36. krog |  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija |  26.05.2013 ob 17.30  | Prenos: TV Slovenija 2

Mura

0 : 1

Sodniki: Goričan Vojko (glavni sodnik), Žunič Matej (1. pomoč), Klančnik Tomaž (2. pomoč) , Borošak Alen (4. sodnik)
1 Rdeči kartoni 0

0'
  Lep pozdrav iz Murske Sobote, kjer bomo spremljali obračun zadnjega kroga 1. Lige Telekom Slovenije med domačo Muro 05 in Domžalami.
0'
  Imamo postave! Mura: Drakovič, Majer, Barbič, Kurbus, Travner, Bohar, Maruško, Kozar, Vaš, Sačer in Vinko.
0'
  Domžale: Vidmar, Kous, Skubic, Halilovič, Balkovec, Stankovič, Majer, Janža, G. Vuk, S. Vuk in Čadikovski.
0'
  Muraši se v prvenstvu niso mogli izkopati iz rezultatske krize, zato so večji del prebili na zadnjem mestu prvenstvene razpredelnice. Nekaj svežine je vnesel povratnik na črno-belo klop, Ante Šimundža, vendar so se rezultati začeli kazati ravno zdaj, proti koncu prvenstva. Zadnje štiri kroge niso izgubili, ter se rešili zadnjega mesta. Sedaj, so si po zaslugi Celjanov, ki so premagali Aluminij, že zagotovili dodatne kvalifikacije.
0'
  Za Domžalčani je dobra sezona, saj so pred zadnjim srečanjem sezone na odličnem tretjem mestu, katero v naslednji sezoni prinaša igranje v Evropi. Za ohranitev tretjega mesta danes potrebujejo zgolj točko.
0'
  V medsebojnih srečanjih tekočega prvenstva, je vsaka ekipa enkrat zmagala, enkrat je bil rezultat neodločen.
0'
  Na dobro pripravljeni zelenici stadiona Fazanerija trenutno poteka ogrevanje akterjev današnjega srečanja.
0'
  Današnja tekma je praktično prva v sezoni, katero lahko domači odigrajo sproščeno, točko(e) bolj potrebujejo gostje iz Domžal. Ne gre pa pozabiti, da so varovanci Šimundže pravo formo ujeli prav v zaključku prvenstva.
0'
  Sezona je ravno obratna lanski, ko so dobri rezultati privabljali gledalce in polnili stadion. Danes takega obiska ne gre pričakovati.
0'
  S Sredine bodo krenili igralci Domžal.
0'
0'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Slobodan Vuk. Utrpel ga je Dejan Kurbus.
1'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Erik Janža. Utrpel ga je Damjan Bohar.
2'
  Mura ima udarec iz kota.
3'
  Streljal je Mario Sačer, a mimo vrat.
5'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Čadikovski. Utrpel ga je Denis Barbič.
5'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Žan Majer. Utrpel ga je Damjan Bohar.
8'
  Dragan Čadikovski v prepovedanem položaju.
10'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Mario Sačer. Utrpel ga je Nejc Vidmar.
11'
  Kratka prekinitev zaradi poškodbe vratarja Vidmarja in Sačerja, ki sta trčila.
12'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Barbič. Utrpel ga je Dragan Čadikovski.
13'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Čadikovski. Utrpel ga je Arpad Vaš.
13'
  Arpad Vaš v prepovedanem položaju.
15'
  Igra se po petnajstih minutah še ni povsem razživela.
15'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Vuk. Utrpel ga je Jure Travner.
16'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Damjan Bohar.
16'
  Bohar se je srečal iz oči v oči z Vidmarjem, vendar ga je nastreljal.
18'
18'
  Streljal je Slobodan Vuk, a mimo vrat.
20'
  Po predložku Kousa S. Vuk je neoviran streljal, vendar zgrešil gol.
20'
23'
23'
26'
  Še enkrat nudijo pomoč očitno poškodovanemu gostujočemu vratarju Vidmarju.
27'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Vedran Vinko. Utrpel ga je Denis Halilovič.
30'
30'
  Slobodan Vuk v prepovedanem položaju.
31'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Slobodan Vuk.
32'
  Domžale ima udarec iz kota.
32'
  Menjava: iz igre Nejc Vidmar, v igro Vjekoslav Andrič.
33'
  Mario Sačer v prepovedanem položaju.
34'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Goran Vuk.
34'
  Pravočasno iz vrat Drakovič.
34'
36'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Arpad Vaš.
36'
39'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Jon Gorenc Stankovič. Utrpel ga je Matic Maruško.
39'
41'
  Streljal je Damjan Bohar, a mimo vrat.
42'
  Smo v zaključku zanimivega prvega polčasa, rezultat je še začetnih 0:0.
42'
  Vedran Vinko v prepovedanem položaju.
44'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Kurbus. Utrpel ga je Slobodan Vuk.
44'
  Dejan Kurbus je dobil rumeni karton.
45'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Kurbus. Utrpel ga je Dragan Čadikovski.
45'
  Štiri minute sodnikovega dodatka.
45+1'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Slobodan Vuk. Utrpel ga je Denis Barbič.
45+3'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Aleš Majer. Utrpel ga je Erik Janža.
45+4'
45+4'
  Čeprav je po prvem polčasu v Fazaneriji še vedno 0:0, pa smo z videnim lahko zadovoljni. Spremljali smo zanimivo srečanje s priložnostmi na obeh straneh, a so bili vratarji uspešnejši od napadalcev. Bo tako tudi po drugih 45 minutah?
45'
45'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Skubic. Utrpel ga je Vedran Vinko.
45'
  Nejc Skubic je dobil rumeni karton.
46'
47'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Vedran Vinko.
48'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Aleš Majer. Utrpel ga je Dragan Čadikovski.
48'
  GOOOL! Zadel je Denis Halilovič!
50'
  Stankovič je lepo zavrnil žogo do samega Haliloviča, ki je močno sprožil iz osmih metrov ter premagal nemočnega Drakoviča.
51'
  Streljal je Dragan Čadikovski, a mimo vrat.
51'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Balkovec. Utrpel ga je Mario Sačer.
52'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Vedran Vinko. Utrpel ga je Jure Balkovec.
53'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Kozar. Utrpel ga je Dragan Čadikovski.
53'
  Alen Kozar je dobil rumeni karton.
55'
55'
  Menjava: iz igre Dejan Kurbus, v igro Mitja Morec.
56'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Žan Majer. Utrpel ga je Mario Sačer.
56'
  Žan Majer je dobil rumeni karton.
56'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Mario Sačer.
58'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Arpad Vaš. Utrpel ga je Erik Janža.
59'
59'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Vuk. Utrpel ga je Filip Drakovič.
59'
  Izjemna priložnost Vuka, ki je ni znal izkoristiti.
60'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Aleš Majer. Utrpel ga je Slobodan Vuk.
60'
61'
62'
  Priložnost gostov po gneči v kazenskem prostoru.
63'
  Menjava: iz igre Mario Sačer, v igro Alen Ploj.
64'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Slobodan Vuk. Utrpel ga je Jure Travner.
64'
  Damjan Bohar v prepovedanem položaju.
65'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Barbič. Utrpel ga je Erik Janža.
65'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Slobodan Vuk. Utrpel ga je Mitja Morec.
66'
66'
  Streljal je Vedran Vinko, a mimo vrat.
66'
67'
  Menjava: iz igre Aleš Majer, v igro Darko Atanasov.
68'
  Izjemna priložnost Boharja! Potem, ko je že preigral vratarja je predolgo okleval.
68'
69'
71'
  Mura stopnjuje pritisk, medtem ko Domžalčani prežijo na protinapade.
71'
  Goran Vuk v prepovedanem položaju.
72'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matic Maruško.
72'
72'
73'
  Menjava: iz igre Žiga Kous, v igro Tadej Rems.
74'
74'
76'
76'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Rems. Utrpel ga je Alen Kozar.
77'
78'
79'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Erik Janža.
80'
82'
  Denis Barbič v prepovedanem položaju.
82'
  Menjava: iz igre Erik Janža, v igro Uroš Korun.
84'
84'
  Slobodan Vuk je dobil rumeni karton.
84'
  Streljal je Matic Maruško, a mimo vrat.
84'
85'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Slobodan Vuk. Utrpel ga je Arpad Vaš.
85'
86'
87'
87'
Rdeči karton
  Alen Kozar dobil neposredni rdeči karton in mora z igrišča.
88'
  Prekršek v čisti situaciji.
88'
  Damjan Bohar je dobil rumeni karton.
90'
90+1'
90+3'
90+3'
  Veselje Domžalčanov, ki so si z zmago zagotovili kvalifikacije za ligo Europa.
90+3'
  Za prikazano igro v samem finišu prvenstva si čestitke zaslužijo tudi črno-beli, ki se bodo za svoj obstanek v družbi najboljših borili še v kvalifikacijah z Roltek Dobom.