33. krog |  Domžale, Športni park Domžale |  12.05.2015 ob 18.00

3 : 0

Sodniki: Drečnik Davor (glavni sodnik), Povšnar Dejan (1. pomoč), Skok Aleš (2. pomoč) , Gornjak Iztok (4. sodnik)
3 Rumeni kartoni 2

0'
  Spoštovani, lep pozdrav iz Domžal, kjer bomo v 33. krogu spremljali srečanje med Domžalami in Luko Koprom. #DOvKP
0'
  To bo obračun ekip, ki sta na slovenski nogometni klubski sceni osvojili po tri naslove. Domžalčani so lahko ponosni na dva naslova državnih prvakov in eno prvo mesto v pokalu, medtem ko so Koprčani ponosni na en naslov državnih in dva naslova pokalnih prvakov.
0'
  Obe moštvi lahko bero naslovov povečata tudi v tej sezoni. Domžalčani so (teoretično) še v igri za naslov državnih prvakov, medtem ko so bodo Koprčani v finalu pokala pomerili s Celjani.
0'
  Obe ekipi sta si v prejšnjem krogu privoščili spodrsljaj. Domžalčani so izgubili proti Krki, Koprčani pa proti Zavrču.
0'
  V Domžalah smo trenutno priča izjemno močnim padavinam. #DOvKP
0'
  Sicer pa se srečanja med Domžalami in Luko Koprom venomer zelo izenačena. Na 54 tekmah so 19-krat zmagali Domžalčani, 21-krat Koprčani, 14-krat pa sta moštvi remizirali. Razlika v golih - 69:66 v prid Koprčanov.
0'
  V vrstah Domžal danes manjkajo Milić, Simić, Eterović ter kaznovana Zec in Korun.
0'
  Tudi gostje imajo precej dolg seznam odsotnih: manjkajo Galešič, Črnigoj, Tomič, Srečkovič, Hadžibulič, Blažič in Guberac.
0'
  Domžale: Vidmar, Skubic, Trajkovski, Dobrovoljc, Horić, Majer, Horvat, Črnic, Juninho, Morel, in Podlogar. #DOvKP
0'
  Koper: Adam, Gregorič, Hadžić, Šme, Rahmanović, Lotrič, Štulac, Posavac, Palčič, Pučko in Štromajer. #DOvKP
0'
  Začetek srečanja je prestavljen na 18:15, saj organizator z igrišča odstranjuje stoječo vodo. #DOvKP
0'
  Ob 18:30 bo sprejeta končna odločitev, ali bosta moštvi srečanje odigrali. #DOvKP
0'
  Medtem v Domžalah spet močneje dežuje. #DOvKP
0'
  Srečanje 33. kroga med Domžalami in Koprom je odpovedano. Najverjetneje bo odigrano v ponedeljek. #DOvKP
0'
  Spoštovani, lep pozdrav iz Domžal, kjer bomo spremljali zaostalo tekmo 33. kroga med Domžalami in Koprom. #DOvKP
0'
  Tekma je bila zaradi naliva in stoječe vode na zelenici s sobote prestavljena na današnji dan. Začnemo ob 18. uri! #DOvKP
0'
  Danes je zgodba ravno obratna. Srečanje bomo očitno spremljali v sončnem vremenu in na prijetnih 25 stopinj Celzija. Organizator je pred tekmo zelenico zmočil z vodo.
0'
  Domžale: Vidmar, Trajkovski, Horić, Dobrovoljc, Skubic, Majer, Horvat, Črnic, Juninho, Morel in Podlogar. #DOvKP
0'
  Koper: Simčič, Hadžić, Gregorič, Šme, Rahmanović, Guberac, Štulac, Posavac, Palčič, Pučko in Štromajer. #DOvKP
0'
  V domžalski vrsti v primerjavi s sobotno tekmo torej brez sprememb, medtem ko se je Vanoli namesto Adama v vrata postavil Simčiča, v igralski vrsti pa bo Lotriča zamenjal kapetan Guberac.
0'
  Strateg Domžal Luka Elsner danes ne bo računal na usluge Milića, Simića in Eterovića in kaznovana sta Zeca ter Koruna.
0'
  Tudi koprski strateg Rodolfo Vanoli ima preglavice s kadrom. Pogrešal bo Galešiča, Črnigoja, Tomiča, Srečkoviča, Hadžibuliča in Blažiča.
1'
1'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Thomas Romain Morel. Utrpel ga je Amar Rahmanovič.
2'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Palčič. Utrpel ga je Dejan Trajkovski.
2'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Žan Majer.
3'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Palčič. Utrpel ga je Matic Črnic.
4'
  Domžale ima udarec iz kota.
6'
  GOOOL! Zadel je Matej Podlogar! Z desne strani mu je podal Skubic in Podlogarju ni bilo težko zadeti z dobrih petih metrov!
11'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Pučko. Utrpel ga je Kenan Horič.
13'
  Streljal je Benjamin Thomas Romain Morel, a mimo vrat.
14'
  Streljal je Wilson Xavier Junior, a mimo vrat.
14'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Leo Štulac. Utrpel ga je Wilson Xavier Junior.
16'
  Prekršek je utrpel Ivica Guberac .
17'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Kenan Horič. Utrpel ga je Jaka Štromajer.
18'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
20'
  GOOOL! Izvrsten zadetek Wilsona Xaviera Juniorja! Vezist Domžal je z dobrih 20 metrov počistil pajčevino med desno vratnico in prečko.
22'
  Prekršek je utrpel Wilson Xavier Junior .
23'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Wilson Xavier Junior. Utrpel ga je Leo Štulac.
24'
25'
27'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Štromajer. Utrpel ga je Lucas Mario Horvat.
28'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Amar Rahmanovič. Utrpel ga je Wilson Xavier Junior.
30'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Gaber Dobrovoljc. Utrpel ga je Patrik Posavac.
30'
  Gaber Dobrovoljc je dobil rumeni karton.
30'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matic Črnic. S skrajnimi močmi je posredoval Simčič!
31'
31'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Wilson Xavier Junior. Utrpel ga je Jaka Štromajer.
31'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Črnic. Utrpel ga je Matej Palčič.
32'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Palčič. Utrpel ga je Matej Podlogar.
35'
  Domžalčani imajo tekmo pod nadzorom, medtem ko se Koprčani stežka zadržujejo žogo v svoji posesti.
35'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Šme. Utrpel ga je Matic Črnic.
35'
  Denis Šme je dobil rumeni karton.
36'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Žan Majer. Simčič je imel spet precej dela, da je strel ubranil!
36'
37'
  GOOOL! V kazenskem prostoru se je povsem znašel Podlogar, ki po natančni podaji Horvata ni bilo težko zadeti z glavo!
39'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Ivica Guberac. Utrpel ga je Matic Črnic.
40'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Skubic. Utrpel ga je Ivica Guberac.
44'
  Atraktiven strel Morela, ki je streljal s hrbtom obrnjen proti vratom, a je meril preko gola.
45'
  Minuta sodnikovega dodatka.
45+1'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Leo Štulac. Utrpel ga je Žan Majer.
45+1'
46'
46'
  Menjava: iz igre Ivica Guberac, v igro Marko Krivičič.
46'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Kenan Horič. Utrpel ga je Matej Pučko.
46'
  Kenan Horič je dobil rumeni karton.
48'
  Srečanje je prekinjeno. Pučko potrebuje zdravniško pomoč po grobem prekršku Horiča.
49'
  Strel v okvir vrat! To je bil spet močan poizkus Juninha od daleč, a je bil Simčič na mestu.
50'
  Streljal je Matej Podlogar, a mimo vrat.
51'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Thomas Romain Morel. Utrpel ga je Matej Palčič.
54'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Podlogar. Utrpel ga je Leo Štulac.
55'
  Prekršek je utrpel Patrik Posavac .
55'
  Menjava: iz igre Denis Šme, v igro Dejan Peshevski.
57'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Pučko. Utrpel ga je Dejan Trajkovski.
58'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Leo Štulac. Utrpel ga je Lucas Mario Horvat.
58'
  Strel v okvir vrat! Od daleč je poizkusil Črnic, a je bil Smičič na mestu.
59'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Wilson Xavier Junior. Utrpel ga je Amar Rahmanovič.
59'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Leo Štulac.
60'
  Prekršek je utrpel Lucas Mario Horvat .
60'
  Lucas Mario Horvat je dobil rumeni karton.
61'
  Streljal je Matej Pučko, a preko vrat.
62'
63'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Podlogar. Utrpel ga je Marko Krivičič.
64'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Peshevski. Utrpel ga je Nejc Skubic.
66'
  Štromajer je bil v eni redkih koprskih akcij blizu zaključka, a ni uspel kakovostno meriti proti vratom!
66'
  Streljal je Dejan Trajkovski, a je eden od branilcev Kopra ustavil sicer blag strel.
66'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Trajkovski. Utrpel ga je Vasja Simčič.
68'
  Tekma je prekinjena. Simčič potrebuje zdravniško pomoč, potem ko je trčil s Trajkovskim.
68'
  Menjava: iz igre Vasja Simčič, v igro David Adam.
69'
  Jaka Štromajer v prepovedanem položaju.
71'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Trajkovski. Utrpel ga je Matej Pučko.
72'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Peshevski. Utrpel ga je Benjamin Thomas Romain Morel.
72'
  Menjava: iz igre Benjamin Thomas Romain Morel, v igro Aladin Šišič.
74'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dejan Peshevski.
74'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Peshevski. Utrpel ga je Aladin Šišič.
74'
  Dejan Peshevski je dobil rumeni karton.
75'
  Streljal je Aladin Šišič, a mimo vrat.
76'
77'
78'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Štromajer. Utrpel ga je Gaber Dobrovoljc.
78'
  Menjava: iz igre Nejc Skubic, v igro Žiga Kous.
80'
  Koprčani nimajo idej v napadu, medtem ko Domžalčani nadzorujejo srečanje.
81'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Patrik Posavac.
81'
83'
  Menjava: iz igre Wilson Xavier Junior, v igro Alen Ožbolt.
83'
85'
  Tekma je prekinjena. Palčič je odšepal z igrišča.
86'
  Streljal je Žan Majer, a mimo vrat.
87'
  Streljal je Matic Črnic, a preko vrat.
88'
  Koper bo srečanje odigral z igralcem manj, saj se je poškodoval Palčič, trener Vanoli pa je že opravil vse menjave.
89'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Alen Ožbolt.
90'
  Pet minut sodnikovega dodatka.
90+1'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Lucas Mario Horvat. Utrpel ga je Leo Štulac.
90+2'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Podlogar. Utrpel ga je Amar Rahmanovič.
90+2'
  Streljal je Leo Štulac, a preko vrat.
90+3'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Črnic. Utrpel ga je Dejan Peshevski.
90+5'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Krivičič. Utrpel ga je Lucas Mario Horvat.