5. krog |  Nova Gorica, Športni park |  11.08.2015 ob 17.30

Gorica

3 : 0

Zavrč

Sodniki: Podgoršek Marko (glavni sodnik), Praprotnik Jure (1. pomoč), Kovačič Andraž (2. pomoč) , Sagrković Asmir (4. sodnik)
2 Rumeni kartoni 1

0'
  Pozdrav iz Športnega parka, kjer vodilna Gorica pričakuje sedmi Zavrč. #GORZAV
0'
  Gorica je na prvem mestu prvič po zaključku sezone 2005/06, ko je bila nazadnje prvak. #GORZAV
0'
  Zavrč prihaja v Športni park po domačem porazu s Krko (0:1), Gorica po zmagi na Areni Petrol (2:3).
0'
  Amel Džuzdanović z Luko Prašnikarjem (Rudar) deli prvo mesto na lestvici strelcev.
0'
  Gorica ima po porazu v 1. krogu v Stožicah za seboj tri zaporedne zmage (Rudar, Krka, Celje). Zavrč je po dveh uvodnih remijih (Maribor, Olimpija), zmagal v Velenju in nazadnje doma izgubil s Krko.
0'
  Gorica je v uvodnih štirih krogih dosegla največ zadetkov (8), največ jih je tudi prejela (8). Zavrč ima razmerje 4:3.
0'
  Bilanca medsebojnih tekem je krepko na strani Gorice: 6–2–0. Gol razlika 18:1. #GORZAV
0'
  V Športnem parku je Zavrč še brez točke in brez doseženega zadetka (13:0). #GORZAV
0'
  V ekipah ni kaznovanih igralcev. Zavrč prihaja brez poškodovanega Muslimovića, Picak je na klopi za rezerve.
0'
  Sodnik Marko Podgoršek iz Dupelj bo sodil šestič v prvi ligi, prvič letos. #GORZAV
0'
  Zavrč: Kovačič, Cvek, Rogač, Polič, Glavica, Matjašič, Antič, Datković, Pihler, Novoselac, Batrović. #GORZAV
0'
  Gorica: Sorčan, Celcer, Širok, Burgič, Arčon, Kolenc, Eleke, Kavčič, Džuzdanović, Jogan, Martinović. #GORZAV
0'
  Na Goriškem je vroče poletno popoldne s temperaturo 34ºC. #GORZAV
0'
  Prvo mesto na lestvici obeta večji obisk v Športnem parku.
0'
  S sredine začenja Gorica.
1'
2'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Polič. Utrpel ga je Amel Džuzdanovič.
3'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Amel Džuzdanovič. Utrpel ga je Jure Matjašič.
3'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Davor Rogač. Utrpel ga je Miran Burgič.
4'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Sandi Arčon. Utrpel ga je Dejan Glavica.
5'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Sebastijan Antič. Utrpel ga je Blessing Chibuike Eleke.
7'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Jogan. Utrpel ga je Veljko Batrovič.
8'
  Streljal je Veljko Batrovič, a mimo vrat.
8'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Blessing Chibuike Eleke.
9'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Matjašič. Utrpel ga je Matija Širok.
12'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Jure Matjašič.
12'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Toni Datkovič. Utrpel ga je Blessing Chibuike Eleke.
13'
  Po globinski podaji se je sam pred Sorčanom znašel Matjašič, a je goriški vratar odlično odreagiral. #GORZAV
14'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Amel Džuzdanovič. Utrpel ga je Aleks Pihler.
16'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Lovro Cvek.
19'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Kolenc. Utrpel ga je Dejan Polič.
19'
  Jaka Kolenc je dobil rumeni karton.
20'
  Streljal je Jaka Kolenc, a mimo vrat.
22'
  Zavrč je nevarnejši, vendar pa Matjašič in Cvek v neposrednih dvobojih nista uspela premagati Sorčana. #GORZAV
22'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Veljko Batrovič. Utrpel ga je Alen Jogan.
25'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Polič. Utrpel ga je Alen Jogan.
26'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dejan Glavica.
26'
  Zavrč ima udarec iz kota.
27'
  Glavica je povsem sam krenil proti Sorčanu, poskusil s preigravanjem, a je bil sila nespreten in samo kot. #GORZAV
29'
30'
31'
  Zavrč je boljši tekmec, toda zelo neučinkovit.
31'
  Streljal je Dino Martinovič, a mimo vrat.
32'
  Po povratni podaji močan strel Martinoviča preko gola.
32'
33'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Sebastijan Antič.
34'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Lovro Cvek. Utrpel ga je Matija Širok.
35'
  Rogač je podrl Martonoviča in 11 - metrovka za Gorico. #GORZAV
36'
Zgrešena 11m
  Ni gola! Dino Martinovič je zgrešil enajstmetrovko!
36'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Kolenc. Utrpel ga je Lovro Cvek.
37'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Glavica. Utrpel ga je Matija Širok.
38'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Kolenc. Utrpel ga je Veljko Batrovič.
39'
  Streljal je Sebastijan Antič, a mimo vrat.
39'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Veljko Batrovič.
40'
  Prave strelske vaje Zavrča, a brez zadetka. #GORZAV
40'
42'
42'
  Streljal je Davor Rogač, a mimo vrat.
43'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Aleks Pihler. Utrpel ga je Amel Džuzdanovič.
45+1'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Širok. Utrpel ga je Jure Matjašič.
45+1'
  2 min. sodniškega dodatka.
45+1'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Amel Džuzdanovič. Utrpel ga je Lovro Cvek.
45+3'
45+3'
  Nespretni napadi Zavrča in odlične obrambe Sorčana ter zgrešena najstrožja kazen Martinoviča. #GORZAV
46'
46'
  Brez menjav v drugi polčas. #GORZAV
46'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Novoselec. Utrpel ga je Uroš Celcer.
47'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ivan Novoselec.
49'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Novoselec.
51'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Sandi Arčon. Utrpel ga je Dejan Polič.
54'
  Menjava: iz igre Jaka Kolenc, v igro Jan Humar.
55'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Miran Burgič.
55'
  Po globinski podaji Humarja na desno, je Burgič zadel stativo. #GORZAV
56'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Lovro Cvek. Utrpel ga je Jan Humar.
56'
58'
  Gorica ima udarec iz kota.
58'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Sandi Arčon.
58'
60'
  Po podaji iz kota je z glavo streljal Burgič, Kovačič je žogo ob stativi izbil v še en kot.
61'
  Zavrč je v drugem polčasu bolj zadržan.
62'
63'
  Batrović z roba kazenskega prostora po sredini vrat in obramba Sorčana.
64'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Polič. Utrpel ga je Uroš Celcer.
65'
  Menjava: iz igre Dino Martinovič, v igro Matija Škarabot.
66'
  Na igrišču goriški povratnik Matija Škarabot.
66'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Širok. Utrpel ga je Davor Rogač.
67'
  Streljal je Blessing Chibuike Eleke, a mimo vrat.
68'
  Streljal je Dejan Polič, a mimo vrat.
68'
  Menjava: iz igre Miran Burgič, v igro Marko Nunič.
69'
  GOOOL! Zadel je Blessing Chibuike Eleke!
71'
  Po dolgi podaji je bila obramba Zavrča nespretna, Eleke je prehitel vratarja in z nizkim strelom zadel za 1:0. #GORZAV
72'
  Z desne je na prvo vratnico streljal Nunič, Kovačič je bil na mestu.
73'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Širok. Utrpel ga je Lovro Cvek.
73'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Celcer. Utrpel ga je Dejan Glavica.
75'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Lovro Cvek. Utrpel ga je Amel Džuzdanovič.
75'
  Lovro Cvek je dobil rumeni karton.
76'
  Menjava: iz igre Dejan Polič, v igro Rok Zorko.
76'
  Menjava: iz igre Veljko Batrovič, v igro Aitor Ruano Castellanos.
79'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Amel Džuzdanovič. Utrpel ga je Rok Zorko.
79'
81'
  Dolga podaja Džuzdanovića proti Elekeju, ki je zaustavil žogo in jo z desetih metrov "plasiral" v mrežo. #GORZAV
82'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Blessing Chibuike Eleke. Utrpel ga je Lovro Cvek.
82'
  Blessing Chibuike Eleke je dobil rumeni karton.
84'
85'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marko Nunič.
85'
86'
  Izjemna priložnost Nuniča in obramba Kovačiča, ki je žogo izbil v kot.
86'
  GOOOL! Zadel je Alen Jogan!
87'
  Po podaji iz kota je Jogan zadel s strelom z glavo. #GORZAV
89'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Nunič. Utrpel ga je Lovro Cvek.
90'
  Dejan Glavica v prepovedanem položaju.
90+1'
90+1'
  4 min. sodniškega dodatka.
90+3'
90+5'
90+5'
  Kdor ne da, dobi. Izjemen prvi polčas Zavrča, toda neučinkoviti napadalci, v drugem premoč Gorice. #GORZAV