5. krog |  Velenje, Mestni st. ob jezeru |  12.08.2015 ob 17.30

Rudar Velenje

1 : 1

Krško

Sodniki: Borošak Alen (glavni sodnik), Klančnik Tomaž (1. pomoč), Friš Tadej (2. pomoč) , Tkalčič Bojan (4. sodnik)
7 Rumeni kartoni 2

0'
  Lep pozdrav iz Velenja, kjer deveti Rudar gosti šesto Krško #RUDKRS
0'
  Ekipi sta se v preteklosti merili tudi v 2. SNL. Nazadnje spomladi leta 2008, ko je Krško doma slavilo z 2:0.
0'
  Rudar je po treh uvodnih porazih, v prejšnjem krogu z 2:0 presenetil v Domžalah. #RUDKRS
0'
  Krško je po dveh uvodnih zmagah, v minulih dveh krogih izgubilo z Mariborom in Olimpijo. #RUDKRS
0'
  Rudar ima gol razliko 4:6, Krško 3:6 in je ekipa z najmanj doseženimi zadetki. #RUDKRS
0'
  Rudar ima trenutno prvega strelca lige, to je Luka Prašnikar, ki si sicer to mesto deli z Novogoričanoma Elekejem in Džuzdanovićem. Z dvema zadetkoma je prvi strelec Krškega David Poljanec, Rok Zorko ima dve asistenci.
0'
  V ekipah ni kaznovanih igralcev.
0'
  Krško: Zalokar, Petric, Volarič, Jurečič, Poljanec, Sikošek, Urbanč, Drnovšek, Čeh, Obed, Đukić. #RUDKRS
0'
  Rudar: Radan, Kašnik, Trifković, Prašnikar, S. Babić, Kocić, Bolha, Ihbeisheh, Knezović, Jahić, M. Babić. #RUDKRS
0'
  V Šaleški dolini je vroče popoldne s temperaturo 33ºC. #RUDKRS
0'
  27 - letni Alen Borošak iz Sp. Dupleka bo vodil svojo četrto prvoligaško tekmo, prvo letos. #RUDKRS
0'
  Krško bo tudi v Velenju spremljala navijaška skupina NPB.
0'
  V enajsterici Rudarja zaradi poškodbe ni povratnika Eterovića. #RUDKRS
0'
  Tudi v Velenju se povečuje obisk gledalcev. #RUDKRS
0'
  Ekipi prihajata na igrišče. Pričakujemo odprt in dinamičen nogomet.
0'
  S sredine začenja Krško.
1'
2'
  Krško ima udarec iz kota.
3'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Senad Jahič. Utrpel ga je Tim Čeh.
5'
  Že dve globinski podaji za hrbet velenjskih branilcev, a brez zaključnega strela.
5'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Mario Babič. M. Babič je igral z roko.
6'
  V uvodnih minutah igra na polovici Rudarja. #RUDKRS
8'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Knezovič. Utrpel ga je David Poljanec.
8'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Ihbeisheh. Utrpel ga je Luka Volarič.
12'
  GOOOL! Zadel je Luka Prašnikar!
13'
  Nespretno podajo Obeda svojemu vratarju je prestregel Prašnikar in žogo z lobom preko Zalokarja poslal v gol. #RUDKRS
16'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Tim Čeh. Utrpel ga je Senad Jahič.
19'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dejan Urbanč.
19'
21'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Urbanč. Utrpel ga je Damjan Trifkovič.
24'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Volarič. Utrpel ga je Stjepan Babič.
27'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Trifkovič. Utrpel ga je Dejan Urbanč.
28'
29'
  Urbanč je nevarno sprožil naravnost iz kota.
29'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Mario Babič. Utrpel ga je David Poljanec.
32'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Trifkovič. Utrpel ga je Tim Čeh.
33'
  GOOOL! Zadel je Bojan Đukič!
34'
  Po prostem strelu Urbanča z leve, je na drugi vratnici najviše skočil Đukić in zadel za izenačenje. #RUDKRS
36'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Jurečič. Utrpel ga je David Kašnik.
36'
  Žiga Jurečič je dobil rumeni karton.
39'
39'
  Ivan Knezovič je dobil rumeni karton.
40'
  Luka Volarič v prepovedanem položaju.
41'
  Rudar ima udarec iz kota.
43'
  Streljal je Luka Prašnikar, a mimo vrat.
43'
  Trifković je po prodoru z leve podal pred vrata, kjer je Prašnikar slabo zadel z glavo in zgrešil.
45'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Bojan Đukič. Utrpel ga je Klemen Bolha.
45+2'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Petric. Utrpel ga je Luka Prašnikar.
45+3'
  V kazenskem prostoru sta trčila Kocić in vratar Zalokar. Rudar zahteva 11 - metrovko.
51'
  Daljša prekinitev v Velenju. Borošak deli kartone. #RUDKRS
54'
54'
  Kar deset minut podaljšan prvi polčas ter dva izključena pri Rudarju: Babč in Knezović. #RUDKRS
54'
  Matej Radan je dobil rumeni karton.
54'
Drugi rumeni (rdeči karton)
  Ivan Knezovič je dobil drugi rumeni karton in mora z igrišča.
54'
  Stjepan Babič je dobil rumeni karton.
54'
  Stjepan Babič je dobil drugi rumeni karton in mora z igrišča.
54'
  V Velenju kaznovan tudi pomočnik trenerja Krškega Dvorančič, ki je bil odstranjen s klopi. #RUDKRS
54'
  Menjava: iz igre Rhema Chukwudiamara Obed, v igro Klemen Slivšek.
54'
  Menjava: iz igre Milan Kocič, v igro Matic Žitko.
46'
49'
  Rudar bo igral zaprto, Krško s pričakovno pobudo.
50'
50'
  "Skoraj" avtogol Urbanča.
51'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Bolha. Utrpel ga je Klemen Slivšek.
52'
55'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil David Poljanec. Utrpel ga je David Kašnik.
55'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Luka Volarič.
58'
  Streljal je Dejan Urbanč, a mimo vrat.
58'
  Menjava: iz igre Žiga Jurečič, v igro Enes Rujovič.
59'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Mario Babič. Utrpel ga je Tim Čeh.
60'
  Mario Babič je dobil rumeni karton.
61'
  Obetajoč prvi polčas in nezanimivo nadaljevanje z neučinkovito pobudo Krškega.
62'
  Streljal je Senad Jahič, a mimo vrat.
63'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil David Kašnik. Utrpel ga je Enes Rujovič.
67'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil David Poljanec. Utrpel ga je Matic Žitko.
68'
  Streljal je Klemen Bolha, a mimo vrat.
68'
  Po protinapadu je Bolha z razdalje streljal preko gola. #RUDKRS
69'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Trifkovič. Utrpel ga je Luka Volarič.
70'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Slivšek. Utrpel ga je Damjan Trifkovič.
71'
  Jaka Ihbeisheh je dobil rumeni karton.
71'
  Ihbeisheh je protestiral ob sodniški odločitvi.
72'
  Streljal je Bojan Đukič, a mimo vrat.
74'
75'
  Menjava: iz igre Luka Volarič, v igro David Bučar.
76'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Ihbeisheh. Utrpel ga je Dejan Urbanč.
76'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Trifkovič. Utrpel ga je David Bučar.
78'
  Menjava: iz igre Luka Prašnikar, v igro Amer Krcič.
80'
  Krško neuspešno kombinira okrog domačega kazenskega prostora in poskuša predvsem z globinskimi podajami.
80'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Senad Jahič.
81'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Gregor Sikošek. Utrpel ga je Amer Krcič.
81'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Amer Krcič. Utrpel ga je Dejan Urbanč.
83'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Senad Jahič. Utrpel ga je Enes Rujovič.
84'
  Gregor Sikošek v prepovedanem položaju.
86'
87'
  Streljal je Jure Petric, a mimo vrat.
90'
  David Poljanec v prepovedanem položaju.
90'
  Menjava: iz igre Mario Babič, v igro Nikola Tolimir.
90+1'
  3 min. sodniškega dodatka.
90+2'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Petric. Utrpel ga je Amer Krcič.
90+2'
  Jure Petric je dobil rumeni karton.
90+3'
90+4'
90+4'
  Rudar je z dvema igralcema manj zadržal neodločen rezultat. Krško ni uspelo prebiti domače obrambe. #RUDKRS