10. krog |  Koper, ŠRC Bonifika |  24.09.2014 ob 20.00

1 : 2

Kalcer Radomlje

Sodniki: Jug Matej (glavni sodnik), Vukan Robert (1. pomoč), Klančnik Tomaž (2. pomoč) , Žunič Matej (4. sodnik) , Drečnik Davor (5. sodnik) , Balažič Dejan (6. sodnik)
1 Rdeči kartoni 0

0'
  Lepo pozdravljeni iz Kopra #KPvRA
0'
  Za nami je že prva četrtina prvenstva. Zaenkrat so navdušile Domžale, ki so na vrhu, na zadnjem mestu zgolj s točko so Radomlje.
0'
  Danes je pred nami 10. krog, mi pa bomo spremljali tekmo na Bonifiki med Koprom in Radomljami #KPvRA
0'
  Nogometaši Radomelj so v nedeljo osvojili svojo premierno prvoligaško točko proti Krki #KPvRA
0'
  Morda bo sedaj ekipa Dejana Djuranoviča nekoliko lažje zadihala po osvojeni točki v Novem mestu.
0'
  Na Portovalu je ekipa Radomelj odigrala dobro tekmo na koncu je celo vratnica preprečila zmago ekipi Radomelj.
0'
  Na drugi strani je ekipa Kopra nekoliko nesrečno a po svoji krivdi izgubila tekmo proti Mariboru. Koper je imel na svojem stadionu enajstmetrovko za vodstvo in igralca več, vendar kanarčki niso izkoristili ne enajstmetrovke ne igralca več in na koncu z 2:1 izgubili proti aktualnim državnim prvakom.
0'
  Pogled na lestvico je takšen, da sta obe ekipi od prve četrtine prvenstva pričakovali več. Radomlje zgolj z eno točko na zadnjem mestu. Ekipa Kopra na šestem mestu z 12 točkami.
0'
  Ekipo Kopra je nekoliko preporodila zamenjava trenerja. Alen Ščulac je s svojimi fanti na treh tekmah osvojil šest točk.
0'
  Ekipa sta se letos že pomerili med seboj, v debiju Radomelj na prvoligaški sceni so Koprčani slavila v gosteh z 2:1. Koprčani so dosegli vse tri zadetke, Ivetič in Štromajer sta bila uspešna za kanarčke. Lastno mreežo pa je zatresel Miha Gregorič.
0'
  Gostje glede na statistiko igrajo bolje v gosteh, praktično dosežejo zadetek na tekmo. Koper pa na domačem terenu še ni osvojil niti točke, vseh dvanajst točk so domov prinesli iz gostovanj.
0'
  Poglejmo kako bosta oba trenerja začela tekmo.
0'
  Koper: Hasič, Hadžič, Halilovič, Gregorič, Štulac, Guberac, Žibert, Pučko, Ivetič, Lotrič in Štromajer #KPvRA
0'
  Radomlje: Andrič, Zukič, Balkovec, Centrih, Bajalica, Snoj, Smrtnik, Avbelj, G.Vuk, Zavrl in Seferovič #KPvRA
0'
  Dejan Djuranovič večih težav s poškodbami nima, manjkal bo le kaznovani Luka Cerar.
0'
  Koprski strateg bo moral sestaviti ekipo brez Domna Črnigoja, medtem ko so za nastop vprašljivi še Denis Halilovič, Uran Žibert, Matej Palčič in Ivica Guberac.
0'
  Tekmo, ki se bo pričela ob 20 uri, bo sodil glavni sodnik Matej Jug #KPvRA
0'
  Vse je pripravljeno za začetek tekme na Bonifiki.
1'
1'
  Začetni udarec je pripadel Radomljam.
2'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Aleksander Zukič. Utrpel ga je Perica Ivetič.
3'
  Radomlje ima udarec iz kota.
4'
  Prvi kot za Radomlje, ki ga je izvajal Niko Snoj, žoga je zletela v gol out.
5'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Balkovec. Utrpel ga je Mitja Lotrič.
5'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Seferovič. Utrpel ga je Miha Gregorič.
6'
  Streljal je Jaka Štromajer, a mimo vrat.
7'
  Prva nevarna akcija za domače, po podaji z desne je Štromajer streljal prek vrat.
7'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Niko Snoj. Utrpel ga je Urban Žibert.
9'
  Koper počasi prevzema pobudo na igrišču.
10'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Ivica Guberac. Utrpel ga je Žiga Smrtnik.
11'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Lotrič. Utrpel ga je Jure Balkovec.
14'
  Streljal je Matic Seferovič, a mimo vrat.
15'
  Prva priložnost tudi za Radomlje, Seferovič je poizkušal s strelom od daleč.
18'
  Koper ima težave predvsem na postavljeno obrambo Radomelj.
22'
  Streljal je Urban Žibert, a mimo vrat.
24'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Urban Žibert.
25'
  Odličen prodor Pučka po desni strani, natančna podajo do Žiberta, ki pa je iz neposredne bližine streljal mimo vrat.
26'
  Radomlje poizkušajo biti enakovredni nasprotnik, vendar imajo veliko težav že pri prenosu žoge čez sredino.
29'
  GOOOL! Zadel je Niko Snoj!
31'
  Odbita žoga je prišla na rob kazenskega prostora, kjer se je ob pravem času znašel Snoj in s strelom ob vratnici premagal Hasiča.
34'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Balkovec. Utrpel ga je Leo Štulac.
36'
  Seferovič je obležal na tleh in potrebuje zdravniško pomoč.
38'
  Hiter protinapad Radomelj, na koncu pa slaba podaja Seferoviča v kazenski prostor.
38'
39'
  Po zadetku so se gostje nekoliko sprostili in zaigrali nekoliko višje.
43'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Vuk. Utrpel ga je Mitja Lotrič.
45+1'
  Minuta sodniškega dodatka.
45+1'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Gregorič. Utrpel ga je Matej Centrih.
45+2'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Tomaž Avbelj. Utrpel ga je Miha Gregorič.
45+2'
45+2'
  Z zadetkom Snoja Radomlje vodijo v prvem polčasu in so glede na prikazano na dobri poti do novih prvenstvenih točk. Koper ni zadovoljil s svojo igro, kanarčki se bodo morali v drugem polčasu potruditi za vsaj prvo točko na domačem terenu.
46'
47'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Pučko. Utrpel ga je Aleksander Zukič.
48'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Jaka Štromajer.
49'
  Štromajer je z glavo iz treh metrov zgrešil nemogoče.
50'
  Lotrič je podal v kazenski prostor, Štromajer pa je z glavo iz treh metrov streljal naravnost v naročje Andriča, ki se je še pred strelom ulegel na travo.
52'
52'
  GOOOL! Zadel je Janez Zavrl!
53'
  Podaja Snoja iz kota, odličen strel z glavo Zavrla, ki je z odlično odmerjenim strelom premagal Hasiča.
53'
53'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
54'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Mitja Lotrič.
55'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Tomaž Avbelj.
55'
  GOOOL! Zadel je Matej Pučko!
55'
  Menjava: iz igre Mitja Lotrič, v igro Nenad Srečkovič.
57'
  Matej Pučko je sprejel žogo na desni strani ob njem so bili trije gostujoči nogometaši, Pučko je nekako prišel do strela, ki je zletel v daljši vratarjev kot in Koper je zadel za priključek.
57'
59'
  Streljal je Nenad Srečkovič, a mimo vrat.
60'
  Spremljamo odličen drugi polčas, napadalna igra z obeh strani.
60'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Urban Žibert. Utrpel ga je Denis Bajalica.
62'
  Radomlje so prišle na dva zadetka prednosti, vendar so Koprčani takoj prednost zmanjšali na zgolj en zadetek.
63'
  Nenad Srečkovič v prepovedanem položaju.
63'
  Menjava: iz igre Matic Seferovič, v igro Dušan Stoiljkovič.
64'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Halilovič. Utrpel ga je Žiga Smrtnik.
66'
  Streljal je Niko Snoj, a mimo vrat.
68'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Ivica Guberac. Utrpel ga je Goran Vuk.
68'
  Menjava: iz igre Urban Žibert, v igro Ante Mitrovič.
70'
71'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Janez Zavrl. Utrpel ga je Ivica Guberac.
72'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Leo Štulac. Utrpel ga je Dušan Stoiljkovič.
72'
  Menjava: iz igre Goran Vuk, v igro Luka Gajič.
74'
  V zadnjih minutah Koper vse več na polovici Radomelj.
74'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Perica Ivetič. Utrpel ga je Dušan Stoiljkovič.
75'
  Perica Ivetič je dobil rumeni karton.
75'
  Zaradi udarca s komolcem je Ivetič upravičeno prejel rumeni karton.
77'
  Streljal je Denis Halilovič, a mimo vrat.
78'
79'
  Odlična podaja Pučkotu v prazen prostor, vendar je bil Andrič nekoliko hitrejši.
81'
  Menjava: iz igre Leo Štulac, v igro Uroš Delič.
81'
83'
  Še nekaj manj kot deset minut loči Radomlje do prve prvenstvene zmage v zgodovini.
84'
86'
  Mitrovič je dosegel zadetek, vendar je bil razveljavljen, zaradi prekrška Štromajerja #KPvRA
87'
  Jaka Štromajer je dobil rumeni karton.
88'
  Denis Halilovič je dobil rumeni karton.
88'
Rdeči karton
  Denis Halilovič dobil neposredni rdeči karton in mora z igrišča.
89'
  Prekršek Haliloviča, ki je prejel rumeni karton potem pa je zaradi ugovarjanja prejel še drugi rumeni karton in tako mogel iz igrišča.
90'
  Menjava: iz igre Žiga Smrtnik, v igro Robi Jakovljevič.
90+1'
  Štiri minute dodatka.
90+2'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Robi Jakovljevič. Utrpel ga je Ante Mitrovič.
90+3'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Robi Jakovljevič. Utrpel ga je Ivica Guberac.
90+4'
  Robi Jakovljevič je dobil rumeni karton.
90+4'
  Robi Jakovljevič v prepovedanem položaju.
90+5'
90+5'
  Prva prvenstvena zmaga Radomelj v zgodovini, ki so tako že pri štirih točkah, vse štiri pa so osvojili na zadnjih dveh tekmah.