36. krog |  Nova Gorica, Športni park |  26.05.2013 ob 17.30

3 : 2

Rudar

Sodniki: Čeferin Darko (glavni sodnik), Arhar Primož (1. pomoč), Stančin Marko (2. pomoč) , Kajtazović Nejc (4. sodnik)
0 Rdeči kartoni 1

0'
  Lep pozdrav iz novogoriškega športnega parka.
0'
  Že zagotovljeni obstanek v ligi omogoča domačemu trenerju Srebrniču, da na igrišču preizkuša vse, tudi mlade igralce.
0'
  Rudar prihaja v Novo gorico po zmagi nad Mariborom, ki je moštvu vlila še dodatnih moči pred koncem prvenstva.
0'
  Novogoričani bodo danes nastopili v kar precej okrnjeni igralski zasedbi saj manjkajo Žigon, Mevlja, Gregorič in oba temnopolta igralca Mbdida in Ndiaye.
0'
  Pri gostih pa tokrat v ekipi ni Jahića.
0'
  Goričani se lahko v primeru zmage zavihtijo na šesto mesto prvenstvene lestvice, medtem ko ekipi Rudarja za utrditev na istem mestu zadošča že točka.
0'
  Igralci prihajajo na igrišče in vsak trenutek se bo srečanje pričelo.
0'
0'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Rajko Rotman. Utrpel ga je Amedej Vetrih.
4'
  V uvodnih minutah več pri žogi gostje.
6'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dalibor Radujko. Utrpel ga je Nejc Praprotnik.
6'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Nemanja Stjepanovič. Utrpel ga je Matija Širok.
8'
  Rudar ima udarec iz kota.
10'
  Igra poteka med obema kazenskima prostoroma, zaenkrat še brez prave priložnosti za zadetek.
11'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Elvis Bratanovič.
14'
  Streljal je Saša Aleksander Živec, a mimo vrat.
14'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Elvis Bratanovič. Utrpel ga je Matija Širok.
15'
  Streljal je Matija Širok, a mimo vrat.
16'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Jani Šturm. Utrpel ga je Rusmin Dedič.
18'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Rajko Rotman. Utrpel ga je Saša Aleksander Živec.
21'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Christian Bubalovič. Utrpel ga je Jani Šturm.
24'
  GOOOL! Zadel je Rajko Rotman!
26'
  Rotman je lepo potegnil po desni strani in s strelom po tleh z razdalje premagal novogoriškega vratarja Simčiča.
27'
  V Novi Gorici je pričelo deževati.
28'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil David Kašnik. Utrpel ga je Jani Šturm.
31'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Jogan. Utrpel ga je Mate Eterovič.
33'
  David Kašnik je dobil rumeni karton.
34'
  Streljal je Nejc Praprotnik, a mimo vrat.
35'
38'
  Uroš Celcer v prepovedanem položaju.
38'
  Christian Bubalovič je dobil rumeni karton.
40'
42'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Saša Aleksander Živec.
42'
  Gorica ima udarec iz kota.
42'
  Streljal je Alen Jogan, a mimo vrat.
43'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Firer. Utrpel ga je Matija Širok.
45'
  Še minuta sodniškega nadometila igralnega časa v prvem polčasu.
45'
  Po prejetem zadetku so Novogoričani zaigrali bolje in si priigrali več priložnosti za zadetek.
45+1'
  Obeta se nam zanimiv drugi polčas.
45+1'
45'
46'
46'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Saša Aleksander Živec. Utrpel ga je Elvis Bratanovič.
48'
48'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Praprotnik. Utrpel ga je Ivan Firer.
49'
  Dalibor Radujko je dobil rumeni karton.
50'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Mate Eterovič. Utrpel ga je Amedej Vetrih.
51'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Nemanja Stjepanovič. Utrpel ga je Amedej Vetrih.
52'
  Streljal je Uroš Celcer, a mimo vrat.
56'
Rdeči karton
  Rusmin Dedič dobil neposredni rdeči karton in mora z igrišča.
56'
  Po prekršku nad Duričem, ki je bil sam pred vratarjem je moral predčasno z igrišča gostujoči kapetan Dedič.
57'
  Streljal je Jan Dornik, a mimo vrat.
58'
  GOOOL! Zadel je Jan Dornik, ki je prejel žogo v kazenskem prostoru in s strelom po tleh premagal vratarja Rozmana.
59'
  Menjava: iz igre Nedim Durič, v igro Alen Pavič.
59'
  Menjava: iz igre Mate Eterovič, v igro Leon Črnčič.
63'
64'
  Streljal je David Kašnik, a mimo vrat.
65'
66'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Jogan. Utrpel ga je Elvis Bratanovič.
67'
  GOOOL! Zadel je Elvis Bratanovič, ki se je najbolje znašel v kazenskem prostoru.
70'
  Streljal je Amedej Vetrih, a mimo vrat.
71'
  Menjava: iz igre Ivan Firer, v igro Matej Podlogar.
73'
  Menjava: iz igre Jan Dornik, v igro Sandi Bremec.
75'
  GOOOL! Zadel je Saša Aleksander Živec, ki je s strelom po tleh v spodnji desni kot premagal Rozmana.
77'
  GOOOL! Zadel je Saša Aleksander Živec, ki je prišel do strela na robu kazenskega prostora in z močnim strelom v drugo premagal Rozmana.
81'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Rajko Rotman. Utrpel ga je Nejc Praprotnik.
81'
  Rajko Rotman je dobil rumeni karton.
82'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Jani Šturm. Utrpel ga je David Kašnik.
83'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Rajko Rotman. Utrpel ga je Uroš Celcer.
84'
  Streljal je Dalibor Radujko, a mimo vrat.
88'
  Menjava: iz igre Jani Šturm, v igro Robi Jakovljevič.
90'
  Še tri minute sodniškega nadomestila igralnega časa.
90+1'
  V drugem polčassu boljša igra Novogoričanov, v zadnjih minutah gostje poizkušajo rezultat izenačiti.