6. krog |  Krško, Matija Gubec |  15.08.2015 ob 17.45  | Prenos: Kanal A

Krško

0 : 0

Krka

Sodniki: Vinčić Slavko (glavni sodnik), Ul Bojan (1. pomoč), Praprotnik Jure (2. pomoč) , Friš Tadej (4. sodnik) , Borošak Alen (5. sodnik) , Goričan Vojko (6. sodnik)
0 Rumeni kartoni 4

0'
  Ljubiteljice in ljubitelji nogometa, lepo pozdravljeni iz Krškega #KRSKRK
0'
  6. krog začenjamo z lokalnim derbijem med Krškim in Krko #KRSKRK
0'
  Ekipi sta na lestvici popolnoma izenačeni 7 točk in gol razlika 4:7 #KRSKRK
0'
  Izredno močno deževje v Krškem, v zadnjih 15-ih minutah padavine ne pojenjajo #KRSKRK
0'
  Krško se na domačem terenu počuti odlično njihov dosedanji izkupiček na stadionu Matije Gubca je 6 točk. Verjeli ali ne je Krka vseh sedem točk osvojila na treh gostovanjih.
0'
  To bo nasploh prvo medsebojno srečanje v prvoligaški druščini #KRSKRK
0'
  Poglejmo si obe začetni enajsterici.
0'
  Krško: Zalokar, Petric, Volarič, Poljanec, Sikošek, Urbanč, Štefanec, Drnovšek, Rujovič, Obed in Đukič #KRSKRK
0'
  Krka: Mitrovič, Fuček, Novinič, Mojstrovič, Ejup, Dežmar, Marotti, Collins, Welbeck, Kastrevec in Dangubič #KRSKRK
0'
  Domači ljubljenci so med tednom osvojili točko in tako prvič remizirali med prvoligaši. Točka ima nekoliko grenak priokus saj so v drugem polčasu Krčani igrali z dvema igralcema več.
0'
  Krka je med tednom še drugič izgubila doma, tokrat so bili premočni Domžalčani s 4:0.
0'
  Tekmo, ki se bo pričela ob 17:45, bo sodil glavni sodnik Slavko Vinčič #KRSKRK
0'
  Vse je nared za pričetek prvega lokalnega derbija v novi sezoni.
1'
1'
  Krško začenja s sredine igrišča.
2'
  Težke razmere za igro, močno deževje ne popušča.
2'
  Krka ima udarec iz kota.
3'
  Streljal je Leo Ejup, a mimo vrat.
3'
  Na prvi vratnici Ejup z glavo prek vrat.
4'
  Streljal je Žiga Kastrevec, a mimo vrat.
7'
  Kljub slabemu vremenu odlično vzdušje na tribunah.
9'
  V uvodnem delu srečanja Krka nekoliko podjetnejša. Obema ekipama igralna površina povzroča veliko težav.
10'
  Obetavna akcija domačih, Volarič je na levi strani preslabo podal do Poljanca.
11'
  Streljal je Filip Dangubič, a mimo vrat.
12'
  Krško ima udarec iz kota.
12'
14'
  Padec Štefaneca v kazenskem prostoru, domači navijači zahtevajo najstrožjo kazen.
14'
  Luka Volarič v prepovedanem položaju.
14'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Filip Dangubič. Utrpel ga je Gregor Sikošek.
15'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Mojstrovič. Utrpel ga je Enes Rujovič.
16'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Volarič. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
17'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Štefanac. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
17'
  Z zamikom piska Vinčič, negodovanje s tribun.
18'
  V zadnjih minutah groba igra z obeh strani.
19'
  Enes Novinič v prepovedanem položaju.
20'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Enes Novinič. Utrpel ga je Jure Petric.
20'
  Enes Novinič je dobil rumeni karton.
22'
  Izenačena igra med kazenskima prostoroma.
23'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Leo Ejup. Utrpel ga je Enes Rujovič.
26'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Nana Addo Welbeck-Maseko.
27'
  Žiga Kastrevec je dobil rumeni karton.
27'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Bruno Marotti. Utrpel ga je Luka Volarič.
29'
  Streljal je Gregor Sikošek, a mimo vrat.
30'
  Lepa akcija domačih na levi strani, na koncu je Sikošek nekoliko z leve streljal prek vrat.
31'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Rhema Chukwudiamara Obed. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
32'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Filip Dangubič. Utrpel ga je Bojan Đukič.
33'
33'
34'
  Strel od daleč Welbecka, težave Zalokarja, ki izbija v kot.
36'
  Streljal je David Poljanec, a mimo vrat.
37'
  Slab zaključek Poljanca po odlični podaji v prazen prostor.
38'
40'
41'
  Krka v zadnjih minutah ponovno nekoliko boljši nasprotnik.
41'
  Žiga Kastrevec v prepovedanem položaju.
43'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Josip Fuček.
43'
  Nevaren strel Fučka z razdalje, Zalokar brez težav izbija.
45'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Fuček. Utrpel ga je Gregor Sikošek.
45'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Bojan Đukič. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
45+1'
45+1'
  Nevarna igra s komolcem Đukiča, zaslužen rumeni karton. Kastrevec je prejel močan udarec v glavo in obležal.
45+2'
  Prosti strel za Ejupa..
45+2'
45+2'
45+2'
  Obe moštvi igrata zelo organizirano in trdo predvsem v obrambi, kjer ni bilo popuščanja in napak. Nekoliko več priložnosti so si priigrali Novomeščani.
46'
46'
  Začetni udarec drugega polčasa pripada Krki.
47'
48'
48'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Gregor Sikošek.
50'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Jamilu Collins.
51'
  Fuček proti Collinsu, ki je prišel do strela z leve strani, odlično se je izkazal Zalokar.
54'
  Obeta se nam prva menjava pri domačih. Nezadovoljni domači trener.
54'
  Menjava: iz igre Luka Štefanac, v igro Tim Čeh.
55'
  Tudi v drugem polčasu imajo Novomeščani več od igre.
55'
56'
  Streljal je Danijel Dežmar, a mimo vrat.
57'
  Domači so izbijali žogo po kotu, žoga je nesrečno zadela Dežmarja, "odbitek" je zletel mimo vrat.
58'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Tim Čeh. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
58'
  Filip Dangubič v prepovedanem položaju.
59'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Volarič. Utrpel ga je Jamilu Collins.
61'
62'
65'
  Lepa priložnost za Krško. Akcija je potekala po levi strani, po nekaj neuspelih poizkusih strela je Urbanč prejel žogo na 10-ih metrih ter zadel gostujoči blok.
65'
  Menjava: iz igre Rhema Chukwudiamara Obed, v igro Aleš Kožar.
66'
  Praktično identična akcija Krke po levi strani, v domači blok je tokrat streljal Welbeck.
70'
  Krčani so v drugem polčasu nevarni predvsem po levi strani.
70'
71'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Dežmar. Utrpel ga je Enes Rujovič.
74'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Miha Drnovšek.
74'
75'
  Podaja ponovno z leve strani, odlično za Drnovška, ki je iz 20-ih metrov dobro streljal, odlično pa je posredoval Mitrovič in izbil v kot.
76'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Enes Rujovič.
76'
  Prečka Rujoviča iz 25-ih metrov!!!
77'
78'
  Streljal je Miha Drnovšek, a mimo vrat.
78'
  Še ena lepa priložnost po kotu je eden izmed domačih iz petih metrov meril prek gola.
79'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Žiga Kastrevec.
79'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Leo Ejup. Utrpel ga je David Poljanec.
79'
  Leo Ejup je dobil rumeni karton.
79'
  Kakšen pritisk Krškega v zadnjih minutah.
80'
  Domači so zapravili tri izjemne priložnosti v obdobju štirih minut.
80'
81'
  Domači navijači na nogah. Krško še naprej napada.
81'
  Menjava: iz igre Enes Novinič, v igro Damjan Marjanovič.
83'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Enes Rujovič. Utrpel ga je Damjan Marjanovič.
84'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Mojstrovič. Utrpel ga je David Poljanec.
85'
  Obeta se nam izjemno razburljiv zaključek.
85'
  Streljal je Nana Addo Welbeck-Maseko, a mimo vrat.
86'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Jamilu Collins. Utrpel ga je Luka Volarič.
86'
  Jamilu Collins je dobil rumeni karton.
86'
  Menjava: iz igre Luka Volarič, v igro David Bučar.
87'
  Menjava: iz igre Filip Dangubič, v igro Matej Potokar.
89'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Urbanč. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
89'
  Menjava: iz igre Žiga Kastrevec, v igro Urban Kramar.
90'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Enes Rujovič. Utrpel ga je Danijel Dežmar.
90'
  V zaključku tekme je prenehalo tudi deževati.
90+1'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je David Poljanec.
90+1'
  Lepa podaja z desne proti Poljancu, ki se je nekoliko z desne sam znašel pred Mitrovičem, ki je še enkrat z dvoboja odšel kot zmagovalec.
90+2'
  David Bučar v prepovedanem položaju.
90+3'
  Pritisk Krškega, tudi tokrat so se ubranili Novomeščani.
90+3'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je David Bučar.
90+4'
  Strel Bučarja z glavo po podaji Poljanca, dobro je bil postavljen Mitrovič.
90+4'
90+4'
  Izjemna končnica v Krškem, kjer so prevladovali domači, ki so zapravili nekaj res izjemnih priložnosti. Novomeščani so s točko lahko vsekakor bolj zadovoljni.
90+4'
  Krško še naprej navdušuje z odličnimi predstavami. Krka ostaja neporažena na gostovanjih.