29. krog |  Celje, Arena Petrol |  21.04.2013 ob 16.00

0 : 0

Sodniki: Habjanič Sašo (glavni sodnik), Mikača Goran (1. pomoč), Klančnik Tomaž (2. pomoč) , Fekonja Štefan (4. sodnik)
2 Rumeni kartoni 1

0'
  Lep pozdrav iz sončnega Celja.
0'
  Arena Petrol bo prizorišče tekme 29. kroga med Celjem in Domžalami.
0'
  Spremljali bomo obračun sosedov na lestvici, kjer imajo Domžalčani 6 točk naskoka pred Celjani.
0'
  Imamo postavi ekip.
0'
  Celje: Kotnik, Vrhovec, Krajcer, Centrih, Verbič, Bajde, Korošec, Plesec, Zajc, Žurej in Vidmajer.
0'
  Domžale: Vidmar, Skubic, S. Vuk, Knezović, Halilović, Rems. Dobrovoljc, Balkovec, Majer, Janža ter Kous.
0'
  V domačem taboru ima tokrat prepoved nastopa Sebastjan Gobec, medtem ko se v kader vračata Verbič in Vrhovec.
0'
  Celjani so med tednom presenetljivo, a tudi zasluženo premagali državne prvake in na ta način hitro odmislili ničlo iz Kranja. Proti Domžalam pa jih čaka še ena zelo zahtevna preizkušnja, ki lahko zelo veliko prinese.
0'
  Celje je edino moštvo, ki ima v letošnji sezoni pozitiven »score« z Domžalami. Slednje so namreč kar dvakrat premagali, enkrat pa sta se tekmeca razšla z remijem. Edina ekipa, ki je poleg Celja uspela premagati Domžalčane dvakrat v letošnji sezoni je ljubljanska Olimpija, ki pa je na ostalih dveh srečanjih doživela dva poraza.
0'
  Pri gostih imata tokrat prepoved nastopa Marko Kovjenić in Rudi Požeg Vancaš.
0'
  V taboru Domžal bodo zaradi poškodbe tokratni obračun izpustili Nack Balokog, Darko Zec, Lan Tirc in Gregor Zabret.
0'
  Po informacijah, ki jih imam, naj bi danes za celjsko zasedbo začela najmlajša postava v zgodovini slovenske prvoligaške scene. Povprečna starost današnje začetne postave Celje znaša 20,8 let. To je seveda neuraden podatek.
0'
2'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Gaber Dobrovoljc. Utrpel ga je Benjamin Verbič.
5'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Blaž Vrhovec. Utrpel ga je Žan Majer.
6'
  Blaž Vrhovec je dobil rumeni karton.
9'
  Menjava: iz igre Žan Majer, v igro Uroš Korun.
9'
  Domžale so bile zaradi poškodbe Majerja primorane poseči po prvi menjavi.
13'
  Zaenkrat še brez priložnosti. Celjani pa imajo več od igre.
13'
  Streljal je Slobodan Vuk, a mimo vrat.
15'
  Po protinapadu so Domžale skoraj prišle do vodstva. Krasna žoga Kousa v prazen prostor, Slobodan Vuk je bil hitrejši od domače obrambe in vratarja, potem pa ni bil več v položaju, da bi poslal žogo v prazno mrežo in zadel le njen zunanji del.
16'
  Celje ima udarec iz kota.
17'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ivan Knezovič.
20'
  Velika terenska premoč domačih. Domžale so osredotočene na fazo obrambe.
21'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Erik Janža. Utrpel ga je Miha Korošec.
24'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Andraž Žurej. Utrpel ga je Denis Halilovič.
24'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Skubic. Utrpel ga je Nejc Plesec.
24'
  Nejc Skubic je dobil rumeni karton.
26'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Benjamin Verbič.
27'
  Odlična celjska akcija. Žurej je lepo našel Verbića, ki streljal na prvo, toda vratar Vidmar je žogo odbil v kot.
27'
29'
31'
  Še naprej spremljamo veliko terensko premoč domačih.
31'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Zajc. Utrpel ga je Jure Balkovec.
32'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Korošec. Utrpel ga je Erik Janža.
32'
  Streljal je Uroš Korun, a mimo vrat.
34'
  Andraž Žurej v prepovedanem položaju.
39'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Vidmajer. Utrpel ga je Gaber Dobrovoljc.
39'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Gregor Bajde.
40'
  Po dobri podaji naprej je do strela v kazenskem prostoru prišel Bajde, a se je spet izkazal vratar Vidmar.
40'
41'
  Po predložku s kota je z glavo streljal Krajcer, Halilović pa je žogo izbil iz golove črte.
42'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Jure Balkovec.
43'
  Strel Balkovca z razdalje, a je bil vratar Kotnik pripravljen.
43'
45'
45'
  Še minuta dodatka.
45'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Andraž Žurej.
45+1'
45'
48'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Andraž Žurej. Utrpel ga je Ivan Knezovič.
49'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Slobodan Vuk.
50'
52'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Blaž Vrhovec. Utrpel ga je Uroš Korun.
52'
  Streljal je Denis Halilovič, a mimo vrat.
53'
  Po predložku Kousa je Halilović z glavo meril nenatančno.
54'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Vidmajer. Utrpel ga je Žiga Kous.
55'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Gregor Bajde. Utrpel ga je Ivan Knezovič.
55'
  Domžale so v drugem delu bolj aktivne, kot so bile v prvem.
57'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Knezovič. Utrpel ga je Nejc Plesec.
58'
  Menjava: iz igre Uroš Korun, v igro Dragan Čadikovski.
59'
  Menjava: iz igre Nejc Plesec, v igro Alexander Srdič.
63'
  Izjemna priložnost za domače. Lepo podaja Srdića z desne pred vrata Domžal, tam pa je bil za las prekratek Bajde.
65'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Gaber Dobrovoljc. Utrpel ga je Andraž Žurej.
66'
  Menjava: iz igre Erik Janža, v igro Mato Šimunovič.
66'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Miha Zajc.
67'
  Iz prostega strela je Zajc skoraj presenetil vratarja Vidmarja, ki je bil pokrit.
67'
  Streljal je Gregor Bajde, a mimo vrat.
69'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Alexander Srdič. Utrpel ga je Mato Šimunovič.
69'
70'
  Streljal je Miha Korošec, a mimo vrat.
71'
  Gregor Bajde v prepovedanem položaju.
74'
  Domžale ima udarec iz kota.
74'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Denis Halilovič.
75'
  Po predložku Balkovca iz kot je Halilović dobil skok v kazenskem prostoru, a je bil vratar Kotnik dobro postavljen.
76'
  Menjava: iz igre Gregor Bajde, v igro Aleksandar Bajič.
77'
78'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Alexander Srdič.
79'
  Bajić je po prodoru lepo našel Srdića, ob strelu slednjega pa vratar Vidmar ni imel težav.
83'
  Centrih je zapustil igro zaradi poškodbe.
83'
  Menjava: iz igre Matej Centrih, v igro David Tomažič Šeruga.
83'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Aleksandar Bajič. Utrpel ga je Ivan Knezovič.
88'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Alexander Srdič. Utrpel ga je Jure Balkovec.
89'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Korošec. Utrpel ga je Dragan Čadikovski.
89'
  Miha Korošec je dobil rumeni karton.
90'
  Še štiri minute dodatka.
90+1'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Verbič. Utrpel ga je Gaber Dobrovoljc.
90+2'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Vidmajer. Utrpel ga je Dragan Čadikovski.