpel ga je Edvin Zolič.
86'
88'
  Še vedno nič konkretnega od obeh ekip.
89'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dragan Čadikovski.
89'
90'
  Že deseti prepovedan položaj na tekmi za domače. Od tega se je petkrat v njem znašel Đurkovič.
90'
  Dve minuti sodniškega dodatka.
90+1'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Tilen Klemenčič. Utrpel ga je Charis Kostakis.
90+1'
  Tilen Klemenčič je dobil rumeni karton.
90+1'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Čadikovski. Utrpel ga je Klemen Šturm.
90+2'
90+2'
  Videli smo bolj malo lepih priložnosti na koncu zaslužena delitev točk v Kranju.