4. krog |  Krško, Matija Gubec |  08.08.2015 ob 20.15  | Prenos: Kanal A

Krško

0 : 2

Olimpija Ljubljana

Sodniki: Glažar Roman (glavni sodnik), Skok Aleš (1. pomoč), Bezjak Janez (2. pomoč) , Fekonja Štefan (4. sodnik)
1 Rumeni kartoni 4

0'
  Lep pozdrav iz Krškega, kjer pričakujemo nogometni praznik pred nabito polnimi tribunami. #KRŠOLI
0'
  V preteklem krogu je bilo Krško s 4:1 poraženo v Mariboru, Olimpija je doma z 0:2 klonila z Olimpijo. #KRŠOLI
0'
  Krško je v uvodnih dveh krogih priigralo dve zmagi z 1:0, Olimpija je zmagala samo v 1. krogu.
0'
  Krško in Olimpija imata po uvodnih treh krogih enako gol razliko 4:3.
0'
  Ekipi sta bili tekmici v 2. ligi v sezoni 2008/09. Zadnjo tekmo maja 2009 so v Krškem Ljubljančani dobili s 4:2. #KRSOLI
0'
  V domači ekipi ni kaznovanih igralcev, Olimpija je brez Finka in Kronavetra, na tribuni bo tudi trener Pušnik. #KRSOLI
0'
  Olimpija: Šeliga, Krefl, Bajrić, Kelhar, Mitrović, Matič, Da Silva, Mimoun, Šporar, Zajc, Henty. #KRSOLI
0'
  Krško: Zalokar, Petric, Volarič, Jurečič, Poljanec, Sikošek, Čeh, Drnovšek, Rujovič, Obed, Đukić. #KRSOLI
0'
  Sodnik Roman Glažar bo vodil 43. prvoligaško temo v šesti sezoni.
0'
  V Krškem je soparen poletni večer, temperatura je 32 stopinj celzija. #KRSOLI
0'
  Začetni udarec bo izvedel domači kadetski reprezentant Luka Guček, ki odhaja k Betisu v Seviljo. #KRSOLI
0'
  Olimpija je v drugoligaški sezoni 2008/09 dobila vse tri medsebojne tekme s Krškim. #KRSOLI
0'
  V Krškem napeto pričakovanje tekme. Pokrita tribuna je polna.
0'
  S sredine začenja Krško.
1'
1'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil David Poljanec. Utrpel ga je Darijan Matič.
2'
  Olimpija ima udarec iz kota.
4'
5'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Andraž Šporar. Utrpel ga je Marko Zalokar.
6'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Volarič. Utrpel ga je Andraž Šporar.
6'
  Na stadionu Matije Gubca je 2200 gledalcev. #KRSOLI
8'
  Pobudo ima Olimpija, gostitelji so poskusili z nekaj protinapadi. #KRSOLI
9'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Kenan Bajrič. Utrpel ga je Enes Rujovič.
14'
  Streljal je David Poljanec, a mimo vrat.
14'
  Poljanec je ukradel žogo in z nizkimi strelom meril za las mimo leve stative ljubljanskih vrat. #KRSOLI
15'
  Na navijaški tribuni tudi okrog 100 Green Dragonsov, ki pa so ob bučnem domačem navijanju skoraj neslišni. #KRSOLI
17'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Kenan Bajrič. Utrpel ga je Gregor Sikošek.
17'
  Kenan Bajrič je dobil rumeni karton.
17'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Luka Volarič.
18'
  Po odbiti žogi je udaril Volarič, žoga je po novem odboju od branilca Olmpije končala v rokah vratarja Šelige.
19'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Enes Rujovič. Utrpel ga je Nemanja Mitrovič.
20'
  Krško je vzpostavilo ravnotežje.
21'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Zajc. Utrpel ga je Gregor Sikošek.
23'
  Streljal je Žiga Jurečič, a mimo vrat.
23'
  Jurečič je z 20 metrov poskusil z lobom in žogo poslal meter preko ljubljanskega prečnika. #KRSOLI
24'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Jurečič. Utrpel ga je Martin Michel Mimoun.
25'
  Krsko je po vzpostavitvi ravnotežja odločneje krenilo v napad. #KRSOLI
25'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Ricardo Alves Coelho Da Silva. Utrpel ga je Rhema Chukwudiamara Obed.
26'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Zajc. Utrpel ga je Enes Rujovič.
27'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Jure Petric.
31'
32'
  Po kotu in nerodnem izbijanju Zalokarja, je žoga zadela Drnovška in odletela preko gola v kot. #KRSOLI
32'
33'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Ricardo Alves Coelho Da Silva. Utrpel ga je Žiga Jurečič.
33'
  Ricardo Alves Coelho Da Silva je dobil rumeni karton.
34'
  Po visoki podaji pred vrata, je dvoboj z vratarjem izgubil Zajc.
35'
  Darijan Matič je dobil rumeni karton.
36'
  Matič je dobil opomin zaradi ostrega prekrška, po katerem je sodnik pustil prednost.
36'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Petric. Utrpel ga je Andraž Šporar.
38'
  GOOOL! Zadel je Ricardo Alves Coelho Da Silva!
40'
  Matič je potegnil v kazenski prostor, strel je vratar odbil, v mrežo je žogo "pospravil" Da silva. 0:1 #KRSOLI
41'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Tim Čeh.
42'
  Izjemna priložnost Čeha, ki je krenil po levi v kazenski prostor, Šeliga je strel odbil v kot. Po kotu še en strel, na golovi črti je žogo izbil Krefl.
42'
  Krško ima udarec iz kota.
45'
  V eni minuti dve priložnosti za zadetek. Strel Čeha je odbil Šeliga, Đukića je na golovi črti zaustavil Krefl. #KRSOLI
45+2'
45+2'
  Zelo zanimiv prvi polčas z veliko streli na gol. Krško neučinkovito, Olimpija je svojo priložnost izkoristila. #KRSOLI
46'
46'
  Menjava: iz igre Ricardo Alves Coelho Da Silva, v igro Nik Kapun.
46'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Jurečič. Utrpel ga je Darijan Matič.
47'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Nemanja Mitrovič. Utrpel ga je David Poljanec.
49'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Drnovšek. Utrpel ga je Andraž Šporar.
49'
  Streljal je Ezekiel Isoken Henty, a mimo vrat.
50'
  Streljal je Andraž Šporar, a mimo vrat.
54'
  OLimpija ima terensko premoč.
56'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Darijan Matič.
58'
  Menjava: iz igre Žiga Jurečič, v igro Dejan Urbanč.
61'
  Miha Zajc v prepovedanem položaju.
63'
  GOOOL! Zadel je Andraž Šporar!
64'
  Šporar je z desne strani kazenskega prostora sprožil nizek strel, žoga je pod vratarjem končala v mreži. 0:2. #KRSOLI
65'
  Menjava: iz igre Tim Čeh, v igro Klemen Slivšek.
65'
  Streljal je Martin Michel Mimoun, a mimo vrat.
66'
  Henty in Mimoun sta na levi odigrala dvojno podajo, strel slednjega je obramba Krškega blokirala.
70'
71'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Ezekiel Isoken Henty. Utrpel ga je Jure Petric.
71'
  Ezekiel Isoken Henty je dobil rumeni karton.
73'
  Menjava: iz igre Ezekiel Isoken Henty, v igro Josip Golubar.
74'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Andraž Šporar. Utrpel ga je Rhema Chukwudiamara Obed.
74'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Drnovšek. Utrpel ga je Miha Zajc.
74'
  Miha Drnovšek je dobil rumeni karton.
75'
76'
  Golubar je čez kazenski prostor podal Šporarju, ta pa je nespretno streljal in zgrešil mrežo.
77'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Enes Rujovič. Utrpel ga je Josip Golubar.
78'
  Menjava: iz igre Enes Rujovič, v igro David Bučar.
79'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Golubar. Utrpel ga je Miha Drnovšek.
79'
  Menjava: iz igre Martin Michel Mimoun, v igro Marko Vukčevič.
80'
85'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Klemen Slivšek.
86'
  Slivšek z roba kazenskega prostora v naročje Šelige.
88'
  Aljaž Krefl v prepovedanem položaju.
89'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Vukčevič. Utrpel ga je Miha Drnovšek.
90'
  Po drugem zadetku Olimpije je bila tekma odločena. Kljub vsemu domači navijači vztrajajo z navijanjem.
90+1'
  3 min.sodniškega dodatka.