4. krog |  Koper, ŠRC Bonifika |  09.08.2014 ob 17.00

0 : 2

Sodniki: Jug Matej (glavni sodnik), Žunič Matej (1. pomoč), Rojko Gregor (2. pomoč) , Klančnik Tomaž (4. sodnik) , Kajtazović Nejc (5. sodnik) , Žnidaršič Andrej (6. sodnik)
1 Rdeči kartoni 0

0'
  Ljubitelji nogometa, lep pozdrav iz poletnega Kopra, kjer Luka Koper in Celje začenjata 4. krog. #KPvCE
0'
  Koprčani so letos na Bonifiki odigrali dve evropski tekmi (Čelik, Nefči), prvič gostijo prvenstveno srečanje. #KPvCE
0'
  Luka Koper ima za seboj uspešni gostovanji pri Radomljah (1:2) in v Novi Gorici (0:1), tekma 2. kroga z Olimpijo je prestavljena na 27. avgust.
0'
  Celjani so se po dveh uvodnih porazih brez doseženega zadetka z Zavrčem (0:1) in Domžalami (1:0), vrnili z izdatno zmago proti Krki (3:0), ko sami niso prejeli gola.
0'
  V skupnem seštevku bosta tekmeca odigrala 65. prvenstveno tekmo. Bilanca je 31-14-19. Gol razlika 96:79. #KPvCE
0'
  Na Bonifiki 31. tekma. 16 zmag Luke Koper, 6 zmag Celja in 8 remijev. Gol razlika 46:28. #KPvCE
0'
  V celjski ekipi ni več Mihe Zajca, (3 sezone, 52/4), ki bo ponovno oblekel dres Olimpije. #KPvCE
0'
  Potem ko je izpustil Primorski derbi, je zaradi poškodbe še vedno odsoten Goran Galešič. #KPvCE
0'
  Marsikatero nejasnost glede trenerjevih taktičnih zamisli razkrivata obe enajsterici. Najprej gostje.
0'
  Celje: Kotnik, Krajcer, Klemenčič, Žitko, Vrhovec, Vidmajer, Verbič, Miškič, Bajde, Ahmedi in Omoregie. #KPvCE
0'
  Luka Koper: Radoševič, Gregorič, Halilovič, Hadžič, Čovilo, Guberac, Črnigoj, Lotrič, Ivetič, Palčič in Štromajer. #KPvCE
0'
  Taktična zamisel Vanolija je sistem 3-5-1-1, Rožman bo zaigral s formacijo 4-2-3-1. #KPvCE
0'
  Tekmo bo vodil mednarodni sodnik Matej Jug, ki ima v svoji karieri tudi že dve tekmi LP. Jug je sodil tudi na prvi lanski medsebojni tekmi Celja in Luke Koper, ko je bilo na Areni Petrol 0:3.
0'
  Na Obali spet pravo poletje s temperaturo 28° celzija. #KPvCE
0'
  Ekipi sta na igrišču, s sredine začenjajo Koprčani.
1'
3'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Halilovič. Utrpel ga je Valon Ahmedi.
5'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Blaž Vrhovec. Utrpel ga je Denis Halilovič.
7'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Miroslav Čovilo. Utrpel ga je Gregor Bajde.
8'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Halilovič. Utrpel ga je Sunny Ogbemudia Omoregie.
8'
  Denis Halilovič je dobil rumeni karton.
9'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Gregor Bajde. Utrpel ga je Domen Črnigoj.
10'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Miškič. Utrpel ga je Domen Črnigoj.
11'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Miroslav Čovilo. Utrpel ga je Valon Ahmedi.
12'
  Streljal je Blaž Vrhovec, a mimo vrat.
13'
  Prvi obetaven strel: Vrhovec s prostega strela z leve, mimo desne stative. #KPvCE
13'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Miškič. Utrpel ga je Perica Ivetič.
14'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Krajcer. Utrpel ga je Matej Palčič.
17'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Vidmajer. Utrpel ga je Matej Palčič.
17'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Denis Halilovič.
18'
  Po kombinaciji ob prostem strelu je Halilovič streljal v naročje Kotnika.
18'
19'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Gregor Bajde. Utrpel ga je Božidar Radoševič.
19'
  Gregor Bajde je dobil rumeni karton.
19'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
20'
  Igra aktivna, a zaenkrat brez resnejših strelov na vrata. #KPvCE
20'
  Streljal je Valon Ahmedi, a mimo vrat.
21'
23'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Damir Hadžič. Utrpel ga je Gregor Bajde.
24'
24'
  Miroslav Čovilo je dobil rumeni karton.
24'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Valon Ahmedi.
25'
  Neposredno s prostega strela z desne, je Ahmedi zadel prečnik koprskih vrat. #KPvCE
25'
26'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Štromajer. Utrpel ga je Matic Žitko.
27'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Sunny Ogbemudia Omoregie.
28'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Gregor Bajde. Utrpel ga je Mitja Lotrič.
28'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Domen Črnigoj. Utrpel ga je Sunny Ogbemudia Omoregie.
29'
  GOOOL! Zadel je Sunny Ogbemudia Omoregie!
30'
  Po hitrem protinapadu je z leve pred vrata podal Verbič, tam pa je žogo v mrežo preusmeril Sunny. 0:1. #KPvCE
31'
  Streljal je Benjamin Verbič, a mimo vrat.
32'
  Izjemna priložnost Verbiča, ki je sam stekel proti vratom in žogo v loku poslal preko vratarja, toda tudi preko gola. #KPvCE
33'
  Benjamin Verbič v prepovedanem položaju.
34'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Gregorič. Utrpel ga je Valon Ahmedi.
34'
37'
38'
39'
  Lotrič je priigral strel iz kota in obležal. Potrebuje pomoč fizioterapevta.
39'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Štromajer. Utrpel ga je Matic Kotnik.
39'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Ivica Guberac. Utrpel ga je Benjamin Verbič.
39'
  Lotrič bo s tekmo lahko nadaljeval.
40'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Tilen Klemenčič. Utrpel ga je Perica Ivetič.
42'
  Spet prekinitev, obležal je Črnigoj.
43'
44'
  Streljal je Gregor Bajde, a mimo vrat.
45'
  Spet obetaven pritinapad Celja in strel Bajdeta z roba kazenskega prostora preko gola. #KPvCE
45+1'
  Sunny Ogbemudia Omoregie v prepovedanem položaju.
45+1'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Lotrič. Utrpel ga je Marko Krajcer.
45+1'
  1 min. sodniškega dodatka.
45+2'
  Sunny je v prejšnejm napadu sicer zatresel mrežo, toda iz prepovedanega položaja.
45+2'
45+2'
  Nobenega dvoma: Celje v prvem polčasu izrazito boljši tekmec. #KPvCE
46'
46'
  Brez menjav na začetku 2. polčasa. #KPvCE
50'
  GOOOL! Zadel je Gregor Bajde!
51'
  Izjemna globinska podaja Sunnya in natančen strel Bajdeta, ki je stekel v prazen prostor. 0:2. #KPvCE
52'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Valon Ahmedi. Utrpel ga je Perica Ivetič.
54'
  Menjava: iz igre Miha Gregorič, v igro Daniel Bradaschia.
54'
55'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Miroslav Čovilo. Utrpel ga je Benjamin Verbič.
56'
  Verbič se je v duelu s Čovilom poškodoval. Celjani bodo izvedli menjavo.
56'
  Verbič se vendarle vrača nazaj v igro.
58'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Vidmajer. Utrpel ga je Daniel Bradaschia.
58'
  Tadej Vidmajer je dobil rumeni karton.
59'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Palčič. Utrpel ga je Valon Ahmedi.
59'
  Menjava: iz igre Jaka Štromajer, v igro Ante Mitrovič.
61'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Žitko. Utrpel ga je Ante Mitrovič.
61'
  Matic Žitko je dobil rumeni karton.
62'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ivica Guberac.
63'
  #KPvCE
63'
64'
  Na odbito žogo je krenil Guberac in sprožil močan polvolej, a je bil Kotnik na mestu. #KPvCE
65'
  Verbič je potegnil proti sredini kazenskega prostora in z nizkim strelom meril mimo desne stative.
65'
65'
67'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Ante Mitrovič. Utrpel ga je Matic Žitko.
67'
Rdeči karton
  Ante Mitrovič dobil neposredni rdeči karton in mora z igrišča.
68'
  Koprski debitant Mitrovič je zaradi udarjanja nasprotnega igralca dobil rdeči karton. #KPvCE
70'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Domen Črnigoj. Utrpel ga je Valon Ahmedi.
70'
  Domen Črnigoj je dobil rumeni karton.
70'
  Menjava: iz igre Miroslav Čovilo, v igro Matej Pučko.
72'
73'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Perica Ivetič. Utrpel ga je Gregor Bajde.
74'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Verbič. Utrpel ga je Ivica Guberac.
74'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Verbič. Utrpel ga je Matej Palčič.
76'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Sunny Ogbemudia Omoregie. Utrpel ga je Ivica Guberac.
76'
  Menjava: iz igre Benjamin Verbič, v igro Andraž Žurej.
80'
  Bajde ima težave z mišico in odhaja z igrišča.
81'
  Športna poteza Ivice Guberca, ki je poslal žogo z igrišča in omogočil celjsko menjavo.
81'
  Menjava: iz igre Gregor Bajde, v igro Nicolas Antoine Rajsel.
88'
  Menjava: iz igre Valon Ahmedi, v igro Sebastjan Gobec.
88'
  Igra je v zadnje pol ure manj zanimiva; Celjani zanesljivo nadzirajo prednost. #KPvCE
90'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Halilovič. Utrpel ga je Blaž Vrhovec.
90+1'
  3 min. sodniškega dodatka. #KPvCE
90+2'
  Streljal je Danijel Miškič, a mimo vrat.
90+2'
  Miškič je s sedmih metrov strelljal mimo gola.
90+4'
90+4'
  Celjani boljši tekmec v vseh pogledih in zasluženo druga zaporedna zmaga v novi sezoni. #KPvCE