31. krog |  Ljubljana, ŠRC Stožice |  02.05.2015 ob 16.00  | Prenos: Planet

Olimpija Ljubljana

3 : 1

Kalcer Radomlje

Sodniki: Podgoršek Marko (glavni sodnik), Rojko Gregor (1. pomoč), Pospeh Tomislav (2. pomoč) , Drečnik Davor (4. sodnik)
4 Rumeni kartoni 2

0'
  Spoštovani, lep pozdrav iz Stožic, kjer bomo spremljali tekmo 31. kroga med Olimpijo in Radomljami. #OLvRA
0'
  Srečanje med Olimpijo in Kalcer Radomljami se bo začelo ob 16. uri. #OLvRA
0'
  Zeleno-beli so na večnem derbiju z Mariborom doživeli boleč poraz (4:1) in za tretjim mestom, ki prinaša tekmovanje na evropski sceni, zdaj zaostajajo štiri točke. Škarje in platno imajo v svojih rokah, v primeru končne uvrstitve na četrto mesto, pa bi ljubljansko evropsko zgodbo v prihodnji sezoni "rešila" celjska zmaga v finalu pokala.
0'
  Na drugi strani se varovanci Dejana Djuranoviča soočajo s povsem drugačno situacijo, saj so trdno usidrani na zadnjem mestu. Neposreden izpad v drugo ligo sicer še ni dokončen, saj je do zaključka sezone na voljo še 18 točk, Radomljani pa za predzadnjim mestom zaostajajo za 12 točk.
0'
  Zgodovina prvenstvenih tekem med Olimpijo in Kalcer Radomljami ne sega daleč. Do danes sta se moštvi pomerili zgolj trikrat, vseh devet točk pa je na svoj konto prenesla Olimpija z gol razliko 12:1.
0'
  Na edinem srečanju v Stožicah do zdaj je Olimpija zmagala z visokih 4:0.
0'
  Da zmajem ležijo tekme z mlinarji govori dejstvo, da imajo v letošnji sezoni na medsebojnih srečanjih najboljšo razliko med danimi in prejetimi zadetki, pa čeprav so se nekatere ekipe z Mlinarji pomerile že štirikrat. Ljubljančani so Radomljanom zabili že dvanajst golov, prejeli pa so le enega.
0'
  Kljub temu da je statistika močno na strani zeleno-beli pa Djuranovičevi varovanci na današnje srečanje ne bodo odšli z belo zastavo. Nekaj samozavesti so prav gotovo pridobili na srečanju z Rudarjem, kjer so prikazali napadalen nogomet, a jo na koncu vendarle odnesli z ničlo.
0'
  V vrstah mlinarjev bodo danes zaradi kazni pogrešali dva standardna člana prve enajsterice Balkovca in Cerarja, na drugi strani pa bo Karapetrovič pogrešal kaznovanega Finka in poškodovana Bajriča in Zajca.
1'
1'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Janez Zavrl. Utrpel ga je Darijan Matič.
2'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Vukčevič. Utrpel ga je Janez Zavrl.
3'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Baskera. Utrpel ga je Robi Jakovljevič.
4'
  Kapun je imel lepo priložnost za strel od daleč, a je eden od branilcev blokiral njegov strel.
6'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Robi Jakovljevič. Utrpel ga je Marko Vukčevič.
7'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Rok Baskera, Rodič je bil blizu žogi, a ni uspel preusmeriti njene smeri.
9'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Vukčevič. Utrpel ga je Eito Furuyama.
11'
  Spremljamo tekoče srečanje, ki se večinoma odvija na sredini igrišča.
11'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Baskera. Utrpel ga je Janez Zavrl.
11'
  Rok Baskera je dobil rumeni karton.
14'
  Izvrstna akcija Olimpije. Baskera je oddal žogo v kazenski prostor, kjer je iz neposredne bližine iz obrata sprožil Vukčevič, a se je izkazal Andrič!
15'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Nik Kapun. Brani Andrič!
15'
  Olimpija ima udarec iz kota.
15'
  Streljal je Andraž Šporar.
18'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Vrhunc. Utrpel ga je Aleksandar Lazevski.
19'
21'
  Olimpija več pri žogi, a si ne ustvari priložnosti za učinkovit zaključek.
23'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Jazbec. Utrpel ga je Aleksandar Rodič.
24'
  Streljal je Darijan Matič, a je močan strel končal mimo vrat!
25'
  Jazbec je oddal diagonalno žogo do Jakovljeviča, ki je bil prenizek, da bi z glavo konkretno sprožil proti vratom.
27'
28'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Antonio Delamea Mlinar. Utrpel ga je Luka Vrhunc.
28'
  Antonio Delamea Mlinar je dobil rumeni karton.
30'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Aleksander Zukič. Utrpel ga je Andraž Šporar.
30'
  Aleksander Zukič je dobil rumeni karton.
30'
  Enajstmetrovka za Olimpijo. #OLvRA
31'
Gol (11m)
  GOOOL! Andraž Šporar je zadel enajstmetrovko!
32'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Eito Furuyama. Utrpel ga je Marko Vukčevič.
32'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Andraž Šporar.
35'
  Srečanje je prekinjeno, Rodič potrebuje zdravniško pomoč.
39'
  Strel v okvir vrat! Po podaji Šporarja je poskusil Marko Vukčevič. Vratnica rešuje Radomlje! #OLvRA
41'
43'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Aleksandar Rodič. Andrič na mestu.
43'
  Streljal je Stjepan Babič, a mimo vrat.
44'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Stjepan Babič. Utrpel ga je Luka Vrhunc.
44'
  Stjepan Babič je dobil rumeni karton.
45'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Aleksandar Lazevski. Utrpel ga je Luka Vrhunc.
45+1'
  Dve minuti sodnikovega nadomestila igralnega časa.
45+2'
45+2'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Stjepan Babič. Utrpel ga je Janez Zavrl.
45+3'
  Janez Zavrl v prepovedanem položaju.
45+3'
46'
46'
  Menjava: iz igre Aleksander Zukič, v igro Žan Cankar.
46'
  Streljal je Stjepan Babič, a preko vrat.
47'
48'
48'
  Strel v okvir vrat! Z glavo je poskusil Antonio Delamea Mlinar, a je bila vratnica spet na strani Radomelj! #OLvRA
53'
  Streljal je Nik Kapun, a mimo vrat.
55'
  Menjava: iz igre Robi Jakovljevič, v igro Martin Cesar.
55'
  Menjava: iz igre Aleksandar Rodič, v igro Ezekiel Isoken Henty.
56'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Stjepan Babič, na mestu Andrič.
57'
  Goran Vuk v prepovedanem položaju.
58'
  GOOOL! Zadel je Ezekiel Isoken Henty! Nigerijec je z visokim lobom z glavo z 18 metrov premagal vratarja Andriča. Evrogol!
60'
  Streljal je Andraž Šporar, a mimo vrat.
60'
63'
  Streljal je Cesar, brez dela za Brljaka.
65'
  Ezekiel Isoken Henty v prepovedanem položaju.
66'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Vrhunc. Utrpel ga je Nik Kapun.
68'
  GOOOL! Henty je oddal žogo v kazenski prostor, kjer je po neposrečenem posredovanju obrambe Radomelj rutinirano zadel Andraž Šporar!
70'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Igor Barukčič. Utrpel ga je Darijan Matič.
71'
  Furuyama je zapustil igrišče zaradi poškodbe. Pripravlja se menjava na strani Radomelj.
71'
  Menjava: iz igre Eito Furuyama, v igro Denis Lidjan.
72'
  Menjava: iz igre Darijan Matič, v igro Josip Golubar.
72'
  Radomlje ima udarec iz kota.
73'
  GOOOL! Po podaji Cankarja iz kota je z glavo zadel Igor Barukčič! #OLvRA
74'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Dalibor Teinovič. Utrpel ga je Stjepan Babič.
76'
78'
  Streljal je Antonio Delamea Mlinar, a mimo vrat.
78'
  Menjava: iz igre Antonio Delamea Mlinar, v igro Hrvoje Spahija.
79'
84'
  Radomlje so po doseženem zadetku nekoliko bolj ambiciozne...
84'
86'
86'
  Prosti strel Radomljam na dobrih 20 metrih. #OLvRA
87'
  Streljal je Igor Barukčič, a mimo vrat.
88'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Ezekiel Isoken Henty. Utrpel ga je Marko Perkovič.
88'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Vrhunc. Utrpel ga je Andraž Šporar.
88'
  Luka Vrhunc je dobil rumeni karton.
89'
  Streljal je Ezekiel Isoken Henty, a mimo vrat.
90'
90+1'
  Tri minute sodniškega dodatka.
90+2'
  Streljal je Josip Golubar, a mimo vrat.
90+3'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Ezekiel Isoken Henty. Utrpel ga je Žan Cankar.
90+3'
  Ezekiel Isoken Henty je dobil rumeni karton.
90+4'
90+4'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Hrvoje Spahija. Utrpel ga je Vjekoslav Andrič.