32. krog |  Domžale, ŠP-Domžale |  11.05.2013 ob 17.30  | Prenos: Planet

1 : 1

Triglav

Sodniki: Jug Matej (glavni sodnik), Kopač Borut (1. pomoč), Bensa Uroš (2. pomoč) , Mertik Bojan (4. sodnik)
1 Rumeni kartoni 4

0'
  Lepo pozdravljeni iz Domžal.
0'
  Spremljali bomo tekmo 32.Kroga med ter Domžalami in Triglavom.
0'
  To bo obračun četrto in sedmo uvrščene ekipe prvenstva.
0'
  Obe ekipi sta na zadnjih prvenstvenih tekmah izgubili. Domžale proti Kopru s 3:0. Triglav pa je doma izgubil proti Mariboru z 2:1.
0'
  Ekipi sta se v letošnji sezoni srečali trikrat. Dvakrat so slavili Domžalčani, enkrat pa sta se ekipi razšli brez zmagovalca.
0'
  Pri Domžalah bosta zaradi kazni manjkala Nejc Skubic ter Žiga Kous. Poškodovana pa sta Marko Kovjenič ter Darko Zec.
0'
  Na drugi strani pri Triglavu manjka kaznovani Anže Jelar.
0'
  Imamo tudi obe enajsterici.
0'
  Domžale:41-Vidmar,8-Čadikovski,15-Stankovič,19-Halilovič,23-Ihbeisheh,27-Dobrovoljc,28-Šimunovič,29-Balkovec,37-Majer,64-Janža,90-Husmani.
0'
  Triglav:28-Pelko,3-Šturm,4-Zolič,9-Đurkovič,11-Krcič,15-M.Poplatnik,19-A.Poplatnik,20-Šmit,23-Pokorn,24-Stojnič,33-Bubanja.
0'
  Današnjo tekmo, ki se bo pričela ob 17:30 bo sodil glavni sodnik Matej Jug.
0'
  Obe začetni enajsterici sta prišli na travnato površino stadiona v športnem parku Domžale.
0'
0'
  Triglav ima udarec iz kota.
1'
  Streljal je Vlado Šmit, a mimo vrat.
2'
  Domžale ima udarec iz kota.
3'
  Streljal je Denis Halilovič, a mimo vrat.
4'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Halilovič. Utrpel ga je Davor Bubanja.
4'
  GOOOL! Zadel je Vlado Šmit!
5'
  Mojstrovina Šmita iz prostega strela, strel v desni zgornji kot Vidmarja, ki je bil ob strelu nemočen.
6'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Krcič. Utrpel ga je Mato Šimunovič.
7'
  Streljal je Mato Šimunovič, a mimo vrat.
7'
9'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Jon Gorenc Stankovič. Utrpel ga je Jalen Pokorn.
9'
10'
  Streljal je Gaber Dobrovoljc, a mimo vrat.
11'
  Lepa priložnost za Dobrovoljca, ki pa je streljal preko gola.
13'
  Travnata površina v Domžalah je razmočena in obema ekipama povzroča kar nekaj težav.
14'
  Streljal je Žan Majer, a mimo vrat.
14'
  Enis Đurkovič v prepovedanem položaju.
15'
  Zelo dinamičen začetek tekme iz obeh strani.
15'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Jalen Pokorn. Utrpel ga je Jon Gorenc Stankovič.
17'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Mato Šimunovič.
18'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Zeni Husmani. Utrpel ga je Vlado Šmit.
18'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Ihbeisheh. Utrpel ga je Petar Stojnič.
19'
21'
  Protinapad Triglava, ki ga je zaustavila Domžalska obramba.
22'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Vlado Šmit. Utrpel ga je Dragan Čadikovski.
22'
  Vlado Šmit je dobil rumeni karton.
23'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Gaber Dobrovoljc.
24'
  Močan zavit strel Dobrovoljca, z veliko težavami je žogo izbil Pelko.
24'
28'
  Na tleh je obležal Krcič, ki je prejel udarec s strani Čadikovskega.
28'
29'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Balkovec. Utrpel ga je Jalen Pokorn.
30'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Jon Gorenc Stankovič. Utrpel ga je Aleš Poplatnik.
30'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Alen Krcič.
30'
30'
  Streljal je Davor Bubanja, a mimo vrat.
31'
  Streljal je Alen Krcič, a mimo vrat.
33'
  Dolga podaja proti Đurkoviču, Vidmar je stekel iz gola, do strela s sredine igrišča je prišel Krcič vendar ustrelil mimo gola.
33'
33'
34'
34'
  Lepa priložnost za zadetek vendar je Bubanja meril prek vrat.
36'
  Še naprej spremljamo zelo zanimivo tekmo z veliko priložnostmi.
36'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matej Poplatnik.
36'
36'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Vlado Šmit.
36'
  Davor Bubanja v prepovedanem položaju.
38'
  Najprej je na desni strani do strela prišel M.Poplatnik, Vidmar je izbil v kot. Po kotu je do strela prišel Šmit, ki je močno udaril z težavami je odbil Vidmar.
40'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Davor Bubanja.
40'
  Dober strel Bubanje, še boljša obramba Vidmarja.
41'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Gaber Dobrovoljc. Utrpel ga je Davor Bubanja.
42'
44'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Enis Đurkovič. Utrpel ga je Žan Majer.
44'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Jon Gorenc Stankovič. Utrpel ga je Klemen Šturm.
44'
  Jon Gorenc Stankovič je dobil rumeni karton.
45'
45'
  Minuta sodniškega dodatka.
45'
45'
  V prvem polčasu smo spremljali zelo zanimivo tekmo z veliko priložnostmi.
45'
  Dvojna menjava pri domačih.
45'
45'
  S sredine igrišča so začeli Triglavani.
45'
  Menjava: iz igre Jaka Ihbeisheh, v igro Slobodan Vuk.
45'
  Menjava: iz igre Jure Balkovec, v igro Liridon Osmanaj.
45'
46'
48'
49'
  Streljal je Aleš Poplatnik, a mimo vrat.
50'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Slobodan Vuk. Utrpel ga je Petar Stojnič.
53'
  Dragan Čadikovski v prepovedanem položaju.
53'
  V Domžalah je začelo tudi deževati.
54'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Krcič. Utrpel ga je Zeni Husmani.
56'
  Dokaj rezerviran začetek drugega polčasa z obeh strani.
57'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Mato Šimunovič. Utrpel ga je Aleš Poplatnik.
58'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Mato Šimunovič. Utrpel ga je Davor Bubanja.
59'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Halilovič. Utrpel ga je Aleš Poplatnik.
61'
  Šturm je obležal na tleh, ki ga bodo sedaj z nosili odnesli z igrišča.
65'
  Menjava: iz igre Klemen Šturm, v igro Matic Sever.
66'
  Šturm je zaradi poškodbe končal današnjo tekmo.
67'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Liridon Osmanaj. Utrpel ga je Petar Stojnič.
69'
  Poškodba Šturma je tako huda da ga bodo sedaj z rešilnim avtom odpeljali v najbližjo bolnišnico.
70'
  Še vedno pa brez pravih priložnosti v drugem počasu.
70'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Krcič. Utrpel ga je Dragan Čadikovski.
75'
  Stojnič je vračal žogo svojemu vratarju, žoga je obstala v vodi, do nje je prišel Osmanaj, kateremu pa je strel preprečil danes odlični Pelko.
75'
  Menjava: iz igre Zeni Husmani, v igro Nack Patrick Balokog.
75'
  Streljal je Dragan Čadikovski, a mimo vrat.
78'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dragan Čadikovski.
78'
78'
78'
  Žan Pelko je dobil rumeni karton.
79'
  Dva nevarna strela domačih, še dve lepši obrambi Pelka, ki se je izkazal z dvema paradama.
79'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Jalen Pokorn. Utrpel ga je Erik Janža.
80'
  Jalen Pokorn je dobil rumeni karton.
81'
  Menjava: iz igre Enis Đurkovič, v igro Igor Bukara.
82'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Slobodan Vuk. Utrpel ga je Edvin Zolič.
84'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Vlado Šmit. Utrpel ga je Slobodan Vuk.
84'
Drugi rumeni (rdeči karton)
  Vlado Šmit je dobil drugi rumeni karton in mora z igrišča.
85'
  Šmit je storil prekršek, ki pa je že imel rumeni karton. Triglav bo tekmo končal z desetimi igralci.
86'
86'
Avtogol
  GOOOL! Edvin Zolič je zatresel lastno mrežo!
89'
  Janža je podal v kazenski prostor tam pa je nesrečno Zolič poslal žogo v lastno mrežo.
90'
  Domžale so hitro prišle do zadetka z igralcem več.
90'
  Tri minute sodniškega dodatka.
90+1'
  Domžale sedaj pritiskajo, Triglavu se odpira veliko prostora v protinapadih.
90+2'
90+2'
90+2'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Halilovič. Utrpel ga je Petar Stojnič.
90+2'
90+2'
  V Domžalah smo spremljali zanimivo tekmo na koncu smo videli po en gol na vsaki strani.
90+2'
  Prvi polčas je sicer ponudil z veliko priložnosti predvsem na strani Triglava. V drugem polčasu pa so prevladovali domačini. Triglav je tekmo končal z desetimi zadetki.