29. krog |  Zavrč, Športni park Zavrč |  24.04.2015 ob 20.00

Zavrč

0 : 0

Rudar Velenje

Sodniki: Vinčić Slavko (glavni sodnik), Klančnik Tomaž (1. pomoč), Kordež Grega (2. pomoč) , Šinkovec Bojan (4. sodnik) , Bukovec Miran (5. sodnik) , Habjanič Sašo (6. sodnik)
1 Rumeni kartoni 2

0'
  Lepo pozdravljeni iz športnega parka v Zavrču, kjer se bosta ob 20. uri pomerili moštvi Zavrča in Rudarja.
0'
  Haloška trdnjava več ni neosvoljiva. V minulem krogu so Zavrčani namreč morali prvič na svojem novem stadionu priznati premoč gostom. Premočni so bili nogometaši Celja, ki so slavili z 2:1.
0'
  Sicer pa je za Zavrčani nasploh slaba serija, saj so na zadnjih treh tekmah vknjižili zgolj točko, pa čeprav so se kar dvakrat znašli v vlogi gostitelja.
0'
  Prekiniti jo bodo skušali že danes, ko v završkem športnem parku gostujejo Velenjčani, ki na tem igrišču sploh še niso iztržili polnega izkupička.
0'
  A goste gotovo hrabri dejstvo, da so Zavrčane na zadnji medsebojni prvenstveni tekmi porazili z 2:7, kar je njihov najvišji poraz v sicer »kratki« prvoligaški zgodovini kluba. Po drugi strani je ta tekma pomenila rekord tudi za Velenjčane, ki so prvič na prvoligaški tekmi zabili sedem golov.
0'
  Če domačini tarnajo nad svojo prirpavljenostjo, pa je v velenjskem taboru vzdušje povsem drugačno. Kako tudi ne bi bilo, ko pa so na zadnjih dveh prvenstvenih tekmah prepričljivo premagali Celje in Maribor.
0'
  Ima pa tekma večji pomen, kot so le nove prvenstvene točke. Nogometaši Rudarja bi namreč z novimi tremi prvič v sezoni splezali v zgornjo polovico prvenstvene razpredelnice, medtem ko bi iz nje zdrsnili prav domačini.
0'
  Jernej Javornik, ki že celotno jesen pogreša poškodovanega Leona Črnčiča, bo tudi tokrat prisiljen v nekaj sprememb v udarni enajsterici, saj so težave s kartoni stalna spremljevalka Rudarja. Prisilni počitek čaka Denisa Klinarja, Ivana Knezoviča in Nemanjo Stjepanoviča. Se pa v kader po prestani kazni vračata Elvedin Džinič in Damjan Trifkovič. Na drugi strani bo trener Solomon pogrešal le Lovra Cveka.
0'
  Poseben motiv bodo danes imeli prav velensjski napadalci, ki bi lahko nocoj spisali nov mejnik v klubski zgodovini. Naslednji strelec knapov, bo za ta klub dosegel že 900. gol velenjskega prvoligaša v družbi najmočnejših slovenskih ekip.
0'
  Glavni sodnik nocoj bo Slavko Vinčič, kateremu bosta pomagala Tomaž Klančnik in Grega Kordež. Za obema goloma bosta prežala Miran Bukovec in Sašo Habjanič, naloge četrtega sodnika bo opravljal Bojan Šinkovec.
1'
1'
  Težak je lepo zavrnil žogo na rob kazenskega prostora, od kod je Doris Kelenc meril preko vrat.
4'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Bolha. Utrpel ga je Sebastijan Antič.
6'
  Kiš se je znova znašel v imenitni priložnosti, a mu je ob zaključku zmanjkalo moči...
12'
  Po predložku Kelenca je neodločno posredoval vratar Rozman, izbita žoga pa je zadela Karla Težaka, od katerega se je žoga odbila mimo vrat.
14'
  Jure Matjašič v prepovedanem položaju.
14'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Tomislav Kiš. Utrpel ga je David Kašnik.
18'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Sebastijan Antič. Utrpel ga je Mario Babič.
19'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Bogdan. Utrpel ga je Aljaž Krefl.
19'
  Luka Bogdan je dobil rumeni karton.
21'
  Tomislav Kiš v prepovedanem položaju.
23'
  Po prerivanju Kiša v gostujočem kazenskem prostoru, je do strela naposled prišel Jure Matjašič, kateremu strel je Rozman ubranil.
25'
  Strel v okvir vrat! Sanin Muminovič je s strelom od daleč le nekoliko ogrel gostujočega vratarja.
27'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Mario Babič. Utrpel ga je Ivan Novoselec.
28'
  Zavrč ima udarec iz kota.
30'
  Rudar ima udarec iz kota.
34'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Mario Babič. Utrpel ga je Doris Kelenc.
36'
  David Kašnik je dobil rumeni karton zaradi igranja z roko.
37'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Toni Datkovič. Utrpel ga je Dragan Jelič.
38'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil David Kašnik. Utrpel ga je Ivan Novoselec. Pred tem se je Kašnik znašel v imenitni priložnosti za zadetek, a je zgrešil žogo.
39'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Novoselec. Utrpel ga je Aljaž Krefl.
40'
41'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Novoselec. Utrpel ga je Damjan Trifkovič.
43'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Karlo Težak. Utrpel ga je Rusmin Dedič.
45+1'
45+1'
  Prvi polčas je zaznamovala dokaj kombinatorna igra obeh moštev, ki pa si resnejših priložnosti nista priigrala zaradi nezbranosti nogometašev ob zaključku akcij.
45+1'
  Menjava: iz igre Karlo Težak, v igro Josip Balič.
46'
46'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Aljaž Krefl. Utrpel ga je Dejan Polič.
49'
  Ivan Firer v prepovedanem položaju.
50'
  Josip Balič je najvišje skočil v gostujočem kazenskem prostoru, a je njegov strel z glavo končal preko vrat.
52'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Bolha. Utrpel ga je Sanin Muminovič.
53'
57'
57'
59'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Sanin Muminovič. Utrpel ga je Klemen Bolha.
60'
  Menjava: iz igre Jure Matjašič, v igro Eros Grezda.
61'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Toni Datkovič. Utrpel ga je Klemen Bolha.
62'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Elvedin Džinič. Utrpel ga je Josip Balič.
63'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Rusmin Dedič. Utrpel ga je Doris Kelenc.
63'
  Rusmin Dedič je dobil rumeni karton.
66'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Bogdan. Utrpel ga je Dragan Jelič.
67'
  Menjava: iz igre Rusmin Dedič, v igro Senad Jahič.
69'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Balič. Utrpel ga je Dalibor Radujko.
71'
  Polič je prestregel podajo gostov, ter nemudoma krenil v protinapad, njegove podaje v nadaljevanju pa Eros Grezda ni pretvoril v zadetek.
73'
  Menjava: iz igre Doris Kelenc, v igro Miha Korošec.
74'
  Menjava: iz igre Mario Babič, v igro Enis Saramati.
74'
  Streljal je Aljaž Krefl, a mimo vrat.
76'
  Streljal je Miha Korošec, a mimo vrat.
76'
77'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Firer. Utrpel ga je Sanin Muminovič.
80'
82'
  Menjava: iz igre Dragan Jelič, v igro Milan Kocič.
83'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Polič. Utrpel ga je Dalibor Radujko.
85'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Balič. Utrpel ga je David Kašnik.
87'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Milan Kocič. Utrpel ga je Sebastijan Antič.
87'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Balič. Utrpel ga je Senad Jahič.
88'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Senad Jahič. Utrpel ga je Dejan Polič.
90'
90+1'
  Še tri minute sodniškega dodatka.
90+1'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil David Kašnik. Utrpel ga je Sanin Muminovič.
90+2'
90+3'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Bolha. Utrpel ga je Nikola Petrovič.
90+4'
90+4'
  Tudi v drugem delu pravih priložnosti za zadetek nismo videli, tako da sta si moštvi zasluženo razdelili točki...