7. krog |  Nova Gorica, Športni park |  23.08.2015 ob 17.00

3 : 1

Krško

Sodniki: Sagrković Asmir (glavni sodnik), Podobnik Mitja (1. pomoč), Švarc Dejan (2. pomoč) , Kovačič Darjan (4. sodnik)
2 Rumeni kartoni 1

0'
  Pozdrav iz Športnega parka, kjer pri vodilni Gorici gostuje šesto Krško. #GORKRS
0'
  Gorica ima za seboj serijo petih zaporednih zmag, Krško ima dva zaporedna remija. #GORKRS
0'
  V preteklem krogu je Gorica v gosteh s 3:2 odpravila Domžale, Krško je v sosedskem derbiju remiziralo (0:0) s Krko.
0'
  Ekipi se doslej še nista pomerili v nobenem tekmovanju. #GORKRS
0'
  Gorica ima na prvem mestu 5 zmag in 1 remi in gol razliko 14:10. Goriški napad je po šestih krogih najuspešnejši. Krško ima 2 zmagi 2 remija in 2 poraza z gol razliko 4:7.
0'
  Prvi strelec Gorice in prvenstva je Blessing Eleke s petimi zadetki, Džuzdanovič je zadel trikrat. #GORKRS
0'
  David Poljanec je z dvema zadetkoma prvi strelec Krškega, po enkrat sta zadela Đukić in Rujević. #GORKRS
0'
  Bojan Đukić in Luka Volarič sta nekdanja igralca Gorice pri Krškem.
0'
  V ekipah ni kaznovanih igralcev.
0'
  Krško: Zalokar, Petric, Volarič, Urbanč, Poljanec, Sikošek, Jakolič, Drnovšek, Rujovič, Čeh, Đukić. #GORKRS
0'
  Gorica: Sorčan, Celcer, Širok, Arčon, Eleke, Kavčič, Humar, Džuzdanović, Jogan, Nunić, Johnson. #GORKRS
0'
  Sodnik je Asmir Sagrković. Njegova druga prvoligaška tekma letos, skupno 11. #GORKRS
0'
  Na Goriškem je rahlo oblačno s temperaturo 26ºC. #GORKRS
0'
  Lep obisk se obeta na današnji tekmi.
0'
  S sredine začenja Krško.
1'
2'
  Gorica ima udarec iz kota.
2'
  Streljal je Amel Džuzdanovič, a mimo vrat.
3'
  Z leve strani kazenskega prostora je Džuzdanovič z nizkim strelom meril mimo gola.
7'
  Arčon z leve, Eleke z glavo, odlična obramba Zalokarja. #GORKRS
9'
  Pobuda je v nogah Goričanov.
11'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Marshal Mfon Johnson.
12'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Jogan. Utrpel ga je David Poljanec.
13'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Nunič. Utrpel ga je Gregor Sikošek.
16'
  Krško se je pomaknilo više in igra poteka okrog sredine igrišča.
17'
  GOOOL! Zadel je Marko Nunič!
19'
  Eleke je vrgel iz igre svojega čuvaja, prehitel Đukića, podal pred vrata, kjer je Nunič zadel za 1:0. #GORKRS
20'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Nunič. Utrpel ga je Miha Drnovšek.
20'
  Marko Nunič je dobil rumeni karton.
20'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Enes Rujovič. Utrpel ga je Amel Džuzdanovič.
23'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Drnovšek. Utrpel ga je Amel Džuzdanovič.
25'
  Streljal je Marko Nunič, a mimo vrat.
26'
  Po predložku Arčona z lve, je Nunič iz obrata iz neposredne bližine streljal mimo gola.
26'
27'
  Po prodoru Široka in predložku pred vrata, je Nunič v padcu z glavo streljal preko gola.
28'
  Popolna premoč Gorice. #GORKRS
28'
29'
  Džuzdanović je z leve podal pred vrata, kamor je pritekel Nunič in z glavo neubranljivo zadel. #GORKRS
29'
  Streljal je Blessing Chibuike Eleke, a mimo vrat.
30'
  Eleke z roba kazenskega prostora mimo desne stative.
31'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Enes Rujovič.
31'
  Tim Čeh v prepovedanem položaju.
31'
  Prvi poskus gostov; z razdalje je streljal Rujović, Sorčan je žogo odbil. #GORKRS
33'
  Sandi Arčon v prepovedanem položaju.
35'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Amel Džuzdanovič.
38'
  Streljal je David Poljanec, a mimo vrat.
38'
  Poljanec je s 25 metrov meril visoko preko gola.
40'
42'
43'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marshal Mfon Johnson.
43'
  Po podaji iz kota, je Johnson streljal z glavo in zadel prečnik. #GORKRS
45'
45'
  Nova izjemna podaja Elekeja in strel Džuzdanovića, ki je meril mimo gola.
45+1'
45+1'
  Popolna premoč Gorice v prvem polčasu. Krško nemočno. #GORKRS
46'
46'
  Brez menjav v drugem polčasu.
48'
  David Poljanec v prepovedanem položaju.
50'
50'
  Nunič se je "sprehodil" skozi obrambo Krškega in z roba kazenskega prostora streljal mimo gola.
51'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Širok. Utrpel ga je Gregor Sikošek.
57'
  Krško je v zadnjih minutah bolj kombinatorno na goriški polovici.
58'
  Poškodba Široka, ki mora z igrišča na nosilih.
59'
59'
  Po podaji z desne, je pred vrati strejal Poljanec, a ni bil dovolj natančen. Krško stopnjuje napade. #GORKRS
60'
  11 metrovka za Krško! Sorčan je pred napadalcem izbijal žogo, sodnik je dosdil najstrožjo kazen.
60'
Gol (11m)
  GOOOL! Dejan Urbanč je zadel enajstmetrovko!
62'
Drugi rumeni (rdeči karton)
  Marko Nunič je dobil drugi rumeni karton in mora z igrišča.
63'
  Nunič je trčil z vratarjem gostov in zahteval najstrožjo kazen ter si prislžil drugi rumeni karton.
68'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Tim Čeh.
69'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Volarič. Utrpel ga je Amel Džuzdanovič.
70'
  GOOOL! Zadel je Amel Džuzdanovič!
71'
  Džuzdanovič je neposredno iz prostega strela s 25 metrov z desne zadel za 3:1. #GORKRS
72'
  Menjava: iz igre Jan Humar, v igro Jaka Kolenc.
73'
75'
  Menjava: iz igre Enes Rujovič, v igro Igor Blažinčič.
76'
  Krško ima udarec iz kota.
77'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Urbanč. Utrpel ga je Jaka Kolenc.
78'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Sandi Arčon.
80'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Blessing Chibuike Eleke. Utrpel ga je Miha Drnovšek.
82'
  Menjava: iz igre Sandi Arčon, v igro Matija Škarabot.
84'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Luka Volarič.
84'
  Močan strel Volariča z leve, Sorčan odbija.
84'
  Menjava: iz igre Tim Čeh, v igro Klemen Slivšek.
88'
88'
  Luka Volarič je dobil rumeni karton.
89'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Gregor Sikošek. Utrpel ga je Matija Širok.
90'
  Blessing Chibuike Eleke v prepovedanem položaju.
90'
  3 min. sodniškega dodatka.