1. krog |  Krško, Matija Gubec |  19.07.2015 ob 18.30

Krško

1 : 0

Sodniki: Jug Matej (glavni sodnik), Bensa Uroš (1. pomoč), Patarić Dejan (2. pomoč) , Pavlič Franci (4. sodnik) , Sagrković Asmir (5. sodnik) , Obrenović Rade (6. sodnik)
1 Rumeni kartoni 7

0'
  Spoštovani, ljubitelji nogometa, lep pozdrav iz Krškega! #KRSCEL
0'
  Danes se bo na stadionu Matije Gubca odvil pravi nogometni praznik, saj nogometaše Krškega čaka prvenec v PLTS. #KRSCEL
0'
  V 1. krogu se bodo prvaki 2. SNL pomerili s podprvaki Prve lige Telekom Slovenije iz Celja, ki so tekmovalno sezono zaradi nastopov v kvalifikacijah za ligo Europa začeli nekoliko hitreje.
0'
  Štajerce zaradi izjemne lanske sezone na današnjem srečanju marsikdo postavlja v vlogo favorita, vendar se bodo morali bržkone precej potruditi, da bodo vlogo upravičili.
0'
  Nasproti jim bo stala dobro uigrana ekipa Krškega, ki stavi na preverjen kader, saj za tekmovanje na najvišjem nivoju ni pretirano spreminjala zasedbe.
0'
  Poglejmo si, kako je delovala krška nogometna tržnica Prihodi: Luka Volarič (Tolmin), Enes Rujovič (Šenčur), Rhema Obed (Sheffield), Tim Čeh (posoda / Olimpija), Luka Pavič (posoda / Krka). Odhodi: Boštjan Frelih (Zbrojovka Brno).
0'
  Na drugi strani so Celjani pri kadrovanju precej bolj aktivni, saj bo za kanarčke nastopilo kar sedem novih nogometašev. Prihodi: Karlo Težak (prej Zavrč), Ivan Firer (Rudar Velenje), Mihovil Jeronim Klapan (Rijeka), Matej Mršić (Rijeka), Milan Spremo (Vojvodina) ter Jure Travner (Reading) in Nino Pungaršek (vrnitev posoja NK Bravo). Odhodi: Benjamin Verbič (Copenhagen), Sebastjan Gobec (konec kariere), Yuto Kubo, Florin Gabriel Burcea, Jiri Jeslinek, Mateo Barukčič (Krka), Matic Žitko (Rudar Velenje), Igor Jugovič (Sheriff Tiraspol).
0'
  Celjani in Krčani so se že pomerili na uradnih tekmah. Nazadnje sta se moštvi pomerili avgusta 2010 v 1. krogu slovenskega pokala, ko so grofje na stadionu Matije Gubca slavili zmago z 2:1.
0'
  Za popestritev dogajanja na stadionu bo poskrbela tudi pevka Nuša Derenda.
0'
  Postava Krškega: Zalokar, Kožar, Petric, Đukić, Sikošek, Drnovšek, Jurečič, Volarič, Rujović, Bučar in Štefanac. #KRSCEL
0'
  Postava Celja: Mujčinović, Jakolić, Vidmajer, Klemenčič, Vrhovec, Travner, Klapan, Mršić, Bajde, Firer in Sunny. #KRSCEL
0'
  Celjani bodo torej nastopili brez Miškiča, Krajcerja in Kotnika, eden ključnih členov lanske ekipe Ahmedi pa je obsedel na klopi.
0'
  Srečanje se bo začelo ob 18:30 v vročih 37 °C.
0'
  Izjemno vzdušje na stadionu Matije Gubca. Nuša Derenda je odpela dva hita in požela bučen aplavz s tribune, navijači pa ravnokar pozdravljajo domače nogometaše.
1'
1'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Mihovil Jeronim Klapan. Utrpel ga je Enes Rujovič.
2'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Mršič. Utrpel ga je Žiga Jurečič.
3'
  Rujovič je s prostega strela zadel živi zid.
5'
  Po podaji Vidmajerja z leve strani je v kazenskem prostoru z glavo meril Bajde, a preko vrat.
6'
  Streljal je Luka Volarič in priigral.
7'
  Krško ima udarec iz kota.
8'
  Z oddaljenosti je streljal Bajde, a visoko preko vrat!
9'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Jakolič. Utrpel ga je Enes Rujovič.
10'
  Zaenkrat spremljamo povsem izenačeno srečanje, nobena od ekip pa še ni resneje zapretila proti vratom tekmeca.
11'
  Vrhovec je z dolgo diagonalno podajo dobro našel Mršiča, ki pa je z glavo meril mimo leve vratnice Zalokarja.
12'
  Celje ima udarec iz kota.
13'
  Prekršek je utrpel Luka Štefanac.
14'
  Gostje so v zadnjih minutah bolj napadalno usmerjeni, a jim ne uspe sprožiti na vrata.
14'
  Strel v okvir vrat! Z leve strani kazenskega prostora je dobro poizkusil Rujovič, a je bil Mujčinovič na mestu. #KRSCEL
16'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Enes Rujovič. Utrpel ga je Marko Jakolič.
16'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Firer. Utrpel ga je Žiga Jurečič.
17'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Vidmajer. Utrpel ga je David Bučar.
19'
  Po napaki je do strela v kazenskem prostoru prišel Sunny, a se je požrtvovalno izkazal Zalokar! #KRSCEL
20'
20'
  Streljal je Luka Volarič, a mimo vrat.
24'
  Zaradi vročine se bodo nogometaši nekoliko osvežili, nato pa do konca odigrali prvi polčas.
26'
  Bajde je pred kazenskim prostorom iz igre vrgel dva nogometaša Krškega, nato pa sprožil po sredini gola. #KRSCEL
27'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Travner. Utrpel ga je Luka Štefanac.
27'
  Jure Travner je dobil rumeni karton.
28'
  Streljal je Bojan Đukič, a zadel živi zid.
30'
31'
  Luka Volarič v prepovedanem položaju, sicer se je po podaji Rujovič znašel v odličnem položaju za strel.
32'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Mršič. Utrpel ga je Gregor Sikošek.
33'
  Mršič v daljšem pogovoru z glavnim sodnikom Jugom. Tokrat jo je odnesel le z ustnim opominom.
33'
34'
  Sunny je iz ukradel žogo iz rok Zalokarja in nato sprožil proti vratom, kjer je najhuje preprečil Sikošek! #KRSCEL
37'
  Po zadetku Sunnyja je sledil je velik preobrat! Gol je bil po posvetovanju sodnikov razveljavljen zaradi domnevnega prepovedanega položaja! #KRSCEL
38'
  Blaž Vrhovec je dobil rumeni karton.
39'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Blaž Vrhovec.
41'
41'
  Amel Mujčinovič je dobil rumeni karton.
42'
  Prekršek je utrpel Žiga Jurečič .
44'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Mihovil Jeronim Klapan, malo dela za Zalokarja.
45+1'
  Dve minuti sodniškega dodatka.
45+2'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Štefanac. Utrpel ga je Mihovil Jeronim Klapan.
45+3'
  Strel v okvir vrat! Bajde je pred kazenskim prostorom pripravil strel Firerju, ta je sprožil s kakšnih 17 metrov, a po sredini gola.
45+3'
46'
46'
  Menjava: iz igre Matej Mršič, v igro Karlo Težak.
48'
  Streljal je Ivan Firer, a mimo vrat.
49'
  Težak je oddal dobro žogo v kazenski prostor, kjer se je od Drnovška odbila proti vratom Zalokarja, ki je bil dovolj zbran, da jo je zadržal.
51'
  Menjava: iz igre David Bučar, v igro Klemen Slivšek.
52'
  Sunny Ogbemudia Omoregie v prepovedanem položaju, v akciji, nevarni za zadetek.
53'
  Prekršek je utrpel Klemen Slivšek .
53'
  Po podaji Rujoviča se je v kazenskem prostoru povsem sam znašel Štefanac, a je z glavo meril mimo vrat. #KRSCEL
55'
55'
  Jurečič je izvrstno preigraval pred kazenskim prostorom, nato pa sprožil po sredini vrat! #KRSCEL
56'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Bojan Đukič.
56'
  Bojan Đukič je dobil rumeni karton.
57'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Drnovšek. Utrpel ga je Ivan Firer.
58'
  Menjava: iz igre Sunny Ogbemudia Omoregie, v igro Valon Ahmedi.
60'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Travner. Utrpel ga je Enes Rujovič.
60'
Drugi rumeni (rdeči karton)
  Jure Travner je dobil drugi rumeni karton in mora z igrišča.
61'
  ENAJSTMETROVKA ZA KRŠKO! #KRSCEL
61'
  Valon Ahmedi je dobil rumeni karton.
62'
Gol (11m)
  GOOOL! Enes Rujovič je zadel enajstmetrovko!
63'
  Rujovič je pred zadetkom potegnil v protinapad, izsilil prekršek v kazenskem prostoru, nato pa še rutinirano zaključil! #KRSCEL
63'
  Streljal je Karlo Težak, a mimo vrat.
63'
66'
  Srečanje je prekinjeno, nogometaši potrebujejo osvežitev.
67'
  Srečanje se nadaljuje.
69'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Gregor Bajde. Utrpel ga je Gregor Sikošek.
69'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Enes Rujovič. Utrpel ga je Blaž Vrhovec.
70'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Karlo Težak. Utrpel ga je Luka Štefanac.
71'
  Po napaki Mujčinoviča je Slivšek zaposlil Rujoviča, ki pa je z levico zadel enega od branilcev Celja. #KRSCEL
72'
  Vrhovec je natančno meril ob bližnji vratnici Zalokarja, ki je posredoval s skrajnimi močmi! #KRSCEL
72'
73'
  Menjava: iz igre Gregor Bajde, v igro Milan Spremo.
74'
75'
  Po strelu iz kota je do strela prišel Slivšek, a je žoga za las končala mimo vrat.
75'
76'
  Streljal je Milan Spremo, a mimo vrat za kar je zaslužen Drnovšek.
77'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Firer. Utrpel ga je Enes Rujovič.
77'
  Ivan Firer je dobil rumeni karton.
77'
  Streljal je Luka Štefanac, a mimo vrat.
77'
79'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Petric. Utrpel ga je Valon Ahmedi.
80'
  Strel v okvir vrat! Iz prostega strela je poskusil Valon Ahmedi, izbil je Zalokar!
80'
  Strel v okvir vrat! Bombo Slivška je zaustavil Mujčinovič! #KRSCEL
81'
83'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Enes Rujovič.
83'
85'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Milan Spremo. Malo dela za Zalokarja.
86'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ivan Firer.
87'
  Streljal je Milan Spremo, a mimo vrat.
87'
  Menjava: iz igre Enes Rujovič, v igro Luka Pavič.
88'
90'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Blaž Vrhovec. Utrpel ga je Luka Štefanac.
90'
  Blaž Vrhovec je dobil drugi rumeni karton in mora z igrišča.
90+1'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Milan Spremo. Utrpel ga je Gregor Sikošek.
90+1'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Slivšek. Utrpel ga je Karlo Težak.
90+3'
  Menjava: iz igre Žiga Jurečič, v igro Igor Blažinčič.
90+3'
90+4'
  Streljal je Ivan Firer in zadel enega od svojih nogometašev.
90+5'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Volarič. Utrpel ga je Valon Ahmedi.
90+5'
90+5'
  Izvrstno srečanje v Krškem, kjer so domači nogometaši vknjižili zgodovinsko prvo zmago v Prvi ligi Telekom Slovenije.