10. krog |  Domžale, Športni park |  24.09.2014 ob 19.00

3 : 0

Gorica

Sodniki: Žnidaršič Andrej (glavni sodnik), Podobnik Mitja (1. pomoč), Prelog Gorazd (2. pomoč) , Mežnar Tadej (4. sodnik)
1 Rumeni kartoni 1

0'
  Lepo pozdravljeni iz Domžal.
0'
  NK DOMŽALE:Vidmar;Skubic,Horič,Požeg Vancaš,Šišič,Parker,Aneff,Janža,Morel,Korun,Husmani #DOvGO
0'
  ND GORICA: Simčič;Enow,Modolo,Vetrih,Širok,Majcen,Žigon,Pasqualani,Henty,Vanin,Innocenti #DOvGO
0'
  Pred nami je tretja tekma tega kroga. Gre za povratni dvoboj 1. kroga, ko so Domžalčani v Gorici slavili zmago z 0:1.
0'
  Edini strelec na prvi tekmi teh dveh nasprotnikov je bil Alen Ožbolt, ki je zadel po podaji Husmanija.
0'
  Ekipi sta sicer med sabo odigrali že 57 tekem. 15 zmag so zabeležile Domžale, 24-krat so zmagali Goričani, 18-krat pa je bil izid neodločen.
0'
  Čeprav so Goričani uspešnejši tudi, ko gre za tekme v Domžalah, pa njihova zmaga sega v 7. november 2012.
0'
  Domžale so še naprej vodilno moštvo lige, še vedno pa so nepremagani. So pa zato v prejšnjem krogu, potem ko so remizirali z Olimpijo, oddali prve točke v letošnji sezoni.
0'
  Gorica je trenutno celo na predzadnjem mestu, s tekmo manj od Krke, ki se je prebila na osmo mesto.
0'
  Domžalska mreža se letos še ni zatresla, tako da Nejc Vidmar iz tekme v tekmo izboljšuje rekord v nepremaganosti.
0'
  Nogometaši obeh ekip so prišli na igrišče.
1'
1'
  Prvi so s sredine igrišča začeli Domžalčani.
2'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Zeni Husmani. Utrpel ga je Dejan Žigon.
2'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Joshua Kevin Stanley Parker. Utrpel ga je Amedej Vetrih.
3'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Ronaldo Vanin. Utrpel ga je Joshua Kevin Stanley Parker.
4'
  Predložek Domžal s prostega strela, toda predolga žoga je končala v gol avtu.
5'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Rudi Požeg Vancaš. Utrpel ga je Luka Majcen.
6'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih. Utrpel ga je Joshua Kevin Stanley Parker.
8'
  Gorica ima udarec iz kota.
9'
  Protinapad Gorice. Skubic je podal v kazenski prostor, kjer pa je Vanin uspel odbiti žogo v kot.
9'
  Domžale ima udarec iz kota.
10'
  Šišič je prišel do strela v kazenskem prostoru, toda goriški nogometaši so njegov strel blokirali.
11'
  Žigon je poškodovan in je že zapustil igro. Namesto njega bo Apolloni v igro poslal Venturina. #DOvGO
12'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Rudi Požeg Vancaš.
12'
13'
  Streljal je Benjamin Thomas Romain Morel, a mimo vrat.
14'
  Menjava: iz igre Dejan Žigon, v igro Denilton Venturim Junior.
14'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Denilton Venturim Junior. Utrpel ga je Nejc Skubic.
15'
  Zelo grob štart Venturina, ki je v igro vstopil pred nekaj trenutki. Glavni sodnik se je odločil zgolj za opomin. To je zadnje opozorilo za Venturina.
17'
  Streljal je Sasha Alexander Aneff Medrano Rosso, a mimo vrat.
19'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Thomas Romain Morel. Utrpel ga je Matija Širok.
19'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Solomon Enow. Utrpel ga je Nejc Vidmar.
20'
  Prosti strel za Gorico z desne strani. Širok je podal visoko žogo na drugo vratnico, kjer pa je Enow storil prekršek nad domžalskim vratarjem Vidmarjem.
21'
  Venturin je na levi strai lepo izigral Janžo, nato pa poslal slab predložek pred domača vrata.
22'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Aladin Šišič. Utrpel ga je Solomon Enow.
23'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Alessio Innocenti.
23'
25'
  Streljal je Marco Modolo, a mimo vrat.
27'
  Aneff je prodiral po levi strani, toda njegovo podajo je Simčič zanesljivo ujel.
28'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Majcen. Utrpel ga je Benjamin Thomas Romain Morel.
29'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Marco Modolo. Utrpel ga je Joshua Kevin Stanley Parker.
30'
  Skubic je podal visoko žogo v kazenski prostor, toda Simčič je žogo suvereno ujel.
32'
  Streljal je Aladin Šišič, a mimo vrat.
33'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Denilton Venturim Junior. Utrpel ga je Benjamin Thomas Romain Morel.
34'
37'
  Po živahnem začetku, je tempo nekoliko padel.
37'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Kenan Horič. Utrpel ga je Luka Majcen.
38'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ezekiel Isoken Henty.
39'
  Poškodba je potrebna tudi pri Domžalčanih. Poškodovanega Husmanija, ki ga bodo na nosilih odnesli z igrišča, bo zamenjal Jelar.
40'
  Menjava: iz igre Zeni Husmani, v igro Anže Jelar.
43'
  Šiši je poizkušal s predložkom z desne strani, toda Simčič je bil spet na pravem mestu.
44'
45'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Thomas Romain Morel. Utrpel ga je Solomon Enow.
45'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Jelar. Utrpel ga je Alessio Innocenti.
45+1'
  Ezekiel Isoken Henty v prepovedanem položaju.
45+1'
Podaljšek
  Dve minuti sodnikovega podaljška v prvem polčasu. #DOvGO
45+2'
45+3'
45+3'
45+3'
  Spremljali smo izjemno borben prvi polčas. V prvem delu igre so bili Domžalčani boljši, v zadnjih trenutkih pa so si nekaj lepih priložnosti pripravili Goričani.
45+3'
  Nogometaši obeh ekip počasi prihajajo na igrišče.
46'
47'
  Menjava: iz igre Luka Majcen, v igro Stephen Ayodele Makinwa.
50'
  Streljal je Ezekiel Isoken Henty, a mimo vrat.
51'
  Aladin Šišič v prepovedanem položaju.
54'
55'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Thomas Romain Morel. Utrpel ga je Alessio Innocenti.
55'
  GOOOL! Zadel je Sasha Alexander Aneff Medrano Rosso!
57'
  Šišič je z desne strani podal v kazenski prostor Gorice, kjer je Aneff z nebeško visokim skokom žogo zabil v gol. #DOvGO
58'
  GOOOL! Zadel je Kenan Horič!
58'
58'
  Marco Modolo je dobil rumeni karton.
59'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Ezekiel Isoken Henty. Utrpel ga je Nejc Skubic.
60'
60'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Thomas Romain Morel. Utrpel ga je Denilton Venturim Junior.
62'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Skubic. Utrpel ga je Stephen Ayodele Makinwa.
63'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Alessio Innocenti. Utrpel ga je Joshua Kevin Stanley Parker.
63'
  Menjava: iz igre Sasha Alexander Aneff Medrano Rosso, v igro Veljko Simič.
65'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Joshua Kevin Stanley Parker. Utrpel ga je Marco Modolo.
66'
  Streljal je Anže Jelar, a mimo vrat.
68'
70'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Veljko Simič. Utrpel ga je Ronaldo Vanin.
70'
  Menjava: iz igre Ronaldo Vanin, v igro Sandi Arčon.
70'
71'
  Prosti strel za Domžale z leve strani izvaja Skubic...
72'
  ...gostje so izbili žogo in prešli v protinapad.
72'
75'
76'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Rudi Požeg Vancaš. Utrpel ga je Amedej Vetrih.
77'
78'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Denilton Venturim Junior. Utrpel ga je Aladin Šišič.
78'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Korun. Utrpel ga je Ezekiel Isoken Henty.
80'
  Lep protinapad Domžal. Skubic je z desne strani podal proti vtekajočemu Požegu Vancašu, toda Enow je žogo v zadnjem trenutku izbil v kot.
80'
80'
  GOOOL! Zadel je Joshua Kevin Stanley Parker!
81'
  Lepa podaja Skubica iz kota ter zadetek Parkerja z glavo. #DOvGO
82'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Veljko Simič. Utrpel ga je Matija Širok.
83'
84'
84'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Sandi Arčon.
86'
88'
90+1'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Erik Janža. Utrpel ga je Sandi Arčon.
90+1'
  Erik Janža je dobil rumeni karton.
90+1'
Podaljšek
  Tri minute sodnikovega podaljška. #DOvGO
90+2'
90+3'
90+4'
90+4'
  Nova zmaga Domžal, ki so na vrhu lestvice svojo prednost pred zasledovalci po tem krogu še povečale.