23. krog |  DOMŽALE, ŠPORTNI PARK DOMŽALE |  07.03.2015 ob 17.00

2 : 1

Krka

Sodniki: Obrenović Rade (glavni sodnik), Mikača Goran (1. pomoč), Švarc Dejan (2. pomoč) , Tošeski Boris (4. sodnik)
2 Rumeni kartoni 5

0'
  Spoštovani, lep pozdrav iz Domžal, kjer bomo za vas spremljali dogajanje na tekmi 23. kroga med Domžalami in Krko. #DOvKR
0'
  Na stadionu ob Kamniški Bistrici trenutno sije sonce in piha rahel veter, pred tekmo pa so so organizatorji zmočili zelenico.
0'
  Domžalčani so v prejšnjem krogu z minimalnim porazom v Zavrču (0:1) sestopili z vrha, kjer so pričakali spomladanski del sezone.
0'
  Varovanci Luke Elsnerja imajo nekaj težav pri realizaciji, saj že tri tekme niso dosegli gola. Na ligaških tekmah so nazadnje zadeli novembra, ko so v Novi Gorici z 2:1 premagali vrtnice. Med zimskim prestopnim rokom so zato v svoje vrste iz iranskega Paykan F.C. pripeljali golgeterja Eteroviča.
0'
  Na drugi strani so nogometaši Krke v 22. krogu zabeležili pomembno zmago nad Zavrčem (3:0), a nato izgubili srečanje proti Celju (1:2).
0'
  Obe moštvi bosta po porazu tako lačni novih točk. V igri je veliko. Domžalčani želijo ostati čim bližje vrhu, medtem ko se bi Novomeščani radi čim prej otresli repa lestvice.
0'
  Na medsebojnih prvenstvenih tekmah današnjih tekmecev so praviloma zmagovali Domžalčani. Na šestih tekmah so zabeležili štiri zmage, enkrat so zmagali nogometaši Krke, prav tolikokrat pa sta se moštvi razšli brez zmagovalca.
0'
  Farmacevti v na gostovanju ob Kamniški Bistrici še niso okusili slasti zmage.
0'
  Domači trener Elsner tokrat ne bo mogel računati na Husmanija, Milića, Jelarja, Dobrovoljca in Mvitaja. Kaznovan je Korun, medtem ko Juninho še nima urejene dokumentacije.
0'
  V vrstah Krke tokrat ne bo Rašiča in Žižiča, medtem ko si je na tekmi v Celju nos zlomil vratar Pelin, ki je mesto prepustil Mitroviću, ki bo odigral šele drugo srečanje v PLTS.
0'
  Postava Domžal: Vidmar, Skubic, Trajkovski, Horić, Kous, Zec, Črnic, Majer, Morel, Simić in Vuk. #DOvKR
0'
  Postava Krke: Mitrović, Vučkić, Mojstrovič, Ihbeisheh, Ejup, Rašić, Fuček, Palić, Welbeck, Perić in Kastrevec. #DOvKR
0'
  Tekmo bo sodil glavni sodnik Rade Obrenović.
1'
2'
  Enajstmetrovka za Domžale zaradi prekrška v Krke v svojem kazenskem prostoru! #DOvKR
2'
Gol (11m)
  GOOOL! Matic Črnic je zadel enajstmetrovko! Mitrovič je sicer krenili v pravo smer, a je bil strel premočan in natančen.
5'
  Domžalčani imajo še naprej pobudo in pritiskajo na vrata Krke.
6'
  Kous je oddal žogo v kazenski prostor, kjer je bil na mestu Mitrović.
7'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Fuček. Utrpel ga je Matic Črnic.
7'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Damir Rašič, lahko delo za Vidmarja.
8'
  Simič je poslal žogo iz kazenskega prostora, saj je Perić obležal na tleh po duelu s Skubicem.
8'
  Srečanje se nadaljuje.
9'
  Streljal je Dejan Trajkovski, a mimo vrat.
12'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Zec. Utrpel ga je Antun Palič.
12'
15'
  Domžalčani so še naprej konkretnejši, medtem ko Krka čaka na priložnosti iz protinapadov.
16'
  Zdaj Dolenjci zahtevajo prekršek Trajkovskega nad Palićem, vendar sodnik ni dosodil ničesar.
17'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Damir Rašič. Utrpel ga je Veljko Simič.
17'
  Damir Rašič je dobil rumeni karton.
19'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kastrevec. Utrpel ga je Kenan Horič.
21'
  Domžalčani imajo še naprej žogo več v svoji posesti, a imajo nekaj težav s prenosom pred kazenski prostor Krke.
24'
  Domžale ima udarec iz kota.
24'
  Streljal je Benjamin Thomas Romain Morel, močno, a precej nenatančno.
25'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Mojstrovič. Utrpel ga je Dejan Trajkovski.
26'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Mojstrovič. Utrpel ga je Matic Črnic.
26'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Žan Majer. Utrpel ga je Jaka Ihbeisheh.
27'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Zec. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
29'
  Vučkič je nekajkrat dobro posredoval v obrambi in prekinil tekoč prenos žoge pred kazenski prostor.
29'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Nana Addo Welbeck-Maseko. Utrpel ga je Benjamin Thomas Romain Morel.
30'
  Streljal je Benjamin Thomas Romain Morel, a mimo vrat.
31'
32'
  Streljal je Matic Črnic, a za las mimo vrat!
32'
33'
  Streljal je Slobodan Vuk, a mimo leve vratnice Mitroviča!
34'
  Silovit nalet Domžal! V kazenskem prostoru je z glavo poskusil Črnic, a stresel prečko!
36'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Zec. Utrpel ga je Marin Perič.
36'
  Obetavna priložnost za Krko. Fuček bo izvedel prosti strel na slabih 20 metrih.
37'
  Fuček je zadel živi zid.
37'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Črnic. Utrpel ga je Josip Fuček.
38'
  GOOOL! Zadel je Leo Ejup!
39'
  EUROGOL! Pripravil se je na prosti strel s kakšnih 30 metrov in počistil pajčevino v stičišču vratnice in prečke! #DOvKR
41'
  Zadetek je Ejupa nekoliko spominja na tistega iz 22. kroga proti Zavrču...
41'
41'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Črnic. Utrpel ga je Miodrag Mitrovič.
42'
  Nevaren predložek Welbecka v kazenski prostor, kjer ni bilo nikogar od soigralcev!
43'
  Gostje so se po izenačenju nekoliko prebudili in delujejo bolj samozavestno tudi v napadu.
43'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Nana Addo Welbeck-Maseko. Utrpel ga je Darko Zec.
45'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Vučkič. Utrpel ga je Matic Črnic.
45+1'
  Prekršek je utrpel Nana Addo Welbeck-Maseko .
45+1'
46'
47'
  Majer je poizkusil s predložkom v kazenski prostor, a je Mitrovič spremljal akcijo.
47'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Slobodan Vuk. Utrpel ga je Denis Mojstrovič.
48'
  Krka ima udarec iz kota.
50'
  Strel v okvir vrat! Z Glavo je poskusil Palič, Vidmar na mestu.
51'
53'
  Perič je odlično utekel v kazenski prostor, kjer ga je iskal Palič, a je bil za nekaj centimetrov prekratek, da bi žogo usmeril proti golu.
53'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Mojstrovič.
53'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Žan Majer. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
55'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Ihbeisheh. Utrpel ga je Dejan Trajkovski.
56'
  Nenatančen predložek Skubica v kazenski prostor...
56'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Fuček. Utrpel ga je Veljko Simič.
57'
59'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kous. Utrpel ga je Josip Fuček.
59'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Slobodan Vuk. Utrpel ga je Alen Vučkič.
60'
  Strel v okvir vrat! Iz precejšnje oddaljenosti je meril Welbeck! Izkazal se je Vidmar.
61'
  Streljal je Slobodan Vuk, a mimo vrat.
62'
  Na začetku drugega polčasa spremljamo precej bolj izenačeno srečanje.
62'
  Slobodan Vuk v prepovedanem položaju.
63'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Veljko Simič. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
64'
64'
  Jaka Ihbeisheh je dobil rumeni karton.
64'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Ihbeisheh. Utrpel ga je Matic Črnic.
65'
66'
  Menjava: iz igre Slobodan Vuk, v igro Mate Eterovič.
67'
  Izvrstna akcija Domžal. Kous je v kazenskem prostoru sprejel dolgo diagonalno podajo Morela, oddal žogo do Vuka, ki pa je meril nenatančno!
68'
  Menjava: iz igre Žiga Kastrevec, v igro Urban Kramar.
72'
  Menjava: iz igre Benjamin Thomas Romain Morel, v igro Alen Ožbolt.
75'
  Po izvrstni podaji Ihbeishehja v kazenski prostor je mimo vrat streljal Perič!
76'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Ihbeisheh. Utrpel ga je Mate Eterovič.
77'
  DRUGA ENAJSTMETROVKA ZA DOMŽALE! #DOvKR
77'
Gol (11m)
  GOOOL! Matic Črnic je zadel enajstmetrovko! Mitrovič je bil tokrat povsem brez moči. Izvrsten zaključek Črnica!
78'
  Prekršek je utrpel Josip Fuček .
79'
  Dejan Trajkovski je dobil rumeni karton.
79'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Mate Eterovič. Utrpel ga je Leo Ejup.
79'
  Mate Eterovič je dobil rumeni karton.
80'
  Menjava: iz igre Denis Mojstrovič, v igro Enes Novinič.
80'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Ožbolt. Utrpel ga je Antun Palič.
83'
83'
Drugi rumeni (rdeči karton)
  Jaka Ihbeisheh je dobil drugi rumeni karton in mora z igrišča.
85'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Perič. Utrpel ga je Kenan Horič.
85'
  Marin Perič je dobil rumeni karton.
86'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Žan Majer, po tem ko je iz igre izvrstno vrgel enega od branilcev Krke, a se je izkazal Mitrovič.
86'
87'
  Menjava: iz igre Marin Perič, v igro Kevin Kauber.
88'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Kevin Kauber. Utrpel ga je Nejc Vidmar.