2. krog |  Celje, Arena Petrol |  26.07.2015 ob 20.18  | Prenos: Kanal A

1 : 1

Krka

Sodniki: Obrenović Rade (glavni sodnik), Kovačič Andraž (1. pomoč), Pospeh Tomislav (2. pomoč) , Vivod Dejan (4. sodnik)
1 Rdeči kartoni 0

0'
  Ljubiteljice in ljubitelji nogometa, lepo pozdravljeni iz Celja.
0'
  Pred nami je še zadnja tekma 2. kroga. Na Areni Petrol se bosta pomerili ekipi Celja in Krke #CELKRK
0'
  Ekipi sta v prvem krogu pripravili vsaka svoje presenečenje. Krka je pripravila prijetno presenečenje in premagala Rudar na gostovanju, na drugi strani so Celjani nepričakovano izgubili proti novincu v ligi Krškem.
0'
  Celjani bodo danes odigrali že četrto uradno tekmo v novi tekmovalni sezoni in lovili sploh prvo zmago.
0'
  Krka se tudi po koncu lanske sezone ni ohladila, danes bodo farmacevti lovili že tretji zaporedno zmago v prvenstvu in sedmo zmago na zadnjih osmih prvenstvenih tekmah.
0'
  Celjani so tudi prejšnjo tekmovalno sezono začeli s porazom, na koncu pa dobro vemo da so končali na drugem mestu in bili poraženi v finalu pokala.
0'
  Pred nami je zagotovo zanimivo srečanje z ekipama, ki imata svoje cilje in ambicije na današnji tekmi.
0'
  V lanski sezoni so bili Celjani uspešni na treh medsebojnih tekmah, zgolj ena se je končala z remijem.
0'
  Na šestih tekmah, ki sta jih ekipi doslej odigrali na Areni Petrol je na zgolj eni tekmi slavila ekipa Krke, petkrat je zmaga ostala v Celju.
0'
  Poglejmo si obe začetni enajsterici.
0'
  Celje: Mujčinovič, M.Klemenčič, T.Klemenčič, Firer, Miškič, Ahmedi, Omoregie, Soria, Težak, Klapan, Vidmajer #CELKRK
0'
  Krka: Mitrovič, Fuček, Novinič, Mojstrovič, Ejup, Dežmar, Marotti, Collins, Welbeck, Perič in Kastrevec #CELKRK
0'
  Domači trener Simon Rožman, danes ne bo mogel računati na kaznovana Vrhovca ter Travnerja.
0'
  Tekmo, ki se bo pričela ob 20:15, bo sodil glavni sodnik Rade Obrenovič #CELKRK
0'
  Glavni akterji današnjega srečanja so že na travnati zelenici Arene Petrol, le še nekaj trenutkov nas loči do začetka srečanja.
1'
2'
  Streljal je Danijel Miškič, a mimo vrat.
3'
  Ofenzivni začetek Celja.
4'
  Krka ima udarec iz kota.
5'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Bruno Marotti. Utrpel ga je Karlo Težak.
7'
  Tudi Krka domačinom odgovarja z agresivnim začetkom.
7'
  Streljal je Karlo Težak, a mimo vrat.
8'
  Kombinacija domačih okrog kazenskega prostora, do zaključnega strela je prišel Težak, vendar streljal prek vrat.
8'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Vidmajer. Utrpel ga je Josip Fuček.
12'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kastrevec. Utrpel ga je Valon Ahmedi.
12'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Fuček. Utrpel ga je Danijel Miškič.
13'
  Grob prekršek nad Celjskim kapetanom Fučka, slednji jo je odnesel brez kazni.
13'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Mojstrovič. Utrpel ga je Ivan Firer.
15'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kastrevec. Utrpel ga je Ivan Firer.
16'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Valon Ahmedi. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
16'
  Grob začetek tekme na obeh straneh.
17'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Leo Ejup.
17'
  Žiga Kastrevec v prepovedanem položaju.
17'
  Močan strel Ejupa iz prostega strela, nekoliko preveč po sredini vrat.
18'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Valon Ahmedi.
18'
  Takoj na drugi strani akcija Ahmedija, ki je dobro preigraval, na koncu preslab zaključek, ki je končal v naročju Mitroviča.
20'
  Lepa akcija Celjanov, do strela je prišel Firer, dobro je bila postavljena gostujoča obramba.
20'
  Celje ima udarec iz kota.
22'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Nana Addo Welbeck-Maseko.
22'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Ramon Soria Alonso. Utrpel ga je Enes Novinič.
25'
  V dosedanjem delu srečanja Celjani več pri žogi, zaenkrat še brez pravih priložnosti.
27'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Firer. Utrpel ga je Josip Fuček.
28'
29'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Denis Mojstrovič.
30'
  Strel Mojstroviča iz prostega strela, dobro je bil postavljen Mujčinovič.
30'
31'
32'
  Hiter protinapad gostov, podaja z desne strani in nevarnost pred vrati na koncu domači izbijajo v kot.
33'
34'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Perič. Utrpel ga je Ivan Firer.
35'
36'
  Oster predložek Ahmedija pred vrata, kjer se nobeden izmed Celjanov ni dotaknil žoge, tako je Mitrovič žogo zanesljivo ujel.
41'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Karlo Težak.
41'
42'
  Po daljši kombinaciji Celjanov je do strela prišel Težak, ki je natančno meril ob levi vratnici vendar mu je s konicami prstov veselje preprečil Mitrovič.
43'
43'
44'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Tilen Klemenčič. Utrpel ga je Enes Novinič.
44'
  Enes Novinič v prepovedanem položaju.
45+1'
45+1'
  Še ena nekoliko daljša akcija Celja, tokrat jo je zaključil Miškič, njegov strel je zletel nekoliko mimo leve vratnice.
45+1'
45+1'
  V prvem polčasu smo videli izjemno grobo srečanje na obeh straneh. Več od igre so imeli predvsem Celjani, ki so prevladovali večji del tekme, tudi gostje so prihajali do svojih priložnosti, nobena izmed ekip pa ni znala realizirala svojih priložnosti.
46'
48'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Tilen Klemenčič. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
50'
  Vroče je bilo pred vrati gostov, na koncu brez pravega zaključnega strela na vrata Krke.
51'
52'
  Streljal je Leo Ejup, a mimo vrat.
52'
52'
  Žiga Kastrevec je dobil rumeni karton.
53'
  Prosti strel za Celje iz desne strani, oddaljenost je 20 metrov. Izvajalec bo Ahmedi.
54'
  Gostje uspešno izbijajo žogo.
54'
58'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Fuček. Utrpel ga je Mihovil Jeronim Klapan.
58'
  Sunny Ogbemudia Omoregie v prepovedanem položaju.
59'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Enes Novinič. Utrpel ga je Karlo Težak.
59'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ivan Firer.
60'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Valon Ahmedi. Utrpel ga je Marin Perič.
61'
  Kakšna priložnost za Firerja! Lepa podaja vtekajočemu se Firerju, ki se je sam znašel pred Mitrovičem, vendar je bil slednji uspešnejši.
61'
  Vsekakor najlepša priložnost na tekmi.
64'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Klemenčič. Utrpel ga je Marin Perič.
65'
  Po prostem strelu Krke, nekaj težav za Mujčinoviča, domači so nato žogo le izbili izpred vrat.
66'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Leo Ejup. Utrpel ga je Valon Ahmedi.
66'
  Leo Ejup je dobil rumeni karton.
66'
  Menjava: iz igre Valon Ahmedi, v igro Matej Mršič.
68'
  Streljal je Ivan Firer, a mimo vrat.
68'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kastrevec. Utrpel ga je Danijel Miškič.
69'
  Menjava: iz igre Enes Novinič, v igro Filip Dangubič.
70'
72'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Mršič. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
74'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Klemenčič. Utrpel ga je Filip Dangubič.
74'
75'
76'
  Bruno Marotti je dobil rumeni karton.
77'
  Menjava: iz igre Josip Fuček, v igro Damjan Marjanovič.
78'
  Menjava: iz igre Sunny Ogbemudia Omoregie, v igro Adnan Bašič.
79'
  V zadnjih minutah spremljamo igro predvsem med obema kazenskima prostoroma.
80'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Miškič. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
80'
  Matej Mršič je dobil rumeni karton.
82'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Miškič. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
82'
  Menjava: iz igre Karlo Težak, v igro Nino Pungaršek.
83'
84'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Tilen Klemenčič. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
84'
  Streljal je Marin Perič, a mimo vrat.
86'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Vidmajer. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
86'
Rdeči karton
  Tadej Vidmajer dobil neposredni rdeči karton in mora z igrišča.
87'
  Prekršek Vidmajer v kazenskem prostoru. Enajstmetrovka za Krko!
87'
Gol (11m)
  GOOOL! Nana Addo Welbeck-Maseko je zadel enajstmetrovko!
88'
  Welbeck rutinirano zadeva s strelom po sredini vrat.
88'
  Menjava: iz igre Žiga Kastrevec, v igro Urban Kramar.
90+1'
  Štiri minute dodatka.
90+2'
  Krka z igralcem več hiti drugi zmagi naproti v letošnji sezoni.
90+3'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Jamilu Collins. Utrpel ga je Matej Mršič.
90+3'
  Jamilu Collins je dobil rumeni karton.
90+4'
  Prosti strel za Celje iz 20-ih metrov.
90+4'
  Zadnja priložnost za Celje, da izenači. Izvajalec bo Firer.
90+4'
  GOOOL! Zadel je Ivan Firer!
90+5'
  Mojstrsko izveden prosti strel Firerja, ki je neobranljivo zadel za izenačenje.
90+5'
90+5'
  Kakšen zaključek tekme v Celju!
90+5'
  Celje skozi celotno tekmo imeli pobudo na igrišču, na koncu tekme so po neumnosti ostali le z desetimi igralci in v zaostanku, domači junak Ivan Firer pa je povsem ob koncu tekme v slogu največjih mojstrov zadel iz prostega strela in domačim priboril točko v zanimivi končnici srečanja.
90+5'
  Tako je po dveh krogih pogled na lestvico izjemno zanimiv, na vrhu je Krško edini s popolnim izkupičkom.