30. krog |  Kranj, športni center Kranj |  28.04.2013 ob 16.30

Triglav

1 : 1

Luka Koper

Sodniki: Balažič Dejan (glavni sodnik), Arhar Primož (1. pomoč), Švarc Dejan (2. pomoč) , Obrenović Rade (4. sodnik)
1 Rumeni kartoni 4

0'
  Lep pozdrav iz Kranja, kjer bomo danes spremljali tekmo 30. kroga med Triglavom in Luko Koper s pričetkom ob 16:30.
0'
  Triglavani pod vodstvom Kosiča še ne poznajo poraza, na štirih tekmah so osvojili osem točk.
0'
  To bo že peta prvenstvena tekma za Triglavane v zadnjih štirinajstih dneh. Naporen ritem se bo nadaljeval že v sredo, ko jih čaka pokalni obračun z Mariborom, v soboto pa še ponovitev prvenstvenega obračuna, na to pa še en prvenstveni obračun z vodilno ekipo prvestva.
0'
  Gorenjci se v zadnjem obdobju zelo radi merijo s Primorci, saj so jih izločili iz pokalnega tekmovanja, poleg tega pa v letošnji sezoni proti kanarčkom še niso izgubili.
0'
  Vsekakor naloga Trigalava danes ne ne bo lahka. Koprčani so nazadnje premagali celo vodilni Maribor, zapovrh pa so dobili štiri prvenstvene tekme v Kranju in tukaj le enkrat izgubili.
0'
  Koprčani "krvavo" potrebujejo zmago, saj tri točke zaostajajo za Domžalčani in tretjim mesto, ki zagotavlja "Evropo".
0'
  Oteževalna okoliščina bo prav gotovo odostnost treh standardnih članov prve enajsterice, in sicer Bradaschie, Nenezića in Mavriča Rožiča. Vrača se Guberac.
0'
  Prva postava gostov: Hasić, Guberac, Mendy, Štulac, Črnigoj, Bagarić, Hadžić, Đukić, Palčič, Čovilo, Pučko.
0'
  Postava gostiteljev: Pelko, Šturm, Zolić, Diallo, Klemenčič, Jelar, Poplatnik M., Poplatnik A., Pokorn, Stojnić, Bubanja.
0'
  Na zelenico se vračajo Pokorn, Šuštaršič in Stojnić.
0'
  Nekoliko presenetljivo je danes na klopi drugi strelec lige Đurkovič, ki ga Kosič verjetno hrani za trilogijo z Mariborom.
0'
  Vsak trenutek lahko pričakujemo začetek srečanja. Nogometaši so že na zelenici.
0'
2'
  Dober prodor Bubanje po levi strani, ki je danes prav gotovo še dodatno motiviran, saj je branil tudi barve Kopra.
2'
  Streljal je Jean-Philippe Mendy, a mimo vrat. Velika luknja v obrambi Triglava, ki pa je Mendy ni izkoristil. Za las je zgrešil desno vratnico Pelka!
4'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ivica Guberac, a premalo močno, da bi lahko resneje ogrozil vrata Pelka.
6'
  Slabši ritem na začetku srečanja. Nobena od ekip ne želi preveč tvegati. Koprčani so sicer tisti, ki imajo pobudo.
8'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
9'
  Velik pritisk Koprčanov na vrata Triglava, ki nikakor ne spravi žoge čez sredino. Koprčani dobro pokrivajo prostor in igralce.
10'
  Triglav ima še naprej velike težave, da prenese žogo iz obrambne v napadalno polovico.
12'
  Kranjčani so se otresli začetnega pritiska in uspejo zadržati žogo na sredini igrišča.
13'
  Streljal je Anže Jelar, a mimo vrat. Potem ko se je zgostila obramba Kopra, je Jelar meril od daleč. To ni bil slab poizkus!
15'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Pučko. Utrpel ga je Petar Stojnič.
16'
  Bubanja je spet pobegnil po levi strani in na koncu priigral avt. Vsi Koprčani se organizirano branijo na svoji polovici.
16'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Jean-Philippe Mendy. Utrpel ga je Lamin Diallo.
17'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Jelar. Utrpel ga je Davor Bagarič.
19'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Domen Črnigoj. Strel po tleh precej po sredini gola. Pelko sicer ni imel večjih težav s tem strelom.
20'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Damir Hadžič. Utrpel ga je Davor Bubanja.
21'
  GOOOL! Zadel je Petar Stojnič!
22'
  Klemenčič je podal v kazenski prostor, A. Popolatnik je atraktivno poizkusil s "škarjicami", a zgrešil žogo, ki jo je za hrbet Hasuća pospravil Stojnić!
24'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matej Pučko. Posredoval je eden od branilcev Triglava in olajšal delo Pelku!
25'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Jelar. Utrpel ga je Ivica Guberac.
27'
  Streljal je Aleš Poplatnik, a mimo vrat. Brez dela za Hasiča.
29'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Davor Bubanja. Utrpel ga je Ivica Guberac.
32'
  Še naprej precej izenačeno srečanje. Triglavani so v zadnjih minutah celo bolj konkretni
33'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Domen Črnigoj. Utrpel ga je Aleš Poplatnik.
35'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Miroslav Čovilo. Utrpel ga je Anže Jelar.
35'
  Streljal je Matej Pučko, a mimo vrat po hitrem protinapadu.
36'
  Streljal je Tilen Klemenčič, a mimo vrat.
37'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Jean-Philippe Mendy. Utrpel ga je Klemen Šturm.
38'
  Guberac se je sprehodil v kazenskem prostoru Triglava, nato pa ni uspel oddati žoge do Mendyja, ki bi imel lahko delo ob zaključku.
38'
38'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Šturm. Utrpel ga je Davor Bagarič.
39'
  Streljal je Damir Hadžič, a mimo vrat.
40'
  Menjava: iz igre Lamin Diallo, ki ima težave s poškodbo, v igro Enis Đurkovič.
41'
  Streljal je Anže Jelar, a mimo vrat.
44'
  Koprčani zahtevajo igro z roko, vendar glavni sodnik Balažič ne dosoja ničesar.
45'
  Minuta sodnikovega podaljška.
45+1'
45'
46'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Petar Stojnič. Utrpel ga je Ivica Guberac.
47'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Poplatnik. Utrpel ga je Bojan Đukič.
47'
  Streljal je Enis Đurkovič. Lepo ga je zaposlil Bubanja, a je z levico meril nenatančno.
48'
49'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Petar Stojnič. Utrpel ga je Leo Štulac.
50'
  Menjava: iz igre Leo Štulac, v igro Ivan Brečevič.
52'
  Menjava: iz igre Aleš Poplatnik, v igro Dragan Ovčina.
52'
  Koprčani poizkušajo napadati, vendar jim kot po pravilu zmanjka kakovosti za zadnjo podajo pred strelom.
56'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Enis Đurkovič. Utrpel ga je Ivica Guberac.
57'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Davor Bagarič. Žoga je letela v levi zgornji kot Pelka, ki se je izjemno izkazal in preprečil izenačenje!
58'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Jalen Pokorn. Utrpel ga je Davor Bagarič.
59'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Palčič. Utrpel ga je Klemen Šturm.
60'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Domen Črnigoj. Utrpel ga je Dragan Ovčina.
60'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Anže Jelar, a naravnost v Hasiča.
61'
  GOOOL! Zadel je Ivica Guberac! Trije Koprčani so krenili v polprotinapad, Guberac je povedel žogo in imel dovolj prostora, da je sprožil s kakšnih 20 metrov in premagal Pelka.
64'
  Strel v okvir vrat! Velika napaka gorenjske obrambe, ki pa je ni kaznoval Jean-Philippe Mendy! S Pelkom se je srečal na štiri oči, a zaključil preveč neodločno!
66'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Tilen Klemenčič. Utrpel ga je Miroslav Čovilo.
67'
  Koprčani spet zahtevajo najstrožjo kazen, a je niso dobili.
68'
  Streljal je Tilen Klemenčič, a mimo vrat. Bil je v lepi priložnosti, saj med njem in Hasičem ni bilo nobene ovire, vendar je z levico sprožil nenatančno.
69'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Bojan Đukič. Utrpel ga je Dragan Ovčina.
69'
  Bojan Đukič je dobil rumeni karton.
70'
  Enis Đurkovič v prepovedanem položaju.
71'
  Kot kaže bomo spremljali še napet zaključek. V končnici so prav gotovo nekoliko močnejši Koprčani, vendar se tudi Triglavanom odpira dovolj prostora za protinapade.
72'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Davor Bagarič. Utrpel ga je Tilen Klemenčič.
73'
  Luka Koper ima udarec iz kota izvedel ga bo Bagarič.
75'
  Menjava: iz igre Jean-Philippe Mendy, v igro Luka Majcen.
75'
  Tekma je prekinjena, Bubanja ima težave s poškodbo.
76'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Davor Bagarič. Žoga je v visokem loku skoraj presenetila Pelka!!
78'
  Koprčani so tisti, ki v zaključnem delu srečanja narekujejo tempo.
79'
  Menjava: iz igre Davor Bubanja, v igro Matic Sever.
80'
  Zadnja okrepitev v vrstah gostiteljev, ki jim vidno primankuje moči.
81'
  Poplatnik je streljal v kazenskem prostoru, a je eden od Koprčanov nastavil telo! To je bila obetavna akcija.
82'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Jalen Pokorn. Utrpel ga je Ivica Guberac.
83'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Tilen Klemenčič. Utrpel ga je Luka Majcen.
83'
  Prekršek kanarčkom na dobrih 20 metrih.
84'
  Brečevič je nastreljal živi zid!
85'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Sever. Utrpel ga je Davor Bagarič.
86'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Bojan Đukič. Malo dela za Pelka.
87'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Bojan Đukič. Utrpel ga je Enis Đurkovič.
87'
  Zdaj nekaj prerivanja med Đukičem in Đurkovičem!
87'
Drugi rumeni (rdeči karton)
  Bojan Đukič je dobil drugi rumeni karton in mora z igrišča.
87'
  Enis Đurkovič je dobil rumeni karton.
87'
  Miroslav Čovilo je dobil rumeni karton.
88'
  Nekaj petelinjenja na sredini igrišča, sodnik Blažil je podelil kartone in srečanje se nadaljuje.
88'
  Streljal je Matej Poplatnik, to je bil dober poizkus z glavo!
90'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Brečevič. Utrpel ga je Edvin Zolič.
90'
  Ivan Brečevič je dobil rumeni karton.
90'
  Menjava: iz igre Luka Majcen, v igro Denis Perger. Vanoli je zdaj mejal menjavo. Precej nenavadno, vednar se Majcen po njegovem mnenju ni izkazal.
90'
  Tri minute sodnikovega dodatka.
90+3'
90+3'
90+3'
  Pri zadnji podaji iz kota bi Koprčani skoraj presenetili Pelka, ki ga je motilo sonce, a je žogo uspel izbiti. V težkem, borbenem srečanju sta se nasprotnika razšla brez zmagovalca. Triglavane zdaj čaka trilogija z Mariborom, medtem ko se bodo Koprčani v naslednjem krogu pomerili z Domžalami.