16. krog |  Koper, ŠRC Bonifika |  02.11.2014 ob 17.00

Luka Koper

1 : 0

Krka

Sodniki: Podgoršek Marko (glavni sodnik), Žunič Matej (1. pomoč), Beton Uroš (2. pomoč) , Žnidaršič Andrej (4. sodnik)
3 Rumeni kartoni 2

0'
  Ljubiteljice in ljubitelji nogometa, lep pozdrav s sončne Obale, kjer bomo spremljali tekmo Luka Koper - Krka. #KPvKR
0'
  Koper je med tednom priigral polfinale pokala, Krko čakata dve četrtfinalni tekmi z Mariborom.
0'
  Ekipi bosta odigrali 10. medsebojno tekmo, kar osem (zaporednih) zmag ima Luka Koper z gol razliko 18:3. #KPvKR
0'
  Prvo letošnjo medsebojno tekmo v Novem mestu je Koper dobil s 3:1 (Mojstrović; Žibert, Hadžič, Pučko). #KPvKR
0'
  Luka Koper je na 6. mestu lestvice, Krka je na 9. Med njima je 10 točk razlike. #KPvKR
0'
  Luka Koper je šele na 9. mestu "domače lestvice" z dvema zmagama in petimi porazi. Krka je na 10. mestu "gostujoče lestvice," saj je še brez točke in s sedmimi porazi.
0'
  V ekipi Kopra zaradi poškodbe ne bo Mateja Palčiča in Ivice Guberca. Krka prihaja brez kaznovanih Budena in Kastrevca.
0'
  Ščulac in Rus se predstavljata z enajstericama. Najprej Krka.
0'
  Krka: Pelin, Rašič, Vučkić, Žižić, Ejup, Fuček, Šaban, Dežmar, Welbeck, Palć in Perić. #KPvKR
0'
  Luka Koper: Hasić, Hadžić, Šme, Gregorič, Blažič, Srečković, Štulac, Črnigoj, Lotrič, Štromajer in Pučko. #KPvKR
0'
  Na Obali je prijeten jesenski večer s temperaturo 16º celzija. #KPvKR
0'
  Tekmo bo vodil Marko Podgoršek iz Dupelj, ki je doslej v prvi ligi sodil dvakrat.
0'
  S sredine začenja Krka.
1'
2'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Leo Štulac. Utrpel ga je Antun Palič.
3'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Šme. Utrpel ga je Alen Vučkič.
4'
  Nana Addo Welbeck-Maseko v prepovedanem položaju.
6'
  Jaka Štromajer v prepovedanem položaju.
8'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Dežmar. Utrpel ga je Leo Štulac.
10'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Gregorič. Utrpel ga je Martin Šaban.
11'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Nikola Žižič. Utrpel ga je Mitja Lotrič.
12'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Gregorič. Utrpel ga je Alen Vučkič.
12'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Martin Šaban. Utrpel ga je Miha Blažič.
13'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Nikola Žižič. Utrpel ga je Jaka Štromajer.
14'
  Streljal je Leo Štulac, a mimo vrat.
15'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Perič. Utrpel ga je Matej Pučko.
16'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Nana Addo Welbeck-Maseko. Utrpel ga je Leo Štulac.
17'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Fuček. Utrpel ga je Leo Štulac.
17'
  Josip Fuček je dobil rumeni karton.
18'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Antun Palič. Utrpel ga je Leo Štulac.
19'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Nenad Srečkovič. Utrpel ga je Antun Palič.
20'
  Streljal je Josip Fuček, a mimo vrat.
21'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Štromajer. Utrpel ga je Antun Palič.
21'
  Jaka Štromajer je dobil rumeni karton.
21'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Perič. Utrpel ga je Miha Gregorič.
22'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Perič. Utrpel ga je Denis Šme.
27'
  Martin Šaban v prepovedanem položaju.
27'
  Streljal je Mitja Lotrič, a mimo vrat.
28'
  Odlična akcija Pučka, podaja z desne pred gol, nato pa Lotrič visoko preko gola. #KPvKR
30'
  Tekma je vse bolj živahna. Koper malce boljši tekmec. Veliko prekrškov.
30'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Dežmar. Utrpel ga je Mitja Lotrič.
31'
  Danijel Dežmar je dobil rumeni karton.
31'
32'
34'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Leo Štulac. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
37'
  Krka ima udarec iz kota.
41'
43'
44'
45'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Martin Šaban. Utrpel ga je Denis Šme.
45+1'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Fuček. Utrpel ga je Damir Hadžič.
45+2'
46'
46'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Pučko. Utrpel ga je Danijel Dežmar.
46'
  V drugem polčasu zaenkrat brez menjav.
47'
51'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Antun Palič. Utrpel ga je Jaka Štromajer.
52'
52'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Vučkič. Utrpel ga je Matej Pučko.
53'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
54'
  Menjava: iz igre Miha Blažič, v igro Denis Halilovič.
55'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Leo Ejup. Utrpel ga je Jaka Štromajer.
56'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Mitja Lotrič.
57'
  Po podaji Srečkoviča z leve, je od blizu streljal Lotrič, preslabo za vratarja Pelina. #KPvKR
59'
60'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Perič. Utrpel ga je Jaka Štromajer.
61'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Lotrič. Utrpel ga je Danijel Dežmar.
62'
  Mitja Lotrič je dobil rumeni karton.
64'
66'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Nenad Srečkovič. Utrpel ga je Marin Perič.
67'
68'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Gregorič. Utrpel ga je Marin Perič.
68'
  Miha Gregorič je dobil rumeni karton.
69'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Perič. Utrpel ga je Damir Hadžič.
70'
  Menjava: iz igre Leo Štulac, v igro Urban Žibert.
71'
72'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Urban Žibert. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
72'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Urban Žibert. Utrpel ga je Antun Palič.
73'
75'
  GOOOL! Zadel je Matej Pučko!
78'
  Menjava: iz igre Danijel Dežmar, v igro Jaka Ihbeisheh.
78'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Perič. Utrpel ga je Urban Žibert.
79'
  Šo opis vodilnega gola Kopra: Srećković je podal z leve, Pučko pa je žogo z glavo preusmeril v mrežo. #KPvKR
80'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Nana Addo Welbeck-Maseko. Utrpel ga je Jaka Štromajer.
83'
  Streljal je Domen Črnigoj, a mimo vrat.
84'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Martin Šaban. Utrpel ga je Domen Črnigoj.
85'
85'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Jaka Štromajer.
86'
  Po podaji Pučka z desne, je iz obrata streljal Štromajer, Pelin se je izkazal z obrambo. #KPvKR
86'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Domen Črnigoj. Utrpel ga je Antun Palič.
89'
  Menjava: iz igre Martin Šaban, v igro Kevin Kauber.
90'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Pučko. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
90'
  Menjava: iz igre Mitja Lotrič, v igro Marko Krivičič.
90+1'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marko Krivičič.
90+2'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Urban Žibert. Utrpel ga je Marin Perič.
90+3'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Nana Addo Welbeck-Maseko. Utrpel ga je Matej Pučko.
90+4'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Krivičič. Utrpel ga je Kevin Kauber.
90+4'
90+4'
  V zelo trdi in ostri tekmi, je Koper vnovčil eno redkih priložnoti in priigral zmago z 1:0.