27. krog |  Domžale, Športni park Domžale |  06.04.2013 ob 20.00  | Prenos: TV Slovenija 2

1 : 1

Mura

Sodniki: Skomina Damir (glavni sodnik), Žunič Matej (1. pomoč), Ul Bojan (2. pomoč) , Ponis Roberto (4. sodnik)
4 Rumeni kartoni 1

0'
  Lepo pozdravljeni iz Domžal.
0'
  V Domžalah bomo spremljali tekmo 27.kroga med Domžalami in Muro 05.
0'
  Domžale imajo na tretjem mestu 42 točk, Mura 05 pa zaseda zadnje deseto mesto z 21 točkami.
0'
  Domžale v spomldanskem delu blestijo na treh tekmah so dosegli sedem točk. Na drugi strani je Mura 05 kljub vsem težavam ki jih ima v zadnjem krogu dosegla zmago nad Triglavom.
0'
  Danes bomo spremljali 7. medsebojni obračun teh dveh tekmecev. Trikrat so slavili Domžalčani, dvakrat sta se ekipi razšli brez zmagovalca, enkrat pa so se zmage veselili Sobočani.
0'
  Ekipi sta se v letošnji sezoni pomerili dvakrat v Domžalah so slavili Sobočani z 2:0. Na Fazaneriji pa je bil rezultat 2:1 za rumene.
0'
  Danes bomo spremljali obračun najslabše ekipe na domačem terenu - Domžale, ter najslabše ekipe na gostujočih tekmah - Mure 05.
0'
  Domžale so svojo zadnjo tekmo v prvenstvu odigrale proti Gorice in slavile z 0:1, Žiga Kous je bil edini strelec.
0'
  Mura 05 je na domačem terenu z 2:1 ugnala Triglav. Sačer ter Kurbus sta bila strelca za črno-bele.
0'
  Trener gostov Ante Šimundža danes nebo mogel računati na kaznovanega Rajka Repa.
0'
  Domžale bodo danes nastopale brez kaznovanega Jureta Balkovca.
0'
  Današnjo tekmo bo sodil glavni sodnik Damir Skomina.
0'
  Poglejmo si še obe začetni enajsterici:
0'
  Domžale:41-Vidmar,2-Skubic,5-Zec,10-S.Vuk,18-Pihler,19-Halilovič,27-Dobrovoljc,64-Janža,77-Požeg Vancaš,90-Husmani,92-Kous.
0'
  Mura05:1-Drakovič,8-Majer,9-Bohar,16-Travner,17-Šimič,19-Vinko,20-Morec,24-Barbič,33-Kurbus,77-Sačer,90-Maruško.
0'
  Obe ekipi s sodniško trojko na čelu prihajata na travnato površino.
0'
1'
  Prvi so s sredine igrišča krenili nogometaši Mure 05.
2'
  Streljal je Darko Zec, a mimo vrat.
3'
  Domžale ima udarec iz kota.
4'
  Vedran Vinko v prepovedanem položaju.
5'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Zec. Utrpel ga je Dejan Kurbus.
5'
  Darko Zec je dobil rumeni karton.
5'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Šimič. Utrpel ga je Gaber Dobrovoljc.
6'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Aleks Pihler. Utrpel ga je Matic Maruško.
7'
  Podaja Vinka v kazenski prostor Domžal, vendar tam ni bilo nobenega od gostujočih nogometašev.
9'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Zeni Husmani. Utrpel ga je Marko Šimič.
10'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Slobodan Vuk.
11'
  Izigrana obramba Mure 05, do strela je prišel S.Vuk vendar se je z obrambo izkazal Drakovič.
11'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Maruško. Utrpel ga je Zeni Husmani.
13'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Aleš Majer.
14'
  Streljal je Slobodan Vuk, a mimo vrat.
15'
  Pol protinapad za Domžale slab zaključni strel s strani Vuka.
15'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Vedran Vinko. Utrpel ga je Nejc Skubic.
16'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Travner. Utrpel ga je Slobodan Vuk.
17'
18'
19'
  Slobodan Vuk v prepovedanem položaju.
20'
  Vuk je po podaji s kota zatresel mrežo Mure 05 vendar se je znašel v prepovedanem položaju.
20'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Aleks Pihler.
22'
23'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marko Šimič.
24'
  Damjan Bohar v prepovedanem položaju.
26'
27'
  Streljal je Mario Sačer, a mimo vrat.
29'
  Bohar je lepo prejel žogo na desni strani podal v kazenski prostor, kjer je do strela z glavo prišel Sačer vendar je za las zgrešil vrata Domžal.
29'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Šimič. Utrpel ga je Zeni Husmani.
30'
  V zadnjih trenutkih Mura 05 igra bolje, ustvarila si je tudi nekaj priložnosti in dobro parira Domžalčanom.
31'
31'
  Streljal je Aleks Pihler, a mimo vrat.
32'
32'
  Mura ima udarec iz kota.
33'
  Šimič je potegnil po levi strani ter ustrelil, Vidmar žogo odbija v kot.
33'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Vedran Vinko. Utrpel ga je Denis Halilovič.
34'
  Streljal je Matic Maruško, a mimo vrat.
36'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Erik Janža. Utrpel ga je Jure Travner.
38'
  Streljal je Žiga Kous, a mimo vrat.
40'
  Podaja Maruška v kazenski prostor tam pa je dobro podajo ustavil Halilovič, ki je obležal na tleh v bolečinah.
40'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Rudi Požeg Vancaš. Utrpel ga je Matic Maruško.
40'
  Rudi Požeg Vancaš je dobil rumeni karton.
42'
  Lepo podajo je prejel Sačer, vendar se je zapletel ter izgubil žogo. Dva nogometaša Mure 05 sta se znašla sama pred Vidmarjem.
42'
  Streljal je Erik Janža, a mimo vrat.
43'
  Marko Šimič v prepovedanem položaju.
44'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Aleks Pihler. Utrpel ga je Aleš Majer.
45'
45'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Vedran Vinko.
45+1'
  Strel od daleč daleč, do odbite žoge je prišel Vinko ki je streljal vendar se je Vidmar dobro postavil in ubranil strel.
45+1'
45+1'
  Spremljali smo dokaj zanimivo srečanje s kar nekaj priložnostmi na obeh straneh, vendar zaenkrat še brez zadetkov.
45+1'
  Obe ekipi se vračata na travnato zelenico.
45+1'
  Menjava: iz igre Aleks Pihler, v igro Marko Kovjenič.
45'
46'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Kovjenič. Utrpel ga je Damjan Bohar.
46'
  Marko Kovjenič je dobil rumeni karton.
47'
  S sredine igrišča so krenili domači nogometaši.
48'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Gaber Dobrovoljc. Utrpel ga je Marko Šimič.
50'
  Mario Sačer v prepovedanem položaju.
51'
53'
  Zelo rezerviran začetek drugega polčasa z obeh strani.
54'
  GOOOL! Zadel je Darko Zec!
56'
  Strel Zeca od daleč, Drakoviču se je žoga izmuznila med rokama in končal v mreži Mure 05.
56'
58'
60'
60'
  Zeni Husmani je dobil rumeni karton.
64'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Kurbus. Utrpel ga je Marko Kovjenič.
64'
  Dejan Kurbus je dobil rumeni karton.
65'
  GOOOL! Zadel je Vedran Vinko!
66'
  Menjava: iz igre Zeni Husmani, v igro Ivan Knezovič.
66'
  Lepa podaja Kurbusa do Vinka, ki je nekoliko z leve strani premagal Vidmarja.
67'
67'
  Streljal je Ivan Knezovič, a mimo vrat.
68'
72'
  Spremljamo dokaj mirno nadaljevanje po izenačenju Mure 05.
75'
  Menjava: iz igre Erik Janža, v igro Dragan Čadikovski.
76'
  Mojsilovič je opravil že vse tri menjave medtem ko ima Šimundža na voljo še vse tri menjave.
78'
  Mura 05 dobro nadzoruje srečanje na sredini igrišča in dobro preprečuje napadalne akcije Domžal.
79'
80'
  Menjava: iz igre Vedran Vinko, v igro Arpad Vaš.
81'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Slobodan Vuk. Utrpel ga je Jure Travner.
82'
  Arpad Vaš v prepovedanem položaju.
83'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Mario Sačer. Utrpel ga je Denis Halilovič.
84'
  Domžale napadajo, gostje čakajo na priložnosti iz protinapadov.
84'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Morec. Utrpel ga je Dragan Čadikovski.
85'
  Streljal je Dragan Čadikovski, a mimo vrat.
86'
  Strel iz prostega strela žoga je preletela živi zid in zletela mimo vrat.
86'
  Menjava: iz igre Mario Sačer, v igro Alen Ploj.
89'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Knezovič. Utrpel ga je Matic Maruško.
89'
  Menjava: iz igre Damjan Bohar, v igro Josip Mlinarič.
90'
  Tri minute sodniškega dodatka.
90'
90+1'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Slobodan Vuk. Utrpel ga je Mitja Morec.