9. krog |  Novo mesto, Portoval - Novo mesto |  21.09.2014 ob 16.00

Krka

0 : 0

Kalcer Radomlje

Sodniki: Kajtazović Nejc (glavni sodnik), Povšnar Dejan (1. pomoč), Beton Uroš (2. pomoč) , Žnidaršič Andrej (4. sodnik)
3 Rumeni kartoni 1

0'
  Spoštovani, lep pozdrav iz Portovala, kjer bomo za vas spremljali tekmo 9. kroga PLTS med Krko in Radomljami. #KRvRA
0'
  To bo derbi iz začelja lestvice, saj se bosta pomerili ekipi, ki sta na osmih tekma skupaj zbrali le tri točke.
0'
  Za te je zaslužena Krka, ki je slast zmage okusila v drugem krogu, ko je premagala Gorico.
0'
  Radomlje - novinec v Prvi ligi Telekom Slovenije - še čakajo na prvo zmago. Varovanci Dejana Djuranovića bodo priložnost prav gotovo iskali danes pri trenutno neposrednemu konkurentu za obstanek v ligi.
0'
  Naloga bo vse prej kot lahka, saj so farmacevti očitno dvignili formo. Med tednom so v pokalnem tekmovanju nekoliko presenetljivo izločili velenjski Rudar, proti kateremu so na prvenstveni tekmi 6. kroga izgubili z 1:3.
0'
  V moštvu Krke se nadejajo pozitivnega niza rezultatov, do katerega jim prav gotovo lahko pomaga 19-letni Ganec Nana Welbeck. Dodaten razlog za optimizem pa predstavlja tudi vrnitev Vinka Budna.
0'
  Trener Radomelj Djurjanović ima nekaj klasičnih težav, saj bo pogrešal Barukčiča, Koseca in Florjančiča, medtem ko nekaj več razlogov za optimizem prinašata Andrić in Avbelj.
0'
  Postava Krke: Pelin, Žižić, Buden, Fuček, Ihbeisheh, Dežmar, Rašić, Welbeck-Masekom, Perić, Kauber in Kastrevec. #KRvRA
0'
  Postava Radomelj: Andrić, Vrhunc, Zavrl, Seferovič, Cankar, Snoj, Gajič, Cerar, Centrih, Balkovec in Rems. #KRvRA
0'
  Pomerila se bosta torej nasprotnika, ki sta na skupno šestnajstih tekmah izgubila kar petnajstkrat. Še en poraz za nobeno od moštev ne bi pomenil nič dobrega, zato lahko pričakujemo tekmo z izjemnim tekmovalnim nabojem.
1'
2'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Fuček. Utrpel ga je Luka Cerar.
3'
  Josip Fuček je dobil rumeni karton.
3'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Janez Zavrl. Izvrstna obramba Pelina!
5'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Dežmar. Utrpel ga je Janez Zavrl.
5'
  Streljal je Janez Zavrl, a mimo vrat. Odlična podaja na drugo vratnico, kjer je eden od nogometašev Radomelj podaljšal do Zavrla, ta pa je z glavo meril nekaj centimetrov mimo vrat.
7'
  Gostje so bolje odprli tekmo in že takoj na začetku dvakrat resno zapretili.
9'
  Nevarno je bilo v kazenskem prostoru Radomelj. Ihbeisheh je z dolgo podajo iskal Kastrevca, a je Andrić pravočasno posredoval.
9'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Kauber Kevin.
10'
  Strel v okvir vrat! Iz kakšnih sedmih metrov je povsem neoviran streljal Rems, a se je Pelin vnovič izkazal.
12'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Niko Snoj. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
13'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Cerar. Utrpel ga je Marin Perič.
14'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Seferovič. Utrpel ga je Josip Fuček.
16'
  Po začetnem naletu gostov so zdaj nogometaši Krke tisti, ki držijo žogo v svoji posesti.
18'
  Z roko je igral Snoj. Prosti strel Krki na 25 metrih.
19'
  Matic Seferovič v prepovedanem položaju.
19'
  Strel v okvir vrat! po podaji Fučka je z glavo poizkusil Kastrevec, a je Andrić njegov strel ubranil.
22'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Rems. Utrpel ga je Marin Perič.
22'
  Nevarna situacija v kazenskem prostoru Radomelj! Andrić je stekel iz vrat in jih pustil nebranjena, a je eden od branilcev preprečil najhuje.
25'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Vrhunc. Utrpel ga je Danijel Dežmar.
27'
  Farmacevti še vedno več pri žogi, a jim akcij ne uspe zaključevati s strelom proti vratom.
27'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Vrhunc. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
28'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kastrevec. Utrpel ga je Matej Centrih.
29'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Niko Snoj. Utrpel ga je Josip Fuček.
30'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Kauber Kevin. Utrpel ga je Jure Balkovec.
31'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Fuček. Utrpel ga je Niko Snoj.
33'
  Dober predložek Cankarja v kazenski prostor, kje je posredoval Pelin.
34'
  Samostojen prodor Balkovca, ki je na koncu meril precej mimo vrat.
35'
  Žiga Kastrevec v prepovedanem položaju.
36'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Balkovec. Utrpel ga je Josip Fuček.
36'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Žiga Kastrevec, a je Andrić ubranil njegov strel z glavo.
38'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Ihbeisheh. Utrpel ga je Luka Vrhunc.
39'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Cerar. Utrpel ga je Jaka Ihbeisheh.
39'
  Luka Cerar je dobil rumeni karton.
39'
  Iz obrata je streljal Vrhunc, a je zadel zunanji del male mrežice.
42'
  Radomlje so bile v odlični situaciji za dosego zadetka, a je odlično posredoval Pelin.
42'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Kauber Kevin. Utrpel ga je Vjekoslav Andrič.
44'
  Domači zahtevajo prekršek za 11-metrovko, ki je Kajtazovič ni dosodil.
44'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Kauber Kevin. Utrpel ga je Niko Snoj.
44'
  Kauber Kevin je dobil rumeni karton.
45'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Janez Zavrl. Utrpel ga je Kauber Kevin.
45+1'
  Minuta sodnikovega dodatka.
45+2'
46'
46'
  Menjava: iz igre Kauber Kevin, v igro Tomislav Jurič.
46'
  Streljal je Jaka Ihbeisheh, a je meril mimo vrat. Blizu je bil Perić, ki je žogo želel usmeriti v gol, a je bil malo prekratek.
48'
  Streljal je Tomislav Jurič, a je meril proti reki Krki.
50'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Rems.
51'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Perič. Utrpel ga je Matic Seferovič.
52'
  Na začetku drugega polčasa spremljamo živahno in izenačeno srečanje.
55'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Cerar. Utrpel ga je Danijel Dežmar.
56'
  Streljal je Josip Fuček, a precej mimo vrat.
57'
  Streljal je Josip Fuček, a mimo vrat.
58'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Nana Addo Welbeck-Maseko. Utrpel ga je Jure Balkovec.
59'
  Krka ima udarec iz kota.
62'
  Menjava: iz igre Luka Vrhunc, v igro Tomaž Avbelj.
62'
  Radomlje trenutno igrajo z igralcem manj v polju, saj ima Cankar nekaj težav s poškodbo.
63'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Rašič.
64'
  Tudi v drugem polčasu je posest žoge na strani Krke.
65'
  Menjava: iz igre Žan Cankar, v igro Denis Bajalica. Cankarje težave s poškodbo so očitno prehude, da bi lahko nadaljeval.
66'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Ihbeisheh. Utrpel ga je Luka Cerar.
68'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Josip Fuček, ki se je na štiri oči srečal z Andrićem, a je zgrešil nemogoče!
69'
  Zdaj je v Novem mestu začelo močno deževati.
70'
  Streljal je Janez Zavrl, a mimo vrat.
70'
  Razmere na igrišču so se povsem spremenile. Zanimivo bo videti, katera ekipa jih bo bolje izkoristila.
71'
  Z roba kazenskega prostora se je za strel odločil Cerar, a je bil Pelin nanj pripravljen.
72'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Cerar. Utrpel ga je Josip Fuček.
72'
74'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Niko Snoj. Utrpel ga je Marin Perič.
76'
76'
  Menjava: iz igre Luka Gajič, v igro Žiga Smrtnik.
78'
  Streljal je Luka Cerar, a mimo vrat.
79'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Tomaž Avbelj. Utrpel ga je Danijel Rašič.
81'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kastrevec. Utrpel ga je Jure Balkovec.
81'
  Streljal je Žiga Kastrevec, a mimo vrat.
82'
  Menjava: iz igre Josip Fuček, v igro Urban Kramar.
82'
82'
  Streljal je Marin Perič, a je z dobrih petih metrov meril preko vrat.
83'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Žiga Smrtnik, a se je žoga od prečke odbila čez gol! #KRvRA
86'
  Spremljamo napet zaključek srečanja, ki še zdaleč ni odločeno.
86'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Nana Addo Welbeck-Maseko. Utrpel ga je Niko Snoj.
87'
89'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matic Seferovič.
89'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Janez Zavrl. To je bila priložnost za zmago, a je Pelin odlično posredoval. #KRvRA