8. krog |  Celje, Arena Petrol |  29.08.2015 ob 20.15

Celje

0 : 3

Sodniki: Skomina Damir (glavni sodnik), Vidali Manuel (1. pomoč), Kovačič Andraž (2. pomoč) , Rojko Gregor (4. sodnik) , Ponis Roberto (5. sodnik) , Glažar Roman (6. sodnik)
1 Rumeni kartoni 3

0'
  Lepo pozdravljeni iz Arene Petrol, kjer se bosta ob 20.15 med seboj pomerili moštvi Celja ter Domžal.
0'
  Kriza domačih nogometašev se je v minulem krogu še povečala, saj jih je s kar 6:0 v Ljubljani odpravila Olimpija, ki jim je po letu 1992 znova prizadejala najvišji poraz v zgodovini kluba.
0'
  S tem visokim porazom pa se je njihovo povprečje prejetih zadetkov na tekmo povečalo na dva.
0'
  K sreči pa spremljamo letos precej izenačeno prvenstvo, kjer razlike med ekipami niso prevelike. Tako bi se "grofje" z današnjo zmago že lahko odcepili od dna.
0'
  A to bo vse prej kot lahka naloga, saj Domžalčani doslej veljajo za najuspešnejšo gostujočo ekipo v tem prvenstvu.
0'
  "Ravbarji" na gostovanjih niso izgubili že na zadnjih petih zaporednih prvenstvenih tekmah. #CELDOM
0'
  A Domžalčane smo v zadnjih letih tako vajeni v vrhu slovenskega nogometa. Kljub temu, da tudi letos kažejo precejšnjo stabilnost, pa njihova bera točk ne zadovoljuje apetitov domžalskega prvoligaša, saj zasedajo "še le" četrto mesto na prvenstveni razpredelnici.
0'
  Učinkovitost bodo morali popraviti predvsem na domačem igrišču, v knežjem mestu pa bodo skušali le še potrditi dobro formo iz gostovanj.
0'
  Sicer pa moštvi nimata nobenega od svojih nogometašev na "črni listi", ki bi jim prepovedovala današnji nastop. Tako trenerja dodatnih skrbi s sestavo enajsterice ne bosta imela.
0'
  Pa poglejmo še obe enajsterici...
0'
  Celje: Hosman, Vidmajer, Soria, Krajcer, Klemenčič, Vrhovec, De Sousa, Ahmedi, Miškič, Kous, Firer. #CELDOM
0'
  Domžale: Vidmar, Trajkovski, Horič, Dobrovoljc, Skubic, Vetrih, Zec, Črnic, Majer, Šišič, Mance. #CELDOM
0'
  Glavni sodnik obračuna bo Damir Skomina. #CELDOM
0'
  Žiga Kous je bil še prejšnji mesec član Domžal, danes pa se bo v celjskem dresu že zoperstavil nekdanjim soigralcem. #CELDOM
1'
2'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Miškič. Utrpel ga je Amedej Vetrih.
3'
  Uvoden pritisk Domžal. #CELDOM
6'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Ramon Soria Alonso. Utrpel ga je Žan Majer.
7'
  Igra je prekinjena zaradi poškodbe Kousa, ki se danes prvič predstavlja domačemu občinstvu. #CELDOM
8'
  Igra se med tem že nadaljuje...
9'
  Iz razdalje je poskusil Nejc Skubic, ki pa je meril preko vrat.
9'
  Domžale ima udarec iz kota.
12'
  Prvi resnejši napad domačih, se je končal brez zaključnega strela. #CELDOM
15'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Valon Ahmedi. Utrpel ga je Darko Zec.
16'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Aladin Šišič. Utrpel ga je Blaž Vrhovec.
16'
  Po podaji Ahmedija, se je v priložnosti znašel Žiga Kous, ki pa je slabo zaključil. #CELDOM
18'
  Ivan Firer si je imenitno zaustavil težko podajo Klemenčiča, a je na to bil manj spreten pri zaključku. Žoga je končala precej mimo domžalskih vrat.
21'
  Razigrani De Sousa povzroča na levi strani kar precej težav "novopečenemu" reprezentantu, Skubicu. #CELDOM
23'
  Menjava: iz igre Darko Zec, v igro Zeni Husmani.
24'
  Darko Zec je moral igrišče zapustiti zaradi poškodbe. #CELDOM
25'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Zeni Husmani. Utrpel ga je Danijel Miškič.
26'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Zeni Husmani. Utrpel ga je Tilen Klemenčič.
27'
  Celje ima udarec iz kota.
29'
  Iz polvoleja je sprožil Aladin Šišič, a visoko preko vrat.
29'
  Valon Ahmedi v prepovedanem položaju.
30'
  GOOOL! Izjemen zadetek Zenija Husmanija, ki si je lepo sprejel odbito žogo na robu kazenskega prostora od koder je iz polvoleja zadel sam desni zgornji kot domačih vrat! Pri posredovanju se je poškodoval vratar Hosman, ki igre ne bo mogel nadaljevati.
32'
  Menjava: iz igre Ivan Hosman, v igro Amel Mujčinovič.
34'
  Sreča v nesreči pri gostih, saj je Husmani v igro prišel zaradi poškodbe Zeca. #CELDOM
35'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Zeni Husmani. Utrpel ga je Valon Ahmedi.
36'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Miškič. Utrpel ga je Matic Črnic.
37'
  Streljal je Antonio Mance, a mimo vrat.
38'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Vidmajer. Utrpel ga je Matic Črnic.
38'
  Prosti strel na robu domačega kazenskega prostora!
38'
  Nejc Skubic je odlično izvedel prosti udarec z roba kazenskega prostora, vratar Mujčinovič pa se je izkazal z zanesljivo obrambo.
40'
  Prodor Matica Črnica je z novo obrambo zaustavil veteran na vratih Celja, Mujčinovič.
40'
41'
  Tadej Vidmajer je dobil rumeni karton.
42'
  Ponesrečen strel Husmanija, ki je precej zgrešil cilj.
45'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Antonio Mance. Utrpel ga je Danijel Miškič.
45+1'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih. Utrpel ga je Blaž Vrhovec.
45+1'
  Amedej Vetrih je dobil rumeni karton.
45+1'
  Še dve minuti sodnikovega dodatka...
45+2'
45+2'
  Prvi polčas sta zaznamovali dve poškodbi (po ena na vsaki strani) ter izjemen zadetek rezervista Husmanija. Gostje tako zasluženo na odmor odhajajo z minimalno prednostjo.
45+2'
  Ali bo Celjanom uspelo v drugem polčasu preobrniti rezultat ter se rešiti zadnjega mesta na tabeli?
45+2'
  Menjava: iz igre Tadej Vidmajer, v igro Mihovil Jeronim Klapan.
46'
47'
  Ivan Firer v prepovedanem položaju.
48'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Zeni Husmani. Utrpel ga je Blaž Vrhovec.
48'
  Zeni Husmani je dobil rumeni karton.
50'
  Husmani, ki je v igro vstopil še le v 23. minuti, si je nabral že kar štiri prekrške, za kar ga je naposled sodnik Skomina vendarle "nagradil" z rumenim kartonom.
51'
  Nevarna podaja Ahmedija je končala tik ob desni vratnici vratarja Vidmarja.
53'
  Ob močnem poskusu Danijela Miškiča, je vratar Vidmar nekoliko nespretno posredoval in le sreča ga je rešila, da je žoga namesto v mreži končala za gostujočimi vrati.
53'
55'
  Menjava: iz igre Antonio Mance, v igro Matej Podlogar.
56'
56'
57'
58'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Ramon Soria Alonso. Utrpel ga je Matej Podlogar.
61'
  Celjski vratar Mujčinovič je pri svojih 41. letih še zmeraj v zavidljivi formi. #CELDOM
64'
  Obračun sicer ne ponuja obilo priložnosti, a je za to moč videti toliko več borbenosti pri nogometaših.
64'
  GOOOL! Zadel je Aladin Šišič!
65'
  Najprej se je v imenitni priložnosti znašel Majer, ki pa si je žogo slabo sprejel, tako da je moral zaposliti Šišiča, ki pa na šestih metrih priložnosti ni izpustil iz rok.
65'
  Menjava: iz igre Erico Henrique Esteves De Sousa, v igro Matic Marcius.
68'
70'
  Nevaren napad gostov e je končal brez zaključka.
72'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Aladin Šišič. Utrpel ga je Žiga Kous.
73'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Skubic. Utrpel ga je Blaž Vrhovec.
75'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Trajkovski. Utrpel ga je Tilen Klemenčič.
75'
  Dejan Trajkovski je dobil rumeni karton.
75'
  Ivan Firer je iz prostega strela meril preko vrat.
78'
  Kljub zanesljivemu vodstvu, so gostje še naprej "gospodarji" na igrišču. #CELDOM
80'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kous. Utrpel ga je Aladin Šišič.
80'
  Menjava: iz igre Aladin Šišič, v igro Wilson Xavier Junior.
82'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Podlogar. Utrpel ga je Tilen Klemenčič.
83'
83'
  GOOOL! Podajo Trajkovskega iz kota, je v gol preusmeril Gaber Dobrovoljc!
86'
  Tekma je sedaj že odločena, Celjani pa bodo znova doživeli visok ter boleč poraz, ki jih bo le še prikoval na dno prvenstvene razpredelnice.
87'
  Še zadnji obupni poskusi domačih, da bi vendarle dosegli častni zadetek, a je Danijel Miškič od daleč precej zgrešil domžalska vrata.
89'
90'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Blaž Vrhovec. Utrpel ga je Žan Majer.
90+1'
  Še dve minuti sodniškega podaljška.
90+2'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Črnic. Utrpel ga je Tilen Klemenčič.
90+2'
90+2'
  Nov visok poraz Celjanov, ki bodo tudi po 8. krogu še naprej ostali povsem na repu prvenstvene razpredelnice. Bolj kot poraz pa skrbi dejstvo, da niso niti enkrat resneje ogrozili vrat Domžalčanov. Ti so zanesljivo podaljšali serijo neporaženosti na gostovanjih na šest tekem.