32. krog |  Nova Gorica, Športni park |  11.05.2013 ob 17.00

2 : 0

Aluminij

Sodniki: Balažič Dejan (glavni sodnik), Klančnik Tomaž (1. pomoč), Povšnar Dejan (2. pomoč) , Glažar Roman (4. sodnik)
1 Rumeni kartoni 3

0'
  Ljubiteljice in ljubitelji nogometa, lep pozdrav iz Nove Gorice, kjer se bosta pomerili ekipi z dna lestvice.
0'
  Gorica ima na osmem mestu pet točk več od devetega Aluminija. Za obe ekipi ena ključnih tekem za neposreden obstanek v ligi.
0'
  Gorica je v preteklem krogu presenetila z zmago z 2:3 v Celju, Aluminij je bil na domačem igrišču s 3:5 poražen na tekmi z Rudarjem.
0'
  Na avgustovski tekmi v Kidričevem je z 2:1 zmagal Aluminij, naslednji dve tekmi so dobili Novogoričani. V Športnem parku je bilo v 14. krogu 4:1, zadnja tekma 10. marca v Kidričevem se je končala z 1:3.
0'
  V Novo Gorico prihaja nekdanji goriški trener na klopi modro-belih, Edin Osmanović.
0'
  V domačem taboru ni kaznovanega Mbide, Gostje so v popolni zasedbi.
0'
  Imamo obe postavi.
0'
  Aluminij: Murko, Topolovec, Bingo, Kurež, Bloudek, Žagar-Knez, Spahić, Drevenšek, Jovanovič, Rešek in Črnic
0'
  Gorica: Simčič, Celcer, Vetrih, Širok, Šturm, Žigon, Živec, M. Mevlja, Gregorič, Ndiaye, A. Jogan.
0'
  Srečanje bomo spremljali v oblačnem vremenu, v tem trenutku še brez dežja.
0'
  Igralci prihajajo na igrišče in kaj kmalu pričakujemo pričetek srečanja ter prvi sodnikov žvižg.
0'
1'
  Srečanje spremljata tudi obe navijaški skupini.
3'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matija Širok.
4'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Sandro Bloudek. Utrpel ga je Welle Ndiaye.
4'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Amedej Vetrih.
6'
  V uvodnih minutah imajo rahlo pobudo Novogoričani.
8'
  Streljal je Matic Črnic, a mimo vrat.
11'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Rade Jovanovič. Utrpel ga je Vasja Simčič.
12'
  Streljal je Saša Aleksander Živec, a mimo vrat.
17'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Celcer. Utrpel ga je Tadej Žagar.
19'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Gregorič. Utrpel ga je Robert Kurež.
20'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Rade Jovanovič. Utrpel ga je Dejan Žigon.
20'
  Streljal je Uroš Celcer, a mimo vrat.
21'
  Marko Drevenšek je dobil rumeni karton.
26'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih.
27'
  Streljal je Robert Kurež, a mimo vrat.
27'
  Gorica ima udarec iz kota.
28'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Miha Gregorič.
32'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Rešek. Utrpel ga je Amedej Vetrih.
33'
  Aluminij ima udarec iz kota.
34'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Sandro Bloudek. Utrpel ga je Amedej Vetrih.
35'
  Robert Kurež v prepovedanem položaju.
36'
  Tadej Žagar v prepovedanem položaju.
37'
  Novogoričani imajo več priložnosti za zadetek, igralci Aluminija poizkušajo s kontra napadi.
38'
  Streljal je Mitja Rešek, a mimo vrat.
39'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Sandro Bloudek. Utrpel ga je Miha Mevlja.
41'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Semir Spahič. Utrpel ga je Amedej Vetrih.
42'
  Streljal je Miha Mevlja, a mimo vrat.
42'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Semir Spahič. Utrpel ga je Welle Ndiaye.
45'
45'
  V prvem polčasu si je več priložnosti priigrala Gorica, vendar proti koncu polčasa so gostje le prišli v ritem in pričeli z napadi na vrata Simčiča. Zaradi dokaj malega števila prekinitev v prvem polčasu sodnik ni podaljšal srečanja.
45'
47'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Žagar. Utrpel ga je Dejan Žigon.
48'
50'
  Tekma začasno prekinjena na tleh je obležal Kurež.
52'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Žigon. Utrpel ga je Semir Spahič.
52'
  V drugem polčasu zaenkrat še obe moštvi brez pravih priložnosti za zadetek.
52'
53'
  Semir Spahič je dobil rumeni karton.
54'
56'
58'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Žagar. Utrpel ga je Saša Aleksander Živec.
59'
  GOOOL! Zadel je Dejan Žigon!
60'
  Novogoričani so imeli udarec s prostega strela, ki ga je uspešno izvedel Žigon. Z natančnim strelom se je žoga od prečke odbila v gol.
62'
  Matic Črnic je dobil rumeni karton.
63'
  Menjava: iz igre Saša Aleksander Živec, v igro Boštjan Frelih.
65'
  Novogoričani tudi po zadetku ostajajo nevarnejši.
68'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matic Črnic.
68'
  Matija Širok je dobil rumeni karton.
70'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Miha Mevlja.
71'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Boštjan Frelih. Utrpel ga je Marko Drevenšek.
72'
  GOOOL! Zadel je Boštjan Frelih!
73'
  Po lepi podaji v kazenski prostor z desne strani Ndiayeja je z glavo zadel Frelih.
74'
  Menjava: iz igre Semir Spahič, v igro David Lonzarič.
79'
  Streljal je Sandro Bloudek, a mimo vrat.
79'
  Menjava: iz igre Jani Šturm, v igro Sandi Bremec.
81'
  Menjava: iz igre Tadej Žagar, v igro Aljaž Medved.
81'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Žigon. Utrpel ga je Mitja Rešek.
82'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih. Utrpel ga je Rade Jovanovič.
82'
  Menjava: iz igre Welle Ndiaye, v igro Nejc Praprotnik.
87'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Sandro Bloudek. Utrpel ga je Matija Širok.
88'
88'
  Menjava: iz igre Marko Drevenšek, v igro Matic Vrbanec.
90'
  Se tri minute sodniškega nadomestila igralnega časa.
90'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Praprotnik. Utrpel ga je Rade Jovanovič.
90+3'
90+3'
  Tudi, če na srečanju nismo videli veliko priložnosti lahko trdimo, da so Novogoričani povsem zasluženo zmagali.