18. krog |  Domžale, Športni park |  23.11.2014 ob 16.00

Kalcer Radomlje

0 : 2

Krka

Sodniki: Perić Dragoslav (glavni sodnik), Ul Bojan (1. pomoč), Friš Tadej (2. pomoč) , Žnidaršič Andrej (4. sodnik)
1 Rdeči kartoni 0

0'
  Ljubiteljice in ljubitelji nogometa, lepo pozdravljeni iz Domžal #RAvKR
0'
  Pred nami je zadnja tekma 18. kroga, to bo derbi začelja lestvice med Radomljami in Krko #RAvKR
0'
  Radomlje so zadnje s petimi točkami, deveta Krka pa z devetimi točkami.
0'
  Domače Radomlje nikakor ne najdejo prave forme, že šest tekem so brez osvojene točke. Na zadnjih sedmih tekmah so zadeli zgolj enkrat iz najstrožje kazni.
0'
  Domači trener Dejan Djuranovič je že pred reprezentančnim premorom dejal, da je to ena izmed najpomembnejših tekem za Radomlje v zadnjem obdobju.
0'
  Tako, da sta obe ekipi imeli dovolj časa, da se pripravita na medsebojni obračun. Za domače obstaja upanje, da se z morebitno zmago Krki približajo v obratnem scenariju pa bi Krka zadnjeuvrščeni ekipi prvenstva lahko že občutno pobegnila.
0'
  Krka v zadnjem obdobju sicer nekoliko nesrečno izgublja, vendar si z remiji pridobiva pomembne točke v boju za deveto mesto. Sicer pa je bila zadnja zmaga farmacevtov osvojena pred slabima dvema mesecoma proti Olimpiji.
0'
  Edina letošnja medsebojna tekma na Portovalu se je končala brez zmagovalca in zadetkov.
0'
  Poglejmo si obe začetni enajsterici.
0'
  Radomlje: Andrič, Zukič, Balkovec, Centrih, Rems, Zorc, Cerar, Zavrl, Vrhunc, Vuk in Smrtnik #RAvKR
0'
  Krka: Pelin, Mojstrovič, Vučkič, Žižič, Buden, Fuček, Kastrevec, Dežmar, Welbeck, Palič in Perič #RAvKR
0'
  Tekmo, ki se bo pričela ob 16. uri, bo sodil glavni sodnik Dragoslav Perič #RAvKR
0'
  Začetni enajsterici s sodniško trojko na čelu prihajata na travnato zelenico v Domžalah.
1'
3'
  Obetavnejši začetek Krke.
5'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Antun Palič.
5'
  Krka ima udarec iz kota.
6'
  Po prodoru Fučka je do strela od daleč prišel Palič vendar je njegov poizkus dobro ubranil Andrič.
6'
  Radomlje ima udarec iz kota.
7'
  Streljal je Aleksander Zukič, a mimo vrat.
8'
  Zukič je malo zgrešil cilj po podaji Cerarja iz kota.
9'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Josip Fuček.
10'
  Fuček je poizkušal z zavitim strelom od daleč, Andrič je odličen predvidel strel.
12'
  Streljal je Marin Perič, a mimo vrat.
13'
  Streljal je Luka Cerar, a mimo vrat.
13'
  Po odlični podaji z leve je iz nekaj metrov prišel do strela Cerar, ki pa je slabo zadel žogo in zgrešil.
14'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Janez Zavrl. Utrpel ga je Antun Palič.
15'
16'
  Streljal je Žiga Kastrevec, a mimo vrat.
17'
  Po kotu je z glavo Kastrevec sprožil mimo vrat.
18'
  Zaenkrat spremljamo tekmo z priložnostmi na obeh straneh, nekoliko več do sedaj je pokazala Krka.
19'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Vrhunc. Utrpel ga je Marin Perič.
20'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Dežmar. Utrpel ga je Anže Zorc.
21'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Fuček. Utrpel ga je Jure Balkovec.
23'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Cerar. Utrpel ga je Marin Perič.
28'
  Radomlje so se nekoliko otresle pritiska gostov in si sedaj upajo nekoliko več predvsem na sredini igrišča.
29'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Goran Vuk.
29'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Luka Cerar.
30'
31'
  Protinapad Radomelj. Vuk je prišel do strela nekoliko z leve, Pelin je žogo odbil naravnost na glavo Cerarju, kateremu pa je veselje preprečila prečka.
33'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Luka Vrhunc.
33'
  Odličen prodor Vrhunca, njegov strel je zletel preveč po sredini vrat, tako se je pelin ponovno izkazal.
35'
36'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Vinko Buden. Utrpel ga je Žiga Smrtnik.
37'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Nana Addo Welbeck-Maseko. Utrpel ga je Janez Zavrl.
41'
  GOOOL! Zadel je Nana Addo Welbeck-Maseko!
43'
  Napaka v obrambi Radomelj, ki žoge niso pravočasno izbili. Na koncu je Welbeck prišel do neoviranega strela iz roba kazenskega prostora in z močnim strelom zadel za vodstvo.
44'
  Žiga Smrtnik je dobil rumeni karton.
45+1'
45+1'
  Minuta sodniškega dodatka.
45+2'
46'
46'
  Menjava: iz igre Matej Centrih, v igro Denis Lidjan.
47'
  Josip Fuček v prepovedanem položaju.
50'
  Nikola Žižič je dobil rumeni karton.
51'
  Janez Zavrl je dobil rumeni karton.
52'
  Napete strasti v Domžalah, obema ekipama so nekoliko popustili živci. Vse skupaj se je hitro umirilo Perič pa je temu primerno kaznoval najbolj vročekrvna nogometaša.
57'
  Dokaj miren drugi polčas igra poteka predvsem med obema kazenskima prostoroma.
60'
62'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marin Perič.
63'
  Lepa akcija Krke, Fuček je podal iz leve strani pred vrata, kjer se je dobro znašel Perič in poizkušal s strelom po tleh, odlično je njegov strel ubranil Andrič.
64'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Balkovec. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
65'
  Menjava: iz igre Goran Vuk, v igro Luka Gajič.
66'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Vučkič. Utrpel ga je Luka Cerar.
67'
69'
  Streljal je Jure Balkovec, a mimo vrat.
69'
  Hitra akcija Radomelj na koncu je sprožil Balkovec vendar, mimo vrat.
70'
70'
73'
76'
  Žiga Kastrevec v prepovedanem položaju.
77'
  Menjava: iz igre Antun Palič, v igro Tomislav Jurič.
80'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kastrevec. Utrpel ga je Janez Zavrl.
80'
  Menjava: iz igre Luka Vrhunc, v igro Dušan Stoiljkovič.
81'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Tomislav Jurič. Utrpel ga je Luka Cerar.
82'
82'
83'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Vjekoslav Andrič. Utrpel ga je Marin Perič.
83'
Rdeči karton
  Vjekoslav Andrič dobil neposredni rdeči karton in mora z igrišča.
85'
  Andrič je na sredini igrišča želel preigrati Periča, slednji mu je žogo ukradel, Andriču pa ni ostalo drugega kot da stori prekršek. Zato je prejel tudi direktni rdeči karton.
85'
  Radomlje so opravile že vse tri zamenjave zato je med vratnici stopil Zukič.
86'
  Menjava: iz igre Žiga Kastrevec, v igro Urban Kramar.
87'
  Kakšno neumnost si je privoščil vratar Radomelj Andrič, ravno ko je njegova ekipa lovila izenačenje.
88'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Perič. Utrpel ga je Jure Balkovec.
88'
  Marin Perič je dobil rumeni karton.
88'
  Menjava: iz igre Josip Fuček, v igro Jaka Ihbeisheh.
88'
  Tudi z desetimi igralci si Radomlje želijo do izenačenja.
89'
  Protinapad Krke...
89'
  GOOOL! Zadel je Marin Perič!
90'
  Po prostem strelu Radomelj je sledil hiter protinapad Krke, Ihbeisheh je lepo zaposlil Periča, ki je brez težav zadel in premagal Zukiča.
90+1'
  Štiri minute dodatka.
90+2'
90+3'
  Še en protinapad Krke, tokrat je Perič meril mimo vrat.
90+4'
90+4'
  Poraz Radomelj, ki niso izkoristili svojih priložnosti. Krka pa je na drugi strani uspeli kaznovati vse napake in na koncu zmaga Krke proti konkurentu za deveto mesto.
90+4'
  Krka se je z današnjo zmago oddaljila od desetega mesta že za sedem točk. Radomlje pa so še naprej v slabi formi.