7. krog |  Novo mesto, Portoval Novo mesto |  31.08.2014 ob 17.00

Krka

1 : 3

Luka Koper

Sodniki: Bukovec Miran (glavni sodnik), Anželj Borut (1. pomoč), Kepe Štefan (2. pomoč) , Fekonja Štefan (4. sodnik)
2 Rumeni kartoni 3

0'
  Spoštovani ljubitelji nogometa, lep pozdrav s Portovala, kjer bomo spremljali obračun med Krko in Luko Koper. #KRvKP
0'
  Srečanje se začne ob 17. uri, pred tem pa bomo predstavili nekaj zanimivosti.
0'
  Krka v Prvi Ligi Telekom Slovenije še nikoli ni premagala Luke Koper. #KRvKP
0'
  Statistika je premočno v prid Primorcev - na osmih tekmah so jih dobili kar sedem, enkrat pa sta moštvi remizirali.
0'
  Tudi danes Dolenjce čaka težka naloga. Zakrpati bodo morali predvsem luknje v obrambi, saj so do danes prejeli kar 15 golov na šestih tekmah. Več jih so jih prejele le Radomlje (20). Šepa tudi v napadu, saj so v povprečju dosegli točno en gol na srečanje.
0'
  Tudi forma Primorcev ni blesteča, še več, štirje zaporedni porazi so odnesli glavo glavnega trenerja Rodolfa Vanolija.
0'
  Do nadaljnjega bo vlogo glavnega trenerja opravljal Alen Ščulac, ki je pred tem opravljal nalogo pomočnika. V svoji karieri nastopal za Muro, Primorje, Gorico, Koper in Olimpijo, leta 2009 pa je zaključil z igranjem profesionalnega nogometa.
0'
  V koprski tabor se po kazni zaradi kartonov vračata Hadžič in Mitrovič.
0'
  V vrstah Krke pa bodo že tako velike težave v obrambi še povečala odsotnost Dailloja in Žižiča. Na srečo trenerja Miloša Rusa se na zelenice vračata Ejup in Kastrevec.
0'
  Zadnje srečanje v zelenem dresu bosta bržkone odigrala Obradovič in Kramarič. Obetavnega nogometaša je v svoje vrste zvabil aktualni državni prvak Maribor. Obradovič naj bi opravljal vlogo drugega vratarja, medtem ko naj bi bil mladi Kramarič v zamislih za nastopanji v Ligi prvakov za mlade.
0'
  Postava Krke: Obradovič, Fuček, Jurić, Mojstrovič, Ihbeisheh, Ejup, Kramarič, Dežmar, Rašić, Perić in Kastrevec. #KRvKP
0'
  Postava L. Koper: Radošević, Gregorič, Guberac, Žibert, Lotrič, Ivetić, Halilović, Štulac, Hadžić, Štromajer in Pučko. #KRvKP
1'
3'
  Povsem prvi trenutki srečanja pripadajo Kopračanom, ki pa niso resneje zaključili proti vratom Krke.
5'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
6'
  Lotrič je poslal predložel na sredino kazenskega prostora, kjer je razčistil Obradovič.
6'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ivica Guberac. S strelom po tleh je le ogrel dlani Obradoviča.
8'
  Streljal je Marin Perič, a mimo vrat.
8'
  Krka ima udarec iz kota.
10'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Perič. Utrpel ga je Jaka Štromajer.
11'
  Martin Kramarič v prepovedanem položaju.
12'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Urban Žibert. Utrpel ga je Martin Kramarič. Žibert je prejel ustno opozorilo glavnega sodnika Bukovca.
13'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Fuček. Utrpel ga je Miha Gregorič.
13'
  Josip Fuček je dobil rumeni karton zaradi pregrobega prekrška.
14'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kastrevec. Utrpel ga je Damir Hadžič.
14'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Mojstrovič. Utrpel ga je Denis Halilovič.
16'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Leo Štulac. Utrpel ga je Tomislav Jurič.
17'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Fuček. Utrpel ga je Urban Žibert.
18'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Jaka Štromajer, a je je žogo zadržal Obradovič.
18'
  Nogometaši Krke v prepovedanem položaju.
19'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Urban Žibert. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
19'
  Urban Žibert je že dobil ustno opozorilo, sledil je rumeni karton.
20'
21'
  Ivetič je podal v kazenski prostor, kjer je žogo z glavo izbil Kastrevec.
23'
  Zaenkrat so Koprčani tisti, ki narekujejo tempo, Novomeščani večinoma iščejo priložnosti iz protinapadov.
23'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Ivica Guberac. Utrpel ga je Denis Mojstrovič.
27'
  Zdaj po daljšem času nekaj več pri žogi Novomeščani, ki imajo nekaj težav s prenosom igre pred nasprotnikov kazenski prostor.
29'
  Dobra podaja Fučka v kazenski prostor, kjer je nerodno posredoval Hadžič in ni dosti manjkalo, da bi do strela prišel Kastrevec. To bi bila zelo nevarna situacija za vratarja Radoševiča.
29'
32'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Halilovič. Utrpel ga je Marin Perič.
33'
  Streljal je Josip Fuček, a precej preko vrat. To je bil strel s precejšnje razdalje, od koder letos Novomeščani niso pretirano učinkoviti. Dosegli so le enega od šestih golov.
35'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Lotrič. Utrpel ga je Marin Perič.
36'
  GOOOL! Zadel je Urban Žibert! Po podaji s prostega strela je z glavo najprej zadel vratnico, nato pa žogo pospravil v gol.
37'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Rašič. Utrpel ga je Jaka Štromajer.
38'
38'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matej Pučko.
38'
  GOOOL! Zadel je Damir Hadžič! Po strelu z glavo je do odbite žoge prišel Hadžič in jo spravil čez golovo črto.
42'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Pučko. Utrpel ga je Marin Perič.
43'
  GOOOL! Zadel je Matej Pučko! Lotrič je najprej zadel prečko, nato je do žoge prišel Pučko in zaključil z volejem.
45+2'
45+3'
45+3'
  V prvem delu so Koprčani prevladovali na igrišču, kar so kronali s kar tremi zadetki. Vse so dosegli iz kazenskega prostora, kjer je v vrstah Krke vladala precejšnja zmeda. Na splošno Novomeščani v prvem delu niso pokazali vsega, kar znajo.
46'
46'
  Menjava: iz igre Marin Perič, v igro Martin Šaban.
46'
  Menjava: iz igre Josip Fuček, v igro Urban Kramar.
47'
  Trener Rus je med polčasom opravil dvojno menjavo, kar je bilo z rezultatskega vidika pričakovano.
51'
  Strel v okvir vrat! Stoodstotno priložnost je zapravil Matej Pučko.
51'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ivica Guberac.
51'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Martin Kramarič. Utrpel ga je Leo Štulac.
52'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Mojstrovič. Utrpel ga je Mitja Lotrič.
53'
53'
  Streljal je Jaka Štromajer, a mimo vrat.
54'
57'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Tomislav Jurič. Utrpel ga je Leo Štulac.
58'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Leo Ejup. Utrpel ga je Jaka Štromajer.
58'
  Leo Ejup je dobil rumeni karton.
58'
59'
  Koprčani so še naprej bolj konkretni tako v obrambnih kot napadalnih akcijah.
60'
61'
  Streljal je Ivica Guberac, a mimo vrat.
61'
61'
  Menjava: iz igre Jaka Štromajer, v igro Ante Mitrovič.
61'
  Streljal je Ante Mitrovič, a mimo vrat.
62'
  Strel v okvir vrat! Na štiri oči sta se srečala Pučko in Obradovič. Slednji je iz dvoboja spet odšel kot zmagovalec.
64'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Pučko. Utrpel ga je Matko Obradovič.
64'
  Matej Pučko je dobil rumeni karton zaradi prekrška nad Obradovičem.
64'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Perica Ivetič. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
64'
  Strel v okvir vrat! Po odlično podaji v kazenski prostor je bil najvišji Šaban, a je stresel prečko!
66'
  Po še eni priložnosti Novomeščanov se je je izkazal Radoševič.
67'
  Še en odličen protinapad Koprčanov, a je podajo Lotriča do Pučka preprečil Obradovič.
68'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Halilovič. Utrpel ga je Martin Šaban.
68'
  Denis Halilovič je dobil rumeni karton.
69'
  Po desni je spet pobegnil Pučko, tokrat žogo spravil čez Obradoviča, a meril mimo gola.
71'
  Strel v okvir vrat! S pravo bombo je poizkusil Jurič, a se je izkazal Radoševič.
72'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Ante Mitrovič. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
72'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Gregorič. Utrpel ga je Tomislav Jurič.
73'
  GOOOL! Zadel je Denis Mojstrovič! Izjemen zadetek s prostega strela! Z leve strani je počistil pajčevino Radoševičevega zgornjega levega kota.
75'
79'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Leo Štulac. Utrpel ga je Denis Mojstrovič.
79'
  S prostega strela je žogo v kazenski prostor še enkrat poslal Mojstrovič, a je ta za las zgrešila desno vratnico.
80'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Martin Kramarič. Utrpel ga je Miha Gregorič.
81'
  Menjava: iz igre Martin Kramarič, v igro Jan Novak.
82'
  To je bila Kramaričeva zadnja tekma v dresu Krke, po današnjem srečanju odhaja v Maribor.
82'
83'
84'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Ihbeisheh. Utrpel ga je Ante Mitrovič.
85'
  Menjava: iz igre Urban Žibert, v igro Denis Šme.
86'
  Martin Šaban v prepovedanem položaju.
87'
  Koprčani imajo žogo v svoji posesti in očitno bodo tekmo varno pripeljali do konca, kljub temu, da Novomeščani še kažejo željo po zmanjšanju zaostanka.
90+1'
  Tri minute sodnikovega podaljška, v katerem je posest žoge na strani gostov.
90+2'
  Menjava: iz igre Mitja Lotrič, v igro Žan Nikolič.
90+2'
90+2'
  Streljal je Miha Gregorič, a mimo vrat.
90+2'
90+3'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Tomislav Jurič. Utrpel ga je Ivica Guberac.