8. krog |  Domžale, Športni park |  13.09.2014 ob 18.00

Kalcer Radomlje

0 : 2

Sodniki: Ponis Roberto (glavni sodnik), Klančnik Tomaž (1. pomoč), Vidali Manuel (2. pomoč) , Perić Dragoslav (4. sodnik)
1 Rumeni kartoni 1

0'
  Pozdravljeni iz Domžal!
0'
  V domžalskem športnem parku bo odigran prvi lokalni derbi občine Domžale.
0'
  Kljub deževju je igralna površina primerna za igranje nogometa.
0'
  Vzdrževalci na stadionu so ravnokar postorili še zadnje malenkosti. Odstranili so večino vode z igrišča ter na novo zarisali črte.
0'
  Čeprav gre za obračun prve in zadnje ekipe na lestvici, so pričakovanja pred srečanjem velika, ne nazadnje gre za zgodovinski obračun. Prvič v zgodovini bomo namreč videli prvoligaški obračun dveh ekip, ki prihajata iz občine Domžale.
0'
  Medtem so gostitelji odprli vrata stadiona tudi za gledalce .
0'
  Domžale so trenutno vodilna ekipa prvenstva. V prvih sedmih krogih so zabeležili prav toliko zmag, ob tem pa njihova gol razlika znaša 10:0.
0'
  Domžale so tudi edina ekipa, ki v letošnji sezoni v prvenstvu še ni prejela zadetka, njihov vratar Vidmar pa je v prejšnjem krogu postavil rekord v nepremaganosti. Niz, ki traja že 720 minut, lahko Nejc Vidmar v tem krogu še izboljša.
0'
  Radomljani še čakajo svojo prvoligaško točko. Trenutno so na zadnjem mestu, ob gol razliki 6:20, pa imajo najslabši napad in najslabšo obrambo v ligi.
0'
  Na igrišče je ravnokar prispela sodniška trojka, ki bo pregledala ali je travnata površina primerna za igranje nogometa.
0'
  Dokončno odločitev o tem, ali se bo tekma igrala, ali ne, bodo sodniki sporočili čez približno pet minut.
0'
  Igralci obeh ekip medtem zaključuje z ogrevanjem.
0'
  Tekma v Domžalah bo odigrana. Tribuna stadiona se počasi polni, igralci pa so končali z ogrevanjem.
0'
  RADOMLJE:Balažič;Cankar,Balkovec,Centrih,Bajalica,Snoj,Cerar,Stoijlkovič,Smrtnik,Zavrl,Seferovič #RAvDO
0'
  DOMŽALE:Vidmar;Skubic,Horič,Požeg Vancaš,Maksimovič,Parker,Aneff,Simič,Majer,Janža,Korun #RAvDO
0'
  Obe ekipi prihajata na igrišče. Tokrat so v vlogi gostiteljev nogometaši NK Radomlje, ki bodo igrali v rumenih športni opremi. Domžalski nogometaši, v roza športni opremi, bodo tokrat v vlogi gostov.
0'
  Domačo ekipo glasno vzpodbuja navijaška skupina "Mlinarji". Kmalu bodo imeli svojo navijaško skupino tudi pri domžalskem klubu.
1'
1'
  Prvi so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.
1'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Smrtnik. Utrpel ga je Žan Majer.
2'
  Žiga Smrtnik je dobil rumeni karton.
5'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Cerar. Utrpel ga je Nemanja Maksimovič.
5'
  Majerju, ki jo je skupil v prvem dvoboju, še vedno nudijo zdravniško pomoč.
6'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Rudi Požeg Vancaš. Utrpel ga je Matic Seferovič.
6'
  Prosti strel z leve strani za Radomlje...
6'
  Streljal je Luka Cerar, a mimo vrat.
8'
  Majer se je sicer vrnil na igrišče, toda ne bo mogel nadaljevati.
8'
  Luka Elsner že pripravlja zamenjavo zanj. V igro bo vstopil Husmani.
8'
  Streljal je Joshua Kevin Stanley Parker, a mimo vrat.
9'
10'
  Menjava: iz igre Žan Majer, v igro Zeni Husmani.
10'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Sasha Alexander Aneff Medrano Rosso. Utrpel ga je Denis Bajalica.
11'
  Sasha Alexander Aneff Medrano Rosso v prepovedanem položaju.
12'
  Domžale ima udarec iz kota.
12'
  Skubic podaja iz kota...
12'
  Streljal je Uroš Korun in zadel okvir gola.
13'
13'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Dušan Stoiljkovič. Utrpel ga je Veljko Simič.
14'
  Streljal je Sasha Alexander Aneff Medrano Rosso, a mimo vrat.
15'
  Domžale so veliko boljše in v težkih razmerah poizkušajo priti do gola. Zaenkrat so si uspeli pripraviti že kar nekaj priložnosti.
16'
17'
  Igrišče je zelo zahtevno, žoga se na mnogih predelih ustavlja, vendar obe ekipi igrata zelo hrabro.
18'
19'
  Parker je dobil globinsko žogo, prišel do strela, toda streljal ob desni vratnici.
19'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Zeni Husmani. Utrpel ga je Niko Snoj.
20'
  Domžale poizkušajo s preskok igro.
21'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Zeni Husmani. Utrpel ga je Matic Seferovič.
21'
  Domžale imajo prosti strel.Janez Zavrl je igral z roko.
23'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Sasha Alexander Aneff Medrano Rosso.
25'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Balkovec. Utrpel ga je Rudi Požeg Vancaš.
26'
  Prosti strel za Domžale na robu kazenskega prostora.
26'
  Streljal je Erik Janža, a mimo vrat.
29'
  Parker je prišel do žoge na robu kazenskega prostora Radomelj, toda Balažič je pravočasno stekel s svojih vrat in ujel žogo.
29'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Bajalica. Utrpel ga je Joshua Kevin Stanley Parker.
32'
  Igra vseskozi poteka na polovici Radomelj. Glede na stanje travnate površine, spremljamo dober nogomet, toda pogoji za igranje so na meji regularnega. #RAvDO
32'
  Streljal je Dušan Stoiljkovič, a mimo vrat.
32'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Seferovič. Utrpel ga je Nejc Skubic.
33'
33'
  Janža podaja iz kota...
33'
  Streljal je Veljko Simič, a mimo vrat.
35'
  Po podaji janže iz kota, je Parker slabo zadel žogo, ki jo je Balažič izboksal. Do žoge je na robu kazenskega prostora prišel Simič, ki je videl Balažiča, da je izven svojih vrat. Simič je poizkušal s plasiranim strelom in za las streljal preko gola.
35'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Rudi Požeg Vancaš.
36'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Veljko Simič.
36'
  Simič je srečno dobil žogo v kazenskem prostoru Radomelj in se znašel iz oči v oči z vratarjem Balažičem, ki pa je stekel z vrat ter uspešno posredoval.
37'
  Joshua Kevin Stanley Parker v prepovedanem položaju.
41'
  Navijači Radomelj "Mlinarji" so razvili svoj transparent. S svojim navijanjem vseskozi spodbujajo svoje ljubljence.
42'
  Domžale imajo prosti strel. Dušan Stoiljkovič je igral z roko.
44'
  GOOOL! Zadel je Joshua Kevin Stanley Parker!
45'
  Lepa akcija Domžal po desni strani, kjer je Skubic lepo podal pred vrata, kjer je Parker z glavo žogo preusmeril v gol. #RAvDO
45+1'
Podaljšek
  Dve minuti sodnikovega podaljška.
45+2'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Veljko Simič. Utrpel ga je Žan Cankar.
45+3'
45+3'
  Zasluženo vodstvo Domžal po prvem polčasu.
45+3'
  Ob himni NK Radomlje nogometaši obeh ekip prihajajo na igrišče.
46'
48'
  Drugi polčas je ekipa Radomelj začela nekoliko bolje.
49'
  Radomlje ima udarec iz kota.
50'
  Balkovec je poizkušal s podajo, toda Vidmar je žogo ujel brez težav.
53'
  Streljal je Niko Snoj, a mimo vrat.
54'
  Izjemno nevaren strel Snoja z razdalje. Žoga je le za las švignila mimo desne vratnice vratarja Vidmarja.
55'
  Elsner poizkuša prebuditi svoje varovance, ki v drugem polčasu delujejo precej slabše.
56'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Rudi Požeg Vancaš. Utrpel ga je Dušan Stoiljkovič.
56'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Kenan Horič. Utrpel ga je Žiga Smrtnik.
58'
  Stoiljkovič je dosegel gol za Radomlje, toda bil je v nedovoljenem položaju. #RAvDO
59'
59'
60'
  Streljal je Jure Balkovec, a mimo vrat.
61'
  Streljal je Zeni Husmani, a mimo vrat.
61'
  Menjava: iz igre Žiga Smrtnik, v igro Luka Vrhunc.
62'
  Menjava: iz igre Matic Seferovič, v igro Luka Gajič.
63'
  Streljal je Rudi Požeg Vancaš, a mimo vrat.
64'
64'
  Streljal je Uroš Korun, a mimo vrat.
65'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Gajič. Utrpel ga je Rudi Požeg Vancaš.
66'
68'
  Balkovec je poizkušal s podajo, toda brez nevarnosti.
68'
71'
  Menjava: iz igre Veljko Simič, v igro Žiga Kous.
75'
  Streljal je Luka Gajič, a mimo vrat.
75'
76'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Dušan Stoiljkovič. Utrpel ga je Žiga Kous.
78'
  Streljal je Nemanja Maksimovič, a mimo vrat.
79'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Dušan Stoiljkovič. Utrpel ga je Erik Janža.
80'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Janez Zavrl.
81'
82'
  Streljal je Janez Zavrl, a mimo vrat.
82'
84'
  Menjava: iz igre Joshua Kevin Stanley Parker, v igro Benjamin Thomas Romain Morel.
86'
  GOOOL! Zadel je Sasha Alexander Aneff Medrano Rosso!
87'
  Morel je krenil v protinapad, podal na levo do Požega Vancaša. Slednji je nato z lobom premagal vratarja Balažiča, na drugi vratnici pa je Aneff za vsak slučaj žogo porinil čez črto.
90'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Thomas Romain Morel. Utrpel ga je Dušan Stoiljkovič.
90'
  Benjamin Thomas Romain Morel je dobil rumeni karton.
90'
  Menjava: iz igre Luka Cerar, v igro Tomaž Avbelj.
90+1'
Podaljšek
  Tri minute sodnikovega podaljška.
90+1'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Nemanja Maksimovič. Utrpel ga je Luka Vrhunc.
90+1'
90+4'
90+4'
  Zaslužena zmaga Domžal, ki s 100% izkupičkom ostajajo na vrhu lestvici. Radomlje na drugi strani še brez osvojene točke ostajajo na 10. mestu.