34. krog |  Nova Gorica, Športni park |  18.05.2013 ob 17.00

0 : 0

Triglav

Sodniki: Skomina Damir (glavni sodnik), Praprotnik Jure (1. pomoč), Vidali Manuel (2. pomoč) , Dobrun Žiga (4. sodnik)
1 Rumeni kartoni 0

0'
  Lep pozdrav iz sončne Nove Gorice.
0'
  Domači igralci Gorice bodo na današnjem srečanju poizkušali nadaljevati serijo brez poraza, medtem, ko bodo gostje, ekipa Triglava poizkušala nadaljevati z dobro formo po menjavi prvega moža v klubu. Slednjo so dokazali na srečanju proti ekipi Rudarja.
0'
  Za obe ekipi bi bila že točka dovolj, saj bi si tako tudi teoretično zagotovili obstanek v ligi.
0'
  Statistika srečanj med tema dvema tekmecema je v prid Gorenjcem, saj so letos dvakrat premagali primorce in enkrat z njimi remizirali.
0'
  Pri Novogoričanih zaradi kazni ni Vetriha, medtem ko pri gostih manjkajo Đurkovič, Šmit in Pelko.
0'
  Igralci so na igrišču in vsak trenutek se bo srečanje pričelo.
0'
0'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Krcič. Utrpel ga je Dejan Žigon.
1'
  Gorica ima udarec iz kota.
2'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Poplatnik. Utrpel ga je Matija Širok.
3'
4'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Tilen Klemenčič. Utrpel ga je Saša Aleksander Živec.
6'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Davor Bubanja. Utrpel ga je Welle Ndiaye.
7'
  Streljal je Matej Poplatnik, a mimo vrat.
7'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Poplatnik. Utrpel ga je Miha Mevlja.
9'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Saša Aleksander Živec. Utrpel ga je Tilen Klemenčič.
10'
  Anže Jelar v prepovedanem položaju.
10'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Mevlja. Utrpel ga je Davor Bubanja.
11'
  Jani Šturm v prepovedanem položaju.
12'
  Zaenkrat obe ekipi še brez pravih priložnosti.
14'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Welle Ndiaye. Utrpel ga je Davor Bubanja.
16'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Mevlja. Utrpel ga je Matej Poplatnik.
16'
  Streljal je Alen Krcič, a mimo vrat.
18'
  Streljal je Nejc Praprotnik, a mimo vrat.
20'
  Streljal je Saša Aleksander Živec, a mimo vrat.
20'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Edvin Zolič. Utrpel ga je Jani Šturm.
26'
26'
28'
  Matic Sever v prepovedanem položaju.
29'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Mevlja. Utrpel ga je Aleš Poplatnik.
30'
32'
32'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Welle Ndiaye.
33'
  Lepa priložnost za domače, po strelu s kota Ndiaye nastreljal gostujočega vratarja.
33'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Petar Stojnič. Utrpel ga je Jani Šturm.
34'
37'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Praprotnik. Utrpel ga je Alen Krcič.
38'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Jelar. Utrpel ga je Welle Ndiaye.
39'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Jani Šturm.
39'
39'
  Streljal je Uroš Celcer, a mimo vrat.
40'
  Nejc Praprotnik v prepovedanem položaju.
42'
  Streljal je Welle Ndiaye, ki se je sam znašel pred gostujočim vratarjem, a mimo vrat.
43'
  Oba trenerja spremljata srečanje na nogah.
44'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Saša Aleksander Živec. Utrpel ga je Petar Stojnič.
45'
45'
  Igralci prihajajo na igrišče, vsak trenutek se bo pričel drugi polčas.
45'
45'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Jelar. Utrpel ga je Saša Aleksander Živec.
46'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Welle Ndiaye. Utrpel ga je Matic Sever.
47'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Jogan. Utrpel ga je Alen Krcič.
48'
48'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Welle Ndiaye. Utrpel ga je Jalen Pokorn.
49'
  Streljal je Miha Mevlja, a mimo vrat.
52'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Praprotnik. Utrpel ga je Anže Jelar.
53'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Sever. Utrpel ga je Jani Šturm.
55'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Nejc Praprotnik.
55'
59'
  Oba trenerja imata na ogrevanju igralce.
59'
  Streljal je Aleš Poplatnik, a mimo vrat.
60'
60'
  Menjava: iz igre Nejc Praprotnik, v igro Sandi Bremec.
60'
  Menjava: iz igre Jani Šturm, v igro Jean Mbida Bindzi Ebila.
61'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Žigon. Utrpel ga je Petar Stojnič.
62'
  Sandi Bremec v prepovedanem položaju.
63'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Jelar. Utrpel ga je Jean Mbida Bindzi Ebila.
64'
  Menjava: iz igre Aleš Poplatnik, v igro Blaž Šujica.
65'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Sever. Utrpel ga je Sandi Bremec.
67'
  Miha Mevlja je dobil rumeni karton.
68'
70'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Jean Mbida Bindzi Ebila. Utrpel ga je Anže Jelar.
71'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Krcič. Utrpel ga je Welle Ndiaye.
72'
76'
83'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Edvin Zolič. Utrpel ga je Sandi Bremec.
83'
  Menjava: iz igre Jean Mbida Bindzi Ebila, v igro Boštjan Frelih.
84'
84'
  Menjava: iz igre Matej Poplatnik, v igro Dragan Ovčina.
88'
  Srečanje se počasi zaključuje, obe ekipi poizkušata zadržati neodločen izid.
90'
  Še eno minuto sodniškega nadomestila igralnega časa.
90+1'
90+1'
90+1'
  Na srečanju lahko rečemo, da nismo videle izrazite priložnosti za zadetek, zato je delitev točk po našem mnenju povsem pravična.