15. krog |  Nova Gorica, Športni park |  25.10.2014 ob 18.00

0 : 3

Olimpija Ljubljana

Sodniki: Žnidaršič Andrej (glavni sodnik), Vidali Manuel (1. pomoč), Lunežnik Janez (2. pomoč) , Kajtazović Nejc (4. sodnik)
5 Rumeni kartoni 3

0'
  Lep pozdrav iz Nove Gorice, kjer sta danes nasprotnika Gorica in Olimpija #GOvOL
0'
  Gorica je edina ekipa, ki je letos odnesla točko iz Stožic, uspešna je tudi njena siceršnja bilanca z Ljubljančani: na zadnjih sedmih medsebojnih tekmah je petkrat remizirala in dvakrat zmagala.
0'
  Olimpija je v Športnem parku nazadnje zmagala 30. sep. 2012 (0:1, Vicente). Od takrat je 755 dni. #GOvOL
0'
  Gorica je na 8. mestu lestvice (2-3-7, 10:14). Olimpija je na 2. mestu (1-5-7, 25:8). #GOvOL
0'
  To bo njuna 21. medsebojna prvenstveno tekma. Bilanca je 5-9-7, gol razlika 30:27. #GOvOL
0'
  V Športnem parku 11. tekma z razmerjem 2-4-4, gol razlika 15:14. #GOvOL
0'
  Olimpija je ekipa z najboljšo gol razliko v letošnji sezoni, ki znaša +17. Dosegla je 25 golov (največ med vsemi), prejela pa 8 (toliko kot Celje in dva več od Domžal).
0'
  Olimpija ima v letošnji sezoni samo en poraz; v 10. krogu je bilo v Novem mestu 2:1 (Fuček, Dežmar; Vukčevič).
0'
  Gorica in Olimpija sta med tednom priigrali prednost na prvi tekmi 1/4 finala pokala: Gorica - Koper 3:1, Domžale - Olimpija 0:1.
0'
  Olimpija bo nastopila brez kaznovanih Kapuna in Šporarja, brez pogodbe je Omladič. #GOvOL
0'
  V ekipo Gorice se po odsluženi kazni vrača branilec Modolo. #GOvOL
0'
  Miran Srebrnič in Darko Karapetrovič sta bila v preteklih letih velikokrat tekmeca; oba sta prvoligaško kariero začela v sezoni 1993/94, Miran je aktivno igranje zaključil v jesenskem delu sezone 2006/07, Darko (igral je tudi v tujini) pa leto dni pozneje. Tokrat si prvič stojita nasproti kot trenerja. Takole sta se stavila enajsterici.
0'
  Olimpija: Šeliga, Jović, Zajc, Rodić, Matić, Valenčič, Vukćević, Delamea, Bajrić, Zarifović, Mitrović #GOvOL
0'
  Gorica: Simčič, Vetrih, Širok, Majcen, Žigon, Napoli, Jogan, Pasqualini, Henty, Innocenti, Johnson #GOvOL
0'
  Najboljši strelec Gorice Luka Majcen je dosegel 4 zadetke, Šporar in Omladič pri Olimpiji enega več. #GOvOL
0'
  V Olimpiji igra več nekdanjih igralcev Gorice: Matija Škarabot, Aris Zarifovič, Aleksandar Rodič in Miran Burgič. Trener goriških vratarjev Borut Mavrič je nosil dres Olimpije v letih od 2002 do 2004.
0'
  Glavni sodnik bo Andrej Žnidaršič iz Kranja. Letošnja peta, skupaj ima v treh sezonah 17 prvoligaških tekem. #GOvOL
0'
  Na Goriškem je svež jesenski večer s temperaturo 16ºCelzija. #GOvOL
0'
  S sredine bodo začeli Ljubljančani.
1'
3'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Lorenzo Pasqualini. Utrpel ga je Miha Zajc.
4'
  Olimpija ima udarec iz kota.
6'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Aleksandar Rodič. Utrpel ga je Simone Napoli.
7'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Zajc. Utrpel ga je Alessio Innocenti.
8'
  Gorica ima udarec iz kota.
9'
  GOOOL! Zadel je Miha Zajc!
10'
  Z roba kazenskega prostora je Miha Zajc Simčiča premagal z nizkim strelom v levi spodnji kot. #GOvOL
11'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Darijan Matič. Utrpel ga je Alessio Innocenti.
12'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Nemanja Mitrovič. Utrpel ga je Dejan Žigon.
13'
  Luka Majcen je dobil rumeni karton.
14'
  Luka Majcen je po mnenju sodnika simuliral prekršek v kazenskem prostoru.
15'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Alessio Innocenti. Utrpel ga je Miha Zajc.
15'
  Alessio Innocenti je dobil rumeni karton.
16'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Nemanja Mitrovič. Utrpel ga je Ezekiel Isoken Henty.
20'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Filip Valenčič. Utrpel ga je Marshal Mfon Johnson.
21'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Marshal Mfon Johnson. Utrpel ga je Miha Zajc.
22'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Kenan Bajrič. Utrpel ga je Alessio Innocenti.
22'
  Kenan Bajrič je dobil rumeni karton.
22'
  Marshal Mfon Johnson v prepovedanem položaju.
24'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Aris Zarifovič. Utrpel ga je Matija Širok.
24'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Širok. Utrpel ga je Filip Valenčič.
24'
  Matija Širok je dobil rumeni karton.
25'
  Luka Majcen v prepovedanem položaju.
27'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marshal Mfon Johnson.
29'
  Soliden tempo igre ob rahli pobudi Gorice.
32'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Vukčevič. Utrpel ga je Lorenzo Pasqualini.
33'
33'
  Streljal je Marshal Mfon Johnson, a mimo vrat.
34'
  Johnson je imel odprt strel po kotu in odbiti žogi, a je meril preko gola. #GOvOL
35'
35'
  Streljal je Boban Jovič, a mimo vrat.
36'
37'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Nemanja Mitrovič. Utrpel ga je Luka Majcen.
39'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Filip Valenčič. Utrpel ga je Simone Napoli.
39'
41'
  Aleksandar Rodič v prepovedanem položaju.
42'
42'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Alessio Innocenti. Utrpel ga je Boban Jovič.
44'
45'
  Streljal je Dejan Žigon, a mimo vrat.
45+1'
  1 min. sodniškega dodatka.
45+1'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Amedej Vetrih.
45+2'
45+2'
  Prvi polčas je odločil natančen strel Mihe Zajca. Gorica zaenkrat ni uspela vnovčiti svoje pobude.
46'
47'
  GOOOL! Zadel je Filip Valenčič!
47'
  Valenčič - Rodič - Valenčič in slednji preko Simčiča v mrežo za 0:2. #GOvOL
49'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Antonio Delamea Mlinar. Utrpel ga je Luka Majcen.
49'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih. Utrpel ga je Aris Zarifovič.
50'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Boban Jovič. Utrpel ga je Ezekiel Isoken Henty.
50'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Aleksandar Rodič. Utrpel ga je Alessio Innocenti.
52'
  Z drugim zadetkom je Olimpija že na pragu zmage.
53'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Filip Valenčič. Utrpel ga je Amedej Vetrih.
54'
  Menjava: iz igre Kenan Bajrič, v igro Miran Burgič.
54'
  Bajrič je odšel z igrišča zaradi poškodbe.
54'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Aleksandar Rodič. Utrpel ga je Amedej Vetrih.
56'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Alessio Innocenti.
56'
57'
  Innocenti je streljal z roba kazenskega prostora, Šeliga je žogo odbil v kot.
57'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Boban Jovič. Utrpel ga je Matija Širok.
58'
  Streljal je Simone Napoli, a mimo vrat.
59'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih. Utrpel ga je Filip Valenčič.
59'
  Amedej Vetrih je dobil rumeni karton.
59'
  Menjava: iz igre Luka Majcen, v igro Stephen Ayodele Makinwa.
60'
  GOOOL! Zadel je Miran Burgič!
61'
  Burgič je po dolgi podaji prehitel Simčiča in zadel v prazno mrežo. 0:3 #GOvOL
62'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Ezekiel Isoken Henty. Utrpel ga je Darijan Matič.
65'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Alessio Innocenti. Utrpel ga je Antonio Delamea Mlinar.
65'
Drugi rumeni (rdeči karton)
  Alessio Innocenti je dobil drugi rumeni karton in mora z igrišča.
66'
67'
68'
  Menjava: iz igre Ezekiel Isoken Henty, v igro Sandi Arčon.
71'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Boban Jovič. Utrpel ga je Sandi Arčon.
71'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Širok. Utrpel ga je Miha Zajc.
74'
74'
75'
75'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Filip Valenčič. Utrpel ga je Sandi Arčon.
77'
  Menjava: iz igre Miha Zajc, v igro Mario Jurčevič.
78'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Aleksandar Rodič. Utrpel ga je Sandi Arčon.
78'
  Aleksandar Rodič je dobil rumeni karton.
79'
79'
  Menjava: iz igre Aleksandar Rodič, v igro Enis Đurkovič.
80'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Mario Jurčevič. Utrpel ga je Sandi Arčon.
80'
  Mario Jurčevič je dobil rumeni karton.
81'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Marshal Mfon Johnson. Utrpel ga je Filip Valenčič.
83'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Miran Burgič.
84'
85'
  Menjava: iz igre Dejan Žigon, v igro Amel Džuzdanovič.
87'
87'
  Enis Đurkovič v prepovedanem položaju.
90+1'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Enis Đurkovič. Utrpel ga je Amedej Vetrih.
90+1'
  3 min. sodniškega dodatka.