2. krog |  Krško, Matija Gubec |  26.07.2015 ob 18.30

Krško

1 : 0

Sodniki: Vinčić Slavko (glavni sodnik), Ul Bojan (1. pomoč), Kordež Grega (2. pomoč) , Friš Tadej (4. sodnik) , Borošak Alen (5. sodnik) , Mežnar Tadej (6. sodnik)
1 Rumeni kartoni 3

0'
  Spoštovani, lepo pozdrav iz Krškega, kjer bom spremljali srečanje 2. kroga PLTS med Krškim in Luko Koper. #KRSKOP
0'
  Nuklearci so krst med elito opravili z odliko, saj so v prvem krogu z 1:0 odpravili podprvake iz Celja.
0'
  Pred srečanjem s kanarčki so torej upravičeno polni optimizma, medtem ko bodo Koprčani po porazu proti Domžalam naredili vse, da bodo na Obalo odnesli celoten izkupiček točk.
0'
  Vanolijevim varovancem je med tednom nekaj energije pošlo na tekmi v Splitu, kjer so na povratni kvalifikacijski tekmi za ligo Evropa doživeli poraz (1:4) in zapravili prednost s (3:2) prve tekme.
0'
  Kljub temu bodo gostje danes bržkone naredili vse, da vknjižijo prve prvenstvene točke v sezoni, saj so na zadnjih sedmih tekmah PLTS kar šestkrat zabeležili poraz. Zmagovalci superpokala so zadnjo prvenstveno zmago vknjižili 29. aprila 2015, ko so na Bonifiki z 2:0 premagali Novogoričane.
0'
  Za goste zaradi dveh rumenih kartonov na prvem srečanju ne bo nastopil Nik Mršič, medtem ko ej imel strateg gostiteljev Petrovič pred tekmo nekaj sladkih skrbi, saj za prvo enajsterico kandidirali novinci David Poljanec, Petar Petranič in Tim Čeh.
0'
  Na koncu se je odločil, da bo v začetni enajsterici začel Poljanecm, ki je v lanski sezoni branil barve avstrijskega Kapfenberga, Čeha je postavil na rezervno klop, medtem ko Petranič torkat še ni v kadru.
0'
  Poglejmo začetni enajsterici.
0'
  Postava Krškega: Zalokar, Petric, Obed, Đukić, Sikošek, Jurečič, Drnovšek, Volarič, Rujović, Poljanec in Štefanac. #KRSKOP
0'
  Postava Kopra: Simčič, Halilović, Hadžić, Šme, Galešić, Radujko, Guberac, Krivičić, Palčič, Rahmanović in Ivančić. #KRSKOP
0'
  Stadion Matije Gubca je že pred samim začetkom lepo zapolnjen, pričakuje se okoli dva tisoč gledalcev. Vreme je oblačno, temperatura se giblje okoli 20 °C. Današnje srečanje bomo torej spremljali v precej bolj "humanih" pogojih kot pred enim tednom.
1'
2'
  Streljal je Dalibor Radujko, a mimo vrat.
3'
  Zaenkrat sta obe moštvi precej pazljivi in ne tvegata pretirano.
4'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Drnovšek. Utrpel ga je Goran Galešič.
6'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Šme. Utrpel ga je Luka Volarič.
7'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Volarič. Utrpel ga je Matej Palčič.
8'
  Goran Galešič v prepovedanem položaju.
9'
  Nobeno od moštev še ni uspelo sprožiti proti tekmečevim vratom.
9'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Dalibor Radujko. Utrpel ga je Miha Drnovšek.
11'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Krivičič. Utrpel ga je David Poljanec.
12'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
12'
  Z precejšnje oddaljenosti je meril Krivičič, a precej preko vrat.
14'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Rhema Chukwudiamara Obed. Utrpel ga je Amar Rahmanovič.
14'
  Denis Halilovič v prepovedanem položaju.
16'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Volarič. Utrpel ga je Ivica Guberac.
18'
  Krčani so v zadnjih minutah pletli mrežo okoli kazenskega prostora Koprčanom, a se je na koncu akcija končala z predolgim predložkom Obeda v kazenski prostor Simčiča.
19'
  Od daleč je poizkusil Guberac, a je njegov strel po tleh končal v naročju Zalokarja.
19'
  Prekršek je utrpel Enes Rujovič .
20'
  Ivančič se je v kazenskem prostoru izvrstno otresel branilcev, nato pa z desne strani meril mimo leve vratnice! #KRSKOP
22'
  Streljal je Dalibor Radujko, a je eden od nogometašev Krškega njegov strel blokiral.
24'
  Natančna podaja Rahmanoviča v kazenski prostor, kjer je bil na mestu Palčič, a je meril preko vrat! #KRSKOP
26'
  Amar Rahmanovič v prepovedanem položaju.
27'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Štefanac. Utrpel ga je Goran Galešič.
27'
  Luka Štefanac je dobil rumeni karton zaradi nenadzorovanega prekrška nad prodirajočim Galešičem.
28'
  Streljal je Damir Hadžič, a mimo vrat.
28'
28'
  Dalibor Radujko v prepovedanem položaju.
28'
  Koprčani so v zadnjih minutah v nadrejenem položaju, a ne uspejo kakovostno sprožiti na vrata Krškega.
28'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Dalibor Radujko. Utrpel ga je Enes Rujovič.
30'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Gregor Sikošek. Utrpel ga je Ivica Guberac.
32'
  GOOOL! Zadel je David Poljanec!
33'
  Poljanec je sprejel podajo na desni strani KP in neubranljivo zaključil ob oddaljeni vratnici! #KRSKOP
35'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Amar Rahmanovič. Utrpel ga je Žiga Jurečič.
35'
  Amar Rahmanovič je dobil rumeni karton.
36'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Galešič. Utrpel ga je Gregor Sikošek.
36'
  Goran Galešič je dobil rumeni karton.
37'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Halilovič. Utrpel ga je David Poljanec.
37'
  Prosti udarec Krčanom na 30 metrih.
37'
  Bojan Đukič v prepovedanem položaju.
39'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Amar Rahmanovič. Močan strel je izbil Zalokar.
39'
  Po natančni podaji Galešiča z leve strani je z glavo meril Palčič, a zopet preko vrat. #KRSKOP
40'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Drnovšek. Utrpel ga je Ivica Guberac.
42'
  Radujko je zaposlil Palčiča, ki je stekel v prostor in zaključil ob desni vratnici, a je njegov strel ubranil Zalokar.
43'
  Zadnje minute prvega polčasa cel stadion Matije Gubca glasno spodbuja domače nogometaše.
44'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Štefanac. Utrpel ga je Amar Rahmanovič. Prosti strel Kopru na robu kazenskega prostora.
44'
  Neposreden strel Guberca proti vratom je končal v prečki! #KRSKOP
45+1'
46'
46'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Palčič. Utrpel ga je David Poljanec.
46'
  Krško ima udarec iz kota.
47'
  Streljal je David Poljanec, a mimo vrat.
48'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Ivančič. Utrpel ga je Žiga Jurečič.
49'
  Galešič je potegnil po desni strani, a si na koncu podal predolgo podajo, da bi lahko oddal žogo v kazenski prostor.
50'
  Koprčani imajo - podobno kot v prvem polčasu - žogo več v svoji posesti, a ne uspejo prebiti obrambe Krčanov.
51'
  Menjava: iz igre Josip Ivančič, v igro Jaka Štromajer.
55'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Amar Rahmanovič. Utrpel ga je Luka Štefanac.
55'
  Menjava: iz igre Marko Krivičič, v igro Domen Črnigoj.
57'
  Strel v okvir vrat! Po podaji je poskusil Drnovšek, a je bil Simčič na mestu! #KRSKOP
57'
  Strel v okvir vrat! Z desne strani je sprožil Štromajer, a je Zalokar njegov strel ubranil!
59'
  Streljal je Ivica Guberac, a mimo vrat.
60'
60'
62'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Amar Rahmanovič. Utrpel ga je Rhema Chukwudiamara Obed.
63'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Enes Rujovič. Utrpel ga je Ivica Guberac.
63'
  Menjava: iz igre Amar Rahmanovič, v igro Luka Vekič.
64'
  Črnigoj je nastreljal živi zid.
66'
  Koprčani zahtevajo igro z roko pred kazenskim prostorom, a glavni sodnik Vinčić ni dosodil ničesar.
66'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Žiga Jurečič, a ni dobro zadel žoge, zato Simčiču ni bilo težko zaustaviti žoge.
67'
  Menjava: iz igre Luka Štefanac, v igro Tim Čeh.
69'
  Gostje so pod vedno večjih pritiskom in svojo energijo vse več usmerjajo v napad, zaradi česar se za Krčane odpira dovolj priložnosti za protinapade.
69'
70'
  Izjemna dvojna podaja Poljanca in Volariča na desni strani! Slednji se je povsem sam znašel pred vrati Kopra, a zatresel zunanji del male mrežice vrat Simčiča!
72'
  V Krškem je vroče! Štromajer je z leve strani stresel vratnico! #KRSKOP
75'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Tim Čeh. Utrpel ga je Matej Palčič.
76'
  Obleganje vrat Kopra se zopet ni končalo z nevarnim strelom! Zdaj cel stadion spodbuja domače nogometaše.
76'
  Štromajer je oddal predložek v kazenski prostor, kjer je posredoval Zalokar.
79'
  Strel v okvir vrat! Po natančni podaji Črnigoja je z glavo poskusil Štromajer, a je bil Zalokar na mestu! #KRSKOP
80'
  Na trenutke so vsi nogometaši Kopra na polovici Krškega. #KRSKOP
80'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Volarič. Utrpel ga je Domen Črnigoj.
81'
  Domen Črnigoj v prepovedanem položaju.
84'
  Menjava: iz igre Enes Rujovič, v igro Luka Pavič.
85'
  Galešič je poizkusil s predložkom v kazenski prostor, a je žogo poslal preko gola.
86'
  Menjava: iz igre Žiga Jurečič, v igro Klemen Slivšek.
87'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil David Poljanec. Utrpel ga je Damir Hadžič.
87'
88'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Domen Črnigoj. Utrpel ga je Luka Volarič.
89'
90+1'
  Tri minute sodnikovega nadomestila igralnega časa. #KRSKOP
90+2'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Štromajer. Utrpel ga je Miha Drnovšek.
90+2'
  Jaka Štromajer je dobil rumeni karton.
90+4'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Ivica Guberac. Utrpel ga je Miha Drnovšek.
90+4'
90+4'
  Norija v Krškem, ki je zabeležilo še drugo zaporedno zmago na dveh srečanjih v 1. PLTS!