33. krog |  Kranj, Športni center Kranj |  14.05.2013 ob 17.00

Triglav

2 : 0

Rudar

Sodniki: Glažar Roman (glavni sodnik), Bezjak Janez (1. pomoč), Skok Aleš (2. pomoč) , Mežnar Tadej (4. sodnik)
3 Rumeni kartoni 2

0'
  Pozdravljeni iz Kranja.
0'
  Pred nami so tekme 32. kroga Prve lige Telekom Slovenije.
0'
  V Športnem parku v Kranju se bosta pomerila krajnski Triglav in velenjski Rudar.
0'
  Domači Triglav trenutno zaseda osmo mesto, Velenjčani pa so trenutno na šestem mestu.
0'
  Ekipi sta se v letošnji sezoni pomerili že trikrat. Rudar je slavil dvakrat na domačem terenu, v Kranju pa sta se ekipi razšli brez zmagovalca z 2:2.
0'
  Triglav je v soboto igral v Domžalah in remiziral z 1:1, za Triglavane je zadel Šmit. Gol v lastno mrežo pa je dosegel Zolič.
0'
  Rudar pa je bil na domačem terenu popolnoma potolčen proti Kopru na koncu je bilo 1:4. Za Rudar je bil uspešen Eterovič.
0'
  Imamo že obe postavi.
0'
  Triglav:28-Pelko,4-Zolič,6-Klemenčič,7-Sever,8-Jelar,9-Đurkovič,11-Krcič,15-M.Poplatnik,23-Pokorn,24-Stojnič,33-Bubanja.
0'
  Rudar:22-Rozman,4-Stakič,5-Stjepanovič,7-Firer,8-Krefl,10-Črnčič,20-Kašnik,21-Bratanovič,23-Klinar,27-Dedič,32-Eterovič.
0'
  Današnjo tekmo, ki se bo pričela ob 17:00 bo sodil glavni sodnik Roman Glažar.
0'
  Ekipi sta že na travnati površini, vse pa je nared za pričetek tekme v sončnem Kranju.
0'
1'
  Prvi so s sredine igrišča pričeli Velenjčani.
2'
  Domači trener danes ne more računati na kaznovanega Vlada Šmita ter poškodovanega Klemna Šturma, ki je že zaključil z letošnji sezono.
3'
  Pri Rudarju pa so danes kaznovani kar štirje igralci: Sebastjan Berko, Christian Bubalović, Dalibor Radujko ter Rajko Rotman.
5'
  Agresiven začetek nogometašev Rudarja, ki ne pustijo domačim lahke organizacije napada.
5'
  Streljal je Petar Stojnič, a mimo vrat.
6'
  Prvi strel na tekmi, ki pa je zletel visoko preko gola.
8'
  Triglav počasi prevzema pobudo na sredini igrišča.
9'
  Streljal je Denis Klinar, a mimo vrat.
10'
  Streljal je Anže Jelar, a mimo vrat.
11'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Nemanja Stjepanovič. Utrpel ga je Matej Poplatnik.
12'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Petar Stojnič. Utrpel ga je David Kašnik.
12'
  Anže Jelar je dobil rumeni karton.
14'
  Jelar je prejel karton zaradi ugovarjanja glavnemu sodniku.
14'
  Mate Eterovič v prepovedanem položaju.
14'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Petar Stojnič. Utrpel ga je Ivan Firer.
15'
  Elvis Bratanovič v prepovedanem položaju.
17'
  Po prvi tretjini igre v prvem polčasu, zaenkrat še brez pravih priložnosti.
19'
  Triglav v teh trenutkih igra z igralcem manj, Krcič je prejel udarec v prst in potrebuje zdravniško pomoč.
20'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Mate Eterovič. Utrpel ga je Žan Pelko.
20'
  V domačem kazenskem prostoru sta trčila Eterovič ter Pelko, oba igralca sta obležala na tleh.
22'
  Oba igralca že stojita in bosta lahko nadaljevala tekmo.
22'
  Krciču še vedno pomagajo ob robu igrišča.
24'
  Po petih minutah se je v igro vrnil Krcič, ki igra z bandažo na prstu.
25'
  GOOOL! Zadel je Anže Jelar!
28'
  Iz nenada zadetek v mreži Velenjčanov. Jelar je prejel lepo podajo z leve strani, z glavo je natančno odmeril v levi spodnji kot vratarja Rozmana in ga premagal.
29'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Davor Bubanja. Utrpel ga je David Kašnik.
31'
  Sedaj so se domači nogometaši razigrali in kar ˝letijo˝ po igrišču.
31'
32'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Tilen Klemenčič. Utrpel ga je Aljaž Krefl.
32'
  Iz prvega pravega strela na vrata je Triglav prišel do vodstva.
32'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dragoslav Stakič.
32'
  Rudar ima udarec iz kota.
33'
  Strel Stakiča, odlično se je izkazal Pelko.
34'
  Streljal je Leon Črnčič, a mimo vrat.
36'
  Lepa priložnost za Rudar, Bratanovič se je izognil prepovedanemu položaju, nekoliko iz strani je prišel sam pred Pelka se odločil za podajo proti Eteroviču, tam pa je dobro posredoval eden izmed domačih branilcev. Kasneje je do strela prišel Črnčič iz kakih30-ih metrov ter za meter zgrešil vrata Triglava.
36'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Davor Bubanja. Utrpel ga je Ivan Firer.
38'
  Streljal je Davor Bubanja, a mimo vrat.
38'
  Enis Đurkovič v prepovedanem položaju.
38'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Rusmin Dedič. Utrpel ga je Enis Đurkovič.
39'
  GOOOL! Zadel je Enis Đurkovič!
41'
  Samostojna akcija Đurkoviča, ki je preigral dva igralca Rudarja in žogo z močnim strelom poslal za hrbet Rozmana.
41'
  Streljal je Ivan Firer, a mimo vrat.
42'
  Do strela je prišel Firer, ki je zapravil lepo priložnost za znižanje rezultata.
43'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Klinar. Utrpel ga je Alen Krcič.
43'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Dragoslav Stakič. Utrpel ga je Davor Bubanja.
44'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Davor Bubanja.
44'
  Bubanja je streljal iz prostega strela iz roba kazenskega prostora, brez večjih težav za Rozmana.
45'
  Dve minuti sodniškega podaljška.
45+2'
45+2'
  V prvem polčasu nismo videli veliko priložnosto, smo pa zato videli dva zadetka v mreži Rudarja.
45'
46'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Sever. Utrpel ga je Elvis Bratanovič.
48'
  Ponovno nekoliko slabši začetek drugega polčasa.
50'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Sever. Utrpel ga je Denis Klinar.
51'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Mate Eterovič.
52'
  Strel Eteroviča preveč po sredini vrat, lahko delo za Pelka.
53'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Enis Đurkovič. Utrpel ga je Dragoslav Stakič.
53'
  Enis Đurkovič je dobil rumeni karton.
54'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Elvis Bratanovič. Utrpel ga je Žan Pelko.
55'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Leon Črnčič. Utrpel ga je Matic Sever.
56'
56'
  Streljal je David Kašnik, a mimo vrat.
57'
  Menjava: iz igre Matej Poplatnik, v igro Aleš Poplatnik.
59'
  Triglav sedaj pametno drži žogo drži v svoji posesti in ne pušča veliko prostora Rudarju za organizacijo napada.
61'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Jalen Pokorn. Utrpel ga je Rusmin Dedič.
62'
  Menjava: iz igre Nemanja Stjepanovič, v igro Matej Podlogar.
64'
64'
  Močan strel Bubanje naravnost v Rozmana.
65'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Elvis Bratanovič.
65'
  Elvis Bratanovič je dobil rumeni karton.
65'
  Bratanovič je prejel rumeni karton zaradi simuliranja v kazenskem prostoru Triglava.
66'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Podlogar. Utrpel ga je Edvin Zolič.
67'
  Triglav ima udarec iz kota.
73'
  Imamo nekaj težav s povezavo.
73'
  Streljal je Matej Podlogar, a mimo vrat.
74'
  Menjava: iz igre Denis Klinar, v igro Uroš Rošer.
74'
  Streljal je Aleš Poplatnik, a mimo vrat.
74'
75'
  Streljal je Dragoslav Stakič, a mimo vrat.
76'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Enis Đurkovič. Utrpel ga je Rusmin Dedič.
76'
Drugi rumeni (rdeči karton)
  Enis Đurkovič je dobil drugi rumeni karton in mora z igrišča.
78'
  Najprej je Đurkovič storil prekršek, potem pa jezno brcnil žogo in zato mu je Glažar pokazal drugi rumeni karton.
78'
79'
  Nekaj več kot deset minut upanja za Rudar da pride do izzenačenja z igralcem več.
79'
  Menjava: iz igre Rusmin Dedič, v igro Senad Jahič.
81'
  Ivan Firer v prepovedanem položaju.
82'
  Domači nogometaši so sedaj stisnjeni na svojo polovico.
82'
84'
85'
  Nogometaši Rudarja delujejo tako kot da so se že vdali v današnjo usodo in se sprijaznili s porazom.
85'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Leon Črnčič. Utrpel ga je Aleš Poplatnik.
86'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Elvis Bratanovič.
87'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Dragoslav Stakič. Utrpel ga je Alen Krcič.
87'
  Dragoslav Stakič je dobil rumeni karton.
89'
  Menjava: iz igre Davor Bubanja, v igro Blaž Šujica.
90'
  Spremljali bomo tri minute podaljška.
90+1'
90+1'
  Iz enega metra Eterovič ni uspel premagati Pelka, ki je odlično obranil njegov strel.
90+2'
  Menjava: iz igre Alen Krcič, v igro Igor Bukara.
90+2'
90+2'
  Kljub igralcu več Rudar ni uspel zadeti. V drugem polčasu smo videli kar nekaj priložnosti na strani Rudarja. V prvem polčasu pa je bil Triglav uspešnejši in si priigral zmago z 2:0.