2. krog |  Zavrč, Športni park Zavrč |  24.07.2015 ob 20.15

Zavrč

0 : 0

Olimpija Ljubljana

Sodniki: Bukovec Miran (glavni sodnik), Šinkovec Bojan (1. pomoč), Anželj Borut (2. pomoč) , Habjanič Sašo (4. sodnik)
4 Rumeni kartoni 1

0'
  Ljubitelji nogometa, lepo pozdravljeni iz Zavrča, kjer se bodo ob 20.15 domači nogometaši pomerili z vodilno Olimpijo.
0'
  Obe moštvi sta v prvenstvo zakorakali po željah. Zavrčani so v Mariboru presenetili državne prvake in se iz Ljudskega vrta vrnili z dragoceno točko, Ljubljančani pa so v Stožicah visoko porazili Goričane.
0'
  Haložani se bodo s taktiko iz ljudskega vrta najverjetneje zoperstavili tudi zoper prerojenim "zmajem". Zdi se, da je po zamenjavi vodstvene garniture v njihovem gnezdu zavel povsem nov, svež veter.
0'
  Prav zaradi tega dejstva lahko pričakujemo izdatnejši obisk navijaške skupine Green Dragons.
0'
  Olimpija je ljubljansko občinstvo v minulem krogu navdušila s kombinatorno igro, polno lepih ter učinkovitih akcij. A je na drugi strani pokazala tudi precejšnjo ranljivost v obrambni vrsti, kar pa današnji nasprotnik zna izkoristiti. To je, kot že rečeno, dokazal v Ljudskem vrtu, kjer se je izkazal s precej raznovrstno igro. V prvem delu so favorizirane Mariborčane presenetili s pogumno ter kombinatorno igro, med tem ko so jih v drugem spravljali v obup s čvrsto obrambo.
0'
  Nad Ljubljančane se bodo domačini spravili še precej okrepljeni, saj so v tem tednu uspešno registrirali kar tri nove nogometaše, Španca Aitorja Ruana Castellanosa, Mateja Pavišiča in Patrika Tuđana.
0'
  Oba trenerja pa tudi danes stavita na preverjeni enajsterici iz minulega kroga.
0'
  Pa poglejmo kakšni zasedba sta se odločila poslati na igrišče...
0'
  Zavrč: Picak, Antič, Datkovič, Rogač, Novoselec, Pihler, Cvek, Matjašič, Polič, Glavica, Zorko. #ZAvOL
0'
  Olimpija: Šeliga, Krefl, Mitrovič, Bajrič, Fink, Matič, Kronaveter, Kapun, Henty, Djermanovič, Šporar. #ZAvOL
0'
  V izredno soparnem vremenu se osrednja tribuna v Zavrču že pridno polni. Rahel vetrič pa bo vendarle nogometašem na zelenici nekoliko lajšal delo.
0'
  V tem trenutku sta obe ekipi že na ogrevanju...
0'
  Glavni sodnik na današnjem srečanju bo Miran Bukovec, kateremu bosta pomagala Bojan Šinkovec ter Borut Anželj. Naloge četrtega sodnika bo opravljal Sašo Habjanič.
0'
  Vse je že nared za pričetek obračuna.
1'
2'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Matjašič. Utrpel ga je Matic Fink.
3'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Djermanovič. Utrpel ga je Dominik Picak.
12'
  Olimpija ima udarec iz kota.
12'
  Kakšna priložnost Hentyja! Najprej je po podaji Finka z desne strani iz bližine nastreljal vratarja Picaka, njegov odbitek pa je še enkrat preusmeril proti završkim vratom, a mu je veselje preprečila prečka.
12'
12'
12'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Davor Rogač. Utrpel ga je Ezekiel Isoken Henty.
13'
  Odgovor Zavrča preko Dejana Glavice, ki je sam prodrl iz strani pred vrata Ljubljančanov, a je njegov strel bil lahek plen za vratarja Šeligo.
16'
  Dejan Glavica je ponovno zapretil, a se je tokrat moral Šeliga precej bolj potruditi.
17'
  Tokrat je z diagonalnim strelom iz bližine poskusil Rok Kronaveter, ki je prav tako zadel zgolj vratnico domačih vrat.
21'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Andraž Šporar. Utrpel ga je Dominik Picak.
21'
  Zavrč ima udarec iz kota.
22'
23'
23'
  Dejan Polič je dobil rumeni karton zaradi ugovarjanja.
24'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Fink. Utrpel ga je Sebastijan Antič.
26'
28'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Djermanovič. Utrpel ga je Toni Datkovič.
29'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Kronaveter. Utrpel ga je Aleks Pihler.
31'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Andraž Šporar. Utrpel ga je Toni Datkovič.
31'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Nemanja Mitrovič. Utrpel ga je Rok Zorko.
34'
35'
35'
  Jure Matjašič je dobil rumeni karton.
37'
39'
  Obetavna akcija za Zavrč, a je Glavica ravnal sebično, ko ni podal do osamljenega Zorka, sam pa je žogo zapravil.
43'
  Dejan Djermanovič se je znašel v obetavni situaciji, a je meril precej nenatančno.
44'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Aleks Pihler. Utrpel ga je Rok Kronaveter.
45+1'
  Še minuta sodniškega podaljška.
45+2'
  Rok Zorko v prepovedanem položaju.
45+2'
45+2'
  V prvem polčasu spremljamo precej enakovredno igro, katero pa so veliko bolje otvorili gostje iz Ljubljane, ki so dvakrat zadeli okvir završkih vrat. A Haložani jim niso ostali dolžni, svojih priložnosti pa prav tako niso uspeli realizirati.
46'
48'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Kenan Bajrič. Utrpel ga je Lovro Cvek.
48'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Lovro Cvek. Utrpel ga je Ezekiel Isoken Henty.
48'
  Lovro Cvek je dobil rumeni karton.
50'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Novoselec. Utrpel ga je Ezekiel Isoken Henty.
50'
  Nik Kapun je dobil rumeni karton.
51'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Andraž Šporar. Utrpel ga je Davor Rogač.
53'
  Obetaven napad domačih, ki pa so ga prepoceni zapravili brez zaključnega strela na ljubljanska vrata.
54'
  Po podaji Kapuna se je Andraž Šporar sam znašel pred vratarjem Picakom, slednji pa je iz dvoboja odšel kot zmagovalec.
54'
54'
56'
62'
  Menjava: iz igre Rok Zorko, v igro Zlatan Muslimovič.
62'
  Menjava: iz igre Dejan Polič, v igro Patrik Tuđan.
62'
62'
  Nemanja Mitrovič je po kotu z glavo le za malo zgrešil cilj.
63'
  Menjava: iz igre Dejan Djermanovič, v igro Josip Golubar.
70'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Andraž Šporar. Utrpel ga je Lovro Cvek.
70'
70'
  Iz velike razdalje se je za strel odločil Rok Kronaveter, a pretiranih težav z lovljenjem Picak ni imel.
71'
  Menjava: iz igre Nik Kapun, v igro Miha Zajc.
72'
  Zajc se vrača na igrišče po treh mesecih odsotnosti zaradi poškodbe...#ZAvOL
73'
  Menjava: iz igre Jure Matjašič, v igro Ed Kevin Kokorovič.
73'
  Ivan Novoselec je dobil rumeni karton zaradi zavlačevanja.
76'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Darijan Matič. Utrpel ga je Ed Kevin Kokorovič.
78'
80'
82'
  Muslimovič je lepo zaposlil Patrika Tuđana, ta pa se pred ljubljanskimi vrati ni najbolje znašel in obetaven napad Zavrča je splaval po vodi.
85'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Aljaž Krefl. Utrpel ga je Zlatan Muslimovič.
87'
  Tokrat je Henty lepo prodrl v domači kazenski prostor, podal do Golubarja, ta pa po zaslugi Datkoviča ni prišel do zaključnega strela.
88'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Golubar. Utrpel ga je Aleks Pihler.
90'
  V naletu je Josip Golubar z glavo slabo zadel žogo in ta je končala visoko preko vrat.
90'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Kronaveter. Utrpel ga je Ed Kevin Kokorovič.
90+1'
  Še štiri dodatne minute za morebitno spremembo izida.
90+1'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Novoselec. Utrpel ga je Josip Golubar.
90+3'
  Darijan Matič in Miha Zajc sta lepo kombinirala, slednji pa ni bil natančen z roba kazenskega prostora.
90+4'
  Kakšna priložnost za Zavrč. Zlatan Muslimovič se je kar dvakrat znašel v imenitni priložnosti. Najprej je namesto da bi streljal, raje (slabo) podal do Tuđana, v nadaljevanju napada pa si je priboril dovolj prostora za strel, a je ta končal tik ob desni vratnici nemočnega vratarja Šelige.
90+5'
90+5'
  Ekipi tudi v drugem polčasu nista izrabili svojih priložnosti, tako da je delitev točk še najbolj primerna.