6. krog |  Domžale, Športni park Domžale |  15.08.2015 ob 20.15

2 : 3

Sodniki: Žnidaršič Andrej (glavni sodnik), Žunič Matej (1. pomoč), Burjan Aleksander (2. pomoč) , Gornjak Iztok (4. sodnik)
2 Rumeni kartoni 3

0'
  Pozdravljeni iz Domžal, kjer nas čaka obračun 6. kroga PLTS med Domžalami in Gorico. #DOMGOR
0'
  Po prvih petih krogih so Goričani z 12 točkami na prvem mestu, Domžale pa so z 9 točkami na trenutnem četrtem.
0'
  Goričani so po uvodnem porazu proti Olimpiji nanizali štiri zaporedne zmage, od tega dve v gosteh (proti Krki 1:2 ter proti Celju 2:3).
0'
  Domžalčani na drugi strani igrajo po sistemu toplo hladno. V prvih petih krogih so "Ravbarji" zabeležili 3 zmage in dva poraza. Zanimivo je, da so oba poraza doživeli na domačem igrišču. V drugem krogu jih je Maribor premagal z rezultatom 0:1, v četrtem krogu pa so bili Velenjčani uspešnejši z 0:2.
0'
  Zadnji domača zmaga Domžal sega v lansko sezono, ko so Domžalčani 23. maja na svojem stadionu ugnali nogometaše Radomelj.
0'
  V zadnjem krogu, ki je bilo odigrano med tednom, so Domžalčani v Novem mestu s kar 0:4 premagali Krko, Gorica pa je doma ugnala Zavrč s 3:0.
0'
  Ravnokar so na igrišče prišli nogometaši obeh ekip, ki so začeli z ogrevanjem.
0'
  GORICA: Sorčan; Celcer,Jogan,Gregorič,Širok;Humar;Škarabot,Džuzdanovič;Arčon,Eleke,Nunič #DOMGOR
0'
  DOMŽALE: Vidmar;Trajkovski,Horič,Dobrovoljc,Skubic;Zec,Vetrih;Črnic,Majer,Morel;Podlogar #DOMGOR
0'
  Moštvi sta do zdaj odigrali 60 medsebojnih tekem. 24 zmag so zabeležili Goričani, 18-krat je bil izid neodločen, 18-krat pa so zmagali Domžalčani.
0'
  Zadnjo medsebojno tekmo sta ekipi odigrali lani v 28.krogu, ko so Domžalčani na domačem igrišču zmagali s 3:1. Goričane je v vodstvo sicer povedel Žigon, vendar so Domžale z dvema zaporednima zadetkoma Vuka in golom Podlogarja rezultat preobrnile v svojo korist.
0'
  Trener Domžal Luka Elsner je v primerjavi z zadnjo tekmo opravil dve menjavi. Amadej Vetrih in Kenan Horič sta v začetni enajsterici zamenjala Aladina Šišiča in Lucasa Horvata.
0'
  Goriški trener Miran Srebrnič je opravil kar štiri menjave v začetni enajsterici v primerjavi s tekmo proti Zavrču. Mirana Burgiča, Jako Kolenca, Tineta Kavčiča in Dina Martinoviča so v začetni enajsterici zamenjali Matija Škarabot, Miha Gregorič, Jan Humar in Marko Nunič.
0'
  Gorica ima po prvih petih krogih najboljši napad v ligi, varovanci Mirana Srebrniča so namreč zabili kar 11 golov.
0'
  So pa Goričani prejele kar osem golov (več od njih, 10, so jih prejeli Koprčani).
0'
  Varovanci Luke Elsnerja so v prvih petih krogih zabili 9 golov, prejeli pa 5.
0'
  Goričani imajo Džuzdanoviča in Elekeja, ki sta dosegla tri gole (zgolj Luka Prašnikar jih je dosegel več in sicer štiri). Domžale imajo v svojih vrstah trenutno najboljšega asistenta lige, Nejca Skubica, ki je že pri štirih asistencah.
0'
  Nogometaši obeh ekip so prišli na igrišče.
0'
  Pozdrav obeh ekip in vse je pripravljeno za začetek srečanja.
0'
  Prvi bodo s sredine igrišča začeli nogometaši Gorice.
1'
1'
  Marko Nunič v prepovedanem položaju.
2'
  V Domžale je prispela tudi gostujoča navijaška skupina Terror boysi.
2'
  Benjamin Thomas Romain Morel v prepovedanem položaju.
2'
  Gorica ima udarec iz kota.
2'
  Širok podaja s kota, toda Skubic izbija z glavo.
2'
  Domžale ima prosti strel. Matija Škarabot je igral z roko.
5'
  GOOOL! Zadel je Blessing Chibuike Eleke!
7'
  Lepa kombinacija Goričanov, ki jo je s strelom z roba kazenskega prostora zaključil Eleke.
8'
  S tem golom se je izenačil na vrhu lestvice najboljših strelcev.
8'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matej Podlogar.
10'
  Izjemno živahen začetek srečanja. Za dobro vzdušje na tekmi vseskozi skrbijo gostujoči navijači.
11'
  Lepa podaja Široka z desne strani, toda ob še enem poizkusu, Eleke tokrat ni najbolje zadel žoge.
11'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matic Črnic.
13'
  Na tleh je za trenutek obležal Škarabot. Vendar je z njim vse v najlepšem redu.
14'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Škarabot. Utrpel ga je Benjamin Thomas Romain Morel.
15'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Širok. Utrpel ga je Dejan Trajkovski.
15'
  Prosti strel za Domžale z leve strani kazenskega prostora.
16'
  Pripravljen je Skubic...
16'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Nejc Skubic.
16'
  Strel Skubica po tleh je vratar Sorčan ujel brez težav.
17'
  Dolga žoga Goričanov, iz vrat je stekel Vidmar, Džuzdanovič pa je poizkušal s strelom s sredine igrišča.
17'
  Streljal je Amel Džuzdanovič, a mimo vrat.
18'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Blessing Chibuike Eleke. Utrpel ga je Darko Zec.
20'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Žan Majer.
20'
20'
  Domžale ima udarec iz kota.
20'
21'
  Streljal je Matic Črnic, a mimo vrat.
21'
  Nevarna akcija Domžal. Najprej so Goričani blokirali strel Majerja, nato pa je Sorčan obranil strel Črnica.
22'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Nunič. Utrpel ga je Žan Majer.
22'
  Streljal je Benjamin Thomas Romain Morel, a mimo vrat.
24'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Amel Džuzdanovič. Utrpel ga je Matic Črnic.
24'
  Amel Džuzdanovič je dobil rumeni karton.
24'
  Streljal je Nejc Skubic, a mimo vrat.
25'
  GOOOL! Zadel je Benjamin Thomas Romain Morel!
26'
  Lepa dvojna kombinacija Skubica in Morela, ki je z natančni strelom z roba kazenskega prostora rezultat izenačil. #DOMGOR
27'
  Prvi gol Morela in že peta asistenca najboljšega strelca lige Nejca Skubica. #DOMGOR
28'
  Še ena podaja Skubica v kazenski prostor, tokrat je žogo izbil Jogan.
28'
29'
30'
  Goriški strateg Miran Srebrnič bo očitno že po pol ure igre opravil zamenjavo. Pomočnik Andrej Komac je Dinu Martinoviču naročil naj se pripravi za vstop v igro.
30'
31'
  Prosti strel za Domžale nekoliko z desne strani. Razdalja je približno 25 metrov.
32'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Darko Zec.
32'
33'
  Prosti strel za Domžale je izvajal Morel, ki je podal do Zeca, ki je s strelom z glavo že premagal vratarja Sorčana. Na golovi črti je drugi gol Domžal preprečil Širok.
34'
  Menjava: iz igre Sandi Arčon, v igro Dino Martinovič.
34'
34'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Alen Jogan.
35'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Črnic. Utrpel ga je Matija Širok.
37'
  Črnic je lepo podal na desno proti Morelu, ki je pametno prepustil žogo Skubicu, vendar je slednji akcijo zaključil s slabo podajo.
42'
  Matic Črnic je dobil rumeni karton zaradi simuliranja.
44'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Škarabot. Utrpel ga je Nejc Skubic.
45+1'
Podaljšek
  Ena minuta sodnikovega podaljška. #DOMGOR
45+2'
45+2'
  Konec prvega polčasa, ki so ga bolje začeli Goričani, toda nadaljevanje je pripadlo Domžalam, ki so bile bližje drugemu zadetku kot Gorica.
45+2'
  Nogometaši obeh ekip se že vračajo na igrišče.
46'
46'
  Drugi polčas so s sredine igrišča začeli Domžalčani.
47'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Gregorič. Utrpel ga je Matej Podlogar.
47'
  Prosti strel za Domžale nekoliko z leve strani. Razdalja je 25 metrov.
48'
48'
48'
  Streljal je Darko Zec, a zadel prečko. #DOMGOR
49'
49'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Blessing Chibuike Eleke. Utrpel ga je Matic Črnic.
49'
49'
49'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Kenan Horič. Utrpel ga je Matija Širok.
50'
  Kenan Horič je dobil rumeni karton.
50'
  Amedej Vetrih v prepovedanem položaju.
51'
  Burne minute v Domžalah. V razmaku minute so domači kar štirikrat nevarno streljali proti gostujočim vratom. #DOMGOR
52'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Žan Majer. Utrpel ga je Jan Humar.
54'
  Prva akcije Gorice v drugem polčasu. Eleke je poizkušal z desne strani, toda domača obramba je bila na pravem mestu.
54'
55'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Blessing Chibuike Eleke. Utrpel ga je Nejc Skubic.
55'
  Menjava: iz igre Matej Podlogar, v igro Antonio Mance.
56'
58'
  Odličen prodor Nuniča, ki je potegnil po desni in podal na drugo vratnico, kjer je Eleke zabil žogo v nebranjeni del gola. #DOMGOR
58'
  GOOOL! Zadel je Antonio Mance!
59'
  Hitro izenačenje Domžal. Podajo Črnica je izkoristil rezervist Antonio Mance. To je že njegov tretji gol letos.
59'
  Domžale imajo prosti strel. Matija Širok je igral z roko.
59'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Žan Majer. Utrpel ga je Amel Džuzdanovič.
60'
  Še naprej gledamo izjemno tekmo, z visokim tempom in s številnimi lepimi priložnostmi. #DOMGOR
61'
  Nova akcija Gorice. Tokrat jo je s slabim predložkom zaključil Širok.
64'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih. Utrpel ga je Uroš Celcer.
64'
65'
65'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Jogan. Utrpel ga je Benjamin Thomas Romain Morel.
66'
  Streljal je Gaber Dobrovoljc, a mimo vrat.
66'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Škarabot. Utrpel ga je Antonio Mance.
67'
68'
  Širok je priboril četrti kot za Gorico.
70'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Nunič. Utrpel ga je Matic Črnic.
70'
  Menjava: iz igre Žan Majer, v igro Lucas Mario Horvat.
74'
  Trd dvoboj z obeh strani. Tekma postaja precej nervozna.
75'
  Streljal je Antonio Mance, a mimo vrat.
75'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Jan Humar. Utrpel ga je Matic Črnic.
76'
  Jan Humar je dobil rumeni karton.
76'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Amel Džuzdanovič. Utrpel ga je Amedej Vetrih.
77'
  Streljal je Marko Nunič, a mimo vrat.
78'
  Skubic je podal z desne strani za Manceja, toda vratar Sorčan je spregledal namero in ujel žogo.
79'
  Na tleh je obležal Eleke, ki potrebuje zdravniško pomoč.
81'
  Menjava: iz igre Blessing Chibuike Eleke, v igro Miran Burgič.
82'
  Dvakratni strelec Gorice ne more nadaljevati tekme. #DOMGOR
82'
  Menjava: iz igre Matic Črnic, v igro Aladin Šišič.
84'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marko Nunič.
84'
85'
86'
  Dve smrtni priložnosti Nuniča. Vratar Vidmar je dvakrat rešil Domžale zanesljivega gola. #DOMGOR
87'
  GOOOL! Zadel je Matija Širok!
88'
  EVROGOL! Širok je dobil žogo na desni strani, naredil dva koraka in s pravim evrogolom premagal Nejca Vidmarja. #DOMGOR
88'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Škarabot. Utrpel ga je Aladin Šišič.
88'
  Matija Škarabot je dobil rumeni karton.
89'
  Streljal je Amedej Vetrih, a mimo vrat.
90'
  Izjemna priložnost Domžal za izenačenje. Vetrih je z ugodnega položaja streljal preko gola. #DOMGOR
90'
90+1'
Podaljšek
  Štiri minute sodnikovega podaljška. #DOMGOR
90+1'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Aladin Šišič. Utrpel ga je Miran Burgič.
90+2'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Gregorič. Utrpel ga je Benjamin Thomas Romain Morel.
90+4'
90+4'
  Izjemno razburljiva in zanimiva tekma, v kateri Goričani trikrat vodili in na koncu tudi zmagali. Gorica ostaja na vrhu Prve lige tudi po šestih krogih, Domžalčani pa še naprej brez domače zmage v letošnji sezoni.