32. krog |  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija |  11.05.2013 ob 17.00

Mura

1 : 0

Sodniki: Žnidaršič Andrej (glavni sodnik), Ul Bojan (1. pomoč), Prelog Gorazd (2. pomoč) , Čeferin Darko (4. sodnik)
4 Rumeni kartoni 4

0'
  Spoštovane ljubiteljice, spoštovani ljubitelji nogometa lepo pozdravljeni.
0'
  Spet se oglašamo iz Murske Sobote, kjer nas čaka tekma 32. kroga 1. Lige Telekom Slovenije med Muro 05 in Celjem.
0'
  V taborih današnjih nasprotnikov vlada povsem različno razpoloženje. Muraši so v hudi borbi za obstankom v družbi najboljših. Po dveh zaporednih porazih pri Olimpiji in Mariboru so se črno-beli znova znašli v zaostanku petih točk do deveto uvrščenega Aluminija. Težave v klubu se kopičijo in dejstvo je, da se to odraža tudi na igralce in njihove igre.
0'
  Imamo že postave! Postava domačih: Drakovič, Barbič, Mörec, Kurbus, Travner, Bohar, Rep, Maruško, Vaš, Ploj, Sačer.
0'
  Postava Celja: Kotnik, Korošec, Žitko, Krajcer, Medved, Tomažič-Šeruga, Zajc, Plesec, Cebara, Srdič in Bajič.
0'
  Čeprav, tako kot Mura 05, tudi Celje ni dobilo licence na prvostopenjski komisiji, pa so rumeno-modri lahko zadovoljni, saj so si z uvrstitvijo v finale pokala praktično že zagotovili igranje v Evropi.
0'
  Celjani so v tekočem prvenstvu veliko uspešnejši od današnjega gostitelja. Mura 05 je zbrala 23 točk, kar je natanko toliko kot so jih Celjani zbrali samo na gostovanjih. V medsebojnih srečanjih so se dvakrat veselili varovanci Miloša Rusa, eno srečanje pa se je končalo brez zmagovalca.
0'
  Pri domačih bodo manjkali kaznovani Majer, poškodovani Šimić in zaradi težav z delovno vizo Mlinarić.
0'
  Pri gostih ne bo kaznovanih Vidmajerja, Žureja in Verbiča ter poškodovanega Vrhovca.
0'
  Medtem ko se igralci obeh ekip ogrevajo omenimo, da je v Murski Soboti oblačno pri 13-ih stopinjah Celzija.
0'
  Čeprav je današnje srečanje za domače izjemnega pomena pa je žalosten pogled na tribune Fazanerije, ki več ali manj samevajo.
0'
  Začetni udarec pripada igralcem Mure 05.
0'
0'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Rajko Rep. Utrpel ga je Miha Zajc.
1'
  Streljal je Alexander Srdič, a mimo vrat.
3'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Ploj. Utrpel ga je Marko Krajcer.
3'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Morec. Utrpel ga je Aleksandar Bajič.
3'
  Celje ima udarec iz kota.
6'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Zajc. Utrpel ga je Arpad Vaš.
8'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil David Tomažič Šeruga. Utrpel ga je Damjan Bohar.
9'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dejan Kurbus.
10'
  Vaš je lepo podal pred gol, Kotnik pa je preprečil veselje Kurbusu.
10'
  Mura ima udarec iz kota.
10'
  Streljal je Rajko Rep, a mimo vrat.
11'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matic Maruško.
11'
  Maruško je zatresel vratnico!
13'
14'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Bohar. Utrpel ga je Alexander Srdič.
14'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Stefan Cebara. Utrpel ga je Denis Barbič.
14'
  V prvih petih minutah so bili Celjani podjetnejši, nato so se domači prebudili in si priigrali tri lepe priložnosti.
15'
16'
  Streljal je Miha Korošec, a mimo vrat.
17'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Plesec. Utrpel ga je Rajko Rep.
17'
  Nejc Plesec je dobil rumeni karton.
19'
  Streljal je Aleksandar Bajič, a mimo vrat.
20'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Travner. Utrpel ga je Matic Žitko.
20'
  Aleksandar Bajič v prepovedanem položaju.
21'
  Arpad Vaš v prepovedanem položaju.
22'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Korošec. Utrpel ga je Arpad Vaš.
22'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Kurbus. Utrpel ga je Matic Kotnik.
23'
  Dejan Kurbus je dobil rumeni karton.
24'
  Ob predložku pred vrata KOtnika se je Kurbus nepazljivo zaletel z gostujočim vratarjem.
26'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Kurbus. Utrpel ga je Aleksandar Bajič.
28'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Zajc. Utrpel ga je Rajko Rep.
28'
  Miha Zajc je dobil rumeni karton.
29'
30'
  Z videnim v prvi pol ure smo lahko zadovoljni; manjkajo le zadetki.
31'
  Streljal je Mario Sačer, a mimo vrat.
33'
33'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Jure Travner.
33'
  Streljal je Damjan Bohar, a mimo vrat.
34'
  Znova se je izkazal Kotnik!
35'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Arpad Vaš.
35'
36'
  Streljal je Denis Barbič, a mimo vrat.
37'
  Mura si je priigrala zares lepe priložnosti, vendar je Kotnik zaklenil svoja vrata.
38'
  Alen Ploj v prepovedanem položaju.
43'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Plesec. Utrpel ga je Matic Maruško.
43'
Drugi rumeni (rdeči karton)
  Nejc Plesec je dobil drugi rumeni karton in mora z igrišča.
45'
  Minuta sodnikovega dodatka.
45+1'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Barbič. Utrpel ga je Klemen Medved.
45+1'
45+1'
  Prvi polčas je minil v zelo dinamični igri v kateri so dominirali domači igralci, ki so si ustvarili nekaj izjemnih priložnosti, a jih je izdala realizacija - nekajkrat je odlično posredoval vratar Kotnik. Na drugi strani so bili Celjani povsem nenevarni za domača vrata.
45+1'
  V zaključku prvega polčasa so Celjani ostali brez izključenega Plesca, zato bo zanimivo videti kako se bo to odrazilo na igrišču in kakšno strategijo bo ubral gostujoči trener Rus.
45'
46'
47'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Aleksandar Bajič. Utrpel ga je Matic Maruško.
47'
48'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Mario Sačer.
49'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Rajko Rep. Utrpel ga je David Tomažič Šeruga.
51'
52'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Aleksandar Bajič. Utrpel ga je Dejan Kurbus.
52'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Zajc. Utrpel ga je Mario Sačer.
53'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Alexander Srdič. Utrpel ga je Denis Barbič.
54'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Barbič. Utrpel ga je Stefan Cebara.
54'
  Denis Barbič je dobil rumeni karton.
54'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Miha Zajc.
55'
  Pa smo dočakali tudi prvo priložnost Celjanov. Iz prostega strela je poiskušal Zajc in nastreljal prečnik vrat Drakoviča.
56'
59'
59'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Aleksandar Bajič. Utrpel ga je Damjan Bohar.
61'
62'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Damjan Bohar.
62'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Alexander Srdič. Utrpel ga je Jure Travner.
63'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Rajko Rep. Utrpel ga je Aleksandar Bajič.
63'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil David Tomažič Šeruga. Utrpel ga je Rajko Rep.
63'
  David Tomažič Šeruga je dobil rumeni karton.
65'
  Menjava: iz igre Aleksandar Bajič, v igro Gregor Bajde.
66'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Morec.
66'
  Mitja Morec je dobil rumeni karton.
66'
  Menjava: iz igre Denis Barbič, v igro Vedran Vinko.
67'
  Streljal je Gregor Bajde, a mimo vrat.
69'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Stefan Cebara. Utrpel ga je Damjan Bohar.
71'
  Streljal je Vedran Vinko, a mimo vrat.
72'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Medved. Utrpel ga je Mario Sačer.
73'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Žitko. Utrpel ga je Arpad Vaš.
74'
  Streljal je Arpad Vaš, a mimo vrat.
74'
  Menjava: iz igre Alen Ploj, v igro Kevin Poredoš.
75'
76'
  Celjani spet rešujejo z golove črte...
76'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Zajc. Utrpel ga je Matic Maruško.
77'
  Pritisk Murašev se stopnjuje... Celjani so se povsem podredili in se branijo z vsemi enajstimi nogometaši.
79'
  Menjava: iz igre Alexander Srdič, v igro Žan Horvat.
80'
82'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Kurbus. Utrpel ga je Miha Zajc.
82'
  Streljal je Marko Krajcer, a mimo vrat.
83'
84'
85'
  Menjava: iz igre Miha Zajc, v igro Alen Romih.
86'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Romih. Utrpel ga je Dejan Kurbus.
86'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil David Tomažič Šeruga. Utrpel ga je Mario Sačer.
87'
  Smo v samem finišu tekme. Celjani se še naprej uspešno branijo...
88'
  Žan Horvat v prepovedanem položaju.
88'
89'
89'
90'
90'
90'
  Štiri minute sodnikovega dodatka.
90+1'
90+1'
90+1'
  Gneča v gostujočem kazenskem prostoru. Murašem žoge zopet ni uspelo spraviti v gol.
90+2'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Vedran Vinko. Utrpel ga je Klemen Medved.
90+3'
90+4'
  GOOOL! Zadel je Damjan Bohar!
90+5'
  Damjan Bohar je dobil rumeni karton.
90+5'
90+5'
  Bohar se je odločil za strel z kakših 20 metrov in mojstrsko zadel zgornji desni kot vratarja Kotnika.
90+5'
  Za Muro se je končalo kot v pravljici. Izredno dobro predstavo so Muraši kronali z zmago v izdihljajih tekme.